Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 262
Volgende pagina

Madmax

BLEISWIJK-1 schreef:

Kijk je behalve ADO wel eens voetbal? Van deze namen heeft enkel v. Kleef een kans om in de eredivisie te slagen. Maar nu nog niet.
Nog niet zo heel erg lang geleden .... Vond je Polley beter en zag je hem liever dan Van Ewijk.
Hoopte je dat de trainer durfde te keizen voor talent (Botermans en Muringen) ...... En Ja ik kijk alleen ADO (maar dat komt omdat ik alleen van top voetbal hou) ... Maar jij kijkt dus alles, en ziet dat die genoemde gasten het niet redden?
0
Zondag 22 november 2020 om 19:03 uur

BLEISWIJK-1

Madmax schreef:

Jaja tijd zat. Hebben wel in iedergeval 4 ervaren KKD spelers Polley (Beter dan Ratiu) Botermans (niet slechter dan Arweiler) Muringen (Veel beter als Del Fabro) en Van Kleef ( zal ook niet slechter zijn) erbij, dat dan weer wel
Kijk je behalve ADO wel eens voetbal? Van deze namen heeft enkel v. Kleef een kans om in de eredivisie te slagen. Maar nu nog niet.
0
Zondag 22 november 2020 om 18:24 uur

Haagse Nol

wdr schreef:

Ok ik ben optimistisch geweest over Morrison en alle talenten, zou wel goed komen. Maar nu is er even geen enkele reden tot optimisme meer...
Had ik je 3 maanden geleden ook wel kennen vertellen als je beetje verstand van voetbal heb en je zag de aankopen maar alle positivelingen nemen zichzelf in de maling want het is een schande.
0
Zondag 22 november 2020 om 17:47 uur

Bolskie

gillah schreef:

Wat ik zeg komt niet helemaal aan merk ik. Dan draaien we het om. Wat is volgens jou de taak van een directeur? En wanneer is een directeur succesvol en wanneer faalt hij?
Al sla je me dood. Snap dat een directeur eind verantwoordelijk is. Maar voetbaltechnisch gedeelte vind ik meer de schuld van een technische directeur of in ons geval het technisch hart of terwijl Martin jol. Dat is toch de man met het voetbal know how en daar is die toch voor binnen gehaald?
0
Zondag 22 november 2020 om 17:20 uur

TONH

T lag toch echt allemaal aan Ranko?
Not dus.
Negatief ben ik niet snel maar vandaag was gewoon onbegrijpelijk
Niet 1
Nee niet 1 schot of kans.
Ik denk dat ADO o18 t nog beter had gedaan.
Ik zag fouten
Nee blunders
Nee amateur niveau voetbal
Ik wil er niks meer over zeggen of nadenken..
Beste spelers
Ga je schamen
Dit mag nooit meer gebeuren.
0
Zondag 22 november 2020 om 16:40 uur

yesyes

Rome schreef:

Dan zit je in deze klote corona tijd en dan speelt je plaatselijk FC ook nog zo. Wat is er dan nog.
Haha echt he!. Voetbal nog beetje het enige waar je voldoening uit kan halen en dan krijgen we dit iedere keer voorgeschoteld . Olifantenhuid gelukkig opgebouwd door de jaren heen pfff maar man man wat een drama zeg.
0
Zondag 22 november 2020 om 16:39 uur

adotiel

Heeft niets met niveau betaald voetbal te maken. Degraderen en dan proberen niet te degraderen naar de 2e klasse. Wordt nog een hele klus.
0
Zondag 22 november 2020 om 16:32 uur

Advertentie

Haagse Haas

Rob2002 schreef:

Ik ben benieuwd of Hamdi, Jol en Brood dit gaan oplossen.
Dit is niet op te lossen, dit 11tal is nauwelijks KKD kwaliteit, bereid je maar voor op een heel lang seizoen onderaan met heel zwak voetbal, Den Haag had 32% balbezit tegen een directe concurrent, het is voorbij!
0
Zondag 22 november 2020 om 16:14 uur

gillah

BLEISWIJK-1 schreef:

Het is inderdaad een hele matige selectie. Dat moet zeker gezegd worden.

De lange termijn visie is dik in orde. Maar de huidige selectie is gewoon ruk.
Lange termijnvisie koop je niks voor. Iedereen kan op papier zetten dat je herkenbaar voetbal wil spelen, jonge spelers wil ontwikkelen en een Haags karakter wil hebben. Het gaat erom dat je de organisatie en selectie zo optimaal mogelijk op orde hebt. Daar klopt bij ons niks van. Ik heb deze zomer al zo vaak gevraagd hoe dat dan precies werkt, jonge spelers met doorverkoopwaarde halen terwijl je net je hele scouting buiten hebt gezet. Nu zien we het. Dit is geen selectie voor betaald voetbal.

Hamdi is de slechtste directeur die hier ooit heeft rondgelopen.
0
Zondag 22 november 2020 om 16:12 uur

Haagshart

We zijn helaas weer het lachertje van het Nederlandse voetbal.
0
Zondag 22 november 2020 om 16:11 uur

Nu online

Aad, pajam, oodh, Brian, Max, Bleek, frans swa, Don Leo, Alexander, ADOZoetermeer, bennyboy1960 en 362 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 262
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5