Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: midden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 263
Volgende pagina

northy

vince schreef:

Precies.

In plaats van hier te janken heb ik actie ondernomen en een andere plaats gekregen.
Moet je toch eens bij jezelf te raden gaan waarom jou dat niet lukt..

Omdat ik kinderloos ben en dus geen kaart voor het midden kan kopen,en ook geen rollator bezit om op deze positie te kunnen zitten in het stadion.
Ik kan het wel blijven herhalen.
Daarom is het mij en velen anderen niet gelukt.

0
Woensdag 27 februari 2008 om 17:08 uur

slain

vince schreef:

Precies.

In plaats van hier te janken heb ik actie ondernomen en een andere plaats gekregen.
Moet je toch eens bij jezelf te raden gaan waarom jou dat niet lukt..

IKKUH IKKUH IKKUH

Als wij straks ALLEMAAL in de middenvakken staan mot je weer ergens anders gaan zitten , achter de goal of in de hoek want wij staan straks weer op Midden Noord!

0
Woensdag 27 februari 2008 om 16:22 uur

marcellino

kikoman schreef:

AMEN
mensen dat het voetbal niet om aan te zien was wisten we al na drie wedstrijden in de competitie.
dat het elftal een goede midden moter is is ook duidelijk.

maar ik heb een flauw vermoeden dat mensen hier denken nu den haag gered is dat ze zakken vol geld hebben om een ploeg neer te zetten die volgend jaar of dit jaar nog eventjes doorlopen naar de eredivisie.

Waar halen jullie ineens deze gedachten vandaan.
den haag was bijna faillet omdat ze boven hun stand begroten.

volgend jaar gaat de begroting met 4 a 5 miljoen naar beneden.nog niet slecht maar dan heb je nog drie ploegen die ook met deze begroting werkt en dan heb ik de ploegen die gaan degraderen min excelsior nog niet mee gerekend.

We zijn eigenlijk een tweede fortuna geworden en promoveren  is mee genomen maar daar is het beleid niet op afgesteld binnen vijf jaar vanaf 22-02-2008.

Of we houden op met zeiken en spekken de kas zodat ze misschien eerder kunnen realiceren wat wij graag willen.
of je moet gewoon genoegen nemen met een plek bij de eerste 8 met soms een uitschieter,kan je dat niet dan moet je er maar over denken om naar 010 of 020 te gaan ben je verzekerd van eredivisie voetbal en bij de eerst 8 plaatsen.

jesus hebben we nog niks geleerd!!! 
0
Zaterdag 23 februari 2008 om 00:10 uur

jaja

Midden-Oost schreef:

Vanavond een gunstig programma als we zelf winnen. Zwolle-MVV en FCDB-GAE. Met nog 10 wedstrijden te gaan is nog alles mogelijk. MVV moet in te halen zijn, gezien ons programma.

Als die gasten op het veld nou ook eens dezelfde inzet als ons tonen dan moet het wel raar lopen willen we geen NC spelen. Doelstelling moet nu een 5e plek zijn. We spelen dan 2x in een `best of 3` voor promotie. Ja, ja het kan raar lopen.

Laten we eerlijk zijn, zo`n Willem II of Excelsior vreten we natuurlijk gewoon helemaal rauw op in een kolkend Forepark. Die weten ook dat ze na dit kut seizoen hier geen schijn van kans meer hebben.

Maarja eerst maar eens Omniworld, altijd lastig.

Hahahah schitterend midden oost !!
Inderdaad beetje positief kan geen kwaad.
Ik hoop vanavond op een leuk sfeertje, maar dat gaat goed komen denk ik....

 

Mocht je nog twijfelen, de kassa`s zijn gewoon open om 1700 !!!

0
Vrijdag 22 februari 2008 om 12:50 uur

Fan1905

Midden-Oost schreef:

Vanavond een gunstig programma als we zelf winnen. Zwolle-MVV en FCDB-GAE. Met nog 10 wedstrijden te gaan is nog alles mogelijk. MVV moet in te halen zijn, gezien ons programma.

Als die gasten op het veld nou ook eens dezelfde inzet als ons tonen dan moet het wel raar lopen willen we geen NC spelen. Doelstelling moet nu een 5e plek zijn. We spelen dan 2x in een `best of 3` voor promotie. Ja, ja het kan raar lopen.

Laten we eerlijk zijn, zo`n Willem II of Excelsior vreten we natuurlijk gewoon helemaal rauw op in een kolkend Forepark. Die weten ook dat ze na dit kut seizoen hier geen schijn van kans meer hebben.

Maarja eerst maar eens Omniworld, altijd lastig.
De spijker op z`n kop midden-oost!! We gaan die 5e plek gewoon halen en daarna kan er van alles gebeuren in die nacompetitie..!
Voor vanavond zou ik erg tevreden zijn met:

------------- Zwinkels ---------------

Janmaat - El Moussaoui - Teixeira - Kum

Schwiebbe -- Knopper -- Cornelisse

Verhoek -- Hoogendorp -- Meric
0
Vrijdag 22 februari 2008 om 12:08 uur

<FCDH>

Fransje schreef:

Nu middennoord nog redden en de club leeft weer, waarschijnlijk beter als ooit tevoren.
dat zou het mooiste zijn 1 groot vak in het midden komt goed
0
Vrijdag 22 februari 2008 om 09:15 uur

Advertentie

Fransje

Fransje schreef:

Kijk zo zien we het graag. Mooie berichten Frans.
Maar we willen wel gewoon in het midden hoor. Niet dat ze met een dooie mus aankomen.
0
Donderdag 21 februari 2008 om 23:11 uur

marcellino

We zijn bijna gered en ze gaan het al weer hebben dat het aan de supporters ligt,want de een wil staan en de ander zitten.

mensen er komen gemiddeld 4000 man op een wedstrijd af in een stadion van 15000 mensen.

Iedereen hier heeft zijn opvatting van hoe hij het liefst een wedstrijd van den haag bekijkt.

maar dit is wel zeiken en zeuren
Laten we hopen dater dalijk 15000 man komen dan kan je ook eisen stellen nu toch niet nu moet je blij wezen met elke supporter die komt.

En voor de mensen die lopen te zeiken dat er mensen zijn die voor hun neus staan.
Heb ik een vraag het was van te voren al bekend dat een groot deel gewoon op hun oude plekje gaan zitten(in het midden kan niet want daar mag je alleen zitten als je hoog bejaard bent of binnen een week een kind uit de hoge hoed hebt getoverd)waarom dan toch gekozen voor deze plek er zijn 11000 plaatsen vrij je had een plaats voor het uitkiezen.

nee op deze site is wel weer duidelijk waar het bij den haag aan ontbreekt en dat is samenhorigheid alleen maar op elkaar k****** en verwijten maar niet de handen ineen slaan.

de een voelt zich te goed voor een ander terwijl we toch met een doel komen en dat is den haag aanmoedigen
0
Donderdag 21 februari 2008 om 13:47 uur

<FCDH>

noord kom gewoon weer in het midden kwestie van tijd
0
Donderdag 21 februari 2008 om 12:57 uur

e t

Leidschenveen schreef:

Ook jij reageert denk ik op de verkeerde. Ik zit vrijdag rustig op vak Q. Van mij zal je (waarschijnlijk) geen last hebben.

Ik reageer op het feit dat in jou bericht staat om gewoon te gaan staan op het midden vak, ben ik het mee eens, maar ik denk dat het beter is om nu te wachten wat er gaat gebeuren.
Dit is helemaal geen aanval op jou gericht.
0
Woensdag 20 februari 2008 om 21:47 uur

Nu online

bramhaag, Ado Vakkie S, bommetjebas, CrazieD, den haag, BLEISWIJK-1, VakkieJ, ADO079 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 263
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5