Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verwacht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 264
Volgende pagina

slash070

Kees schreef:

Hee, weer terug van 40 graden?

Prachtig en een kanon (voor degenen die hem niet begrepen ) op de voorgrond.
Ja, vanmorgen thuis aangekomen, was ruim een graad of 30. Had inmiddels wel definitief nieuws over de licentie, rvc leden, en spelers verwacht., in die volgorde dan. Maar goed, we beginnen a.s. vrijdag pas . . . geduld he.
0
Maandag 7 augustus 2017 om 22:54 uur

BLEISWIJK-1

Petah schreef:

Ik vond hem het afgelopen half jaar ook erg goed maar bedenk wel dat dit het eerste half jaar in ze carrière was dat ie ooit goed speelde

Overal behalve hier heeft ie gefaald dus ja ik vind een 4 jarig contract te lang aangezien ie in heel ze leven maar 12 wedstrijden op niveau verdienstelijk heeft gespeeld

Vergeet even niet dat hij best wat salaris eist en je daar dan dus ook 4 jaar aan vast zit hij is 28 dan is ie 32 hoeveel doorverkoopwaarde zal ie hebben vooral als ie het niet goed doet

Nu kan iedereen hier wel doen of hij de Messias is maar gezien ze carrière heeft el khayati ook niet zoveel te eisen
Zoiets zij Alfons ook al. Door ADO is hij ook op het juiste spoor beland. Daarom verwacht Alfons ook richting ADO enige erkenning.
0
Maandag 7 augustus 2017 om 22:36 uur

FC Den Haag!

Marijn schreef:

Zou het dan om koop of huur gaan, hij is te koop met optie tot terugkoop..
Koop lijkt me niet gezien de transfersom die ze dan vragen.... verwacht ook niet dat wij hem gaan huren maar we zullen zien.
0
Maandag 7 augustus 2017 om 09:31 uur

Jacco

Dappere dodo schreef:

Onbegrijpelijk dit...
Ik vind het niet zo heel raar dat je weinig supporters erbij krijgt bij de club.

Die stadion tour is gewoon zonde van je tijd, wordt gezegd je mag door het museum maar je mocht maar door 1 (loop) pad

Handtekeningen jagen is al 5 jaar een drama! Je moet in een ellenlange rij gaan staan, de aso`s en tokkies dringen overal voor, zeg je dr wat van dan kan je de ziektes krijgen die beginnen met een K en soms komen er ziektes voorbij die nog uitgevonden moeten worden.

Hebben ze het in twee vakken verdeeld met elk 18 spelers /staf. Kom je na ruim een uur aan bij het tweede vak met mijn neef en dochter wordt er doodleuk gezegd dat de rij dicht is.
Kortom neefje over zijn toeren, dochter boos.
Zegt er zo`n steward met een lach op zijn gezicht: tja dan moet je van de week naar de training komen.
Als ik dan zeg dat ik door de weeks wel een fatsoenlijke baan heb, lacht hij je in zijn gezicht uit

Niet kunnen pinnen bij het drinken en sommige eettentjes, maar in de buurt ook geen pin apparaat kunnen vinden

Ach ik denk aan mijn groen gele hartje, maar ze maken er jaar ik jaar uit een bende van

Amateuristische bagger
Ligt er denk ik net aan hoe je kijkt en wat je verwacht.. .

Mijn 2 kinderen gingen blij en met glunderende ogen naar huis! Ik vond het ook prima en wees juist blij dat je juist bij Den Haag nog zo dicht bij de spelers etc kan komen
0
Zondag 6 augustus 2017 om 16:43 uur

Bolskie

Tegenstander niet intressant, Is gewoon een eredivisie ploeg, of vind je alleen top 3 intressant? Verwacht trouwens niet zoveel wissels en denk dat die met ze sterkste team gaat spelen en zelf ook wil kijken waar ze staan.

Ik hoop eerlijk gezegt dat ze niet te lang wachten met el k en gewoon door schakelen bedoel is graag of niet en hem gewoon een deadline stellen.
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 11:04 uur

Kees

Vandaag verwacht ik licentienieuws.
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 10:58 uur

yesyes

Krul en kayati verwacht ik
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 21:35 uur

Waht

BLEISWIJK-1 schreef:

Die gaat natuurlijk nooit op de bank zitten. Dan is het helemaal einde carrière.
Ach voor een paar tonnetjes gaat hij heus wel zitten. Maar verwacht inderdaad dat hij naar een club gaat waar hij kan keepen voor meer centen dan hij bij ons ooit kan verdienen.
Lijkt me het proberen waard hem naar ADO te halen maar of dat realistisch is vraag ik me af.
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 17:09 uur

Advertentie

Aad

JB schreef:

Vorig seizoen was de eerste speelronde op 5/6/7 augustus.

De Licentiecommissie van de KNVB bracht de categorie-indelingen (en daarmee dus ook de licentietoekenningen) op 9 augustus naar buiten......
Het gaat in ons geval, denk ik, niet om de begroting op zich of de achtergestelde lening door UVS. Het probleem zit in het feit dat de KNVB er behoorlijk veel moeite heeft dat op bestuurlijk / RvC niveau de Chinezen alles voor het zeggen krijgen en op eigen houtje de club kunnen maken maar vooral breken.
De statutenwijziging zit ze in Zeist niet lekker.

Ik verwacht dat we gewoon een licentie krijgen met betere statuten als verbeterpunt. Met daarachter de dreiging van boetes en puntenvermindering.
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 12:08 uur

JB

Dannyy schreef:

Losse kaartjes levert de club meer geld op volgens mij, aangezien er relatief weinig SCC verkocht worden tov stadioncapaciteit.
Losse kaarten verkopen levert (in theorie) de club (veel) meer geld op.

Op voorwaarde dat het elke wedstrijd (bijna) vol zit.
Zoals bijv. in het Bulikyn jaar.

En je zult het hele seizoen door maar moeten afwachten hoe de belangstelling wordt, o.a. afhankelijk van de resultaten.
Bovendien krijg je het geld pas vlak voor de wedstrijden in kas.


Seizoenskaarten hebben voor de club het voordeel dat je voor het begin van het seizoen een gedeelte van de inkomsten al zeker hebt gesteld.
Omdat seizoenskaarten bovendien aan het begin van het seizoen worden verkocht, zorgen ze er voor dat je direct aan het begin van het seizoen geld in kas hebt, wat je ander pas in de loop van het seizoen zou krijgen.

Als je bijv kijkt naar de lange zijde:

seizoenskaart 1 x € 230 = € 230

losse kaarten : 17 wedstrijden x €23 = € 391

Zou je iedere wedstrijd 5.000 plaatsen op die tribune verkopen, dan is het verschil tussen alleen seizoenskaarten of alleen losse kaarten zo`n € 800.000 per seizoen

Zeker als je als club verwacht dat je een goed seizoen gaat draaien en dus veel publiek zal trekken, heb je er dus eigenlijk geen belang bij om seizoenskaarten te verkopen.....
Hoewel, veel publiek op de tribune (ook al betalen die minder) kan weer voordelen hebben voor de sfeer en de prestaties waardoor weer betere sponsordeals gemaakt zouden kunnen worden.
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 06:48 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Tante Wil, Franky, James, Aad, broodjebal070, Dannyy, Cor-0174, Wahter, ADOZoetermeer, Bleek, wiegah070, Ano-Niem, Lellow, BLEISWIJK-1 en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 264
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1