Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

JB

Thommetjsh schreef:

Idd, ff nagezocht en was Patje die zei dat er een speler van buitencategorie zou komen
Dit schreef Frans op 10 mei:

Beste shouters,

Het seizoen zit er bijna op en we kunnen trots zijn op ons ADO
Een mooie 7e plaats en ook nog eens meer TV-gelden er bij !

De periode van vertrekkende en komende spelers is weer aangebroken :

ADO heeft voor de positie van rechtsback ook het oog laten vallen op een geroutineerde speler die diverse interlands achter zijn naam heeft staan en
hij zou een enorme aanwinst voor onze club.

Groeten Frans


Overigens: op 18 juni heeft Frans wel degelijk aangegeven dat dit van Rhijn zou (kunnen) zijn.
Tja, soms mis je wel eens een shout van iemand....
0
Maandag 30 juli 2018 om 15:13 uur

Aad

marcellino schreef:

Ongelooflijk je zegt dus eigenlijk dat de hele discussie om becker puur gaat om zijn huidskleur!!
Ik heb van alles gehoord op deze site en nog meer in het dagelijks leven waar de racisme kaart zeer snel wordt getrokken, maar dit slaat echt alles..
Wat zijn wij in Nederland in een zeer korte tijd ons land naar de afgrond aan het brengen door mensen zoals jij die overal iets achter zoekt .dringt het nou niet tot jou en andere door dat Nederlanders nuchtere mensen zijn waar je in dit land 1000% kans hebt om te slagen als je maar iets wil bijdragen.
Becker wordt uitgejouwd omdat zijn mentaliteit op het veld vaak ondermaats is dan gaat zijn kop hangen en laat hij zijn ploeg in de steek.niemand hier heeft ooit gezegd dat Becker niet kan voetballen, sterker nog iedereen vind en vond hem een talent alleen zou dat talent er wel wat voor moeten doen om te slagen.
In zijn laatste interview ( en ambitie mag je zeker hebben)zegt hij dat hij alleen weg gaat voor de top 3 in Nederland waar haald hij die arrogantie vandaan .presteer eerst bij ADO en haal het beste uit je zelf en dan heb je misschien een kleine kans op de top 3.
Maar goed lekker wakker worden zelfs op deze site zijn we volstrekt doorgeslagen.
Wat deze shout betreft zijn wij het een keer bijna 100 % met elkaar eens
0
Maandag 30 juli 2018 om 09:45 uur

DHFC070

Kees schreef:

De lijstjes van Van As zijn voor dit seizoen tot nu toe uiterst voorspellend en teleurstellend. Stelt geen ene moer voor.

Zelfs een rechtsback is al problematisch voor hem.
Zo ziet het er op het eerste gezicht uit maar laten we lekker wachten tot het einde van de transfer window. Vorig jaar heeft v.As wel het nodige bewezen en verdiend derhalve wel enig krediet zeker als we nog lang niet aan het einde zijn van de transfer window. Als het einde nadert kunnen spelers ineens 50% goedkoper worden bijvoorbeeld. Aangezien wij weer is met een lege beurs aan het shoppen zijn kun je bijna niet anders. Iedereen wilt de selectie rond hebben voor de start van de competitie maar in de financiƫle situatie waarin verkeren is dat gewoon de utopie.
De gehele basis van vorig jaar is op Johnsen na nog intakt dat is een mooi vertrekpunt. Nu Vreeman halen, proberen Becker te verlengen en de rest van het Johnsen geld lekker in het tekort.
0
Zondag 29 juli 2018 om 21:41 uur

HJ

Moi schreef:

Stream werkt goed. Ik mis alleen het geluid. Ach ik versta geen Grieks
Vind het idee prima, alleen beeld mag iets minder haperend/vertraagd als je het mij vraagt; bijna niet te volgen zo...
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 20:26 uur

xerious070

gelijk wat leuke bijna zekere info! niet boos worden als het niet zo is. kishna word voor aankomende vrijdag voor het aankomende jaar weer gehuurd!
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 19:40 uur

Advertentie

Tommy

Thommetjsh schreef:

Mag weg daar, komt niet in beeld voor een basisplek en zal willen inleveren om te kunnen spelen, vorig jaar konden we m wel betalen geloof ik, tenminste hij werd erg veel gelinkt aan ado, en Sparta had m bijna binnen en die kunnen ook niet 4,5 ton betalen dus t zal wel meevallen
Sparta had hem helemaal niet bijna binnen. Ja op voetbal primeur misschien
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 19:21 uur

Thommetjsh

Madmax schreef:

Ja laten we Bel Hassani halen, die nog een contract heeft tot 2021 en minimaal 4,5 ton verdiend .... echt realistisch mensen
Mag weg daar, komt niet in beeld voor een basisplek en zal willen inleveren om te kunnen spelen, vorig jaar konden we m wel betalen geloof ik, tenminste hij werd erg veel gelinkt aan ado, en Sparta had m bijna binnen en die kunnen ook niet 4,5 ton betalen dus t zal wel meevallen
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 18:45 uur

daveadodh

Wordt bijna een mannschaft dat heracles. Alleen maar Duitsers.
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 12:19 uur

FC2500

Mike schreef:

Wat is dat met dat idiote Heracles? Die hebben al een 11e speler gehaald. Hebben die een geldboom?
Volgens mij hadden ze ook bijna niemand meer.

En ze zijn nu met een nieuwe leiding begonnen.
Benieuwd of ze daar met de volledig nieuwe leiding kunnen volhouden wat ze jarenlang goed voor elkaar hadden.
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 12:14 uur

adotiel

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Tuurlijk knul waar was jij hier meer dan 10 jaar geleden, ook heb ik jou nog nooit gezien bij een wedstrijd van Holland Sport-ADO DH.... Hahaha! Ik steek een dikke sigaar op want je stinkt behoorlijk uit je bek, ook veeg ik persoonlijk mijn reet af met jou nobody`s popie jopie kretelogiƫn. Mensen die ik tot mijn vriendenkring mag rekenen weten waarvoor ik sta en weten ook dat ik al decennia lang mijn club FC/ADO DEN HAAG een zeer warm hart toedraag ondanks jarenlange wanbeleid en valse beloftes blijf ik mijn geel/groene voetbalclub achter die mooie betrouwbare duinen trouw! En als ik hier een negatief waarheidsgeluid wil laten horen doe ik dat opzeker, want ik laat mij niets door al die positieve hosanna goeroe`s hierzo iets wijs maken en al zeker niet door snotaap knulletje als jij!!!
Even voor de volledige juistheid:
Voor de fusie was ADO de naam.
Geel groen was - inmiddels bijna 5 decennia geleden -nog niet aan de orde.
Holland Sport - ADO Den Haag is nooit gespeeld.
0
Vrijdag 27 juli 2018 om 19:08 uur

Nu online

jbdh, CrazieD, MichelAdamsMatje, Alle ballen op Jort, pajam, Loeki070, tjapi01, Anne van Schuurman, frans swa, Vak_W, fcdh-denhaag, Lellow, KickOff en 324 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5