Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: lopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

ado_denhaag070

De ene dag denkt iedereen dat hij al bij pauli speelt en de andere dag heeft iedereen vertrouwen dat hij komt, kan raar lopen hahahaha
0
Vrijdag 3 augustus 2018 om 00:26 uur

DHFC070

Hoeveel van die shirts gaan ze in godsnaam maken? Nu een 2e uitshirt en bekershirt, dadelijk voor iedere wedstrijd een ander shirt?
Boeit me verder weinig hoor ga er toch niet in lopen en als het maar geld voor de club oplevert. Had eerlijk gezegd al eerder een shirt met spijkerstof look verwacht ivm sponsor Cars Jeans. Daar hoef je geen marketing gladjakker voor te zijn om dat te verzinnen.
0
Donderdag 2 augustus 2018 om 15:31 uur

Peter87

Peter87 schreef:

Voor de liefhebbers, het 3e shirt is vanaf vrijdag te koop in de fanshop.

staat op officiële twitter account. kan helaas geen linkje sturen...
Kan het me niet voorstellen trouwens dat iemand in zo`n spijkerstof shirtje gaat lopen, maar goed dat is mijn mening
0
Donderdag 2 augustus 2018 om 15:13 uur

marcellino

GreenYellowTheHague schreef:

we hebben nog een paar weken tot sluiting, geen stress. Lex in de spits en Malone op middenveld 4-0 tegen emmen , 3 x Lex
Ach zij ik vorige week ook al.misschiem gaat het lopen als een tierelier.
Als veerman had gekomen had hij ook de eerste 2 wedstrijden niet gespeeld.
ADO heeft goed gehandeld kijkt wat een speler waard is en gaat geen gekke dingen doen.
En wat veerman zelf betreft ,ik heb hem nergens horen zeggen dat hij oooh zo graag naar ADO wil.wat zijn zaken waarnemer wel zegt is dat hij wil voetballen waar maakt niet uit.vraag mij af of we op zo iemand zitten te wachten.
Als hij zo graag naar ADO wil dan kan hij st Pauli gewoon weigeren.
Of er moet zo een groot verschil in salaris zitten.
0
Donderdag 2 augustus 2018 om 09:38 uur

Petah

ado_denhaag070 schreef:

Veerman en necid zijn twee spitsen die perfect in dit systeem
Passen? Maarja natuurlijk jouw mening
Necid heeft nul doorverkoopwaarde en een contract als den haag ze geld wil weggooien mogen ze het ook naar mij storten en alsof ze een garantie zijn

Er zal vast nog wel ergens een boomlange onhandige spits lopen die op het oog niks kan en dan toch gaat scoren

0
Donderdag 2 augustus 2018 om 01:06 uur

Peter87

marcellino schreef:

Geen spits volgens mij kan immers en falkenburgh daar ook staan.
ADO moet niet in paniek raken dat heeft ons in het verleden veel schulden opgeleverd.ook met het elftal wat je n i hebt kan je voor plek 9 t/m 14 gaan.dus degraderen doen we echt niet.en anders gewoon in de winterstop handelen is hij ineens maar 2 ton waard.
Degene die roepen dat Immers spits moet lopen snappen er echt niks van. Niet alleen jij hoor, ik hoor meerdere erover. Immers is onmisbaar in zijn nieuwe rol op het middenveld. die moet je nooit meer weghalen daar.
0
Woensdag 1 augustus 2018 om 13:45 uur

Snorkel

Aad schreef:

Wanneer je 575.000 wilt besteden aan Veerman ben je fout bezig. Dan kun je beter een jaar of 5 jongere veelbelovende spits halen in Scandinavië en net als bij Johnsen hopen dat hij het waar maakt in de eredivisie.
Scandinaviërs gedijen over het algemeen erg goed in de eredivisie.
Veel van die jongens die hier gespeeld hebben zijn verkocht aan buitenlandse clubs.
In mijn optiek loop je hier veel minder risico mee dan met Veerman.
Veerman wordt gehyped omdat hij invalt en gevaarlijk wordt voor de goal.
Hoe is hij over 90 minuten?
Waarom speelde hij nooit in de basis bij Heerenveen?
Omdat ze het niet in hem zien zitten.
Waarom wij dan wel?
Is een cultheld.
Willen wij naast Beugelsdijk en Immers ook nog een cultheld in de spits?
Als we Zwinkels dan ook nog uitroepen als cultheld dan hebben we in iedere linie een cultheld lopen.
Dan zijn we echt de cultclub van Nederland en staan we binnenkort op 1 in het lijstje van populairste clubs in Nederland.
0
Woensdag 1 augustus 2018 om 09:58 uur

Langebach2

Tsja 75.000 verschil moet toch overbrugbaar zijn, als ze het daarmee laten lopen...... Ben benieuwd naar optie 2, Necid? Of een onbekende Scandinaviër?
0
Dinsdag 31 juli 2018 om 22:14 uur

Advertentie

DHFC070

Heerlijk altijd die transfer periodes met geruchten, 100en reacties per dag en iedereen die over elkaar heen valt. Het blijft zonde dat het niet verplicht gesteld wordt om het transferbedrag naar buiten te brengen en dat de window niet eindigt voor de start van de competitie.

Mbt Veerman is dit het gebruikelijke spelletje en kun je er vanuit gaan dat het binnen nu en 2 dagen rond is. Meer dan 4,5 ton betalen (excl salaris) voor een 27 jarige bankzitter die er max 6 in een seizoen heeft ingelegd in de eredivisie is natuurlijk krankjorum. En dan wordt hier ook nog gezegd joh maakt die 2 extra ton uit? Werkelijk? dat zijn zeker dezelfde mensen die het hardst lopen te schreeuwen over wanbeleid, altijd maar schulden, weer lijken uit de kast etc.
Voor Excelsior en Emmen was de vraagprijs tussen de 4 en 5 ton. Dan is een bod van 4,5 ton een mooi getal en anders lekker overstappen naar een andere. Laatste 2 weken van de transfermarkt zijn spelers ineens 50% goedkoper omdat de club, supporters of spelers zelf in paniek zijn.
0
Dinsdag 31 juli 2018 om 16:17 uur

dirk

Zie Henk Veerman graag komen. Maar laten we wel wezen, zesenhalve ton aftikken voor een reserve wiens contract over een jaar afloopt, zou volkomen absurd zijn. Veerman dreigt door het eigenwijze gedrag van zijn werkgever voor de tweede achtereenvolgende maal een transfer mis te lopen. Zou ik Henk zijn, ik peperde technisch directeur Hamstra even vriendelijk als duidelijk in dat de motivatie om nog langer voor Heerenveen uit te komen inmiddels naar het nulpunt is gedaald.
0
Dinsdag 31 juli 2018 om 15:38 uur

Nu online

buurmanBrutus, Wahter, Vak_W, LemonHaze, Aad, guru, Lellow, James, malle eppie, Vos, TheMariner en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5