Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 266
Volgende pagina

Don

We krijgen nu 2.8%.
Als je alles eerlijk zou verdelen dan zou je op 100/18=5.5% uitkomen.
Als je de afgelopen 10 jaar gemiddeld 9e zou zijn geworden, dan vind ik dat je recht zou hebben op die 5,5%.

De laatste 10 jaar hebben we ondergemiddeld gepresteerd, gemiddeld 13e/14e plek, ik kan er dus wel mee leven.

Let op he, we krijgen niet minder omdat wij den haag zijn, maar gewoon omdat we een marginale rol hebben gespeeld.

We mogen nog blij zijn dat ze niet het gemiddelde van de afgelopen 20 jaar hebben genomen, dan hadden we waarschijnlijk moeten bijbetalen.
0
Woensdag 29 mei 2013 om 00:41 uur

Peppie

<FCDH> schreef:

Het is toch een schande dat de top 3 meer krijgen dan de rest zonder de andere clubs zijn ze niks als ik de andere clubs was zou ik massaal protesteren en dreigen om met 12 clubs uit de Eredivisie gaan
Ik zie niet in waarom het een schande is? De eredivisie is geen sociale instelling, degene met de beste prestaties krijgt meer poen zo simpel is het.

En laten we nu eerlijk wezen, een wedstrijd als Ajax - Feyenoord trekt meer kijkers dan Zwolle - Cambuur.. dus is het logisch dat ze er meer centen voor krijgen.

Natuurlijk word het gat groter, maar het had ook nog erger gekund. De grote clubs zijn iig nog bij FOX gebleven. Als ze hun eigen zender waren begonnen was t end helemaal zoek..
0
Woensdag 29 mei 2013 om 00:04 uur

ADODENHAAG

harryk schreef:

klopt ma het betreft zijn salaris aanbod
Eerlijk gezegd denk ik wel dat dat goedkomt. Ik vind het erg positief van ADO dat ze al zo actief de selectie proberen te versterken!
0
Dinsdag 28 mei 2013 om 16:52 uur

marcellino

Ruudje16 schreef:

Als ADO vooruit wil zullen ze nog wel vaker spelers moeten verkopen....
Ja en dan verkoop je je spelers maar voor een appel en een ei
Dat niemand in ziet dat ado geld nodig heeft om de begroting te sluiten en daardoor spelers voor zeer weinig geld laat vertrekken
Iedere jan lul zag dat toornstra een mooie toekomst voor zich had
Msar omdat ado geld nodig had hebben ze hem met paniek verkocht.
En weet je wat nog erger is dan nog klopt de begroting niet en draaien we verlies.
Tuurlijk moet je spelers verkopen maar je moet wel sterk staan in de markt en dat staat ado zeer zeker niet
Je loopt zo verschikkelijk veel geld mis en dan mag je hopen dat er andere spelerd uit het niets juweeltjes zijn want eerlijk gezegd we hebben van duinen nog maar dan houdt het wat grote vis betreft echt op .en dan hoe gaan we dan rond komen.
0
Dinsdag 28 mei 2013 om 08:50 uur

TillValhall

@KB, Johannes, FCDH en ADODH

Das idd de keerzijde van de medaille, maar die Topklassers kunenn mij gestolen worden eerlijk gezegd (en die die willen vaak niet eens promoveren). Ik ben alleen maar geïnteresseerd in onze eigen mensen, het is dus juist goed de Beloften mee gaan doen op een wat hoger niveau. Dan rijgen ze meer weerstand, en worden daar alleen maar beter van. Dat ze niet mogen promoveren e.d. is onbelangrijk. Ze gaan in een betere setting draaien, das het enige dat telt.
0
Donderdag 23 mei 2013 om 17:36 uur

DaveDH

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk je veel te bang bent over het niet kunnen vinden van spelers.
Bij mij schieten zoal de transfervrije middenvelders Sno, Sneijder, Kramer, en Suk te binnen. En dan doe ik niet eens me best om nog meer alternatieven te bedenken.

Feyenoord heeft voor Sissie en Fernandez 0,0 interesse van andere clubs. Dat is gewoon van deze tijd.

Het komt allemaal goed. Het heeft alleen even tijd nodig. Ik heb er alle vertrouwen in.
Fernandez is een prima speler voor DH maar Sissie niet, die heeft een rare teen waar die altijd maar last van heeft

Sno is een groot risico wat betreft zijn hart (niet zijn kwaliteiten) en Snijder ben ik niet zo van onder de indruk om eerlijk te zijn.

De rest weet ik te weinig vanaf
0
Woensdag 22 mei 2013 om 20:04 uur

pajam

Wat NAC nou Duplan precies kan bieden is mij ook niet duidelijk, verwacht eerlijk gezegd ook niet dat ze eruit komen.

NAC. NEC, Heracles; allemaal eredivisie waardige ploegen ZONDER GELD

Dan heb je degradatie kandidaten als Cambuur, GAE/FC Volendam , Sparta / Roda JC , PEC Zwolle en RKC.

Mochten we onze (uitgedunde) selectie kunnen versterken, met name achterin en voorin, kan je zo weer rond de 9e plaats eindigen.
0
Woensdag 22 mei 2013 om 08:42 uur

TillValhall

Kees schreef:

De selectie voor komend seizoen is op dit moment heel krap. Volgens mij liggen er maar zo`n 15 spelers echt vast. Omeruo en andere tel ik maar niet mee. En ligt Luksik nog vast?

Bleiswijk kun jij een update geven? Naar mijn mening heb jij dat goed bijgewerkt.
Daar ben ik idd ook wel benieuwd naar. Wie liggen er nog vast voor hoe lang, wie lopen er af, wie gaan/mogen al dan niet transfervrij weg. Bleiswijk is altijd wel goed op de hoogte.

Als het aan mij ligt houden we van de spelers die nog niet al afgestoten zijn zeker weten Coutinho, De Zwart, Malone, Holla, Meijers, Jansen, Supa, Korte, Bakker, Buwada en Van Duinen. Over de rest valt te praten met geïnteresseerden. Verder zou ik uiteraard pogen Omeruo over te nemen. Chelski heeft nog zo`n Afrikaanse jongen gehaald die tegen de 2 meter en veel beter is dan Omeruo. Hij kan beter voor ons kiezen. Ook zou ik -het klinkt misschien niet haalbaar- maar eens gaan informeren naar Fernandez (of Wildschut), Verhoek en Derijck Dat zijn eigenlijk toch wel jongens bij wier het plafond ADO is. Al schat ik Derijck overigens wel wat hoger in, maar die zit zo ongelukkig te zijn joh bij dat PSV en mag daar toch weg. Als hij niet wil dan voorzie ik een groot prbleem bij ADO, want ik zie bv een Wuytens niet in willen leveren en dat is een jongen die ik een goed alternatief zou vinden voor Derijck, want ik vind die twee gelijkwaardig. De nuanceverschillen zijn verwaarloosbaar klein. Beide zijn goede, opbouwende verdedigers. Van Derijck zou je kunenn zeggen dat `ie meer een middenvelder is en das ook eerlijk gezegd wel waar wij dringend behoefte aan hebben, iemand die echt tussen de verdediging en het middenveld kan spelen. Wuytens is meer een centrale verdediger die toevallig erg goed kan voetballen.
Ik vind ons zo vleugellam en zo ontzettend kwetsbaar centraal achterin, aan Wormgoor en Beugelsdijk heb je niks. Daar gaat zero dreiging vanuit. Dus op die posities zou ik de prioriteit geven. Van Duinen gaat wel draaien als `ie goede bediening van de flanken krijgt, maar dat soort spelers moet je dan wel halen!
0
Dinsdag 21 mei 2013 om 20:50 uur

Advertentie

R.E.

Altijd interessant om een vooroordeel kwijt te raken. Wij (ook ik) hadden weleens de indruk dat 020 een handje werd geholpen door scheidsrechters. De NRC (de beste krant van Nederland) onderzoekt de afgelopen jaren na elk seizoen hoeveel punten de vier bovenste clubs hebben verloren of gewonnen door fouten van scheidsrechters. Daarbij worden objectieve, wetenschappelijke factoren gebruikt; dus niet direct zeggen dat het niet klopt! Vorig seizoen was 020 de enige topclub die over het hele seizoen genomen door blunders van de scheidsrechter was benadeeld, maar toen ging het maar om 1 punt. Het afgelopen seizoen was het nog gekker: weer was 020 als enige topclub benadeeld door de scheidsrechter, maar dit keer scheelde het maar liefst 12 punten! Als ik eerlijk ben, kan ik me daar al direct 2 punten van herinneren ... En dan die huilebalken van PSV maar jammeren dat zij zo benadeeld werden; het tegendeel was waar, want PSV heeft ook afgelopen seizoen extra punten behaald dankzij de scheidsrechters. Ook opvallend: 020 heeft in het hele seizoen slechts 2 strafschoppen gekregen, wij 8 en Feyenoord zelfs 12. Het valt dus wel mee met die "macht" van 020!
0
Maandag 20 mei 2013 om 15:58 uur

D.H.zuid-west

marcellino schreef:

het is eker geen dommer integendeel is een slimme man ,maar is dat juist niet het probleem.
v/d kallen duld geen inspraak en bepaald dit is nu zelfs door onze nieuwe directeur gezegd.wat heeft de functie dan voor nut.
komt nog eens bij dat hij het misschien een jaartje vol zal houden en ook vertrekt.
het word gewoon tijd dat v/d kallen zijn biezen gaat pakken en er een gezonde bedrijfsvoering wordt uitgevoerd want dit gaat nergens over
Absoluut waar, vd Kallen is een alleenheerser dat zien voor- en tegenstanders allemaal, daar is geen discussie over mogelijk.
Ook ik ben niet gelukkig met deze wijze van het runnen van onze club.

Een TD is naast een AD dan ook zeer noodzakelijk (maar dan wel 1 die een budget krijgt en zelfstandig, in combinatie met trainer en technische staf, aan- en verkopen mag doen).

Met vd Kallen aan het roer gaat bovenstaande helaas niet gebeuren, daarom moet je blij zijn met een sterke AD welke eerlijk is en zorgt voor extra inkomsten via nieuwe geldbronnen. Het is niet de ideale situatie maar heel veel eraan doen kunnen we niet (tenzij er teruggegrepen naar de oude manieren om van een directie af te komen. Iets wat ik liever niet zie gebeuren i.v.m. de negatieve beeldvorming rondom de club).

Het enige wat ik hoop, en daarom shoutte, is dat de man niet bij voorbaat geslacht wordt op de diverse sites. Als hij een loopjongen blijkt te zijn dan is het vroeg genoeg om dit te doen.
0
Zaterdag 18 mei 2013 om 22:28 uur

Nu online

GS, TheMariner en 316 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 266
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5