Welkom in de shoutbox, gast
tjapi01
kreeg een verhaal te horen waar ik me zorgen om maak.
Als ado de play offs moet spelen dan zijn verhoek,kum en boschaart geschorst vanwege een 2e gele kaart in de vorige play offs. Schijnt na 4 seizoenen te vervallen en het is net geen 4 seizoenen geleden.
Hoorde het van binnenuit de club en dat zou toch een aderlating zijn!!!
0
|
Woensdag 20 april 2011 om 11:04 uur |
Vincent
jammer van gister. had achteraf zeker meer in gezeten.
(rode kaart door handsbal, kopbal bulykin...)
het is nu zaak 5e of 6e te worden.
je hebt dan het voordeel eerst uit te spelen (op donderdag) en dan thuis op zondag...Bij 7e of 8e net andersom en dat is niet gunstig.
vlgd week staan we op zeker ook nog 5e.. en dan veiligstellen tegen groningen.. het moet!!
geweldig seizoen, maar zou toch jammer zijn als we net op het laatst (we wisten dat het een zwaar prg was..maar we zijn al veilig.Kees?) toch nog 7e worden..
twente moeten we op een slechte dag van hun en een goede van ons kunnen hebben.. ik heb vertrouwen in vicento...
0
|
Zondag 17 april 2011 om 14:39 uur |
ado-kenner
Die speler van AZ die de kopbal van Derijck eruit probeerde te slaan had toch gewoon rood moeten hebben? Dan zou het een hele andere wedstrijd zijn geworden.
Dat vroeg ik en waarschijnlijk heel velen zich gister ook af. Als je iemand een doodschop geeft om een doelpoging te voorkomen en het wordt toch een doelpunt krijg je ook achteraf een kaart. Niet dat we daardoor verloren hebben maar die vraag is zeker interessant.
Wie is hier de tweelingbroer van Luinge die daar een antwoord op heeft?
volgens de regels moet je of een strafschop en rode kaart geven of de goal goedkeuren en een rode kaart ervoor geven. Geel mag bij een mindere incident maar daar valt het hands voor de goal lijn niet bij.
0
|
Zondag 17 april 2011 om 13:34 uur |
Kees
Heb even niet de lust om alle shouts sinds gisteren te lezen, maar laat ik het maar zo zeggen... Het is een lang seizoen geweest. Volgende week kijken hoe het gaat en mochten we verliezen vooral krachten sparen voor de play offs.
Die speler van AZ die de kopbal van Derijck eruit probeerde te slaan had toch gewoon rood moeten hebben? Dan zou het een hele andere wedstrijd zijn geworden.
Die speler van AZ die de kopbal van Derijck eruit probeerde te slaan had toch gewoon rood moeten hebben? Dan zou het een hele andere wedstrijd zijn geworden.
Dat vroeg ik en waarschijnlijk heel velen zich gister ook af. Als je iemand een doodschop geeft om een doelpoging te voorkomen en het wordt toch een doelpunt krijg je ook achteraf een kaart. Niet dat we daardoor verloren hebben maar die vraag is zeker interessant.
Wie is hier de tweelingbroer van Luinge die daar een antwoord op heeft?
0
|
Zondag 17 april 2011 om 13:24 uur |
Davidovic
Echt zonde gister!
Ik vond echt dat wij teveel ons spel hadden aangepast. Je zag na de 2- 0 dat wij gingen voetballen en dan zie je dat het nog mogelijk is om 2-2 te maken. Ik vond die gele kaart echt belachelijk hoe kan je als scheidsrechter zo mis zitten!
Het enige wat mij tegenviel was weer de mentaliteit. Overal net te laat, slappe ingespeelde ballen en ga zo maar door. Ik wil ook niet te negatief zijn maar het is jammer dat ze niet altijd die mentaliteit kunnen opbrengen.
Verder nog geen paniek. Wij hebben nog 2 mooie thuiswedstrijden voor de boeg en je bent absoluut niet kansloos voor plaats vier. Gewoon allemaal in blijven geloven en dan is alles nog mogelijk. Az is ook wisselvallig. Vrijdag zorgen voor een super sfeer en er een fantastiche wedstrijd van maken
0
|
Zondag 17 april 2011 om 10:23 uur |
ADO supporter Leidschenveen
AZ verdiend gewonnen, ik vond Verhoek vandaag om te huilen.
Kubik geschorst meen ik na zijn gele kaart ?
Je kan je afvragen of je wel 5e wil worden, je kan zomaar Feyenoord treffen in de play offs. Met nog wedstrijden tegen Twente, Groningen en Heracles uit op kunstgras, heb ik me er al bij neergelegd dat we zeker geen 4e meer worden.
0
|
Zondag 17 april 2011 om 00:18 uur |
Advertentie
ado-kenner
Scheidsrechter was weer gebruikelijk tegen ons
- geen rode kaart gegeven
- tot 4 keer toe een counter eruit gehaald
Coutinho 2 bruikbare ballen laten doorgaan
immers blijkt maar weer eens enorm belangrijk te zijn met bluf en longen als paard want buijs kwam vaak niet de vrije man pakken.
pique vond ik echt ongelofelijk goed. Waarom zit hij er niet in. Dit vind ik de grootste fout die van den brom tot nu heeft gemaakt. Die man was bij alles goed aan het verdedigen.
Verhoek speelde als een alleswettertje totaal geen inzet durfde niet te rennen en pas rond het eind 60 minuut ging hij een beetje beter voetballen.
Toornstra fungeert beter met immers die zijn rotzooi opknapt dan buijs.
Kum is ongelofelijk snel en dereijck was weer eens belangrijk
Leeuwin werdt te makkelijk gepasseerd.
Miscommunicatie bij de eerste goal want ik weet zeker dat immers daar had gestaan of kum had daar moeten staan.
0
|
Zondag 17 april 2011 om 00:07 uur |
Ooievaar
Ben ik met je eens. Ik vind AZ zelfs een betere ploeg dan de onze hebben. Ach, we komen van zover dat ik al volkomen tevreden ben met wat we bereikt hebben.
Kwalificeren we ons niet voor europees voetbal dan is dat jammer maar is er verder absoluut niets verloren. Laten we de club zich maar stapje voor stapje laten ontwikkelen. Het gaat nu eigenlijk veels te snel maar anderzijds moet je pakken wat je pakken kunt.
Als je als doelstelling hebt om de nc voor degradatie voor degradatie te ontlopen, en je na dertig wedstrijden op de 4e plek staat dan kan het echt niet meer stuk hoor, ook al wordt er geen punt meer gehaald(...)
Volgend jaar zal het echt wel weer op z'n pootjes terecht komen, in weerwil van al die indianen verhalen over belangstelling van anderee clubs voor onze sterkhouders, al dan of niet in de wereld gebracht door op geld azende makelaars als Rob J. Voorlopig is er niemand weg, en heeft R(ADO) bijgetekend, wat ik niet had verwacht.
We moeten wel in ongeschouw houden dat we de derde stad zijn, met een heel erg groot achterland, dat we bijna elke wedstrijd zijn uitverkocht, ontzettend veel positieve publiciteit hebben gekregen, kortom: dat de club weer volledig op de kaart staat, in een fonkelnieuw stadion, met mogelijkheid tot uitbouw.
Dus al die lulverhalen als ééndagsvlieg kunnen de prullenbak in.
ADO groeit als kool en het al dan of niet halen van europees voetbal verandert daar echt helemaal niets aan.
Wel blijven luisteren naar de juiste mensen uiteraard. Maar dat spreekt voor zich.
0
|
Zaterdag 16 april 2011 om 13:02 uur |
Vincent
vi.nl:
Roberto Rosales (FC Twente) en Mark Looms (Heracles Almelo) hadden hun schikkingsvoorstel van respectievelijk één en drie – waarvan één voorwaardelijk – wedstrijden al geaccepteerd
lees ik nou zo slecht of staat het hier fout?
en een ander bericht op vi.nl
Rosales accepteerde het voorstel van een schorsing voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, naar aanleiding van zijn rode kaart in het duel met Roda JC. De verdediger van FC Twente haalde zondag de doorgebroken Willem Janssen onderuit.
De aanklager van de KNVB deed nog twee schikkingen de deur uit. Mark Looms (Heracles Almelo) accepteerde een schorsing voor één duel in vooruitzicht naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Willem II.
andere bericht zullen ze het wel per abuis hebben omgedraaid.
0
|
Maandag 11 april 2011 om 19:34 uur |
Vincent
gezien de enorme toeloop op kaartjes net maar snel een kaartje gekocht voor collega die mee wil naar ado-groningen
(dacht hem gewoon bij ticketbox te gaan halen vd week, maar die zijn nog niet in de voorverkoop, terwijl internet verkoop wel al gestart is blijkbaar)
01-05-2011 14:30 ADO Den Haag - FC Groningen P 6 16
maar het is gelukt. vak P, rij 6.
zijn daarmee de 1e 5 rijen al verkocht of zijn dat ook gewoon scc kaart houders? ik zit zelf rij 17..
0
|
Maandag 11 april 2011 om 16:49 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |