Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 268
Volgende pagina

ADODENHAAG

Dannyy schreef:

Ik zie een hoop mensen hier shouten dat we met 442 moeten spelen, maar we spelen al 3 jaar lang 433 en Steijn gaat natuurlijk nooit 442 spelen, al is het maar om Cabral op links te houden. Ik persoonlijk vind dat je de jeugd een kans moet geven, en je had Tira natuurlijk na die hattrick al minstens 45 minuten mee moeten laten doen en niet na 80 minuten bij 2-2 of 0-3.
Tira en De Vlugt verdienen idd beiden wel een half uur de kans in het 1e. Maar gaat woensdag niet gebeuren, aangezien ze beiden 90 minuten speelden gister met de beloftes.
0
Dinsdag 3 december 2013 om 13:29 uur

Johannes

Een trainer ontslaan heeft alleen zin wanneer je een betere opvolger aan kunt stellen. Met andere woorden: het bestuur pakt dit jopelijk goed aan en zorgt voor een deal met een betere trainer voordat men zomaar Steijn eruit wipt. Kom alsjeblieft niet aan met een Pastoor of een Maaskant want dan gaan we net zo hard ten onder, alleen is het dan een half miljoen duurder (afkoopsommen en nieuw salaris etc.).
0
Maandag 2 december 2013 om 15:24 uur

marcellino

tanker070 schreef:

Mensen lijke dat alweer vergeten, ik niet. De haat zit diep tegen dat laffe volk uit die vieze stinkstad!
En wij hebben nooit wat tegen ajax supporters gedaan.
Ik kan je vertellen en ben er niet trots op .
We hebben zeer vaak supporters half dood geslagen.
Of een oud opaatje die langs de kant stond toen wij naar de meer gingen en een blok steen op zijn borst hoofd kreeg en in elkaar zakte..
Wij hebben meer bij hun gedaan dan dat ze ooit bij ons hebben gedaan.
En ik speel geen heilig boontje maar ben daar klaar mee
0
Zondag 1 december 2013 om 22:59 uur

DHFC070

Achja de volgende kansloze pot deze competitie. Ik kan me geen seizoen heugen sinds ik kom dat we er zovaak zo kansloos vanaf gingen en we het laatste half uur al uitgebalt waren. Roda thuis, Zwolle uit, Feyenoord uit, Ajax thuis, Utrecht uit vergeet ik er nog een?

Ik ga geen ALS ALS verhaaltjes hier ophangen en lig ook niet echt wakker van een verlies tegen Ajax maar mensen wat een kwaliteits arme selectie hebben wij staan dit seizoen zeg. Het is ongelooflijk als je kijkt wat er allemaal gebeurd is bij de club na het Brom jaar en dan wel in negatieve zin. Afzakken kan maar zo diep zinken in zo`n korte tijd?

Beugelsdijk? leuk dat hij er wel voor gaat maar op de beslissende momenten zo makkelijk goals weggeven? Vandaag ook weer 2 persoonlijke fouten van de beste man. Soms spelen we nieteens zo slecht maar als je de goals zo makkelijk weggeeft is er weinig eer te behalen. Waar ik nog het meeste van schrik dit seizoen is de mentale weerbaarheid van de selectie. Als je eenmaal achter staat kun je er donder op zeggen dat nog 3 of 4 tegengoals volgen.
0
Zondag 1 december 2013 om 20:27 uur

BLEISWIJK-1

Max schreef:

Geeft geen enkele garantie. Als je zo redeneert, dan moeten we Messi en Ronaldo ook maar halen.
Dat is hetzelfde als dat jij denkt dat Jol bij ons een half miljoen of meer wil verdienen. Je kan hem ook gewoon voor een halfjaar aanstellen hoor. Dan kijk je na het seizoen verder.

Het geld van het ontslag Steyn en Fraser ben je bij een nieuwe trainer sowieso al kwijt.
0
Zondag 1 december 2013 om 17:38 uur

Advertentie

wdr

Max schreef:

En waarvan moeten we Jol betalen, die man kost in een seizoen wat je kwijt bent aan vier jaar Steijn.
Welke oplossing voor onze degradatienood stel jij voor Max? Doorgaan met Steijn?!? Nee heb je, ja kan je krijgen. Een telefoontje naar Martin Jol kost vijf minuten, Kallen heeft zijn nummer. Kan je altijd kijken of je eruit komt. En als Jol werkelijk een ADO hart heeft, doet hij het vast voor minder voor een half seizoen, gaat hij ook niet failliet van.
0
Zondag 1 december 2013 om 17:37 uur

ADODENHAAG

jajoh schreef:

RIP FC/ADO Den Haag

Den Haag is niet meer. Ik weet niet wat dat stadion daar doet en wie die mensen zijn die zeggen dat ze van de club zijn, maar het heeft niets met onze club te maken.
het Den Haag wat ik ken greep iedereen die in ons his kwam bij de strot, van spelers tot supporters, van materiaalman tot bestuur, iedereen had een van van "wat komen jullie hier doen". En of die tegenstander nou Ajax, veendam of feyenoord was dat maakte geen moer uit. Vandaag heb ik echt geconstateerd dat de club niet meer is. Supporters die niet kritisch zijn en vergeten zijn hoe er sfeer gemaakt moet worden, spelers die erbij lopen alsof al voor de wedstrijd begon ze al besloten hadden dat dit geen zin had. Ik switch naar feyenoord-PSV op Fox en mijn hart huilde, 1 en al sfeer, een volle kuip, spelers die er vol op knallen etc. En of Feyenoord nu wint of verliest, de strijd van alle kanten was er! jaren en jaren ben ik mijn club trouw en verwacht ik wederzijdse liefde. beetje bij beetje werd dat afgenomen maar nu is het verdwenen. Als een Sylvie Meis die nog even verteld dat ze met 30 andere heeft liggen douwen tijdens een relatie…. Noem me dramatisch, noem me een nep supporter maar ik ben erover uit. Ook al staan er wekelijks 11 spelers in een groen geel shirt op het veld, ik weet niet wie het zijn maar het zijn maar het heeft NIKS met mijn club te maken!!!!
De sfeer pakweg 1e half uur was vanmiddag niet ADO-onwaardig. Verder laat ik me niet uit over je shout.
0
Zondag 1 december 2013 om 14:58 uur

TillValhall

D.H.zuid-west schreef:

Even ter verduidelijking voor Marcellino;

Ik noemde Jol en Advocaat als voorbeelden van trainers met de ervaring waar we naar moeten zoeken mocht je van trainer wisselen. Helaas zijn dit soort trainers inderdaad te duur of niet beschikbaar, ergo mijn pleidooi om voorlopig Steijn te laten zitten (voordat we met zo`n kneus als Pastoor komen te zitten).

Jol en Advocaat zijn verraders, en Adriaanse is al half dement. Die kon z`n zwarte spelers bij Twente niet eens meer van elkaar onderscheiden. Co is op z`n retour en inmiddels best wel overal uitgescheten.
0
Vrijdag 29 november 2013 om 19:09 uur

wdr

<FCDH> schreef:

Degradatie kost meer dan een toptrainer in huis halen
Eens. Niet ingrijpen en hopen dat Steijn het tij na twee en een half jaar alsnog gaat keren is een gevaarlijke strategie; daarom ben ik ook voor spoedig ingrijpen en niet blijven aanmodderen met Steijn aan het roer; maar dan wel alleen als je een trainer kan aanstellen waarvan je kan verwachten dat hij het beter gaat doen, dus Jol of Adriaanse, of anders Koster; of anders een goede kans hebben het beter te doen, zoals Faber of Brandts. Maar geen trainers met een gelijksoortig cv zoals Groenendijk of Pastoor, daar schieten we vermoedelijk niets mee op. Dat is ook wat er bij NEC is gebeurd, die hebben wel een nieuwe trainer aangesteld maar niet een die zeer ervaren of veelbelovend is en alles ten goede kan keren.
0
Vrijdag 29 november 2013 om 14:37 uur

Johannes

schreef:

Het succesjaar was inderdaad gewoon puur toeval, met spelers waarbij plotseling alles lukte en alles goed in elkaar viel. De club had zelfs problemen om de vele winstpremies uit te betalen, daar had geen mens op gerekend. ADO Den Haag was weer "in" bij de fans, iedereen sprak erover en wilde erbij horen. Alleen de sponsors lieten het nog steeds afweten, sommige spelers kregen het te hoog in hun bol en wilde voor hun niveau nog hogerop(geld), en dan is doorpakken een moeilijk verhaal natuurlijk. Misschien had de club nu wel failliet geweest als het toen mee had gegaan in die euforie, wie zal het zeggen.
Bulykin liet ADO zitten voor een betere aanbieding (geld plus Champions League), Kubik mocht niet blijven van `vriend` Ling. Rado was geen schim meer van wie hij was toen hij kwam. Verhoek en Immers liepen met tegenzin bij ADO rond. Hoe ga je dan `doorpakken` zonder rijke Rus of Arabier?

Daarnaast: kijk even hoe het verder gegaan is met de carrière van Bulykin (bij Ajax nog af en toe succesvol, bij Twente werd het al genant en waar is hij nu?) - doorpakken had betekent méér dan een half miljoen neerleggen voor een groot oud vraagteken. Kubik - nooit meer wat van gehoord in voetballand. Rado ten onder met VVV, Immers begon redelijk maar is nu al bijna klaar in Rotterdam en Verhoek mag al voor de tweede keer tussentijds weg.

Mijn stelling: dat succesjaar was prachtig maar bestond voor 75% uit toeval en het kwam in de ontwikkeling van de club te vroeg. Nadien is het echte doorpakken begonnen door de grootverdieners, de onwilligen, de miskopen van Brom (Vogel, Luksik, Mulders enz.) en wat talent te verkopen/verhuren en er jonge spelers voor terug te halen. Nu valt het qua spel en resultaat keihard tegen, maar wij zijn geen failliete club meer en spelers van waarde staan op het veld. Misschien een andere trainer, misschien lukt het toch nog, maar op termijn hoort dit gewoon de weg naar geleidelijk doch structureel succes te zijn. Waarbij de aandacht voor scouting en opleiding wel wat meer zou mogen zijn.
0
Donderdag 28 november 2013 om 14:27 uur

Nu online

ADO079, Max en 275 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 268
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5