Welkom in de shoutbox, gast
g
Ja, hier was ik al bang voor. Toornstra en Hulst worden al gekraakt op basis van 1 of 2 wedstrijden. Wedstrijden waarin spelers die de kar moeten trekken (Buijs, Derijck, Ammi, Bosschaart, Kum en gisteren Luijkx) niet thuis geven of het al moeilijk genoeg met zichzelf hebben.
Elke topper uit de champions-leage is ooit als nieuweling in de ploeg gekomen maar kreeg vertrouwen.
Nu wil ik onze youngsters niet direct zien als toekomstige Messi's maar vertrouwen van het Haags publiek is altijd ver te zoeken.
Voordat ze één bal hebben getrapt zijn ze geweldig (Luijkx, Oper) maar o wee wanneer het niet loopt.
Geen wonder dat een hele lading spelers geen enkele zin heeft om naar ADO te komen. Kritiek kunnen ze overal krijgen.
Dit zal wel uit dezelfde hoek komen als die gasten die dapper met hun witte zakdoekjes staan te zwaaien.
Als Atteveld zegt dat ADO voor het eigen publiek 'doodslaat', dan moet je je dat als publiek aantrekken, en je daarvoor schamen. Die gasten moeten een kick krijgen als ze thuisspelen, in plaats van een
paniekaanval. Ik lees hier regelmatig kreten als 'we moeten de hele wedstrijd achter onze jongens staan', maar in de praktijk hoor ik daar heel weinig van terug. Of het moet zijn dat men de hele wedstrijd achter 'onze' jongens staat -Lex Immers en RvdB, en dat de rest lekker de pleuris kan krijgen.
Dat de supporters hebben meegeholpen aan het betere imago van de club zal best, maar het lijkt er toch op dat ze in dat proces zijn vergeten dat er zoiets bestaat als je cluppie aanmoedigen (in plaats van te zwijgen of, vaker nog, uit te fluiten).
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 15:35 uur |
Aad
Wat vonden jullie trouwens van de corner van onze Van Hese?
Is toch om te janken?! Bal komt nauwelijk van de grond en gaat gewoon voor de 1e paal nog achter.
Ik denk serieus dat die jongen nog niet zal opvallen als hij mee doet bij een zondag 3e klasser.
Hulst geprobeerd en te licht bevonden. Heerenveen verdediging had de 1e helft de makkelijkste 45min van hun carriere.
Ja, hier was ik al bang voor. Toornstra en Hulst worden al gekraakt op basis van 1 of 2 wedstrijden. Wedstrijden waarin spelers die de kar moeten trekken (Buijs, Derijck, Ammi, Bosschaart, Kum en gisteren Luijkx) niet thuis geven of het al moeilijk genoeg met zichzelf hebben.
Elke topper uit de champions-leage is ooit als nieuweling in de ploeg gekomen maar kreeg vertrouwen.
Nu wil ik onze youngsters niet direct zien als toekomstige Messi's maar vertrouwen van het Haags publiek is altijd ver te zoeken.
Voordat ze één bal hebben getrapt zijn ze geweldig (Luijkx, Oper) maar o wee wanneer het niet loopt.
Geen wonder dat een hele lading spelers geen enkele zin heeft om naar ADO te komen. Kritiek kunnen ze overal krijgen.
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 12:25 uur |
Kees
Wat een onzin....gaan we nu balletdanser Cornelisse er weer bij halen...... heb je niets aan . RVB eerst presteren dan zien we verder, Toornstra is op dit moment gewoon beter.
Roel, schei nou uit met: Toornstra is op dit moment beter.
Wie is Toornstra dan wel (overigens met alle respect)? Ja, hij heeft inderdaad meer loopvermogen. die jongen komt net kijken en wordt net als Vicento weer de hemel ingeprezen. Eesrt een lange serie wedstrijden op niveau echt voldoen en dan spreken we verder.
In het begin waren velen hier ook zo positief over Vicento. Nu hebben ze nog bij het grote publiek krediet maar dat is weer snel voorbij.
Tegen Sparta gaf hij twee risicovolle passes en voor de rest speelde hij plichtmatig. Ja dat Atteveld tevreden is na afloop begrijp ik wel. Hij kon moeilijk wat anders zeggen.
En dat hij in het veld van de week bij VI stond komt door half Alphen a/d Rijn.
De tweede helft van het seizoen hebben we slopers en echte winners nodig. De prijzen worden nu verdeeld en we hebben niets aan spelers die net komen kijken.
Kerels moeten het zijn met opgestroopte mouwen, zonder gebit en met jaren tuchthuis achter de rug. Dat is de enige manier om punten te pakken in de tweede helft van de competitie.
Mij interesseert geen mooi voetbal. Het resultaat is heilig, met of zonder voortanden.
0
|
Dinsdag 26 januari 2010 om 19:43 uur |
<FCDH>
Ik vind het in- en intriest voor de club Haarlem en supporters. Het had ons ook zo maar kunnen overkomen.
haagse roel aad en kees
Ik vind het ook niet leuk voor haarlem maar het is nou eenmaal gebeurd.Toch ben ik van mening dat het uiteindelijk beter is voor het voetbal in ze algemeen?Ik ben voor het schotse model 10 of 12 sterke clubs Conclussie betere wedstrijden meer inkomsten meer publiek betere sponsors
0
|
Maandag 25 januari 2010 om 17:26 uur |
DenHaagFC
Uitwedstrijd Sparta uitverkocht
Zondag aanstaande, 24 januari, kan de selectie van ADO Den Haag rekenen op maximale steun van het eigen publiek. Het uitvak op het Kasteel is namelijk compleet uitverkocht!
ADO Den Haag wil de grote groep supporters die meereizen naar Rotterdam bij voorbaat danken voor de immense respons bij de herstart van de competitie. De herinneringen aan de uitwedstrijd bij Sparta vorig jaar, de 2-5 overwinning in een brandende zon, zitten bij velen nog diep. Voor wie geen kaartje heeft, helaas, het vak is dus volledig uitverkocht. Vanaf dinsdag zijn de kaarten voor de wedstrijd tegen sc Heerenveen thuis te koop.
Supporters die gebruik maken van de verplichte buscombi dienen zondag om 12.15 uur te verzamelen bij de bussluis bij ingang 27/28 van het stadion in het Forepark. In de passage van het stadion zal, vanaf 11.15 uur counter 2 geopend zijn waar o.a. koffie verkrijgbaar zal zijn. Hier zijn ook toiletten geopend. De toegangshekken bij ingang 27/28 zijn open.
0
|
Vrijdag 22 januari 2010 om 15:39 uur |
Solar
Ik las op de site van de HCF dat er supporters zijn die een stadionverbod van 9 maanden hebben gekregen.
Doe er zelf niet aan mee want je weet dat zoiets consequenties kan hebben.
Nou wil ik niets goedpraten maar ik vind dit toch wel zwaar gestraft. 9 maanden niet meer naar je club kunnen terwijl er verder geen geweld is geweest. Laat die gasten een dag of wat in een ziekenhuis helpen of zo. Of tot het eind vh seizoen na de wedstrijd helpen met de troep opruimen bij het stadion.
Kijk als er fysiek geweld bij komt dan mag het van mij 2 jaar SV zijn. Maar dit vind ik overdreven.
Verder zijn er supporters gestraft die al een kaartje tegen Sparta hadden gekocht. Dat vindt ik helemaal lullig.
Hier ook een shouter die een SV heeft?
Ik denk dat dit een voorwaarde van de KNVB was. Anders hadden onze club wellicht weer een forse boete gehad of misschien wel een wedstrijd zonder publiek.
Laten de supporters die aanhoudende spreekkoren zongen een wijze les uit leren. Die k u t knvb laat gewoon niet met zich sollen en zeker niet als het om onze club gaat. Iedereen weet dat dus geef ze geen aanleiding.
0
|
Woensdag 20 januari 2010 om 20:04 uur |
JB
Jij shout af en toe de meest idiote dingen. Sensatie zoeken of leef je nog in het verleden (jaren 80..)Kap eens met die stemmingmakerij, want ik heb nog nooit iemand gehoord over de supporters van buiten den haag. iedereen vind het juist kicke dat de supporters nu ook van heide en ver komen kijken naar onze trots.
Ik heb deze er maar even uit gepakt...
Bij mijn shout heb ik te snel op het verkeerde knopje gedrukt, zodat de smilie ontbreekt die duidelijk moest maken dat er een zekere mate van cynisme in mijn reactie zat.
Natuurlijk is het goed dat de club een steeds breder publiek trekt!
En dat is ook wat ik bedoelde aan te geven.
Volgens mij is de "cynische tegenstelling" 1 van de vormen van typisch Haagse humor, die hier kennelijk niet helemaal is overgekomen.
Overigens, als je terugbladert kom je, met name in de tijd van voor de verplichte registratie, heel wat reacties tegen (maar dus niet van mij!) waarin de mensen van de gezins- en eretribune en zelfs de Haaglandentribune werden afgezeken als "nep" supporters.
0
|
Zondag 17 januari 2010 om 13:26 uur |
Advertentie
JB
Kan ik weer een woordenboek meenemen op de familietribune. Wat een dialect hebben die mensen uit dat dorp.
Nee hoor. Fantastisch dat je weer zo'n grote supporttersschare regelt. De kindervakken en familietribune zijn dit seizoen bijna alle wedstrijden volledig uitverkocht. Echt schitterend.
Kijk maar uit dat de "echte" supporters dit niet lezen, die zijn, als je de reacties af en toe leest, helemaal niet zo blij met al dat publiek "van het zand" en uit de randgemeenten.
0
|
Zaterdag 16 januari 2010 om 21:06 uur |
<FCDH>
Dick Vierling: ‘In gesprek over naamgeving stadion’
Author: Rob Blankenstein | ADO Den Haag stapt donderdagmorgen in het vliegtuig om een trainingskamp in het Turkse Belek te beleggen. Dinsdag kwam de selectie nog terug van een vierdaags verblijf in Tunesië. Directeur Dick Vierling was daar ook bij en Haaglandenvoetbal.nl sprak met hem.
Dick, je bent nu een kleine tien maanden bezig bij ADO Den Haag. Hoe heb je die periode tot nu toe ervaren?
‘Met de kerst was ik met mijn familie bij elkaar en toen werd er gevraagd vat het afgelopen jaar is in twee woorden samen. Toen heb ik het maar samengevat als dynamisch en uitdagend en tevens een enorme uitdaging om ADO Den Haag weer op de kaart te zetten.’
Waarom ben je er überhaupt aan begonnen?
‘Om de uitdaging, om aan zo’n mooie club mee te helpen bouwen met een schitterend stadion en met alle mogelijkheden die het biedt om daar een prachtige organisatie neer te zetten met z’n allen voor de gehele regio, want juist met het oog op die regio ligt er een enorme kans.’
Er wordt wel eens gezegd door mensen die op enige manier met ADO Den Haag te maken hebben of er aan verbonden zijn, dat het management en de beleidsbepalers en in de loop der jaren het technisch apparaat, vaak bestaat uit mensen die een link hebben of uit een bepaalde hoek komen. Dan wordt gedoeld op personen met een Quick, HBS of HVV achtergrond. Hoe kijk jij daar tegenaan?
‘Dat heb ik nog nooit gehoord en aan wie moet ik dan denken?’
In het verleden Remco van der Veen, André Wetzel, z’n broer Rudy Wetzel, Marc Wotte nu Henk Jagersma (zoon voetbalt bij Quick) je bent zelf ook van die club afkomstig..
‘Nogmaals, ik herken het niet. Ik snap het ook niet. Ik herken niet dat het altijd uit hetzelfde hoekje zou komen. André is toevallig van HVV gekomen. Het klinkt als een diskwalificatie als mensen van Quick, HBS of HVV komen en dat is zeker niet juist. Volgens mij zijn er meer mensen nu met een Laakkwartier achtergrond, maar die zijn werkzaam op de afdeling ticketing en in de beveiliging.’
De laatste tijd is er een hoop commotie geweest rondom het ontslag van André Wetzel. Heb jij nu - achteraf - toch het idee dat André daar bewust op aangestuurd heeft?
‘Daar ga ik niet op antwoorden omdat het nog steeds een zaak is en bij advocaten ligt.’
Hoe zijn werkzaamheden op directieniveau nu na het wegvallen van André precies verdeeld?
‘Raymond Atteveld was al verantwoordelijk voor de BVO 1 en 2 en de eindverantwoordelijkheid lag bij de Technisch Directeur. Die is er nu niet meer, dus is Raymond daar nu ook eindverantwoordelijk voor. Hij wordt ook de eindverantwoordelijke voor het scoutingsapparaat en om Raymond niet te overvoeren met alle technische zaken en wij de jeugdopleiding dermate belangrijk vinden, dat wij toch een directe rapportagelijn willen richting de directie, valt dat bij mij.’
Hoe staat het nu met de verantwoordelijkheid voor het commerciële verhaal binnen de club?
‘De commerciële afdeling is op dit moment helemaal op sterkte en daar zitten nu vijf mensen die onder mij blijven vallen, eigenlijk vierenhalf met Rick Hoogendorp daarbij. Dat is een team dat op dit moment goed functioneert. Ze functioneren gewoon zelfstandig.’
De financiën maken een wezenlijk onderdeel uit van een BVO. Hoe staat ADO Den Haag er wat dat betreft voor als je het relateert aan de verhuur van skyboxen etc.. Kun je dan ondanks de recessie spreken van een gunstige ontwikkeling?
‘Het vooruitzicht is erg goed, alleen wij zitten nog steeds met een enorme achterstand, omdat wij een hoog kostenpatroon hebben en je ziet dat die inkomsten ook dit jaar toch weer met 10% stijgen. Alleen moeten wij enorm ons best doen om zeg maar kostenneutraal te gaan werken. Wij zijn wel die kant op aan het gaan, dus wij zijn meer aan het bouwen richting 2010-2011 om een echte gezonde begroting te halen en dus een gezond resultaat.‘
Op een gegeven moment heeft er een reorganisatie plaatsgevonden waarbij nogal wat mensen verdwenen zijn. Wordt die reorganisatie nog verder doorgevoerd, dus nog meer taken geschrapt?
‘Nee, wij op het kantoor - voor zover ik het heb begrepen - waren er iets van vijfenveertig mensen. Nu zitten wij met z’n twintigen en daar kun je niet nog meer mensen van weg laten vloeien. Dat is dus de ondergrens.’
Ik weet dat jullie bezig zijn met een naamgever voor het stadion. Hoe staat het daar nu mee?
‘Daar zijn wij nog steeds mee bezig, maar dat is een langlopend traject en het gaat om ook heel veel geld. Er zijn niet veel partijen in deze tijd die zo veel geld per jaar uit willen trekken voor de naamgeving van een stadion. Het is overigens een niet Nederlandse partij.’
De multinationals in de regio Haaglanden, een Siemens, AEGON, SHELL en een Nationale Nederlanden blijken geen concrete interesse te hebben in ADO Den Haag. Heb jij daar nu een verklaring voor waarom dat zo is en waarom een AEGON wel heel veel geld sponsort richting Ajax en niet voor ADO kiest?
‘Ze zijn wel vaak bij ons aanwezig, maar niet groot op het shirt of als naamgever op het stadion. Dat blijft een moeizaam verhaal op dit moment, maar ik merk wel dat het sentiment rondom ADO enorm positief aan het veranderen is. Hoewel, de laatste periode hebben wij weer een kleine stap terug moeten doen, maar dat zien wij als een incident. Onrust zul je altijd hebben bij BVO’s, er is wel eens iets met een speler of met een trainer of met de directie en er wordt een begroting niet gehaald. ADO heeft daar wel eens last van, maar in het grote geheel kun je zeggen dat ik merk bij de partijen waarmee ik praat, dat zeker nu met het nieuwe stadion, ook door de mogelijkheden voor de multinationals - waar wij het nu over hebben - er steeds meer serieus overwogen wordt om gewoon eens te gaan praten. Maar om nu te gaan praten over grote miljoenen investeringen in ADO Den Haag, daar heb ik vooralsnog niet het idee van, dat dat staat te gebeuren.’
De niet Nederlandse partij die je net noemde als kandidaat naamgever voor het stadion, heb je dan de verwachting dat dat binnen één, twee maanden z’n beslag zal krijgen?
‘Ik hoop wel, dat wij binnen twee maanden weten waar wij aan toe zijn. Het ligt bij die partij bij de directie, dus het is afwachten.’
Dan het sportieve verhaal. ADO Den Haag moet zich zien te handhaven. Hoe kijkt Dick Vierling daar tegenaan?
‘Eigenlijk hetzelfde als iedere supporter, met het nodige vertrouwen. Ik volg net als de supporters en de sponsors het team heel nauwgezet en wij hebben als directie - en ik kan ook spreken namens de RvC - dat wij alle vertrouwen hebben in deze selectie en de technische staf, dat zij zich gewoon gaan handhaven.’
Inmiddels is bekend dat Kees Luijckx voor een half jaar gehuurd is van AZ. Hoeveel ruimte is er nu om nog wat meer te doen, want er is altijd vanuit ADO gecommuniceerd dat er financieel niets mogelijk was?
‘Wij zijn wel bezig, want wij moesten ook een scenario klaar hebben in het geval Danny Buijs zou vertrekken. Natuurlijk kijken wij verder om ons heen, maar dat blijft de uitdaging om de financiële middelen daarvoor beschikbaar te hebben.’
De ADO-selectie zat begin deze week in Tunesië. Waarom is er met het oog op de lange winterstop niet voor gekozen om een lange week in Turkije - waar de accommodaties beter inspelen op het huisvesten van voetbalteams – door te brengen?
‘Dit was mogelijk, wij hadden daar geen centjes voor. Wat ik waanzinnig mooi vind is dat wij zo’n grote groep sponsoren hebben, dat dit mogelijk maakt. Wat ik daar ook weer leuk aan vind is, dat wij een heel nieuwe doelgroep binnen de sponsoren hebben, dat enthousiast is om mee te gaan. Dat vind ik heel belangrijk en niet wat jij eerder aanhaalde ‘het kliekje’. Ik ben overigens dolblij, dat zij er zijn, maar dat die olievlek steeds groter wordt, dat er nu ook sponsoren uit het Westland bij waren, die het mogelijk makten om naar Tunesië te gaan. De keuze is in samenwerking met de businessclub en de technische staf gemaakt. Dit was op dat moment mogelijk. Gezien de weersomstandigheden deze week in Nederland, is er geopteerd om toch te onderzoeken of wij ook nog naar Turkije kunnen. Dat gaat dan nu gebeuren, maar ook daar moet je dan weer centjes voor hebben. Daar hebben wij dus ook iemand voor gevonden, die dat voor zijn rekening neemt.’
André Wetzel heeft - hoe je het ook wendt of keert - ADO Den Haag de laatste kleine twee jaar goed weggezet als je het hebt over het beeld dat er heerste ten opzichte van de club. Ben jij nu niet bang, dat als de resultaten straks na de winterstop uitblijven, een deel van de supporters zich weer gaat manifesteren, waardoor er mogelijk weer vervelende toestanden gaan ontstaan?
‘Ik ben er niet bang voor en dat staat ook los van het André-verhaal, maar ik wil wel even melden dat wat André heeft gedaan, het neerzetten van ADO, dat hij dat echt op een waanzinnige wijze voor elkaar heeft gekregen. Ik denk dat ADO daardoor mede staat, waar het nu staat. Die koppeling van het beeld in relatie tot de resultaten, die zie ik niet. ADO zal altijd een club blijven, overigens hoop ik niet dat dat altijd zal gelden, waar zaken in beweging komen. Maar als de resultaten uitblijven, zal het publiek morren en dat gebeurt bij iedere voetbalclub. Alleen wij zijn er zo mee bezig en natuurlijk ga ik mij ook wel zorgen maken, maar ik ben er niet bang voor, want wij hebben heel goede contacten met de supporters, een enorme goede dialoog en de spelers en de trainers praten met hen, dus er is constant overleg en communicatie.’
© Haaglandenvoebal.nl (TR Media)
0
|
Donderdag 14 januari 2010 om 11:34 uur |
JB
Mooie quote nu ook weer op de homepage van VI, vanuit de papieren editie(?):
'Beleving typeert onze spelopvatting'
Oscar Alkemade, hoofd opleiding van ADO Den Haag, weet dat strijdlust een onmisbaar element is voor het Haagse publiek (VI)
Kennelijk weet men ons bij VI ook nu op een positieve manier te vinden nu de grote vriend van de Snor er niet meer is.
0
|
Donderdag 14 januari 2010 om 00:36 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |