Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 270
Volgende pagina

Zuiderparker

Petah schreef:

Die Onno hanssen is trouwens nog erger als jvz hij zal het beter weten als fontein toch op met die man
DAT HELE west is BAGGAH!! Kijk eens op hun website, sterft vd taalfouten, TTpaginas`werken al mnd niet meer. Programma`s hangen van linksigheid aan elkaar, behalve (t BETAALDE) TeamWest dan, he......overigens zijn alleen de gesponsorde prog`s het aankijken waard....En WestSport? met ÄDOwatcher (WHAAAH!!!) vd Deyl? Die puber is nog niet droog achter zijn oortjes....ARMOE
0
Vrijdag 12 september 2014 om 13:08 uur

<FCDH>

Ronaldo schreef:

Dat is inderdaad de grote vraag.
Lijkt mij moeilijk werken voor fontein als ie afhankelijk is wat vd kallen beslist?
0
Donderdag 11 september 2014 om 10:20 uur

fcdh17

Geschreven door Jochie op 09-09-2014 17:52
Was vandaag even bij de training wezen kijken. Vooraf moest Alflen even roken in zijn trainingspak. Wat een schande zeg. Ik dach wat krijgen we hier nu weer. Dan toch maar even trainen. Ik weet niet wat voor oefenstof ze geleerd hebben, maar als je 15 minuten aan het hooghouden bent met zijn allen dan snap je er niks van denk ik. Nog even en ik ga weg dacht ik. Ben toch nog gebleven om te kijken hoe de partij ging. Ik kan jullie vertellen dat sommige helemaal geen motivatie hadden. En als een trainer in de media verteld dat ze in de galgenwaard spektakel kunnen zien, dan moeten ze eerst maar keihard en keihard werken. Ik heb langs de kant geen commentaar gehoord van de staf, dus het gaat de goede kant op. Het niveau is om te huilen. Klap op de vuurpijl vroeg van de Ham tegen Ultee hoe die speler die voor hem liep ook al weer heten. Het is echt niet te geloven hoe de staf werkt.
Als je zo traint dan is het logisch dat het niveau in de wedstrijd slecht is.

Ik ga donderdag weer kijken.
Misschien zag ik het verkeerd dat Alflen vlak voor de training een sigaret rookte en dat Ultee een hooghoudwedstrijdje hield en dat van de Ham de spelersnamen nog niet weet.

Bron: fcutrecht.net

Dat worden 3 puntjes zondag
0
Dinsdag 9 september 2014 om 17:55 uur

Aad

Kees schreef:

Mooi, bij deze met algemene stemmen (neem ik aan) word jij contactpersoon namens ADO Den Haag met de Chinese overheid.

Tenslotte ken jij, en ik zeker niet, de Chinese regelgeving m.b.t. voorwaarden omtrent sponsoring van buitenlandse bedrijven. Overigens betreft het in ons geval een overname.

ps Dat stuk in Elfvoetbal voegt inderdaad weinig toe en levert ( via een omweg) enkel negatieve publiciteit op.

Zelfde geval als met VI keer op keer. Knipping en Van Duren komen nooit bij ADO en schrijven maar raak. Freek Jansen is er wel zeer regelmatig en krijgt dan weer de "volle lading" van het management/directie van ADO over zich heen en mag het weer goedpraten.
Ik weet wel iets van wat een criterium is voor de Chinese overheid: China moet er beter van worden, op wat voor een manier dan ook.

Het xal voor hen moeilijk te bepalen xijn wat het directe voordeel voor de Chinese staat is. De scholing van Chinese trainers en spelers door de samenwerking met ADO, een modaal clubje uit Nederland, is niet direct in geld uit te drukken en ook is het moeilijk te xeggen of dit concept gaat werken.
Het hele marketinggebeuren ( 300.000 ADO-shirtjes in Beijing) is alleen indirect middels belastingen financieel voordeel voor de staat, maar die 300.000 shirtjes is voorlopig wishfull thinking.

Als de overheid akkoord gaat xullen er vast nog andere meer xekere argumenten een rol spelen. Xoals bij voorbeeld Chinese export naar Nederland.

Ik ben benieuwd maar ik kan mij goed voorstellen dat de Chinese overheid nog wat langer de tijd neemt.
0
Dinsdag 9 september 2014 om 11:27 uur

Haagse Kelt

aadche schreef:

Ik ben benieuwd dat, als de deal onverhoopt niet door gaat, of Fontein dan wil blijven.
Woorden zeggen niet alles, maar hij heeft wel gezegd dat hij ook onder vd Kallen wil werken. Vond dat een opvallende uitspraak, zeker omdat hij ónder`zei en niet`met`.
0
Donderdag 4 september 2014 om 13:33 uur

pajam

marcellino schreef:

wat wil je hier mee zeggen dan ik lees nergens dat whang verzekerd heeft dat voor 31/08 er geld beschikbaar is einde verhaal je geeft zelf een shout met het antwoord snap eigenlijk ook niet waarom ik deze nog beantwoord
dat jij het niet snapt, volgt of mee eens ben, dat is duidelijk.

in jou oneliner style; WAAROM praat Fraser met top-6 kaliber spelers als hij ;
1- geen geld beschikbaar heeft
2- niet zou kunnen handelen, omdat er geen duidelijkheid/geld is?

WAAROM stuur je Korte en Gouriye weg, terwijl je op de vleugels alleen Houtkoop/Schet/van Duinen overhoudt en geen enkele spits achter Kramer (want van Duinen reken ik net tot een buitenspeler)?

WAAROM stuur je van Haaren weg, als je weet dat Bakker en Jansen net terug zijn van blessures en Gerht sukkelt met een blessure?

WAAROM is Vansen zelf nog altijd geen sponsor?

WAAROM zitten we op/over de deadline van de betaling (aandelen MvdK), weten de Chinezen zakenmannen zelf niet eens wat een reële tijdspannen is in China voor dit soort transacties

WAAROM wilt AZ niets over Chun Li zeggen
WAAROM claimt Chun Li een eigen plek in het stadion
WAAROM stalkt een `nobody` als Chun Li onze hoofdtrainer
WAAROM wilt fontein zijn naam en eer in eerste instantie niet voor langer dan 4 maanden aan de club verbinden en creëert hij een vangnet door meteen aan te geven ook onder MvdK te willen werken?

Vragen, vragen, Marcellinho! Met alles wat wij als supporters al te verduren krijgen in het mooie Den Haag, word je vanzelf voorzichtig(er)
0
Dinsdag 2 september 2014 om 19:54 uur

pajam

marcellino schreef:

kan jij bewijzen dat whang en consorten er wel wat aan kunnen doen!!!!!!
bewijzen niet nee, maar ik presenteer mijn zorgen dan ook niet als feiten , om daarmee daarna medesupporters tot aan de grond af te branden.

maar even voor jou beeld (google voor links e.d. aub zelf even);

- Meneer Wang geeft aan dat er zeker geinvesteerd zal worden in de spelersgroep, ze gaan hun best doen om dat nog voor 31/8 voor elkaar te krijgen (lees; geen zekerheid dat dit lukt!)
- Fraser geeft duidelijk aan versterkingen te willen; "als de nieuwe eigenaren schermen met top-6 notering, moet het spelersmateriaal er ook naar zijn" (interview van Fraser, volgens mij met RTV West)
- ADO Den Haag is bezig geweest met Mokotjo , Linssen, Jahanbakhs (weet ik 100% zeker) en wie weet wie nog meer. Zijn dit spelers van het niveau waar wij normaliter ook naar kunnen vissen? En waarom zou de club met deze kaliber spelers praten als er geen mogelijkheden besproken zijn met de toekomstige / nieuwe eigenaar?
- Bovenstaande wordt onderstreept door een gefrustreerde trainer, die aangeeft gewilde versterkingen gesproken te hebben, maar het verhaal niet rond te kunnen breien zolang er geen duidelijkheid (lees geen geld) is.
- Fraser stuurt eredivisie waardige spelers als Gouriye, van Haaren en Korte weg en zet er nu jeugdspelers voor in de plaats. Fraser nadien geeft zelf aan dat hij alleen maar kan werken met de selectie die hij heeft. Geeft dit aan dat hij blij is met een handvol eredivisie minuten (Ervaring) op de bank??
- Het geld waar continu over gesproken wordt betreft overname van de aandelen, niet eventuele investeringsbedragen in de selectie. Direct investering in de selectie vanuit de bankrekening van de nieuwe eigenaar is nooit ergens besproken, eigenaar heeft het zelf notabene over indirecte financiele injecties d.m.v. Chinezen bedrijven die willen sponsoren.
- Waarom is er niet op voorhand al 1,2,3 van dit soort sponsoren binnengehaald? Waarom is Vansen niet zelf direct begonnen met een sponsorschap, waardoor eventueel 1 of 2 versterkingen bekostigd konden worden? (Dit staat VOLLEDIG los van bedragen in de trant van 8 miljoen en overnames die gescreend moeten worden in China!!).

meer dubieuze zaken die besproken zijn? lees eens een pagina of 400 terug hier op de box, menige serieuze supporter heeft hier nuttige vragen en kanttekeningen neergekalkt!

0
Dinsdag 2 september 2014 om 19:38 uur

Advertentie

marcellino

H@@GenEES schreef:

Op de eerste vraag is het antwoord het lijkt er wel op JA, dat is gedacht , lijkt me niet dat Fraser spelers gaat dumpen als die zelf niet geloofd dat er nieuwe voor terug kunnen komen.

Ik mag aannemen dat de verkoop/wegsturen van spelers niet alleen door Fraser wordt beslist, toch?
zolang het geld niet binnen is kon er niet veel gedaan worden.
daar heeft nog ado nog whang grip op.dat heeft met regels te maken.
dus als fraser dan spelers weg doet is dat zijn eigen risico .
jij gaat toch ook niet je huis weg doen terwijl je nog geen andere hebt of nog niet het geld hebt.

whang kan hier totaal niets aan doen,ja hij heeft misschien in zijn enthousiasme geroepen dat het in zeer snel kan ,maar er werken bij ado toch geen mongolen die weten toch ook wel hoe lang het kan duren of hebben informatie in gewonnen,
voor zo een overname staat normaal veel langer dus fout ligt totaal bij ado .die hadden gewoon op de zelfde voet door moeten gaan totdat alles rond was
0
Dinsdag 2 september 2014 om 19:16 uur

Haagse Kelt

070 schreef:

een partijtje in de gemeenteraad dat aanslaat op een krantenartikel. Hoe kansloos wil je het hebben? De man die ik in alle ongein van de laatste weken het meest vertrouw is Fontein. En de komende weken kijk ik rustig wat zijn woorden waard zijn.
Precies en laat juist Fontein nou gezegd hebben dat die ook onder vd Kallen zou willen werken. Geduld is een schone zaak zegt mijn moeder altijd.
0
Dinsdag 2 september 2014 om 17:45 uur

Hajee

<FCDH> schreef:

Ik denk dat ADO de selectie gaat opvullen met spelers uit het tweede wat denken jullie? Anders is de selectie te smal
Het heeft Feyenoord geen windeieren gelegd, dus waarom zou het bij ons niet werken?? Tot de winterstop zullen we het moeten doen met wat we hebben...
0
Dinsdag 2 september 2014 om 10:56 uur

Nu online

AussieAdo, Ado Vakkie S, KvR en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 270
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5