Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 272
Volgende pagina

JB

Sprinkhaan070 schreef:

Welke spelers hadden destijds (seizoen 2012-2013) veel waarde dan? Ik kan er 1 noemen en dat is Chery. Verder was het op dat moment ook brandhout. Enige wat je kan zeggen is dat op dat moment de selectie een stuk jonger was. Maar alle spelers die er toen liepen waren niet beter als wat we nu hebben. Denk aan een Koppers, Wormgoor, Poepon, Horvath, Jansen en Holla.

Dat de club gezond was heb je zeker gelijk in, echter het spelersmateriaal was niet beter. Toen UVS in de winterstop Iakovenko en Wilson haalde gingen ze wat beter voetballen.

Hopelijk gaat Hamdi het vertrouwen winnen van UVS dan denk ik dat we best een goede toekomst hebben.
UVS is sinds januari 2015 eigenaar van de club.

Spelers die toen onder contract stonden met een (in ieder geval destijds) serieuze waarde vertegenwoordigden:

Hansen
Coremans
Zwinkels
De Boer
Derijck
Zuiverloon
Wormgoor
Kanon
Meijers
Ebeuhi
Malone
Kristensen
Jansen
Hevel
Bakker
Alberg
Kastaneer
Gehrt
Van Duijnen
Kramer

Het was dat Steijn ze niet aan het voetballen kreeg en Fraser na de winterstop wel...
Denk persoonlijk dat Fraser belangrijker was dan de vaak overschatte bijdrage van Yakovenko en Eduardo.
0
Dinsdag 17 december 2019 om 11:41 uur

Ooievaar

DHFC070 schreef:

Van de andere kant belicht...
Den Haag staat nu op een degradatieplek dus wat valt er als trainer nog te verliezen? Daadwerkelijk degradatie? Je moet bedenken dat er ook nog veel valt te winnen. Wat als je deze selectie wel weer op de rit krijgt? Ondanks dat deze kwaliteitsarm is kunnen we toch wel concluderen dat een hoop spelers onder hun kunnen spelen op het moment? De Bakker, Immers`en van deze wereld hebben in het verleden al meermaals bewezen dat ze veel beter kunnen.

Voor een Steijn is het afbreukrisico zeer groot omdat hij er nog heel goed opstaat in het Nederlandse wereldje met 2 goede seizoenshelften met VVV in het achterhoofd maar dit geldt bij lange na niet voor alle trainers.

Zit met smart te wachten op de plannen van Hamdi. Want nieuwe trainers e.d. is allemaal korte termijn en juist de lange termijn interesseert mij meer en mag je een visie en duidelijk plan van verwachten.

Eerst een trainer aanstellen die ons naar veilige haven loodst. En of die nou Steijn, Piet la Pet of Klaas de Derde heet laat me koud.

Maar je moet toch echt de hele organisatie op de schop gaan nemen. En al die kreuklaars er uit, c.q. contract niet verlengen.

Eerst dan kan je uitgroeien tot een stabiele middenmoter.
0
Maandag 16 december 2019 om 11:51 uur

barney0700

GroenGeelHart070 schreef:

1e uit-overwinning voor Jong ADO, bij Westlandia: 1-2
0-1 Polley
0-2 Van Mil

Ben benieuwd of er wat potentie in die groep zit. De jeugd moet echt de toekomst voor de club gaan worden.

Op omroep West werd gisteravond vlak voor de wedstrijd volgens mij gesuggereerd dat een oude bekende mogelijk in de winterstop aangetrokken wordt als echte versterking. Ik hoorde het helaas deels. Iemand anders dit ook gehoord en om wie het gaat??
Mits helemaal fit denk ik toch wel heel snel aan Kishna. Komt bij Lazio nooit meer aan spelen toe en zal denk ik heel graag naar ons toe komen aangezien we heel goed zijn geweest voor die jongen. Na het seizoen loopt zijn contract ook af als ik me niet vergis en kan dan misschien weleens een contract tekenen ook om zelf een volgende stap te kunnen maken en dat wij er nog wat aan verdienen. Beetje het zelfde als Khayati.
0
Zondag 15 december 2019 om 18:19 uur

DHFC070

En weet je wat nu nog het mooiste is van dat alles FC2500?
We kunnen nog minimaal een seizoen extra genieten van al die overbetaalde dertigers die aan het afbouwen zijn.
Falkenburg, Goossens, Kramer, Immers, Beugelsdijk, Meijers staan allemaal nog onder contract. Enkel Malone, Gorter en Necid zien we hopelijk volgend jaar niet meer terug. Waarbij de laatste als 1 van de weinige 30 plussers af en toe nog laat zien waarom hij in het elftal staat. 6 goals in zo`n zwalkend elftal en echt 0 ballen per wedstrijd.
Zo`n onbalans heeft niks met geen geld te maken maar gewoon met keuzes en in dit geval dus voor ervaring. Zo`n Pinas en v.Ewijk presteren niet slechter en verdienen evenveel of zelfs minder alleen jongere spelers zijn wisselvallige.

I.t.t. veel andere zie ik het nog wel goedkomen in de vorm dat we erin blijven. Zover sta je nog niet achter, beter doelsaldo, krijgt ze op VVV na allemaal nog thuis en een heel seizoen onder kunnen presteren is uitzonderlijk. Rust in de tent op alle niveau`s is het devies en vandaar goed dat de winterstop eraan komt.

Verdediging is bij tijd en wijle dramatisch onder aanvoering van Tommie en Meijers. Maar dat is al jaren zo. Het grootste probleem is gewoon het middenveld in balbezit. 0 dynamiek, te weinig loopvermogen voor de omschakeling, geen rolverdeling, 0 spelers tussen de linies en zo kan je nog wel even doorgaan. Allemaal dezelfde spelers (Malone, Immers, Bakker) die op de DM willen spelen en blijven plakken in balbezit.



0
Zondag 15 december 2019 om 11:41 uur

GroenGeelHart070

rd.. schreef:

Die Joosten wordt zo vaak genoemd. Ik mis waarschijnlijk wat. Is dat de verlosser? Is ie zo goed? Heeft hij banden met DH dat hij hier wil spelen?
Ik weet het dus oprecht niet he! Dus laat me graag bijschijnen.
Is een snelle linksbuiten met een leuke actie en doelgericht. Zou echt een goeie kunnen worden als hij doorontwikkelt en daarvoor moet hij aan spelen toekomen. Bij Utrecht gebeurt dat niet en na dit seizoen loopt hij daar uit zijn contract. Banden met Den Haag heeft hij verder (gelukkig) niet. Ook ik opperde hem omdat hij haalbaar moet kunnen zijn voor ons.
Én dan nog een fitte Kishna erbij.... die loopt na dit seizoen ook (weer) uit zijn contract
0
Vrijdag 13 december 2019 om 09:48 uur

GroenGeelHart070

tjapi01 schreef:

Ja dat weet ik. Ik sprak hen 3 weken geleden.
Toen zei hij dat hij binnen 1,5 maand weer helemaal fit is.
Joosten als versterking erbij halen. Eerst huren en na dit seizoen een contract aanbieden.
Kishna idem!!
Dan hebben we gelijk 2 jongens erbij die vervolgens weer de restwaarde van de selectie opkrikken!

Het gaat er uiteindelijk zelfs niet alleen om dat je zulke spelers binnen haalt om extra restwaarde te hebben, het haalt andere talenten (Pinas, Van Ewijk) ook over om te blijven omdat je mooie perspectieven voor de toekomst van de selectie inbouwt!
0
Vrijdag 13 december 2019 om 08:49 uur

Haagshart

Bilal Başaçıkoğlu Heeft net z’n contract in Turkije laten ontbinden. Kan ook linksbuiten spelen...
0
Dinsdag 10 december 2019 om 19:53 uur

pajam

DHFC070 schreef:

Kijk je bent zelf ook al aardig onderweg met lappen tekst deponeren.
Voel mezelf in ieder geval aardig aangesproken met je shout en zou willen oproepen om iets meer respect te tonen naar medeshouters die met een onderbouwd verhaal komen of je het er nu mee eens bent of niet.
Als je het toch over veilig achter een laptop hebt... veilig van achter je pc /laptop mensen zwakzinnig noemen komt ook niet erg sterk over.

Inhoudelijk klopt je laatste alinea aardig. Natuurlijk is v.As niet alleen verantwoordelijk maar hij, Manders en Fons zijn alle 3 verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en technische beleid/prestaties van de club. Dan is het niet meer dan normaal als men dan tot verantwoording geroepen wordt als het slecht gaat. We hebben het hier niet over een stichting zonder winstoogmerk en de heren krijgen vorstelijk betaald voor de verantwoordelijkheden.

V.As en Fons kun je inderdaad prima verantwoordelijk stellen voor een selectie die compleet uit balans is en met allemaal langdurige contracten voor spelers die geen restwaarde meer vertegenwoordigen en fysiek alleen maar minder zullen worden.
Argumenten als lege portemonnee gaan natuurlijk maar ten delen op. Kijk naar pak hem beet 6 andere clubs in de eredivisie, hebben minder of gewoon de helft minder te besteden. Die vissen precies in dezelfde vijver als Jeffrey of zelfs nog een kleinere vijver. Of denk je dat ze daar wel transfersommen kunnen betalen en hun hele begroting (7 a 8 miljoen) aan spelerssalarissen kunnen betalen? Zullen we allemaal nog een keer lachen om de aankopen van een Emmen en Fortuna?

Spelers een langer contract geven om ze daarna aan de club te binden in een andere functie is inderdaad niets mis mee. Toch heeft dat natuurlijk ook zijn prijs en is kan geen tonnen waard zonder normale tegenprestatie die je voor zo`n vorstelijk salaris mag verwachten.

Naar de toekomst kijkend hoop ik dat ze Heesen tot het einde van het seizoen laten zitten en v.As zijn contract laten uitdienen (ontslaan is zonde geld). Daarna het contract van Necid en Malone niet verlengen = minimaal een half miljoen besparing waarmee ze met een deel mooi de contractverlengingen / verhogingen van v.Ewijk en Pinas kunnen betalen. Dat soort jongens zijn de toekomst van de club en is het business model van 11 a 12 eredivisieclubs op gestoeld. Helaas gaat het in de uitvoering al jaren gruwelijk mis net zoals bij een aantal andere clubs.
2e alinea : TD is voor de lange termijn en zou mijn inziens nooit op 1 seizoen afgerekend kunnen/moeten worden.

3e alinea : 6 clubs die geen transfersom kunnen betalen, een situatie waar ADO bijna structureel ook in zit gedurende de afgelopen jaren eredivisieschap. Het grote verschil tussen de andere 6 en ADO Den Haag op dit moment is dat er in Den Haag he-le-maal geen euro is, ook niet voor tekengeld of ander soort eenmalige fee voor speler en/of zaakwaarnemers! Dat is een wezenlijk verschil waar iedereen maar makkelijk omheen shout/praat.

4e alinea : spelers langer contract geven om ze ook met aan lagere loon te kunnen binden & vergeet aub niet hoeveel invloed een trainer heeft op wel/niet doorgaan met een speler.

5e alinea NA 1e zin : eens! maar dan verwacht je dat er beleid gevoerd wordt ; )
0
Dinsdag 10 december 2019 om 18:49 uur

Advertentie

DHFC070

Haagse Haas schreef:

Lachwekkend is nog zacht uitgedrukt, het is eerder zwakzinnig.

Ze hebben die risico`s genomen met Bilal en Haye en zie waar ons dat brengt, maar er zitten hier 150 TD`s die het allemaal denken het beter te kunnen doen, maar het daadwerkelijk doen doen of er veilig vanachter je laptop er hele lappen op een forum deponeren over wat er allemaal fout gaat bij de club zijn toch twee compleet verschillende dingen.

Het enige waar je van As kan aanrekenen is de lange contracten voor de oudjes maar daarvan gaan er twee ook na het voetballen verder bij de club

Dus als je het gewoon genuanceerd bekijkt is het blamen van de TD heel erg kort door de bocht, maar ja het volk wil het hoofd van een een schuldige op het hakblok hé? En nu ze Fons niet met pek en veren hebben kunnen wegjagen moet er een ander slachtoffer komen, Jeffery is de volgende, volgende, volgende!


Kijk je bent zelf ook al aardig onderweg met lappen tekst deponeren.
Voel mezelf in ieder geval aardig aangesproken met je shout en zou willen oproepen om iets meer respect te tonen naar medeshouters die met een onderbouwd verhaal komen of je het er nu mee eens bent of niet.
Als je het toch over veilig achter een laptop hebt... veilig van achter je pc /laptop mensen zwakzinnig noemen komt ook niet erg sterk over.

Inhoudelijk klopt je laatste alinea aardig. Natuurlijk is v.As niet alleen verantwoordelijk maar hij, Manders en Fons zijn alle 3 verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en technische beleid/prestaties van de club. Dan is het niet meer dan normaal als men dan tot verantwoording geroepen wordt als het slecht gaat. We hebben het hier niet over een stichting zonder winstoogmerk en de heren krijgen vorstelijk betaald voor de verantwoordelijkheden.

V.As en Fons kun je inderdaad prima verantwoordelijk stellen voor een selectie die compleet uit balans is en met allemaal langdurige contracten voor spelers die geen restwaarde meer vertegenwoordigen en fysiek alleen maar minder zullen worden.
Argumenten als lege portemonnee gaan natuurlijk maar ten delen op. Kijk naar pak hem beet 6 andere clubs in de eredivisie, hebben minder of gewoon de helft minder te besteden. Die vissen precies in dezelfde vijver als Jeffrey of zelfs nog een kleinere vijver. Of denk je dat ze daar wel transfersommen kunnen betalen en hun hele begroting (7 a 8 miljoen) aan spelerssalarissen kunnen betalen? Zullen we allemaal nog een keer lachen om de aankopen van een Emmen en Fortuna?

Spelers een langer contract geven om ze daarna aan de club te binden in een andere functie is inderdaad niets mis mee. Toch heeft dat natuurlijk ook zijn prijs en is kan geen tonnen waard zonder normale tegenprestatie die je voor zo`n vorstelijk salaris mag verwachten.

Naar de toekomst kijkend hoop ik dat ze Heesen tot het einde van het seizoen laten zitten en v.As zijn contract laten uitdienen (ontslaan is zonde geld). Daarna het contract van Necid en Malone niet verlengen = minimaal een half miljoen besparing waarmee ze met een deel mooi de contractverlengingen / verhogingen van v.Ewijk en Pinas kunnen betalen. Dat soort jongens zijn de toekomst van de club en is het business model van 11 a 12 eredivisieclubs op gestoeld. Helaas gaat het in de uitvoering al jaren gruwelijk mis net zoals bij een aantal andere clubs.
0
Dinsdag 10 december 2019 om 18:36 uur

barney0700

rooney schreef:

Ik ga er vanuit dat na alle ophef rond Van As, het aantrekken van matige spelers, het verlengen van langlopende contracten van spelers zonder restwaarde en het ontbreken van een degelijk netwerk, de ogen toch wel zijn geopend bij de beleidsbepalers en zij nu ook gaan inzien dat dit niet de juiste man is voor de langere termijn. Ik ga er dan ook vanuit dat zijn contract niet verlengd gaat worden!
Het ergste is dat hij het zelf niet ziet. Anders had hij ook wel de ballen gehad om zijn contract in te dienen. Direct vanaf de transfer opening een vers iemand met een beter netwerk. Maar dat zal die wel niet doen papzak.
0
Maandag 9 december 2019 om 20:49 uur

Nu online

barney0700 en 349 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 272
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5