Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vrijdag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 272
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

Informatie ADO Den Haag - VVV-Venlo


Vrije kaartverkoop, parkeren en openbaar vervoer, alle informatie die u nodig heeft over de wedstrijd ADO Den Haag – VVV-Venlo (zaterdag 12 februari aanstaande, 18.45 uur) vindt u hieronder:
De kaartverkoop loopt van dinsdag 25 januari tot en met vrijdag 11 februari bij alle TicketBox-verkooppunten. Voor de wedstrijd ADO Den Haag – VVV-Venlo geldt een 1 op 4 verkoop voor (Seizoen) Club Cardhouders, elke (Seizoen) Club Cardhouder kan dus vier kaarten kopen met zijn of haar Card. Let op!!!!! Dit is alleen mogelijk bij de Ticketbox verkooppunten.

Tevens is het mogelijk om via internet ( http:// www.ado-denhaag.voetbalticket-shop.nl) een kaart aan te schaffen.
Openingstijden stadionkassa:
Dinsdag 8 februari 16:00-20:00 uur
Donderdag 10 februari 16:00-20:00 uur
Vrijdag 11 februari 16:00-20:00 uur
Zaterdag 12 februari 14:00-19:45 uur

Verkoop in Theresiastraat!
Als extraatje voor dit duel met VVV-Venlo, gaat Primera Roy van den Hoogen aan de Theresiastraat 53 in Den Haag ook kaarten verkopen voor deze wedstrijd. Als niet-Club Cardhouder kunt u met een geldig legitimatiebewijs tot en met vrijdag 11 februari 18.00 uur terecht bij deze Primerawinkel voor uw kaartje. Het gaat om één kaart per persoon, dezelfde regeling als aan de stadionkassa. Deze Primerawinkel is dagelijks geopend van 08.30 tot 18.00 uur. Er zijn kaarten voor de Aad Mansveld en de Haaglandentribune te koop hier.

Vrije verkoop VVV-Venlo
Voor het komende thuisduel met VVV-Venlo op zaterdag 12 februari, 18.45 uur mag ADO Den Haag dagkaarten verkopen, er is dus geen Club Cardverplichting.

De verkoop via Ticketbox blijft gewoon doorlopen, maar enthousiastelingen zonder Club Card krijgen nu ook de mogelijkheid om hun favoriete ploeg aan te komen moedigen via deze vrije verkoop. ADO Den Haag biedt de mogelijkheid om voor de wedstrijd tegen VVV-Venlo, op basis van een geldig legitimatiebewijs, een dagkaart te kopen. Er zal ter controle een kopie van uw identiteitsbewijs gemaakt worden. U mag een kopie meebrengen van uw identiteitsbewijs, dit wordt dan wel gecheckt met het origineel. Op de wedstrijddag dient u ook uw legitimatiebewijs te tonen.

Om drukte bij de kassa te voorkomen op de dag van de wedstrijd, adviseren we supporters om waar mogelijk vooraf al een kaart aan te schaffen. Voorkom rijen bij de ingangen en kom op tijd naar de wedstrijd! De ervaring leert dat het tegen het eerste fluitsignaal vol loopt bij de ingangen. Zorg dus dat u niets mist en ben er op tijd bij.

Deze dagkaartregeling geldt uitsluitend voor supporters van ADO Den Haag. Mensen die misbruik maken van de regeling worden aangemeld bij de KNVB. Alle gegevens van de toeschouwers worden gecontroleerd. Op verkochte kaarten is geen restitutie mogelijk. Pinnen bij de stadionkassa is mogelijk.

Bij aanschaf van losse toegangskaarten aan de stadionkassa’s wordt €2,- handlingsfee in rekening gebracht. Op wedstrijddagen is de afdeling Ticketing in het stadion gesloten.

 

0
Zondag 6 februari 2011 om 17:12 uur

bakker

supporter-noord schreef:

ze gaan daar morgen echt niet winnen hoor.

En trouwens............ze zullen wel weer helemaal geimponeerd worden door dat stadion. ( ik geef ze vast een goed excuus ) 

weet je het nog vrijdag avond

ha ha ha

lekker hoor

0
Zaterdag 5 februari 2011 om 22:12 uur

Bert

Kees schreef:

Hadden we maar in de Jupiler-league gespeeld. Konden we vanavond al lekker aan de bak, nu moeten we nog 24 uur wachten voor een saaie pot.

Kees nog even los van die bierliga want als we daar nog zaten was er helemaal geen Ado meer.

 

Volgens mij ben jij de enige voetbalsupporter die een voorkeur heeft voor de vrijdag. Zondagmiddag 14.30 uur of zaterdagavond vroeg vind ik acceptabele tijden. De afgelopen dagen heeft wel geleerd dat er erg veel shouters van buiten Den Haag komen. Hoe laat zou Ton thuis zijn als de wedstrijd om 20.45 uur gespeeld wordt.

 

Vergeet die shouter uit Zeeland niet die zelfs al overweegt nog maar uitsluitend naar de dames te gaan kijken om de 14 dagen omdat de tijden vd wedstrijden hem niet bevallen.  

0
Vrijdag 4 februari 2011 om 21:06 uur

Franky

Rado en Kubik weer in nationale teams
ADO Den Haag moet volgende week weer twee selectiespelers missen omdat zij geselecteerd zijn voor vriendschappelijke duels met hun land.
Aleksandar Radosavljevic is geselecteerd voor de Sloveense selectie die het in een vriendschappelijk treffen op gaat nemen in en tegen Albanië. Eind maart wordt er weer gespeeld voor EK-Kwalificatie.

Frantisek Kubik gaat met Slowakije op 9 februari naar Luxemburg voor een oefenwedstrijd. Eind 2010 zat Kubik voor het eerst bij de selectie van Slowakije, een kleine blessure maakte hem toen het spelen van zijn eerste interland onmogelijk. Volgende week krijgt hij dus van bondscoach Weiss een nieuwe kans. Hij gaat niet bepaald met de minste spelers spelen, Skrtel van Liverpool en Pekarik van Wolfsburg zijn er ook bij.

Misschien komt Charlton Vicento daar nog wel bij, hij hoort vrijdag 4 februari of hij bij de definitieve selectie van Jong Oranje hoort voor het thuisduel met Canada.

 

Bron: ADODenHaag.nl
 

0
Woensdag 2 februari 2011 om 17:59 uur

Jacco

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Extra kaartverkoop in Theresiastraat voor VVV
Als extraatje voor het thuisduel met VVV-Venlo (12 februari, 18.45 uur), gaat Primera Roy van den Hoogen aan de Theresiastraat 53 in Den Haag ook kaarten verkopen voor deze wedstrijd.
Als niet-Club Cardhouder kunt u met een geldig legitimatiebewijs tot en met vrijdag 11 februari 18.00 uur terecht bij deze Primerawinkel voor uw kaartje. Het gaat om één kaart per persoon, dezelfde regeling als aan de stadionkassa. Deze Primerawinkel is dagelijks geopend van 08.30 tot 18.00 uur. Er zijn kaarten voor de Aad Mansveld en de Haaglandentribune te koop hier.

 

ls extraatje:

 

Primera Roy van Hoogen gaat ook per a.s. vrijdag de merchandising van www.everyoneweb.com/070 verkopen...

 

althans de petten en mutsen!!!!

 

Ciao Jacco

0
Dinsdag 1 februari 2011 om 22:24 uur

ADO supporter Leidschenveen

Extra kaartverkoop in Theresiastraat voor VVV
Als extraatje voor het thuisduel met VVV-Venlo (12 februari, 18.45 uur), gaat Primera Roy van den Hoogen aan de Theresiastraat 53 in Den Haag ook kaarten verkopen voor deze wedstrijd.
Als niet-Club Cardhouder kunt u met een geldig legitimatiebewijs tot en met vrijdag 11 februari 18.00 uur terecht bij deze Primerawinkel voor uw kaartje. Het gaat om één kaart per persoon, dezelfde regeling als aan de stadionkassa. Deze Primerawinkel is dagelijks geopend van 08.30 tot 18.00 uur. Er zijn kaarten voor de Aad Mansveld en de Haaglandentribune te koop hier.

 

0
Dinsdag 1 februari 2011 om 20:29 uur

JB

CrazieD schreef:

Had hij nou de aanvoerdersband om..?? :O

Mot niet gekker worden..! :D

Vrijdag ook al.

0
Maandag 31 januari 2011 om 23:19 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik weet dat dit een ADO forum is, maar ik plaats het toch, omdat er nu valk voor het eind van de transferperiode allemaal kruisverbanden zijn.

 

Mertens en Dost: Ajax krijgt 'nee' verkocht

UPDATE AMSTERDAM - Ajax wil zich voor dinsdag behalve met Bas Dost ook nog met Dries Mertens versterken. De Amsterdamse club ziet in de 23-jarige buitenspeler een geschikte opvolger van Luis Suárez, die naar Liverpool is vertrokken. Ajax heeft vrijdag een bod op de Belgische vleugelspits uitgebracht. ,,Maar dat hebben we afgewezen'', zegt technisch directeur Foeke Booy van FC Utrecht.

,,We staan niet te popelen om Dries te laten vertrekken'', vervolgt Booy. ,,De transfermarkt sluit maandag, maar we hebben Ajax een deadline gesteld. Mertens is een belangrijke speler voor ons. Die laten we dus niet zomaar vertrekken. Maar we hebben natuurlijk ook te maken met Dries zelf. Verder wil ik er nu niet al te veel over zeggen.''

Mertens is bezig met zijn tweede seizoen bij FC Utrecht. Hij speelde daarvoor bij AGOVV. Meerdere scouts van Ajax hebben de vleugelspeler destijds bekeken en afgetest.

Dost
Ook op Dost deed Ajax deze week een bod. SC Heerenveen-voorzitter Robert Veenstra liet vandaag weten dat het de Amsterdammers een tegenvoorstel heeft gedaan. ,,Afgesproken is dat er vandaag opnieuw contact is, indien een van de clubs daar aanleiding toeziet. We hebben een goed en eerlijk contact met Rick van den Boog."

De Friese club wil zes miljoen euro voor de jeugdinternational. Ajax heeft laten weten dat het niet aan die vraagprijs wil voldoen.

Heerenveen nam de 21-jarige Dost afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro over van Heracles. De spits heeft een moeizame relatie met trainer Ron Jans en mag zich ook geen basisspeler bij de Friese club noemen. Dost wil zijn loopbaan dolgraag in Amsterdam vervolgen.

Dikke portemonnee
Ajax ontvangt maximaal 26,5 miljoen euro voor de transfer van Suárez, maar is niet van plan dat volledige bedrag te besteden.

De Amsterdamse club wil slecht een deel van die som besteden. ,,We zijn niet van plan om nu plotseling voor iedereen de hoofdprijs te betalen'', verklaarde algemeen directeur Van den Boog.
 

0
Zondag 30 januari 2011 om 16:32 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Goedemiddag, ben even op de training gaan kijken op het kunstgras van Full Speed in Delft.

Slechts 12 veldspelers en 2 keepers ( Coutinho en Zwinkels ) op de training die aan alle oefeningen en partijtjes hebben meegedaan. De basisspelers van afgelopen vrijdag + Kubik + Buly.

 

Kum liep op zijn gympen met Jurgen Seegers apart.

Kubik deed volledig mee met de groepstraining en lijkt volledig fit.

Geen Jordy Brouwer en Kevin Visser gezien.

0
Donderdag 27 januari 2011 om 12:30 uur

Mooiestadachterdeduinen

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Iemand enig idee of er morgen in het Zuiderpark wordt getraind, of ergens anders op kunstgras ? Laakkwartier, DUNO ?

In de aanloop naar de competitiewedstrijd Excelsior Rotterdam – ADO Den Haag op zondag 30 januari 2011, traint de selectie van ADO Den Haag aanstaande donderdag, vrijdag en zaterdag op het kunstgrasveld van D.S.V. Full Speed. De trainingen vangen aan om 10.30 uur.

0
Woensdag 26 januari 2011 om 14:33 uur

Nu online

Dang3r, Thehague070 en 156 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 272
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2