Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gemaakt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 273
Volgende pagina

DHFC070

Hey daar gaan we weer.
Komen alle nepinvesteerders en supporters met geld die er niet zijn weer bovendrijven? Niemand loopt warm voor Den Haag en als puntje bij paaltje komt rollen al die investeerders toch weer over elkaar heen of willen ze maar maximaal een miljoen betalen.
Ik zou haast zeggen gelukkig is dit niet aan de orde want UVS wilt hun aandelen helemaal niet verkopen.
Heb wat dat betreft nog meer vertrouwen in de Chinezen dan al die zogenaamde Den Haag coryfeeën / investeerders / ADO gezichten die er de afgelopen 30 jaar al een bende van hebben gemaakt en ten tijde van vd Kalken genoeg kansen hebben gehad om daad bij het woord te voegen. Maar nee het blijft allemaal lekker bij interessant doen en haantjes gedrag ten toon sprijden.

0
Vrijdag 30 juni 2017 om 13:22 uur

Kees

patje29 schreef:

Ik herdenk dat iedere jaar hier. Op de 1 of andere manier helpt dat mij altijd.

Die kans zit er dik in
Gewoon doen waar je je goed bij voelt. Eenieder doet dat op zijn eigen manier.

Als Immers daadwerkelijk komt(ik kan het mij niet voorstellen, maar hopelijk wel) dn zorgt dat ook voor een positieve impuls voor de SCC`s.

En als UVS dan ook nog eens aangeeft dat zij dat mogelijk hebben gemaakt dan ....................................
0
Donderdag 29 juni 2017 om 23:26 uur

Jordy

patje29 schreef:

Immers is 99 procent zeker.
Speler van juve kost huur/salaris 225.000. Zijn ze mee in gesprek.

Karami is ook in beeld.
Kramer willen ze erbij allleen Feyenoord wilt alleen verkopen op dit moment.
Proefspeler vinden ze wel wat. Salaris ligt rond de 175.000 en ado wil een langdurige contract. Speler zelf wilt een jaar+ nog wat tekengeld.

Zijn ook aan het kijken voor een middenvelder uit Oostblok.
Dat is veel geld voor zo`n jong iemand waar je niks aan gaat verdienen, maar hij heeft wel minuten gemaakt in de CL en gescoord in de serie A.... Ik ben benieuwd.
0
Donderdag 29 juni 2017 om 22:17 uur

gillah

KR96 schreef:

Taco is al jaren bezig met ADO en Wang. Waar hij eerst steen en been klaagde dat Wang continu geen echte inspraak had is hij nu een totaal ander verhaal aan het verkondigen. Beste man stookt enkel de boel op heb ik het idee.
Ja klopt, hij heeft echt een draai van 180 graden gemaakt.

VI is er echt op achteruit gegaan. Het enige doel is nog spraakmakend zijn. Dat doen ze door een verhaal eenzijdig op te kloppen. Dat ze, door een wisseling van bronnen wellicht, nu een totaal andere boodschap brengen dan voorheen maakt ze daarbij niet uit.

Taco vd Velde is daarnaast sowieso irritant. Denkt echt dat hij het heeft uitgevonden. In zijn `tactische` analyses is hij altijd heel normatief. De enige goede tactiek is aanvallend, 433 met echte buitenspelers en op balbezit. Terwijl je een tactiek moet beoordelen op effectiviteit, winstpercentage.
0
Donderdag 29 juni 2017 om 13:59 uur

Edwin

Filosoof schreef:

Wolters tekent bij Dundee FC. Niet te verwarren met Dundee United. Eerstgenoemde speelt gewoon in de Premiership (hoogste Schotse niveau). United op tweede niveau (Championship). Kan me voorstellen dat Wolters een tijdje naar Circus Manders heeft gekeken en nu gewoon voor zekerheid gaat. Hij zal niet zoveel verdienen als wat in de Premiership in Engeland gebruikelijk is. Maar al krijgt hij in Ponden, wat hij bij ADO in Euro`s zou gaan verdienen, is hij spekkoper.
Ze zitten naast elkaar, dus een vergissing is snel gemaakt.... Misschien is hij het verkeerde stadion ingelopen.
0
Donderdag 29 juni 2017 om 13:18 uur

Advertentie

KR96

Als je het over de Chinese grootaandeelhouder van ADO Den Haag hebt, is het verleidelijk om vergelijkingen te maken met andere buitenlandse eigenaren of te wijzen naar Internazionale en AC Milan die in handen zijn van Chinese kapitaalkrachtige investeringsgroepen. En natuurlijk komen dan steevast de cultuurverschillen met China ter sprake. Maar dan zien we één essentieel verschil over het hoofd: Hui Wang heeft geen geld.
Nadat vorige week de gemeente Den Haag kenbaar had gemaakt zijn handen van de club af te trekken, slingerde Hui Wang een persbericht de wereld in om de onrust bij de supporters weg te nemen. De boodschap was dat zijn bedrijf United Vansen inmiddels twintig miljoen euro heeft geïnvesteerd in de club. Wat Wang er vooral niet bij zei, was dat het niet zijn eigen miljoenen waren. Wang moet in China steeds opnieuw met de pet langs om investeerders te vinden. United Vansen is een lege huls zonder eigen kapitaal, Hui Wang is een simpele advocaat die geen euro’s op zijn rekening heeft staan die hij kan aanspreken wanneer zijn club hulp nodig heeft.

Het verklaart ook heel veel financiële problemen van de afgelopen jaren. De aandelenovername sleepte zich in 2014 een half jaar voort en United Vansen werd zelfs veroordeeld tot een boete van één miljoen euro vanwege het missen van de deadline. In 2015 zette Wang zijn handtekening onder een verplichting om 3,7 miljoen euro te betalen, maar na anderhalf jaar stond Wang voor de rechter omdat hij nog steeds de resterende 2,4 miljoen niet had overgemaakt. Reden: hij vond maar geen geldschieters in China. Zelfs na zijn veroordeling moest ADO Den Haag een beroep doen op de gemeente om de stadionhuur te mogen opschorten, omdat het geld opnieuw niet op tijd was. Bovendien bleek dat het geld ook nog eens via de onbekende firma Golden Line uit Hongkong was binnengekomen, waardoor het niet meteen kon worden opgenomen. In augustus 2016 kon de club eindelijk Sheraldo Becker aantrekken, omdat Wang had toegezegd de kosten te dekken. De club moest de drie ton (afkoopsom en salaris) uiteindelijk zelf voorschieten en kwam daardoor in grote financiële problemen, omdat Wang pas aan het einde van het seizoen het geld bij elkaar had geschraapt.

Voor het nieuwe seizoen is er inmiddels een achtergestelde lening van 3,9 miljoen euro opgenomen in de begroting. De gemeente Den Haag heeft nooit antwoord gekregen op de vraag waar dat kapitaal precies vandaan komt. Het is het zoveelste signaal dat de grootaandeelhouder van ADO Den Haag van anderen afhankelijk is als er iets moet worden betaald. Het lijkt een startpunt van een nieuwe jaargang met financiële problemen en niet nagekomen afspraken. Het grote verschil is dat de gemeente Den Haag zich heeft teruggetrokken als toezichthouder. Dat betekent dat er zelfs niemand meer is om Hui Wang aan zijn jasje te trekken als hij weer eens een afspraak niet nakomt.
0
Donderdag 29 juni 2017 om 11:21 uur

bimboembam

Dus dat JB!

@Jerry,bedankt voor het delen.

Denk dat er sowieso meer SCC`s verkocht waren als er meer openbaar werd gemaakt ipv besloten bijeenkomsten met een paar supporters (en er een betere aktie was voor alle tribunes).
0
Donderdag 29 juni 2017 om 08:30 uur

Dappere dodo

Heeft iemand onze boys al zien lopen in de trainingspakken? Want die zijn nog altijd niet bekend gemaakt, morgen start de verkoop en uiteraard is die amateuristische site nog niet up to date
0
Dinsdag 27 juni 2017 om 18:38 uur

Madmax

Haagse Roel schreef:

Je kan natuurlijk ook zeiken om het zeiken. Of dacht jij dat types als Huntelaar e.d. naar ADO komen. Toen hij voordat hij vertrok naar het buitenland bij Utrecht speelde vond ik het een prima spits voor ADO begrippen. Als Kastaneer ook blijft heb je het spitsenprobleem opgelost.
Hoezo zeiken !! Ik vind het een hele matige en statische voetballer. En als jij het een topper vind, Dan is dat je goed recht.
En wat betreft die 5 intikkertjes die hij in Utrecht maakte, hadden jij en ik ook gemaakt #Zeikerd
0
Dinsdag 27 juni 2017 om 18:00 uur

Bolskie

Gervane Kasteneer praat woensdag met ADO Den Haag over zijn toekomst bij de club. De talentvolle aanvaller ontving in april nog een ontslagbrief van de club, waarin kenbaar werd gemaakt dat men niet met hem verder wilde.

Dat ontslag was op zijn zachtst gezegd verrassend, omdat er eerder nog toezeggingen aan Kastaneer waren gedaan voor een nieuwe verbintenis. Die toezeggingen werden gedaan op een moment dat de aanvaller overeenstemming had over een contract met het Duitse FSV Mainz 05, maar ADO Den Haag een beroep deed op de aanvaller om ondanks zijn aanstaande vertrek toch nog een competitiewedstrijd te spelen.

In die bewuste wedstrijd tegen PEC Zwolle op 21 januari 2017 sloeg het noodlot toe. Kastaneer opende de score voor ADO Den Haag, maar viel vervolgens uit nadat hij een bal op zijn oog had gekregen. Die blessure bleek zo ernstig dat er een operatie nodig was. Dat was reden voor Mainz om de transfer op medische gronden alsnog af te blazen. Er volgde een lange revalidatie voor Kastaneer, die in april daar bovenop ook nog eens zijn ontslag kreeg aangezegd door ADO Den Haag.

Inmiddels is de aanvaller weer fit. Woensdag worden de eerdere toezeggingen besproken en wordt gezocht naar een oplossing.


0
Dinsdag 27 juni 2017 om 11:50 uur

Nu online

ADOZoetermeer, zuiderwijk, TheBeverisback, KickOff, rh_vakm, fcdh-denhaag, Raoul88, Bhattoe 74, Franky, DH1905 en 312 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 273
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1