Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rkc

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 276
Volgende pagina

R.E.

De echte versterkingen laten toch weer erg lang op zich wachten, terwijl clubs als Roda, NAC, Groningen en zelfs RKC er toch al een paar binnen hebben. Had bijvoorbeeld een speler als Kali (transfervrij!) niet liever voor ADO dan voor Roda gekozen, als ADO tenminste zo slim was geweest om hem te polsen?
0
Donderdag 27 juni 2013 om 16:18 uur

Moi

PSV haalt ook Jozefzoon Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Naast Jeffrey Bruma heeft PSV ook aanvaller Florian Jozefzoon vastgelegd. Jozefzoon komt over van RKC Waalwijk en tekent voor drie jaar.



0
Donderdag 27 juni 2013 om 13:50 uur

;)

Die was toch goed ???

Collins John keert mogelijk na vijf jaar weer terug op de Nederlandse velden. De tweevoudig international en oudere broer van Ola John mag zich bewijzen bij Go Ahead Eagles.

Go Ahead Eagles is nog op zoek naar een spits voor de rentree in de Eredivisie. John (27) mag de komende dagen laten zien of hij voor die vacature in aanmerking komt. De Deventer club wil eind deze week een besluit nemen.

John vertrok in 2004 als belofte uit Nederland. Zijn transfer van FC Twente naar Fulham werd geen onverdeeld succes, zoals zijn carrière daarna weinig hoogtepunten kende. Ook zijn seizoen bij NEC was een teleurstelling. De spits speelde daarnaast in Engeland ook voor Watford, Leicester City en Barnet. Zijn loopbaan bracht hem daarnaast in Azerbeidzjan (FK Gabala) en Iran (Mes Sarcheshmeh).

John is de derde oud-international die zich na een buitenlands avontuur meldt bij een Eredivisionist. In tegenstelling tot de aanvaller komen Kew Jaliens en Romeo Castelen niet aanmerking voor een contract bij respectievelijk AZ en RKC Waalwijk. De twee houden voorlopig alleen hun conditie op peil.

GERELATEERD NIEUWS
Wereldreiziger Collins John klaar voor Barnet-debuut


Alle gebruikte foto`s op VI.nl zijn afkomstig van VI Images.

Delen
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 18:51 uur

pajam

Toch wel opvallend, een club als Heracles ook met tig spelers in verband gebracht maar volgens mij ook daar nog geen noemenswaardige transfer?
NAC , NEC , RKC en FC Groningen ook nog geen noemenswaardige versterkingen?

Van onze directe concurrenten is alleen Roda druk op de spelersmarkt geweest
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 18:26 uur

Bert

Kees schreef:

Castelen lijkt me zeker leuk om weer te zien spelen.

http://www.braunschweiger-zeitung.de/sport/eintracht/den-haag-will-offensivkraefte-behalten-id1056222.html
Waarom moet Ado altijd uitgerangeerde spelers terughalen. Castelen liep geloof ik transfervrij bij ons weg en nou moeten wij weer in de buidel gaan tasten voor hem.

Niet aan beginnen. Net zoals Kolk geen nieuw contract geven.

Laat RKC Castelen maar een contract geven. Veel succes ermee!

0
Maandag 24 juni 2013 om 23:06 uur

Gast

Hoe is het eigenlijk met kubik zou dat geen optie zijn!

En romeo castelen traint mee met rkc zouden wij die geen wedstrijd contract kunnen geven?
0
Maandag 24 juni 2013 om 21:05 uur

tjapi01

Castelen houd conditie op peil bij RKC wij zoeken een buiten speler
0
Maandag 24 juni 2013 om 19:30 uur

<FCDH>

ADO slaat miljoenenbiedingen af

24-06-2013 | 14:35

1
DEN HAAG - ADO Den Haag is voorlopig niet van plan mee te werken aan transfers van Tjaronn Chery en Mike van Duinen. Zelfs nu er bedragen van boven de één miljoen euro zijn geboden weigert ADO het tweetal te laten vertrekken.
Het Duitse Eintracht Braunsweig heeft veel geld over voor beide spelers maar ADO wil niet meewerken aan de transfers omdat de club nog geen vervangers heeft weten aan te trekken. Zo viste ADO achter het net bij het contracteren van RKC-aanvaller Florian Jozefzoon (staat in belangstelling van Ajax, FC Twente en Benfica), Nick van der Velden (verkast van NEC naar FC Groningen) en VVV-Venlo spits Yannick Wildschut (geeft de voorkeur aan SC Heerenveen).

Bovendien heeft ADO minder haast om Chery deze zomer al te verkopen omdat de Haagse club de eenzijdige optie in het contract van de aanvallende middenvelder gaat lichten. Daardoor is Chery niet volgend jaar transfervrij maar pas medio 2015.
0
Maandag 24 juni 2013 om 14:54 uur

Advertentie

070-Hagenees

BLEISWIJK-1 schreef:

Romeo Castelen op proef bij RKC
Geplaatst op:24 juni 2013 Laatste update: 24 juni, 13:21

WAALWIJK - Romeo Castelen traint de komende weken mee met de selectie van RKC Waalwijk. De 30-jarige buitenspeler krijgt de kans om zijn fitheid te bewijzen.

Castelen speelde het voor Volga Novgorod in de Russische Premjer Liga. Hij kwam twee duels uit voor die club. In het verleden speelde de tienvoudig international bij ADO Den Haag, Feyenoord en Hamburgser SV.
Hij komt volgens mij niet in aanmerking voor een contract, want RKC heeft al genoeg spelers op die positie. Rommedahl, Jozefzoon en Slager.
0
Maandag 24 juni 2013 om 14:50 uur

BLEISWIJK-1

Romeo Castelen op proef bij RKC
Geplaatst op:24 juni 2013 Laatste update: 24 juni, 13:21

WAALWIJK - Romeo Castelen traint de komende weken mee met de selectie van RKC Waalwijk. De 30-jarige buitenspeler krijgt de kans om zijn fitheid te bewijzen.

Castelen speelde het voor Volga Novgorod in de Russische Premjer Liga. Hij kwam twee duels uit voor die club. In het verleden speelde de tienvoudig international bij ADO Den Haag, Feyenoord en Hamburgser SV.
0
Maandag 24 juni 2013 om 13:56 uur

Nu online

Aad, Erik070, James, GroenGeelHart070, fcdh-denhaag, ADOZoetermeer, DHFC070 en 167 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 276
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2