Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: oud

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 277
Volgende pagina

janjazz37

ypenburg070 schreef:

Dat is natuurlijk wel het addertje onder het gras! Maar dat is wat is prioriteit.. Mokthar: goedkoop, jong en gretig maar bij eventuele doorverkoop een grote afdracht aan PSV of Kolk: Oud, op zijn retour en weinig tot geen restwaarde.. De andere kant van de medaille is dat Kolk Waarschijnlijk toch de ervaring (in de kleedkamer) brengt en onze spitsen beter kunt maken EN ligt er een mischien wel een mooi baantje als Commeriel medewerker in de toekomst voor meneer klaar ala Knopper en Hoogendorp.

Dat is keuzes maken, toch zou ik voor Mokthar kiezen!
Toch wel leuk dat oud-spelers al die kwaliteiten hebben
Nu J.P. ook nog erbij.
0
Dinsdag 2 april 2013 om 23:25 uur

ypenburg070

BLEISWIJK-1 schreef:

Mohktar is inderdaad voor een laag bedrag gekocht van PSV. Maar PSV heeft wel een hele hoge doorverkoopclausule bedongen. Ik dacht zelfs 50%. Dat moet je als club ook willen.
Dat is natuurlijk wel het addertje onder het gras! Maar dat is wat is prioriteit.. Mokthar: goedkoop, jong en gretig maar bij eventuele doorverkoop een grote afdracht aan PSV of Kolk: Oud, op zijn retour en weinig tot geen restwaarde.. De andere kant van de medaille is dat Kolk Waarschijnlijk toch de ervaring (in de kleedkamer) brengt en onze spitsen beter kunt maken EN ligt er een mischien wel een mooi baantje als Commeriel medewerker in de toekomst voor meneer klaar ala Knopper en Hoogendorp.

Dat is keuzes maken, toch zou ik voor Mokthar kiezen!
0
Dinsdag 2 april 2013 om 22:30 uur

Victor

kako schreef:

En dan kan hij wat jou betreft gewoon doodpleuren?? Vind de discussie die jij nu voert zo beneden alle peil, je laat zo in een klap zien hoe je werkelijk zelf in elkaar steekt. Bah DaveDH
Ik heb uit nieuwsgierigheid even gegoogled en ik kwam dit artikel uit 2006 tegen. We hebben het dus over 1995. Bijna 20 jaar geleden.

Raymond van Barneveld heeft tegenover de media inmiddels uitleg gegeven over het "Ajaxshirtjes-incident." Barney was zacht gezegd niet blij dat de gewraakte foto in het stadhuis te bewonderen was.

De foto dateert van elf jaar geleden. Ajax had net de Champions League gewonnen en Raymond van Barneveld wilde wel eens Europacup-wedstrijden zien. Met ADO Den Haag lukt dat niet, dus bezocht hij rond die tijd ook wedstrijden van Ajax, Feyenoord en PSV. De polo waarmee hij een tijd lang in het stadhuis pronkte draagt hij inmiddels allang niet meer.

De fanclub ADO Den Haag vroeg in eerste instantie aan het Haagse bestuur om het ambassadeurschap van de darter nog eens tegen het licht te houden. Maar nadat bekend werd dat de foto elf jaar oud is, komt de supportersvereniging op dit standpunt terug. "Hier kan Barney niks aan doen," aldus voorzitter Dennis de Bruin tegen het AD/HC. Maar in eerste instantie vonden wij die foto niet slim, zeker niet na wat er dit jaar gebeurd is.

De foto waarop Raymond van Barneveld met zijn dartpijlen in een Ajax-polo poseert hangt inmiddels niet meer in het stadhuis. De afbeelding maakte deel uit van een tentoonstelling ten aanzien van het tienjarig jubileum van burgemeester Wim Deetman. Wat de burgervader (met een ADO Den Haag-hart) zelf van de foto, of de verantwoordelijk ambtenaren vindt, is niet duidelijk.
0
Zaterdag 30 maart 2013 om 13:21 uur

Victor

DaveDH schreef:

Triest????? wat je wat triest is, dat die dikke pad, met de borst vooruit een JODENSHIRT in ONS STADHUIS hing, en dan nu weer met een ADO sjaaltje gaan lopen zwaaien?

Wat mij betreft kan die dikke pad dood pleuren daar waar die staat, maar dat is heel persoonlijk natuurlijk.
Probeer je nu sympathie bij de oud- midden noord supporters te krijgen door dit soort flinke teksten te posten? In eerdere shouts kwam je nog redelijk intelligent over, maar nu begin ik toch te twijfelen.
0
Zaterdag 30 maart 2013 om 10:08 uur

<FCDH>

Victor schreef:

Dus?
Ik weet niet hou oud je ben maar kijk maar op internet fc den haag -020 1maart 1987 in het zuiderpark en je weet waarom het zo gevoelig ligt
0
Vrijdag 29 maart 2013 om 23:36 uur

DaveDH

Kees schreef:

De vraag is natuurlijk moeten we achteraf wel of niet "blij" zijn dat Bulykin niet voor het lopende seizoen is vastgelegd.

Van Duinen had wrs. niet zo`n spectaculaire ontwikkeling doorgemaakt.

Bulykin zijn komst had wel een grotere verkoop van SCC en losse kaarten opgeleverd.

En ga zo maar door.
Bully had ook kunnen falen, gelukkig is die nu te oud en te versleten om een echte optie voor DH te zijn...
0
Donderdag 28 maart 2013 om 11:39 uur

wdr

Bulykin wordt echt oud en is niet zo goed meer als twee jaar terug. Van Duinen doet het nu goed, dus wat mij betreft is Buly een mooie herinnering.
0
Woensdag 27 maart 2013 om 22:33 uur

Advertentie

teeg28

Tommy schreef:

WE HEBBEN GEEEN GELD!!!!!!!!
er is altijd wel wat geld en als er een chery verkocht word heb je ook geld al hoop ik t niet en hoop dat hij verlengd want volgend jaar of over een jaar of 2 is hij veel meer waard en een donald of castilion zijn transfervrij dus die kosten niks en 2 spelers huren zoals een hoessen of een steve de ridder dus niet daniel de ridder dat is helemaal niks .

ik weet dat er niet veel geld is maar als je steyn hoort heb hij 3 og 4 goed spelers op het oog nou dan is dat eg niet een cullen van vvv of dat soort amateur spelertjes dat zijn dan eg wel spelers in de categorie die ik heb geschreven .

ps van peppen ???? heb je die zien spelen de laatste 2 maanden dat is helemaal niks .bulykin is te duur dus moet je niet meer doen dan en te oud .
0
Woensdag 27 maart 2013 om 16:59 uur

haagse jr

Hahaha eigenlijk best wel lachwekkend. Terugkomend op die ene shout. Mulders en Leeuwin houden en Jansen en Wormgoor wegdoen en dan ook nog op links met supusepa gaan spelen. Ik kan me nog herinneren dat we in de jaren van John van der Brom ons billen dichtknepen als Leeuwin weer eens centraal achterin speelde. Bij elke bal vanaf de zijkant hield ik mijn hart vast.

De spelers die je moet behouden zijn.

Doel: Coutinho, Zwinkels
Achterin: Malone, Omeruo, Beugelsdijk, Wormgoor
Midden: Jansen, Meijers, Holla, Chery
Voorin: Van Duinen

Twijfel: Bakker(niks van gezien), Supusepa(voor de bank prima), De Zwart(te weinig van gezien, als 3e doelman prima), Koppers(verdedigend slecht, al hou ik persoonlijk van aanvallende backs)

Weg: Horvath(teveel onnodige fouten en kaarten), Leeuwin(blessuregevoelig, overbodig en Robin Buwalda komt eraan), Mulders(redele speler voor de Jupiler League), Tihouana(toont geen progressie), Tom Broekhuizen(als die een talent was had hij wel ingevallen inplaats van de 3 jaar jongere Danny Bakker), Elbers(toont geen progressie), Vicento(Te wisselvallig, misschien een jaar Dordrecht 34 wedstrijden spelen), Kolk(Geen meerwaarde), Poepon(Geen meerwaarde), Tano(Niet het talent wat er van verwacht werd), De Vogel(Zie Tano), Radosavljevic(Persoonlijk vind ik hem goed, maar te duur voor de bank) Ammi(blessuregevoelig, oud)

Proberen te halen. Verhoek(jongen van de stad, gouden voorzet), Bel Hassani(technische middenvelder, opvolger voor Chery verwacht dat hij weggaat), Van Peppen(wisselwerking met Mijers)
0
Dinsdag 26 maart 2013 om 01:03 uur

DaveDH

lernst schreef:

Waar gaat het weer over zeg pffff , nog 7 finales voor ADO + nog toetje , en we hebben het hier over v gaal , lekker boeie , vind speculeren over nieuwe spelers veel interessanter
Precies het is veel leuker om te speculeren wie Poepon gaat vervangen ipv een fabeltje als de komst van van Gaal...

Ik zou kijken voor een ervaren man als nieuwe spits naast van Duinen, maar niet zo ervaren als Demouge, die is echt veel te oud....
0
Vrijdag 22 maart 2013 om 14:16 uur

Nu online

wiegah070, Tante Wil, Langebach2, Haraldberg1, 10 en 162 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 277
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2