Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 277
Volgende pagina

Dannyy

Braafheid en Immers of Sno zou niet mis zijn.. We moeten loopvermogen hebben als het niet lukt met combinatiespel en als je tegen een betere tegenstander moet..
0
Maandag 2 september 2013 om 15:10 uur

Waht

inderdaad en dit is het echte verhaal vwb Mokthar.
Hij lult maar wat zoals onze trainer na de afgelopen 5 wedstrijd ook maar wat lult.

Hij kan ook om de rust te bewaren zeggen dat hij zowat opnieuw moet beginnen om de nieuwe spelers te laten wennen en er anders gevoetbald moet worden met zoveel andere spelers.
Nu roept hij elke keer dat hij geschrokken is, gebrek aan vechtlust, goed veldspel (om te janken deze opmerking), 5 lastige tegenstanders enz...
Hij graaft zijn eigen ondergang momenteel want niemand betrapt hem op woorden waaraan het daadwerkelijk schort momenteel. Hij ziet het dus niet meer en zijn assisten ook niet.
Dat hij al 2 seizoenen de ploeg niet laat voetballen wat wij "de klanten" graag willen zien. Volle bak en hoog tempo een tegenstander aanpakken.
De voorbereiding heeft hij elke x in de rust een ander elftal in het veld gestuurd voor de 2e helft ipv het elftal neer te zetten en patronen erin te slijpen. Ik zie er werkelijk niets van.
Tegen Heracles vanaf minuut 15 gezien en werkelijk geen enkele keer wordt het middenveld ingespeeld. Triest.


0
Maandag 2 september 2013 om 13:12 uur

070

yesyes schreef:

Nee dat drama voetbal je al 2,5 jaar voor je kiezen krijgt is zeker ook niet de schuld van steijn??? Al die spelers kunnen er heel toevallig opeens allemaal niks meer van. We hebben tot 2x toe bijna een heel nieuw elftal gehad in de afgelopen 2 jaar en wat hebben ze gepresteerd? Helemaal niks, zeker allemaal toeval? Nee dat is steijn natuurlijk niet aan te rekenen. Immers was geen schim meer toen steijn het overnam. Toornstra was geen schim meer. vDuinen gaat steeds slechter spelen. Holla is een drama. Coutinho begint fouten te maken. En dan kan ik nog een hele waslijst opnoemen. Vertel mij maar eens wie jij in de afgelopen 2,5 jaar stappen heb zien maken???

Intelligentie is het sleutelwoord. En laat onze trainer dat nou totaal niet hebben. Ben klaar met die man. Maar dat was ik al toen die werd aangesteld.
Ik had het ook al na een paar wedstrijden gezien dat we met steijn in elk geval een laffe coach hadden. Remember Omonia Nicosia uit, waar hij zich volledig aan de tegenstander aanpaste, terwijl thuis bleek dat dat nergens voor nodig was. Na een half seizoen was duidelijk dat hij ook nog eens incompetent was. Had daar destijds discussies over met iemand die toen fan van Steijn, maar inmiddels de grootste Steijncriticaster is, Pajam...
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 22:07 uur

ADOnieuwegein

Is de nederlaag verdient? Nee, beide teams creerde zeer weinig!
Was Heracles nou echt zoveel beter? Nee, hadden meer balbezit en controle!
Hebben we een probleem met het voetbal op dit moment? Ja, het loopt echt niet!!

Onze keeper heeft een hoop krediet, maar de goal is mede zijn fout. Les 1 als keeper, STOMP de bal naar de zijkant, hij deed het met vlakke hand zo in de voet van de tegenstander.

Maar 1 ding is zeker: er moet nu echt wat gaan gebeuren!!!!!!
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 21:43 uur

pajam

marcellino schreef:

Ach als je tekorten hebt en daar je schulden mee betaald en dan gaat roepen dat het goed gaat met ado terwijl je wel je beste spelers weg heb laten gaan en daar weinig voir terug haald of kan halen omdat het geld er gewoon wegniet voor is kan je moeilijk steijn de schuld geven .ja we zitten in categorie 2 maar moeten dat bekopen met waarscijnlijk een heel moeilijk seizoen en je mag evht hopen dat we niet degraderen want dat kan wel eens zeer ernstige gevolgen kunnen hebben
Steijn heeft tig spelers kunnen halen en ondanks dat de mening daarover verschillen, is de selectie die hij nu voorhanden heeft in deze o zo zwakke eredivisie helemaal niet verkeerd!

saneren en leegkoop? Kom er mee aan zetten bij de tegenstander van vanavond!

allemaal drogredenen, hij faalt gewoon 3 seizoenen op rij met z`n betonvoetbal
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 21:31 uur

D.H.zuid-west

Madmax schreef:

Mensen rustig tegen elkaar, geniet even van de Rust nu, want dit zijn de 15 beste minuten die je te zien krijgt !!
Alles komt nog goed mensen, dit was de taktiek van Steijn, zand in de ogen van de tegenstander en dan erop en eroverheen (hoop ik )

Is dat gezeur over de winstpremie nog niet opgelost ofzo... lijkt wel of ze niet willen winnen....
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 20:45 uur

Advertentie

R.E.

Lang op vakantie geweest en dus al vier wedstrijden gemist, maar ik heb op afstand, via internet, natuurlijk wel alles gevolgd. Ik werd daar, ondanks mijn vakantie, niet vrolijk van. Wat mij het meest opviel:

1. Steijn vond dat in de eerste wedstrijd tegen PSV aan klantenbinding was gedaan. Dat was een vreemde (hoewel, voor Steijn niet zo`n vreemde) opmerking, want PSV was op dat moment met de gedachten bij de Champions League, had een paar dagen daarvoor in de Champions League gespeeld en speelde met een piepjong, onervaren elftal. Als je dan toch vrij kansloos verliest, is dat natuurlijk niet goed. Je weet bovendien zeker dat PSV tegen concurrenten van ADO wel degelijk punten gaat verspelen, zoals inmiddels ook al is gebeurd bij Heracles.

2. In de wedstrijden tegen Go Ahead en Roda kwam een ander zwak punt van Steijn naar voren: hij kan de ploeg niet zodanig motiveren dat er, ook als de tegenstander misschien wat minder aanspreekt, scherp aan een wedstrijd wordt begonnen. Dat manco kon in beide wedstrijden niet meer worden gerepareerd.

3. In de gewonnen wedstrijd tegen NAC had Steijn het geluk aan zijn kant. Met zijn wissel in de 90ste minuut (Kramer erin) had hij namelijk absoluut niet de bedoeling om de wedstrijd alsnog te winnen; hij haalde er immers een andere spits uit. Die wissel was puur bedoeld om tijd te rekken en één puntje te veroveren. Het was puur geluk dat juist Kramer daarna de winnende treffer maakte. Maar ja, jullie kennen het spreekwoord: het geluk is met de domme!
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 19:55 uur

TillValhall

Johannes schreef:

We zien collectief dat onze defensie niet tot de sterkste defensies behoort. Wat zou er gebeuren als je er voortaan gewoon eentje minder opstelt?
Zou 3-4-3 geweldig zijn en het ei van Columbus en totaalvoetbal etc, waarom speelt er dan op heel de wereld bijna geen enkel team in die tactiek? Zelfs voetballende ploegen als Ajax en Barcelona doen het niet. Wie wel? Peter Bosz, Heracles. Ging in 50% van de gevallen goed. Die overige 50% gewoon kut met peren.

4 verdedigers is ideaal, mits de backs ook wat aanvallend kunnen spelen (en de CV`s goed meedoen natuurlijk...).
Omdat ik niet verdedigend speel maar aanvallend. Met 4 man achterin op rij ben je meteen 4 man kwijt aan dekking, dat is gewoon zonde. Drie man vooruit laten verdedigen met een libero ervoor die voor de opbouw en druk naar voren zorgt is voldoende. Waarom met 4 man achterin spelen? Ik heb liever die extra man op het middenveld, niet om doorbrekende spelers op te vangen, maar om met een extra man meer voetballend vermogen te hebben. Ik speel met 4 mensen op het middenveld, niet met drie.
Door juist heel afwijkend te spelen ben je moeilijk te verdedigen, omdat niemand dat soort opstellingen gewend is. Gewoon uitgaan van je eigen spel, wij hebben balbezit, de tegenstander past zich maar aan. 3-4-3 ruit.
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 18:41 uur

Aad

Peppie schreef:

Ach tommie heeft misschien zijn fouten, maar als aanvaller schijt je wel drie kleuren stront als hij eraan komt rennen.
Om vervolgens weer een kaart te krijgen ....... (ik schrijf maar even het stukje dat jij vergat, excuses daarvoor).

Tommie is iedere wedstrijd het grootste risico om met 10 man te komen staan. Hij heeft niet de vaardigheden om een tegenstander anders dan met lichaamskracht en intimidatie uit te schakelen.
De jongens uit het verleden (Mansveld, Israel, etc.) hadden niet alleen die eigenschappen maar konden ook nog eens op techniek werken.
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 16:55 uur

rb987

H@@GenEES schreef:

DEN HAAG – ADO-speler Tom Beugelsdijk lijkt zijn basisplaats kwijt te zijn. ADO-trainer Maurice Steijn kiest in de wedstrijd tegen Heracles Almelo voor Gianni Zuiverloon. Beugelsdijk is zodoende het kind van de rekening.

`Op het eerste oog neig ik ernaar om met Zuiverloon achterin te spelen en met Gouriye voorin`, laat Steijn vrijdagmiddag na de laatste training voor de wedstrijd tegen Heracles Almelo weten. `Ik denk dat we met het duo Wormgoor en Zuiverloon meer voetballend vermogen krijgen. Je ziet dat wij vaak in de problemen komen als wij links centraal de bal hebben.’

ADO Den Haag wist in de laatste veertien uitwedstrijden tegen Heracles slechts drie keer te winnen. In de huidige competitie heeft de Haagse ploeg pas drie punten behaald. De druk om in Almelo te moeten winnen is dan ook groot. `We moeten niks. Het zou natuurlijk wel heel mooi zijn als we daar punten meenemen. Ik heb van te voren al gezegd dat het een lastig programma is de eerste vijf wedstrijden, waarvan drie keer uit en thuis tegen PSV en Roda JC, wat ook een goede tegenstander is`, vertelt Steijn. `Ik vind Heracles een beetje eenzelfde ploeg als dat wij zijn. Zij hebben een aantal goede spelers en dat hebben wij ook. Het zal erom hangen welke kant de wedstrijd opvalt.`

De wedstrijd tussen Heracles Almelo en ADO Den Haag is zaterdagavond vanaf 19.00 uur live te volgen op 89.3 FM Radio West.



Hoe dom kun je zijn, voetballend vermogen met Wormgoor
Ik wil niet flauw doen maar het is volkomen logisch wat hij zegt. Doordat wij geen linksbenige centrale verdediger hebben is het juist niet slim om Beugelsdijk op die plek neer te zetten. Dat is misschien wel een goede verdediger maar voetballend kan hij het niet oplossen omdat elke tegenstander op rechts afjaagt bij hem. Daardoor kom je al snel onder druk, ik begrijp de keuze dan wel voor een iets begaafdere verdediger op die plek.
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 16:42 uur

Nu online

Dang3r, Ftuur, Aad, Peter87 en 256 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 277
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2