Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 278
Volgende pagina

H@@GenEES

DEN HAAG – ADO-speler Tom Beugelsdijk lijkt zijn basisplaats kwijt te zijn. ADO-trainer Maurice Steijn kiest in de wedstrijd tegen Heracles Almelo voor Gianni Zuiverloon. Beugelsdijk is zodoende het kind van de rekening.

`Op het eerste oog neig ik ernaar om met Zuiverloon achterin te spelen en met Gouriye voorin`, laat Steijn vrijdagmiddag na de laatste training voor de wedstrijd tegen Heracles Almelo weten. `Ik denk dat we met het duo Wormgoor en Zuiverloon meer voetballend vermogen krijgen. Je ziet dat wij vaak in de problemen komen als wij links centraal de bal hebben.’

ADO Den Haag wist in de laatste veertien uitwedstrijden tegen Heracles slechts drie keer te winnen. In de huidige competitie heeft de Haagse ploeg pas drie punten behaald. De druk om in Almelo te moeten winnen is dan ook groot. `We moeten niks. Het zou natuurlijk wel heel mooi zijn als we daar punten meenemen. Ik heb van te voren al gezegd dat het een lastig programma is de eerste vijf wedstrijden, waarvan drie keer uit en thuis tegen PSV en Roda JC, wat ook een goede tegenstander is`, vertelt Steijn. `Ik vind Heracles een beetje eenzelfde ploeg als dat wij zijn. Zij hebben een aantal goede spelers en dat hebben wij ook. Het zal erom hangen welke kant de wedstrijd opvalt.`

De wedstrijd tussen Heracles Almelo en ADO Den Haag is zaterdagavond vanaf 19.00 uur live te volgen op 89.3 FM Radio West.



Hoe dom kun je zijn, voetballend vermogen met Wormgoor
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 16:38 uur

Sfeerteam ADOVrouwen

Vandaag eerste competitie wedstrijd ADO VROUWEN. In België is Rsc Anderlecht om 20:30 uur de tegenstander.

Aanstaande dinsdag speelt het team van Sarina Wiegman haar eerste thuiswedstrijd van de de BeNeleague. Om 19:30 uur is in het Kyocera Stadion Kaa Gent wederom uit België de tegenstander. Voorafgaand aan de wedstrijd is er een optreden van John Medley.

http://www.adovrouwen.nl
0
Vrijdag 30 augustus 2013 om 10:09 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO traint op kunstgras voor Heracles
De komende tegenstander van ADO Den Haag heet Heracles, de club uit Almelo die zijn thuiswedstrijden op kunstgras afwerkt.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 29 augustus 2013 om 10:57 uur

Waht

070 schreef:

Derijck was nou juist iemand die de ballen durfde in te spelen naar het middenveld. Veel en veel betere speler dan Wormgoor. Kum was geen topper, maar altijd nog beter dan Beugelsdijk. Duo was onvergelijkbaar. Backs van toen en nu zijn wel van gelijk niveau vind ik.
Derijck zeer beperkt in opbouw, ook verdedigend geen topper.
Kum heel beperkt in alles, heeft 1 kwaliteit en dat is zijn sliding.

Beugelsdijk en Wormgoor is vergelijkbaar maar over de grond allebei zeer kwetsbaar.
Probleem van hen is dat ze een middenveld voor zich hebben die moeizaam in balbezit komen en graag weer het probleem naar de achterhoede verplaatsen en gewoon weinig voetbalvermogen hebben.
Niemand beschikt van ons middenveld over een steekpass.

Intervieuw van voetbalhaaglanden met Wormgoor ga je ook lachen:

Hoe heb jij de avond beleefd tegen Roda JC ?

,,Ik denk dat wij in de eerste helft goed de bal in de ploeg houden en er was eigenlijk ook niet zo heel veel aan de hand. Op voorhand wisten we dat ze scherp zouden zijn op de counter en dat is ook wel gebleken.



Wat is in hemelsnaam de taak van de ploeg om de bal achterin rond te tikken. Dan is de tegenstander ook niet gevaarlijk ?
Met deze speelwijze zeg je tegen je publiek dat ze moeten oprotten.
0
Woensdag 28 augustus 2013 om 11:21 uur

Mike

070 schreef:

Derijck was nou juist iemand die de ballen durfde in te spelen naar het middenveld. Veel en veel betere speler dan Wormgoor. Kum was geen topper, maar altijd nog beter dan Beugelsdijk. Duo was onvergelijkbaar. Backs van toen en nu zijn wel van gelijk niveau vind ik.
We hebben regelmatig zitten tellen op de tribune. Als een tegenstander de opbouw aan Derijck liet kwamen er ook alleen maar lange ballen. Daar wist hij ook echt weinig raad mee. Ik had hem er nu best wel graag bij gezien hoor want toch zeker nog een klasse beter dan Wormgoor.
0
Woensdag 28 augustus 2013 om 10:52 uur

Advertentie

den haag

Garcia schreef:

Wang Chu
Wang chu .. Chineze middenvelder 22 jaar.. speelt op dit monent in Luxemburg. . Pas geleden nog voorronde voor europa gespeelt waarin hij tegen een finse tegenstander 2x wist te scoren.. komt bij ado op proef door en zakenrelatie..
0
Dinsdag 27 augustus 2013 om 13:05 uur

H@@GenEES

Haguecityfirm schreef:

Moet je ook niet op reageren watbetreft het kunstgras. Want dan verlaag je je tot de het nivo van de hcf natuurlijk. Dus niet doen.
Je doet net alsof je zelf op dat gras moet spelen.

Laatst was er een wedstrijd in tussen Ajax en Feyenoord in de Arena die 90 minuten lang een commercial voor kunstgras was, de plaggen vlogen je om de oren.

Ik ben zelf geen tegenstander van kunstgras, het is allang niet meer het gras van 5/10 geleden er zijn grote stappen vooruit gemaakt in de ontwikkelingen van het gras.

En ja het speelt iets anders maar we moeten nu niet net doen alsof ze op los zand of een bak met knikkers moeten spelen want ook elk gewoon grasveld is vaak verschillend, onderling.

Maar ja het geeft HCF weer wat om te zeiken over de club, Sjakie zal straks wel weer uit de hoge hoed komen hoe v/d Kallen en die bolle holmaat van hem geld verdienen aan het kunstgras via allerlei constructies ofzow.


0
Maandag 26 augustus 2013 om 19:42 uur

Johannes

wdr schreef:

Maar Johannes, waarom ligt de oplossing NIET in het vervangen van Steijn? Omdat jij vindt dat hij het goed genoeg doet, of omdat je denkt dat een andere trainer voor de groep zetten toch geen effect heeft? Ik denk namelijk wel dat een goede trainer het verschil kan maken...
Ten eerste: op dit moment staat er een selectie die geheel samengesteld is door Steijn. Als je hem ontslaat en een nieuwe trainer haalt, dan zal die dus moeten gaan werken met een selectie die dan zogenaamd weer niet van hem is; dan moet er weer gekocht en verkocht gaan worden en dat kan dan pas in de winterstop. Ten tweede: het is uitvoerig onderzocht: het ontslaan van een trainer heeft geen effect. Er is nog nauwelijks een club hoger door geëindigd. Het zogenaamde schokeffect duurt, als het al optreedt, een of twee wedstrijden.

Laat het duidelijk zijn dat ik geen fan ben van Steijn, maar ook geen fervente tegenstander. Ik denk dat het een goede trainer kan zijn, maar het komt er momenteel - op z`n zachtst gezegd - niet uit. De feiten van de voetballerij liegen er echter niet om: een trainer ontslaan kost geld en levert in de regel niets of nauwelijks iets op.
Helaas heb ook ik dus geen oplossing...
0
Maandag 26 augustus 2013 om 12:56 uur

DHFC070

pajam schreef:

Al haal je de gehele selectie van FC Barcelona binnen, met Steijn & Fraser aan het roer kom je niet verder dan het voetbal van gisteren!
Helemaal mee eens.
Op Feyenoord thuis afgelopen jaar (oppurtinistisch) heb ik geen fatsoenlijke wedstrijd gezien en de negatieve reeks sinds de winterstop vorig jaar is niet misselijk. Daarom is de reactie van het publiek wel te begrijpen, al zijn witte zakdoekjes en 20 minuten voor tijd weglopen niet mijn ding vroegah was je dan Ajax supporter en liet je je club in de steek.

Ik heb deze wedstrijd extra zitten letten op ons koningskoppel Wormgoor en Beugelsdijk. Iedere tegenstander weet inmiddels dat je Beugelsdijk moet laten opbouwen. Wat me alleen opviel is dat die Wormgoor echt iedere bal richting Tommie speelt die dan met zijn verkeerde been moet gaan opbouwen. Tommie probeert het in ieder geval nog Wormgoor is alleen maar bezig met stoere kapsels en schelden als HIJ weer eens een mannetje heeft laten lopen.

Holla en van Haaren zij hetzelfde type spelers en moet je er maar 1 van in je elftal hebben. Holla is niet in vorm maar heeft zijn meerwaarde vorig seizoen een aantal keer laten zien. Wat van Haaren moet toevoegen is me echt een raadsel? Loopt 5 km de gehele wedstrijd terwijl de rest 10 a 11 km aflegd. Al de creativiteit in het elftal en met name op het middenveld moet komen van Meijers die gister als enige de opbouw probeerde te verzorgen. Ik mag toch hopen dat Van Haaren er buiten staat tegen Heracles en die Deen gewoon vanaf het begin opstelt.

Over die Deen gesproken.... Je laat Gerht 10 minuten voor tijd bij een 4-0 achterstand zijn debuut maken hoe kansloos. In die 10 minuten zie je wel dat die jongen kan voetballen. Het zal alleen een kwestie van tijd zijn totdat ook hij niet meer vrij gaat lopen en de bal niet 1x meer gaat raken.

De aanvalslinie deed het gister redelijk. Schet en Cabral proberen het tenminste en lang niet alles gaat goed maar ze hebben de bal toch een aantal keer aardig voorgekregen. Als het middenveld dan niet aansluit is het lastig met 3 aanvallers tegen 6 a 7 verdedigers. Voor van Duinen is er op deze manier echt geen eer te behalen en ik hoop voor die jongen en zijn carriere dat hij gewoon nog weggekocht wordt deze week. Op een gegeven moment zag ik hem zelfs verdedigen en taken van Wormgoor uitvoeren.

Er is gewoon geen lijn te ontdekken in het hele spel, het is zo angstig en iedereen doet maar wat. Als we de bal hebben staat het gehele elftal stil en probeert niemand vrij te lopen dan is het voor Tommie dubbel zo moeilijk om op te bouwen. Ik vraag me serieus af wat Steijn heeft zitten doen op de bank naast vd Brom? Toen probeerde iedereen 90 minuten lang vrij te lopen en was er 1x raken. Dat heb ik de afgelopen 2 jaar niet gezien en ik ben er van overtuigd dat we nu een beter elftal hebben.

Als laatste van mijn elle lange verhaal is de 4 op 4 van Beugelsdijk dat is natuurlijk belachelijk en die jongen moet gewoon geld in gaan leveren. Zijn totale salaris delen door 34 maal het aantal wedstrijden wat hij dadelijk speelt.

Volgende week lekker starten met Coutinho, Malone, Zuiverloon, Beugelsdijk, Meijers, Holla, Gerth, Merencia, Schet, van Duinen, Cabral.
0
Zondag 25 augustus 2013 om 09:31 uur

<FCDH>

Zo net terug wat een afgang dit wat hebben deze spelers en ook steyn hun eigen achterban laten vallen zeg maar gewoon voorschut gezet.roda had wel met 0-8 kunnen winnen? Maar het ergste is nog dat steyn met goeie spelers geen goed elftal kan maken pfff

Wat is er met Holla gebeurd? Kan geen goeie vrijetrap meer nemen?
Coutinho van wereld keeper naar gewone keeper?
Verdediging van ado niet gezien jullie wel?
Cabral schiet ballen voor de goal maar niemand loopt mee?
Waarom begint ado nooit scherp aan een wedstrijd?
En waarom laat steyn ze spelers de tegenstander niet afjagen wanneer ze de bal hebben?

Een escuus heeft steyn niet meer want dit was toch zijn elftal?
Er moet echt ingegrepen worden van de 4 wedstrijden er al 3 verloren lekker he die pindasous en dat bakkie thee
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 22:27 uur

Nu online

Peter87, Aad, Ftuur, Dang3r, 070downtherivers en 261 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 278
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2