Welkom in de shoutbox, gast
Kees
Die stijgt met stip in mijn achting:
Danny Buijs: ,,Logisch dat de club niet doorwil onder dezelfde financiële condities”
11 april 2011 om 15:00
Danny Buijs is een echte prof. Tijdens wedstrijden toont hij altijd een optimale inzet. Ook is de ooit bij Alblasserdam begonnen speler een realist. Dat kwam ook naar voren toen Haaglandenvoetbal.nl na het duel met hem sprak over zijn contract.
Over het huidige seizoen zegt Buijs: ,,Ik weet dat deze trainer heel tevreden over mij is en ik heb natuurlijk een pechjaar, in die zin met blessureleed. Maar aan de andere kant, de wedstrijden die ik gespeeld heb, ben ik gelukkig van waarde geweest”. Zaterdagavond maakte Buijs – met het hoofd – nog het enige doelpunt in de wedstrijd tegen Vitesse.
,,Wat ik al zei, de trainer is tevreden over mij, dus ik wacht rustig af. Het is logisch, dat de club niet met mij onder dezelfde financiële condities door wil gaan, want zo reëel moet je ook zijn. We weten allemaal wat er de afgelopen twee jaar gebeurd is in voetballand. Dus daar moet je je ogen ook niet voor sluiten”, aldus een realistische Danny Buijs.
,,Ik wacht dus rustig af, maar het belangrijkste is nu dat we gewoon gaan proberen om die vierde plek vast te houden en dan hebben we alle tijd om met elkaar te kijken wat de toekomst gaat brengen”.
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
![]() |
Maandag 11 april 2011 om 16:31 uur |
Haagse Kelt
Hallo Heren van de K.N.V.B.
Wat wordt de straf voor AJAX vanwege die enorme bom die tijdens de wedstrijd op het veld werd gegooid. Als dit bij ADO Den Haag gebeurd wordt zoiets altijd nog 10 keer herhaald op tv en wordt er schande van gesproken door die journalisten kliek.
Maar ja, nu is het AJAX en dan mag het natuurlijk weer wel ????
Heb dezelfde Calimero gevoelens. Bij zo'n bom was er bij Den Haag op zekah gestaakt. KNJB maffia!
![]() |
Maandag 11 april 2011 om 12:29 uur |
Yo
Aanklager wil drietal voor vier duels schorsen
De aanklager van de KNVB heeft drie spelers een schikkingsvoorstel van vier duels schorsing gedaan. Gill Swerts, Christian Grindheim en Arjan Swinkels kregen maandag allen hetzelfde bericht van de voetbalbond, meldt de NOS.
Swerts kreeg in het duel met AZ de rode kaart voorgehouden nadat de verdediger van Feyenoord een hard duel aanging met zijn landgenoot Maarten Martens. De aanvaller van AZ liep daarbij een grote vleeswond op. De aanklager van de KNVB wil Swerts voor vier duels schorsen wegens 'ernstig gemeen spel'.
Dezelfde straf hangt ook Grindheim en Swinkels boven het hoofd. Grindheim ging in het duel tussen sc Heerenveen en Excelsior hard door op Leen van Steensel. De verdediger moest de strijd in Friesland daarop staken. Swinkels verloor in het duel tussen Willem II en Roda JC Kerkrade het hoofd en beging een doldrieste overtreding aan de zijlijn.
De Graafschap-verdedigers Rogier Meijer en Leon Broekhof zagen in het duel met NAC Breda ook rood. Zij kregen beiden een schikkingsvoorstel van één duel.
----------------------------------------------
Zijn ze Vincento vergeten of moeten ze nog nadenken hoeveel straf ze hem gaan geven?!
![]() |
Maandag 4 april 2011 om 13:33 uur |
Kees
Kees,
Ben ik met je eens. Maar het kwaad is al geschied!
Bovendien blijft de vraag of dat de rede is dat ze het artikel er af halen. Het kan net zo goed zijn dat ADO met (rechtelijke) acties heeft gedreigd.
Maar laat één ding duidelijk zijn. Als jij je geroepen voelt om je abonnement op te zeggen en er een telefoontje aan te wagen, dan is dit natuurlijk je goed recht. Ik zou het echter niet doen.
Het laatste bericht op de officiële ADO site is in mijn ogen het perfecte antwoord op dit hele gebeuren!
Ja en nee. Ik ben het gewoon zat om die negatieve berichtgeving over ADO steeds weer te moeten teruglezen zonder dat men zich echt in de materie verdiept heeft.
Vanmiddag was het een ANP-bericht dat letterlijk klakkeloos door de Telegraaf en het A.D. was overgenomen. Ze doen tegenwoordig niet eens meer onderzoek. Zeer vaak lees je exact dezelfde tekst op de sites van de diverse kranten.
![]() |
Zondag 3 april 2011 om 21:34 uur |
Ruudje16
Vind je? Makkelijk scoren met sexuele geaardheid van 'de dochter van' en dan maar weer 's de oorlog er bij halen. Doodmoe word je ervan, iedereen die over die oorlog begint.
Slap gelul dus, maar gelukkig is er internet waar iedereen zijn doordachte (?) of gerfrustreerde (?) mening mag geven. Hoera!
Volgens mij hebben wij dezelfde mening ..........
![]() |
Donderdag 31 maart 2011 om 14:12 uur |
;)
Atteveld claimt deel van succes ADO
Onder leiding van John van den Brom maakt ADO Den Haag een succesvol seizoen door. Het had eigenlijk de oogst van Raymond Atteveld moeten zijn, ware het niet dat zijn draagvlak binnen de selectie verdween.
"Hoewel ik geen leuke tijd heb gehad in Den Haag, ben ik blij voor ADO en de mensen in en om de club", reageert Atteveld in Voetbal International. "Aan de andere kant heb ik vorig seizoen de ruimte gecreëerd om nieuwe jongens aan te trekken. Ik vond dat het nodig was om betere spelers te halen en ging aan de slag. Er was op dat moment weinig overzicht, zo klopte de begroting die ik aantrof niet eens."
Volgens Atteveld is het succes of het uitblijven daarvan niet alleen af te schuiven op een trainer. Zo wijst de coach op de spelers die ADO in de zomer ophaalde. "Als ik die spelers had gehad, was het vorig seizoen ook een ander verhaal geweest. Verhoek gaf toen dezelfde voorzetten als nu, maar ik had geen Bulykin om ze in te koppen. Dát is het grote verschil."
ADO-spelers gaven dit seizoen te kennen weer met enthousiasme naar trainingen af te reizen. Ook dat ligt niet alleen aan de trainer, meent de nu in Cyprus werkzame Atteveld. "De groep heeft ook lering getrokken uit vorig seizoen. Daarbij zijn de jongens met wie ik problemen had al vertrokken of ze spelen niet meer. Dan heb ik het over de aanstichters, niet over de meelopers."
![]() |
Woensdag 30 maart 2011 om 18:35 uur |
Advertentie
Ferdy
PRIJSVRAAG OP SOVIET SPORT:
'Sovjet-Sport "geeft haar lezers een unieke kans: een t-shirt" Den Haga ", gesigneerd door Dmitry Bulykin te winnen. Op dit moment is het dichtslibben Russische legionair dit seizoen. Op zijn rekening voor 17 doelpunten. En het gewoon nog niet ...
Om deel te nemen aan de wedstrijd op de vraag van de wedstrijd te beantwoorden. Reacties moeten een e-mail te sturen naar ss24contest@gmail.com 19:00 (Moskou tijd) tot 27 maart (inclusief). De brief moet ook uw naam en telefoonnummer. Het antwoord moet er als volgt uit:
1. Sparta.
2. 2. "Den Bosch".
3.3. "Go Ahead Eagles - Fortuna - 07:08.
4.4. PSV.
5.5. Igor Korneev.
6.6. Ivanov, Petrov.
7.7. "Union Berlin.
Als een paar mensen op de juiste antwoorden op alle vragen, zal de eigenaar van T-shirts worden bepaald door loting, die zal fungeren als gasten van het wekelijkse programma 'Het Uur van het voetbal "op de site Sovsport.ru.
Google om hen te helpen, Yandex in de hand!
1) In welke ronde van het kampioenschap Holland Dmitri Bulykin zijn debuut gemaakt voor "Den Haag"?
2) In het Nederlands kampioenschap nu de tweede ronde komt en met een aantal teams, "Den Haag" heeft al twee keer gespeeld. Bij de poort van een team, Dmitry en verzuimde te scoren in het Nederlands kampioenschap?
3) Wat is de Nederlandse competitie wedstrijd werd meeste doelpunten gescoord?
4) Welk team kampioenschap van Nederland is momenteel het meest getroffen zijn door de Russische soldaat Den Haga?
5) Welke speler in zijn interview heeft gezegd dat met Dmitry Bulykin kon face-controle gaan op elk nachtclub in Moskou?
6) In 2000, Dmitry Bulykin nam deel aan de show "100 op 1. De naam van de namen van de spelers die met hem waren in hetzelfde team op deze TV - de overdracht.
7) Kleuren van de basisvorm van de club «ADO Den Haag» geel en groen. Voorstanders van een bekende Europese club komen de wedstrijden in de sjaals van dezelfde kleur. Wat is deze club?
![]() |
Donderdag 24 maart 2011 om 16:16 uur |
Karel KLaver
Beerens wil weg bij Heerenveen. Jammer dat hij nog twee jaar onder contract staat, hij is daardoor niet te betalen.
Huren wellicht ?
D'r willen er wel meer weg bij Heerenveen, geloof ik. Jans heeft daar nog niet dezelfde credits als hij in Groningen had
![]() |
Donderdag 24 maart 2011 om 12:05 uur |
olaf1982
Okeee ,weer zo'n hele domme aktie jongens!
Maar als hij een echt supporter was zou hij dit bij ado moeten melden i.p.v. dit ook in het openbaar te gaan melden , vooral nu !!!!!
Krijgt dadelijk weer een staartje.....
Zou me niks verbazen als de gasten die dit gedaan hebben dezelfde zijn die hun bek ni konden houden bij een minuut stilte voor Japan
![]() |
Woensdag 23 maart 2011 om 12:27 uur |
ado-kenner
politiek, knvb en andere organisaties let nou eens op! Vd brom is de hoofdschuldige! Als je daar als eindverantwoordelijke, terwijl je weet wat daar gezongen wordt, voor de 2e keer op de bar gaat staan dan juich je het toe. Vd Brom zingt zelf ook mee met anti joden liedjes en staat er als een kind van 14 bij te lachen. Hij is degene die hier haatzaait door 020 te zeggen ipv de club die hem ooit betaalde. Walgelijke vent.
Daarbij komt dat er nog veel meer is geroepen, het woord k*nker wordt veel gebruikt. Daar moet de politiek ook iets mee doen. Als laatste wil ik aandacht voor de massale hitlergroeten van zowel het publiek als de mensen op de bar.
Een onderzoek moet plaatsvinden naar of dit een extreem rechtse nazi club is.
En je straft zo'n nazi club alleen met 10 punten in mindering. Hard aanpakken dus.
Dit stuk hierboven is van een reactie van iemand ANDERS. Ik dacht dat ik erbij had gezet dat het van iemand anders was maar kennelijk dus niet want ik krijg 4 reacties achterelkaar met 4 dezelfde reacties beantwoord. Ok nu weten jullie het dus klaar.
![]() |
Dinsdag 22 maart 2011 om 11:40 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |