Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: moest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 280
Volgende pagina

pajam

p 16 maart `14 12:35
Crisis bij ADO over benoeming Meppelink lijkt aanstaande


Naast vreugde over de gelukkig tot stand gekomen overwinning op FC Groningen was er na afloop van de wedstrijd bij ADO-getrouwen vooral verbijstering over de benoeming van `lichtgewicht` Rob Meppelink in de gecombineerde functie van technisch manager en hoofd jeugdopleiding van de Haagse club.

De benoeming lijkt een soloactie van de toch al zwaar onder vuur liggende algemeen directeur Piet Jansen. Meppelink - die met uitzondering van een korte periode als assistent-trainer van John van `t Schip bij het Mexicaanse Chivas Guadelajara - al een kleine tien jaar niet meer actief is in het vaderlandse profvoetbal, had gesolliciteerd voor de functie van Hoofd Jeugdopleidingen. Volkomen onverwacht werd hij door Jansen afgelopen week ineens geparachuteerd in de tot op heden niet bestaande functie van Technisch Manager.

Meppelink, die in een ver geleden tot twee keer toe voor FC Den Haag en ADO Den Haag heeft gewerkt en door insiders als een "absolute lichtgewicht" wordt bestempeld, lijkt een speelbal te zijn geworden in de steeds vinniger wordende strijd tussen ADO-directeur Piet Jansen en clubeigenaar Mark van der Kallen die - dat is contractueel vastgelegd - bij de Haagse club al jaren persoonlijk verantwoordelijk is voor de aan- en verkopen.

De kans dat Piet Jansen een `mogelijke clash` met Van der Kallen overleeft lijkt gering, zeker gezien het feit dat de directeur ook intern al maanden onder vuur ligt. Zo werd recentelijk de manier waarop hij de ontslagen Maurice Steijn de wacht heeft aangezegd - dat gebeurde op het parkeerterrein - zwaar bekritiseerd. En bij een poging om de populaire materiaalman Andre van Es te ontslaan moest Jansen binnen enkele dagen bakzeil halen.

ELF
0
Zondag 16 maart 2014 om 13:39 uur

Jurriën

Niet te geloven dit. Ik ben dit seizoen naar rkc,roda,ajax,heracles,heerenveen en nac thuis geweest. Andere wedstrijden moest ik werken.
0
Zondag 16 maart 2014 om 13:38 uur

Haagse Roel

Ferdy schreef:

Qua Gehrt klopt wel, denk dat Fraser m daarom in eerdere wedstrijden niet opstelde. Prima voetballer maar fysiek met dit betonvoetbal is t wat minder. Blijft n geweldig creatieve speler maar in deze wedstrijden en dat geldt dus ook voor v Duinen kan je ze eigenlijk niet beoordelen. Wormgoor is en blijft matig. Gehrt zal je tegen PEC niet meer zien denk ik.
Wat toch wel n revelatie is is Bakker...heerlijke intelligente speler.
Zeker , goed ventje die Bakker, al vond ik hem vandaag ook niet geweldig.
Betonvoetbal is helaas noodzakelijk om dat geklooi van Steijn nog enigzins recht te breien, is niet anders.
Ik vind het wel opmerkelijk , dat gelul in de media dat het onder Steijn wellicht ook wel was goedgekomen en dat hij met een veel mindere selectie het maar moest rooien.........die selectie heeft ie gvd helemaal zelf samengesteld. Aardige gozer maar ben blij dat ie weg is.

Mag hopen , dat na handhaving , Fraser flink de bezem er doorheen haalt !!
0
Zondag 16 maart 2014 om 00:28 uur

jaren70

H@@GenEES schreef:

Ik wordt geen supporter van een andere club, misschien dat jij zo in elkaar zit, maar ik iig niet, blijkbaar mag men van jou geen commentaar hebben op het beleid.

Behalve als je het er zelf niet mee eens bent natuurlijk, bijvoorbeeld toen Steijn nog de dienst uit maakte, en jij van elke gelegenheid gebruikt maakte om daar over te zeiken en duizenden shouts daar aan besteed heb

Waarom heb je toen niet je eigen advies opgevolgd?

Commentaar geven is 1 afbranden is een ander verhaal. Kijk al een tijdje mee hier en onthoud me meestal van commentaar... Maar bij jou is het NOOIT. goed nier links niet rechts, maakt niet uit wat er gezegd cq geschreven word .... je doe me aan iemand denken...... mn schoon moeder,, Sorry moest het ff kwijt
0
Vrijdag 14 maart 2014 om 18:22 uur

ADODENHAAG

Leidschenveen schreef:

Ik had niet verwacht dat Coutinho vrij gesproken zou worden. Ik dacht dat ie eraan zou hangen voor een paar wedstrijden. Maar zeer terecht vrijgesproken! Ik vraag me dan alleen af of er nu dan shouters teleurgesteld zijn daarover? Ik zag er een aantal die het een schandalige overtreding vonden en die het terecht vonden dat er een onderzoek/schorsing kwam.
Grappig is dat een aantal supporters van ons wel vonden dat ie geschorst moest worden, die zie je dan meteen een paar dagen niet meer op de box
0
Vrijdag 14 maart 2014 om 17:52 uur

wdr

ADODENHAAG schreef:

Ja die spelers die jij noemt hadden wij allemaal kunnen halen. Maar Sno (hartprobleem) en Castelen (knieprobleem) moet je gewoon voorzichtig mee zijn. Valt wat voor te zeggen dat die jongens niet gehaald zijn. Dat die andere 2 jongens niet gehaald zijn is natuurlijk een doodzonde.
Achteraf is het natuurlijk ook makkelijk praten voor ons.

- Dat Mokhtar niet is gehaald terwijl de vleugels bemand werden door Vicento en Elbers en rond die periode Boussaboun en Kolk gehaald werden, geeft te denken.
- Sno en Castelen zouden een gok geweest zijn. Met de aantekening dat Sno het de afgelopen seizoenen vaak goed deed.
- Leeuwin had je kunnen houden omdat de achterlinie dit seizoen toch al onvoldoende versterkt was.
- Falkenburg kwam niet omdat ADO hem minder zekerheid wilde geven dan GAE. Waarom kreeg hij hier minder zekerheid? Omdat hij om een basisplaats moest gaan vechten met Van Haaren, een man die nooit echt iets heeft gepresteerd maar van wie Steijn al jaren erg gecharmeerd was en nu eindelijk had binnengehaald.
- Cabral en Gouriye leken een grote verbetering op de vleugels ten opzichte van Vicento en Elbers. In de praktijk viel dat flink tegen.
- In de verdediging heeft de scouting het flink laten liggen qua aankopen. Wel is Zuiverloon een uitstekende zet gebleken. Gerth en Alberg zijn ook prima aankopen.
0
Maandag 10 maart 2014 om 12:15 uur

Advertentie

wdr

troy schreef:

Ik snap totaal niet dat er zoveel moeite is gedaan om verdediger Kanon te halen terwijl hij de laatste 2 minuten mag invallen als aanvaller, terwijl er aanvallers als Gouriye,Cabral,Kramer,Tira en Esajas zijn gehaald. Het wordt echt de hoogste tijd dat er een TD wordt aangesteld die de hele scouting opnieuw op poten zet. Clubs als RKC,Cambuur en Go Ahead doen het met een minder budget beter door spelers te halen die wel wat toevoegen.
Ik ben het wel met je eens. Budget is er wel maar scouting is afgelopen twee seizoenen grotendeels drama, dat zien de meesten wel.

Positief: Gerth, Zuiverloon, Alberg de laatste wedstrijden.
Aan de andere kant zijn dus Gouriye, Cabral, Esajas, Tira, Kanon en Van Haaren gehaald die ondermaats presteren of niet spelen. Vorig seizoen Kolk.
Mokhtar, Castelen, Falkenburg werden hier aangeboden maar afgewezen.
Leeuwin moest vertrekken.
Met een beter transferbeleid maak je met ADO grote stappen.

0
Maandag 10 maart 2014 om 10:02 uur

Moi

Supporters raken slaags
De supporters van Cambuur en Ajax zijn vanmiddag slaag geraakt op de Nieuwmarkt in Amsterdam. De Mobiele Eenheid moest een charge verrichten om de heren uit elkaar te houden.
De supporters van FC Cambuur waren per trein van Leeuwarden naar Amsterdam gereisd. Eenmaal gearriveerd in de hoofdstad trokken de noorderlingen naar de Wallen. Op de Nieuwmarkt troffen ze de fans van Ajax. De ME moest ingrijpen. Aanhoudingen zijn niet verricht. De ME heeft de supporters van Cambuur naar de Arena gedirigeerd waar om 16.30 uur de wedstrijd tegen Ajax begint.
0
Zondag 9 maart 2014 om 16:25 uur

pmc

fcthehague schreef:

Beugelsdijk verdient 80k per jaar. En dat is best weinig voor een eredivisie basis speler. Maar aan de andere kant zou ik daarvoor graag willen voetballen 😂😂
Ik moest altijd geld meenemen om te mogen voetballen.
0
Vrijdag 7 maart 2014 om 11:55 uur

Karel KLaver

H@@GenEES schreef:

Hoezo is het slap gelul Kees, het hadden veel meer punten kunnen zijn als je bijvoorbeeld tegen NAC Gerth had laten spelen, want di eheeft een pass in huis die van Duinen wel goed voor het doel kan zetten en scoort zelf ook aardig

Want hoe je het went of keert je laat je op afstand beste speler niet op de bank zitten.

Die jongen die wil straks weg, want die ziet dat dat kwaliteitsloze spelers als Malone en Wormgoor elke week in de basis staan en hij met al zijn kwaliteiten op de bank moet zitten.

En die punten die zijn gehaald? ach er zit ook wel een veel mzzl bij hé? Roda uit red Zwinkels je, bij NAC moet de verdediger de voorzet geven, dus ga nu niet doen alsof Fraser het ineens uitgevonden heeft.

Het hadden veel meer punten kunnen zijn als Steijn veel eerder had gerealiseerd dat hij zijn ploeg niet aan het voetballen kreeg, en er dus gewerkt moest worden vanuit een dichtgetimmerde defensie en met vechtvoetbal.

Onder Steijn dit seizoen: 20 punten uit 22 wedstrijden. Dat is een gemiddelde van 0,9 punt per wedstrijd.

Onder Fräser: 8 punten uit 4 wedstrijden. Dat is een gemiddelde van 2 punten per wedstrijd.

Dus waar zeik je over?

0
Woensdag 5 maart 2014 om 19:08 uur

Nu online

Wahter, Alle ballen op Jort, yesyes, ADO079, FC Den Haag!, FrankieB en 281 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 280
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2