Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 283
Volgende pagina

FFL

Zo ff de shoutbox doorgeworsteld.
2 nieuwe spelers en de kenners weten het al, weggegooid geld.

Ik zou toch willen voorstellen die mannen over een half jaartje te beoordelen en dan pas te oordelen.

De verdediger die nog komt (of niet) wacht ik maar af.
Dat Kum komt lijkt me heel sterk, waarom zou hij een stap achteruit maken, hij is bijna altijd basisspeler in Heerenveen.
Kees Luijks vond ik aardig spelen en als hij het is ga ik hem over een half jaar beoordelen....en dan pas oordelen.

We zitten nog in cat1 en toch beweging op de transfermarkt, dus zaakjes goed op orde.
Ik wil de tijd van 73 proefspelers in de voorbereiding liever niet meer terug.

Verder vind ik het wel heel vermakelijk dat het de club goed lukt niks te lekken (behalve aan Frans en Alessandro dan ) en iedereen verrast is door de gepresenteerde namen.

0
Dinsdag 9 juli 2013 om 21:08 uur

Ronaldo

pmc schreef:

Paniek aankopen????? de transfer markt is nog ruim 7 weken open en niet 7 uur
Ja, je hebt nu eenmaal 15 miljoen coaches waarvan er ruim 99% de balle verstand van hebben. Wees blij met versterkingen, er is gewoon onvoldoende budget om de zg goede spelers te halen. Maar mijn motto blijft; eerst zien (vanaf augustus) en dan geloven (half december).
0
Dinsdag 9 juli 2013 om 17:45 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Ik zweer het je, maar dat klopt. Afgelopen zaterdag al. En diegene had het ook aan het juiste eind met de gegevens over Toornstra, Koppers, stoppen Driebergen en ga zo maar door.

Enige nadeel van diegene is dat ie maar bier blijft drinken . Het houdt niet op.
Lucky Omeruo shines for Den Haag
By MTNFootball.comSunday Jul 07, 05:10 +0200

Kenneth Omeruo - Younger brother Lucky on trials at Den Haag
Lucky Omeruo is likely to start for Dutch club Ado Den Haag in a pre-season game on Wednesday after he impressed against Cercle Brugge.

On Saturday, the younger brother of Eagles defender Kenneth Omeruo played for Den Haag in the second half against Belgian club Cercle Brugge, who parade former Nigeria U20 striker Michael Uchebo.

Lucky caught the eye of the fans and the coaches even though Cercle Brugge won this pre-season friendly 1-0 courtesy of an 85th minute goal.

An impressed Den Haag coach Maurice Steijn has hinted Lucky will now start in another pre-season game on Wednesday.

The Nigeria U20 winger, who until recently featured for Bayelsa United in the Nigeria league, is on trials at the Dutch club, where his Chelsea-bound brother Kenneth featured for a season and a half.
0
Maandag 8 juli 2013 om 22:46 uur

<FCDH>

Bert schreef:

Langer wil Nac hem niet hebben. Maar als die het goed doet kan Ado nog wat cashen als transfersom.
Half jaar lijkt me sterk bert?
0
Zondag 7 juli 2013 om 20:52 uur

Garcia

MikeDH schreef:

DH gaat Mikey niet aan Utrecht verkopen.

PSV heeft volgens mijn bron een bod gedaan op Jens.
Jezus, tweede al waarvoor zij dik gaan betalen, na maar een half jaar speeltijd bij Utrecht.
Hoop niet dat er nog een andere speler is die ze willen, en dat ie weer met een package deal vertrekken. Dan kan Utrecht, Den Haag nog een oor aan naaien.
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 16:10 uur

Advertentie

pajam

Garcia schreef:

Ik begrijp je wel Bleiswijk. Probeer alleen duidelijk te maken dat wij niet in een positie zitten om 3 miljoen te weigeren.

Ik ben zelf een fan van Mike. Je kan zien dat er een hoop potentieel in zit. Alleen is hij nog niet zo gepolijst en geslepen. Vind het alleen wel gevaarlijk om nu al zo`n druk op Mike te leggen. Na 1/2 a 1 goed seizoen.
Je ziet vaak met dit soort jonge spelers dat zij een terugval hebben. Probeer dan nog maar eens aan die 3 miljoen te komen. Wederom vind ik het lastig. Maar zou wel balen als er weer 1 naar Utrecht vertrekt. Genoeg is genoeg dacht ik zo.
3 miljoen voor van Duinen??
Meteen doen! half seizoen gespeeld en dan dit soort bedragen opleveren, om ooit zover te komen als een subtopper, moet er eerst als een handelshuis gewerkt worden, is niet anders!
0
Donderdag 4 juli 2013 om 19:30 uur

Ricky

teeg28 schreef:

Nee naar ons toe zeker was het maar geen leugen

Bestuur haal derijck nu het nog kan
Omdat er in het verleden dingen zijn gebeurt bij Anderlecht. En als een club als Anderlecht geen half miljoentje wil betalen en het feit dat ie wil spelen, dan denk ik dat het simpel is dat ie daar niet heengaat. En judas kennende, zal dit zijn laatste jaar zijn in
Brussel...
0
Donderdag 4 juli 2013 om 14:10 uur

Ties

supporter-noord schreef:

Durven investeren, heet dat, maar dat woord kennen ze niet.
Wat een gelul ! Van Duinen ligt nog 3 jaar vast en heeft welgeteld een half seizoen goed gespeeld. Absoluut een groeibriljant en zeker een speler om op een later tijdstip een sterk verbeterd contract te laten tekenen om daarna meer te kunnen beuren bij verkoop. Of denk jij dat ie volgend jaar , met nog 2 jaar een laag contract, niet wilt verlengen voor een forse salarisverhoging ? Wat ie nu doet is kinderachtig en brengt onze club geen goeds ! Prima beleid naar mijn mening om je geld nu voor andere, nog te halen, spelers te bewaren.
0
Woensdag 3 juli 2013 om 20:35 uur

LeB

Haagse Kelt schreef:

Dat er hier nog mensen zijn die Mike niet snappen grenst aan stompzinnigheid.
Als er op je werk een collega is die hetzelfde werk 3x zo slecht doet aks jij, maar wel 3x zo veel geld verdient als jij zou je toch ook niet bepaald blij zijn of wel dan?!
Zie hier de situatie v Duinen vs Poepon bijv.
Dit alles was met heel weinig moeite te voorkomen geweest, nl aan t eind v afgelopen seizoen die jongen de (financiele) waardering te geven die hij verdient. Had je meteen dat transfergezeii met clubs als Utrecht, Braunschweig en Furth niet gehad. Hoe simpel kan t zijn...
Klopt, maar vanuit de club moet je begrijpen dat het onwenselijk is om bij iedereen die een jaar lekker, en een half jaar erg lekker speelt, het contract direct op te waarderen. Simpelweg om de reden dat je niet weet of iedereen de lijn vast houdt, en dat het onmogelijk is om een contract af te waarderen.
0
Woensdag 3 juli 2013 om 14:27 uur

Mike

JerryFC schreef:

Dat lijkt mij ook.

Je bent de salariskosten kwijt van o.a.; Toornstra, Horvath, Ammi, Radosavljevic, Leeuwin, Visser, Elbers, Vicento.
Horvath zat in de ziektewet, Toornstra is al een half jaar weg en voor Ammi en Rado kreeg je al huurgeld. Je hebt de salarissen van 4 jeugdspelers erbij en je aankopen. Bovendien zullen een aantal spelers in hun contract een jaar-verhoging hebben op laten nemen. Bonus voor eindigen in het linker-rijtje, noem maar op.
Lijkt me niet dat er zoveel geld over is.
0
Woensdag 3 juli 2013 om 11:26 uur

Nu online

Grimm, James, jbdh, Fido, Marcelvld, Jk23, DHFC070, Ado Vakkie S, haagse chick, rh_vakm, Law en 230 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 283
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5