Welkom in de shoutbox, gast
Vloet-moe
Vloet vindt ‘optreden’ Andre Wetzel niet correct
Wilan Vloet heeft tijdens de persbijeenkomst, voorafgaande aan de wedstrijd van komende donderdag tegen VVV Venlo, gezegd het optreden van trainer Andre Wetzel na afloop van het duel tegen Go Ahead niet correct te vinden.
Tekst: Rob Blankensetin
Vloet vindt het niet juist dat de Haagse trainer zich vertoonde in de mixed-zone na afloop van de wedstrijd. Volgens Vloet gaat zoiets vaak gepaard met de nodige emoties, zeker gezien het feit dat Peter Hofstede, de op dat moment nog in functie zijnde technisch manager, in de nabijheid was.
verstandiger
Vloet had het verstandiger gevonden als Wetzel de pers te woord had gestaan in een aparte ruimte (het stadion is groot genoeg aldus Vloet) of voor het stadion buiten de mixed-zone. Overigens begrijpt de FC Den Haag-trainer wel, dat de trainer van de Limburgers aanwezig was met het oog op de komende ontmoetingen tussen FCDH en VVV en derhalve gewoon zijn werk moet doen.
spijtig
Op het vertrek van Hofstede reageerde Vloet het bijzonder spijtig te vinden en dat hij daarmee zijn aanspreekpunt binnen de club verloren heeft. Overigens zei Vloet, dat hij nog niet zo lang geleden de toezegging had gekregen van ‘iemand’ van de Raad van Commissarissen, dat Peter Hofstede tot het eind van de competitie in functie zou blijven. ‘Maar misschien werd er wel bedoeld de reguliere competitie’, aldus Vloet.
Bron: www.sportsignaalvoetbalmagazine.nl
Ik kan een heel boek schrijven over Vloet zijn functioneren. Blij dat hij weg is aan het einde van dit seizoen.
Clubiconen krijgen meer respect van mij dan bijv. een Vloet.
![]() |
Woensdag 30 april 2008 om 12:45 uur |
KKH - kalekophagenees
Maar het enigste wat als min puntje was aan te merken is dat ze op een gegeven moment voorspelbaar werden voor de tegenstander.
Steeds dezelfde aanvals patronen, steeds de zelfde opbouw.
Stond wel eens raar te kijken als ze van de flanken naar binnen trokken, net zoals de tegenstander die dan verrassend achter bleef.
![]() |
Vrijdag 25 april 2008 om 14:19 uur |
SUPPORTERS UNITED AGAINST RACISM!
Den Haag is een multiculturele stad met zijn grote diversiteit aan bewoners. In al deze bevolkingsgroepen zijn ADO Den Haag supporters te vinden waarvan velen regelmatig in het stadion komen. De laatste tijd dient zich bij wedstrijden van ADO Den Haag een oud fenomeen aan, het uiten van veelal apengeluiden naar donkere spelers van de tegenstander. Een fenomeen waarvan we dachten dat het niet meer bestond steekt de kop weer op en moet uitgebannen worden! Emotie hoort bij het voetbal net als respect voor de tegenstander. De 12e man van ADO Den Haag is mede beroemd en berucht geworden door de massale steun vanaf de tribunes. Vele tegenstanders kwamen met knikkende knieën naar het Zuiderpark. Nu komen tegenstanders naar ADO in de hoop dat er niet op nationaliteit of huidskleur wordt gescholden.
DIT MOET STOPPEN!
Bestuur, spelers, technische staf, medewerkers, supportersverenigingen en supporterssites roepen iedereen op om te stoppen met het intimideren van de tegenstander d.m.v. apengeluiden en andere op afkomst of huidskleur gerichte beledigingen.
Namens;
Fansupport Den Haag, Fanclub ADO Den Haag, HCF, LSU, supporter- en fansites, Supportershome, sponsors, raad van commissarissen, bestuur, medewerkers, spelers en technische staf van ADO Den Haag.
Enorm bedankt.
Oerwoudgeluiden
Die oerwoudgeluiden moeten stoppen. Die gasten moeten goed begrijpen dat we alleen maar ons zelf er mee duperen. Zo komen we nooit ergens met de club en kan je er op wachten dat we gestraft zullen worden.
Rinus, beheerder Supportershome
Schaamte
Als supporters, maar ook als supportersvertegenwoordigers, schamen wij ons dood voor het feit dat ADO Den Haag inmiddels bekend staat om het racisme (oerwoudgeluiden etc.) en dat we worden verbonden aan rechts extremisme. Wij schamen ons daarvoor naar spelers die hiermee worden geconfronteerd, naar onze eigen spelers, naar andere supportersgroepen en vooral naar onze eigen supporters. Wij zijn Den Haag supporters, wij hebben dit niet nodig om van ons te laten horen. Wij vertrouwen erop dat dit pamflet zal bijdragen aan een ander geluid, een geluid waaruit blijkt wie wij werkelijk zijn; een fanatieke aanhang van een mooie volksclub.
LSU (The Longside United)
Stoer?
“De speler in kwestie gaat hierdoor slechter spelen. We willen shockeren zodat het hele elftal tegen wie we spelen slechter gaan voetballen” Eén van de vele excuusjes om het gedrag goed te praten wat alleen nog bij onze club speelt.Zelden is er een speler slechter door gaan voetballen, indien de betreffende speler dan scoort en/of reageert richting de spelers dan zou dit een reden zijn om de speler te straffen volgens sommige supporters.
Oerwoudgeluiden hebben er aan meegedragen dat een super talent onze club verlaten heeft. Deze speler speelde het liefst een uitwedstrijd dan een thuiswedstrijd bij zijn club en zie hem nu eens schitteren bij FC Twente.
Oerwoudgeluiden? Niks stoers aan en shockeren doet het ook niet meer want door heel het land wordt je erom uitgelachen dat het oh zo grote Den Haag en haar gevreesde aanhang niet verder komt dan een paar kreten van Bokito
Fanclub ADO Den Haag
Groen en Geel
Erger jij je ook groen en geel aan die oerwoudgeluiden van de tribunes? Ja, de hierboven genoemde kleuren zijn de mooiste die er zijn maar die geluiden worden wel in verband gebracht met deze kleuren als het van de tribunes af daalt. Laten we er met elkaar voor zorgen dat dergelijke geluiden tot het verleden gaan behoren.
Fan Support Den Haag
Stadionverboden
Oerwoudgeluiden, racistische spreekkoren, het is totaal niet meer van deze tijd, we gaan ineens terug naar de jaren 70 en 80 lijkt het. Je zet jezelf en je hele club voor schut en neemt een enorm risico voor een jarenlang stadionverbod, want vergis je niet de KNVB pakt dit fors aan met stadionverboden van 3 jaar die wel op kunnen lopen tot soms 5 jaar. Daarnaast zijn er bij ons, helaas, ook al enkele gevallen bekend die gewoon voor dit soort zaken bij de rechter zijn geweest en er ook nog eens vanuit die hoek een boete of taakstraf voor gekregen hebben”.
Koos Roeg, Supporters Coördinator
ADO Den Haag
SUPPORTERS UNITED AGAINST RACISM!
![]() |
Vrijdag 25 april 2008 om 07:57 uur |
KKH - kalekophagenees
v/d Kallen is een goede opruimer want hij heeft gezegd dat alle verandwoordelijken voor de financieele malaise plaats moeten maken.
Peter Hofstede weg was te zien aankomen, een trainer annex technisch directeur.
Peter Hofstede was wel een van mijn favoriete spelers, zo gauw de tegenstander zag dat hij bij hun verdediging kwam vreesde ze al een doelpunt. Het breekijzer van Den Haag.
Laten we onze respect tonen voor zijn doen en laten bij den haag met nog eens een keer 10 minuten zijn naam te laten denderen door het stadion.
Hofstede
![](/modules/fckeditor/editor/images/smiley/fun/youpi.gif)
![]() |
Vrijdag 25 april 2008 om 01:22 uur |
KKH - kalekophagenees
@der rudy
Kees noemen we niet mafkees omdat hij normaal is waarschijnlijk. Maf Kees is ook weer een benoeming waarmee je geen respect toont en iemand totaal verkeerd neerzet.
1. we zijn allemaal supporters van groen geel
2. we hebben allemaal een idee van hoe het beter moet bij de club!
3. Niet iedereen denkt het zelfde, niet iedereen praat het zelfde. Daarom ook het forum om je gal, ideeën en je frustaties bekent te maken of met elkaar te bespreken. Misschieen vinden we hier wel een oplossing.
Gisteren ben ik meegeweest naar GoAheadEagles, Orlando was de sigaar met oerwoudgeluiden waar de vaste Diehards nou een klein beetje de tering over in gaan krijgen.
Op de terugweg hebben we achterin de bus met de lijpuh chauffeur met de jongere garde er nog over gepraat dat op dit moment zij alles verklooten wat de Diehards proberen op te bouwen.
Ook dat er vaker geconstanteerd wordt als de pleuris uitbreekt dat er veel van de Nijntjes weglopen en de andere helft de oudere Diehards het kunnen opknappen. Dit terwijl de Nijntjes het ook vaak uitdagen bij de tegenstander.
Zal wel niet blijven hangen maar er komen steeds meer tekenen dat we als oude garde/diehards het dadelijk niet meer pikken!
Stoeltjes eraf tegen Volendam, 1 uit frustaties kan ik me nog indenken maar 4 op een rij dan ben je ziek. Je moet echt nog 20 jaar met dit stadion doen dus kappen, op vak G zijn er al een paar gewaarschuwd door de oudere supporters...........
![]() |
Woensdag 23 april 2008 om 13:51 uur |
friuli
Zorg dat het beeld van de goede Hoogendorp niet verdwijnt en verlos de club van jou dure salaris.
Veder lijkt Vloet nog steeds een persoonlijk gevecht te voeren met Knopper want anders is het toch niet te verklaren dat hij hem week in week uit op de bank zet .
Wel wil ik mijn respect uitspreken richting verhoek>>als enigste alles gegeven en voor elke bal gegaan.Dat die veder geen goede voorzet heeft gegeven is hem dan ook vergeven.
![]() |
Vrijdag 18 april 2008 om 23:17 uur |
Jerzy
de Wit: ‘Crediteuren-akkoord is nu vrijwel rond’ (18-04-2008)
Donderdagavond is er weer uitvoerig overleg geweest tussen het crediteuren-collectief, ADO Den Haag en investeerder Mark van der Kallen, waarbij ook de advocaten van de respectievelijke partijen aanwezig waren.
Tekst: Rob Blankenstein
William de Wit, één van de crediteuren van het collectief liet donderdag na het overleg – kort na middernacht – aan Sportsignaal Voetbal Magazine weten dat er constructief overleg heeft plaatsgevonden en dat het akkoord niet lang meer op zich zal laten wachten.
bedoeling
De Wit: ‘De bedoeling was om er donderdagavond al uit te komen, maar dat is nog niet gelukt omdat één crediteur van het collectief nog nader met zijn advocaat bepaalde zaken uitgezocht wil hebben. De verwachting is dat uiterlijk vrijdagmiddag rond de klok van 12.00 uur het definitieve akkoord er zal zijn.’
Jol
In hoeverre speelt de naam Martin Jol nog steeds in het al dan niet vervullen van een rol bij ADO Den Haag? ‘Van Martin heb ik niets meer gehoord,’ reageert De Wit, ‘dus wij kunnen gevoeglijk aannemen dat dat traject definitief afgesloten is. Maar ik blijf erbij dat wij wel degelijk de voordelige commerciële effecten bij een komst van Martin Jol serieus moesten nemen. Maar dat is nu een gepasseerd station. Dat ook ik achter de komst van Andre Wetzel sta als trainer/coach heb ik ook al eerder gezegd. Ik trek namelijk de kwaliteiten van Andre beslist niet in twijfel.’
William de Wit: ‘Altijd gezegd dat de kwaliteiten van Andre Wetzel niet ter discussie stonden’
William de Wit, die moe oogt na alle onderhandelingen de afgelopen weken: ‘Ik hoop echt, dat als het crediteuren-akkoord vandaag (vrijdag) in de loop van de dag bekend wordt, dat het ook een positief effect zal hebben op de spelersgroep. Dat wij vrijdagavond tegen Volendam een elftal zien, dat tot het uiterste zal gaan voor een positief resultaat. En dat ook de supporters op een positieve wijze laten zien, dat ze achter de ploeg en de club staan’
![]() |
Vrijdag 18 april 2008 om 09:48 uur |
Jerzy
Advertentie
Kees
Ik moet dat leren ??????????????????Oh dus ik heb dat VUURWERK GEGOOID TEGEN GRONINGEN . Ga jij maar lopen met twee kinderen. Gezonde rivalitiet mag er zijn kees. Heb toevallig wel vandaag iets gedaan voor de club?
![]() |
Vrijdag 18 april 2008 om 09:12 uur |
Jerzy
Ik moet dat leren ??????????????????Oh dus ik heb dat VUURWERK GEGOOID TEGEN GRONINGEN . Ga jij maar lopen met twee kinderen. Gezonde rivalitiet mag er zijn kees. Heb toevallig wel vandaag iets gedaan voor de club?
Waar rook is, is vuurwerk ?
![]() |
Vrijdag 18 april 2008 om 00:59 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
16 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |