Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 286
Volgende pagina

Barend

Roland Alberg is weer thuis, d.w.z. in de buurt: Roda JC.
Na veel omzwervingen geland in het Limburgse. Keukendivisie.
Verbeek vond hem kort daarvoor niet geschikt voor FC Adelaide: niet fit, geen conditie.
29 jaar, tweejarig contract.
0
Zondag 8 september 2019 om 23:28 uur

Kees

Barend schreef:

Ja dat zou kunnen, buitenland, 2de divisie. En dat is geen schande. En Bakker zal er zeker niet vies van zijn, een centje meer te verdienen. Beugel heeft het ook geprobeerd. Daarbij kan het stimulerend voor een carrière zijn, eens in een andere omgeving te werken. Duidelijk geen goede zaakwaarnemer.
(Meijers: net zo`n verhaal.)
Ik denk dat Meijers de aller- allerbeste zaakwaarnemer van de wereld heeft. Speelt de laatste jaren niet echt behoorlijk en krijgt toch een vierjarig contract tegen naar het schijnt een aardig salaris.

Overigens jammer dat het tweede weer verloren heeft.
0
Zondag 8 september 2019 om 23:25 uur

''Haagse Tsaar''

Fons kan beter zijn kantoortje leeghalen en gaan. Hij houd zich teveel bezig met andere zaken. Hij moet spelers beter maken, een systeem bedenken waarin spelers renderen. Hij moet de ploeg herkenbaar laten voetballen. Nu is hij aan het klagen over andere dingen en weet opeens niet of hij zijn contract uitdient. Hij is nu met een hetze bezig, PLEUR dan lekker op. Dag Fons
0
Zaterdag 7 september 2019 om 08:58 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Groenendijk weet niet of hij contract uitdient
Fons Groenendijk heeft zijn hart gelucht over de situatie bij ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 6 september 2019 om 18:03 uur

dirk

schreef:

Dat denk ik ook
Afgaande op zijn antwoord (``Geen idee``) op de vraag of hij zijn pas ondertekende 2-jarig contract zal uitdienen, calculeert Groenendijk dat zelf ook in.
0
Vrijdag 6 september 2019 om 17:39 uur

GroenGeelHart070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Havekotte in plaats van Koopmans
Bij ADO Den Haag stond gisteren tegen NAC Mike Havekotte onder de lat.
Lees het nieuwsbericht
Contract keeperstrainer eindigt na dit seizoen. Zwinkels wordt keeperstrainer en Koopmans onze nieuwe nr.1
Dit seizoen is nog maar net begonnen, maar je ziet dat er al vooruit wordt gedacht met een idee
0
Vrijdag 6 september 2019 om 10:40 uur

Advertentie

Aad

GroenGeelHart070 schreef:

Die gasten verdienen hun transfer straks vanzelf wel met zulke prestaties. Het zou loyaal zijn als ze contractverlenging tegen hoger salaris tekenen, dan verdient de club er ook meer aan bij een transfer. Precies om dezelfde omstandigheid vind ik Becker puur hierom een engnek ?
Ik zie deze jongens niet zo snel een verbeterd en verlengd contract tekenen. Wanneer ze zo blijven spelen zorgt hun zaakwaarnemer wel dat dat niet gebeurt.
0
Donderdag 5 september 2019 om 15:35 uur

Sjaak007

Op Twitter spreken lovend over pinas, snel contract openbreken van as
0
Donderdag 5 september 2019 om 14:57 uur

Bolskie

wijstaanboven schreef:

Kishna gaat fit worden bij Lazio en wordt in de winterstop misschien verhuurd maar hij zou wel gek zijn die verscheurt echt zijn contract niet.
Hij is nog steeds in den haag.. en hij hoeft zijn contract niet te verscheuren dat kan lazio afkopen toch.

Al is het speculeren of die nu wel of niet komt maar wat betreft contract hoef het niet ingewikkeld te zijn
0
Woensdag 4 september 2019 om 15:56 uur

wijstaanboven

GroenGeelHart070 schreef:

Oké mensen daar komt ie dan weer voordat iedereen op hol slaat (waaronder ik bij het idee!):
Als Kishna weer kan spelen zou hij voor de deadline weer gehuurd moeten zijn, is bij mijn weten niet gebeurd. Die optie vervalt.
Dat hij zijn contract zou afkopen om bij ons te komen spelen voor misschien 75% van zijn salaris bij Lazio, uiterst onwaarschijnlijk.
Contract ontbonden bij Lazio en naar ons is dan nog de enige mogelijkheid, maar dan is hij dus nog niet fit en hoeft niet op stel en sprong een shirt gedrukt te worden.
Nee dit is niet kritisch, maar realistisch
Kishna gaat fit worden bij Lazio en wordt in de winterstop misschien verhuurd maar hij zou wel gek zijn die verscheurt echt zijn contract niet.
0
Woensdag 4 september 2019 om 15:17 uur

Nu online

Haagse Haas, S.upporter, broodjebal070, RemcoOnX, ADOfan, DHFC070 en 214 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 286
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5