Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sparta

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 286
Volgende pagina

H@@GenEES

den haag schreef:

Wat denken jullie van schaars op de plek van Derijck ?
Vlak voor de verdediging zetten als CVM.
Deze man is goed in de passing en kan dus de opbouw verzorgen
Nodige ervaring, wel op leeftijd.
Denk niet dat Schaars naar Den Haag wil, die ziet zichzelf nog bovenin de subtop spelen, heeft als een bod van Sparta ook al naast zich neer gelegd volgens VI, denk dus niet dat die naar DH gaat komen en dan is er idd nog het salaris, die gaat echt niet voor 200K ballen bij ADO... vergeet het maar.
0
Woensdag 11 mei 2016 om 19:06 uur

H@@GenEES

haagse-Dick schreef:

Denk echt dat de club een poging moeten wagen om Schaars te halen, is een natuurlijke leider
Voelt zich volgens VI te goed voor Sparta heeft een aanbieding van hun naast zich neer gelegt, denk niet dat die echt warm loopt voor de #11 van de competitie
0
Zondag 8 mei 2016 om 20:20 uur

KR96

ADODENHAAG schreef:

Denk dat die juist weer te goed vind voor Den Haag / bizarre eisen gaat stellen. Maar dat is een inschatting..
Zou kunnen hoor, en als het teveel kost moet Den Haag het vooral niet doen. Alleen leek Schaars mij altijd het type wat wel wil spelen, en als je hem een semi-garantie op een basisplaats kan doen dan wil hij wellicht wel. De enige andere club waarvan ik hoorde dat zij interesse hebben was Sparta volgens mij. En met alle respect voor Sparta, ik schat onze FC toch nog steeds iets hoger in.

Overigens zou de absolute perfecte aankoop Maher zijn die weg wil bij PSV, maar die jongen is natuurlijk voorlopig volstrekt onhaalbaar.
0
Donderdag 5 mei 2016 om 18:03 uur

Dannyy

KR96 schreef:

En uit alle opties voor deze fantastische voetballer kiest hij dan voor een Nederlandse promovendus? Wie weet is het een geweldenaar, maar ik zie graag eerst voordat ik geloof.
Sparta heeft in ieder geval goede intenties. Bij ADO is het maar weer de vraag of het naar links of naar rechts gaat.
0
Donderdag 5 mei 2016 om 15:32 uur

GreenYellowTheHague

Aad schreef:

Wij moeten spelers wegdoen die 3,5 ton verdienen omdat we geen budget hebben.
Zouden we dan wel een gokje (want dat blijft een Australische voetballer) moeten wagen met een speler die meer dan een ton meer gaat kosten?
Hmmm... Tussenjaar ( nummertje 4711 ofzo ) of niet, als Sparta zo een speler kan betalen met een hoofdsponsor die half Polen nog wekenlange salarissen moet betalen.... , en wij kunnen dat niet? Wij niet met een Wang ? LOL, Dacht dat het ging gebeuren volgend seizoen. En vergis je niet in de Australische competitie, dat gaat er best goed aan toe daar, doen op zeker niet onder voor onze kauwgomballen competitie
0
Donderdag 5 mei 2016 om 14:40 uur

GreenYellowTheHague

Buitenkans gemist, waarom doet een Sparta dit bijvoorbeeld veel beter dan wij?

Sparta Rotterdam lijkt zijn eerste zomerse versterking te pakken te hebben. De Australiër Craig Goodwin verruilt Adelaide United voor de kampioen van de Jupiler League, meldt de Australische krant The Advertiser.
De 24-jarige vleugelspeler maakt transfervrij de overstap naar Sparta. Het wordt zijn eerste Europese avontuur. De afgelopen twee seizoenen speelde hij voor Adelaide United, waar hij deze jaargang een belangrijke schakel was in het team dat de landstitel en de beker veroverde. Goodwin werd uitgeroepen tot speler van het jaar. Eerder kwam hij uit voor Newcastle Jets en Melbourne City.
Volgens The Advertiser stapt Goodwin vrijdag op het vliegtuig naar Nederland om kennis te maken met de staf en spelers van Sparta. Hij kan zowel als links- en rechtshalf uit de voeten als links achterin. Dit seizoen kwam hij tot 26 competitieoptredens, waarin hij vier keer scoorde. De zaakwaarnemer van Goodwin vertelde eerder dat ook twee andere Nederlansde clubs achter de speler aanzaten.
Update 12.08: Sparta Rotterdam bevestigt dat Craig Goodwin in aantocht is. De 24-jarige linkspoot, die overkomt van Adelaide United, wordt voor twee jaar vastgelegd, met een optie op een extra seizoen. "Craig is een multifunctionele speler die de gehele linkerkant kan bestrijken en ook aan de rechterkant in de aanval voor dreiging kan zorgen. Het is een prof die vol met ambitie zit en hongerig is om zich te ontwikkelen. Die mentaliteit past bij Sparta Rotterdam", jubelt trainer Alex Pastoor op de clubsite.

Read more at http://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/657317/-sparta-versterkt-zich-transfervrij-met-australisch-speler-van-het-jaar-.html?utm_source=headliner.nl&utm_medium=link&utm_term=paid&utm_content=textlink-hotnews&utm_campaign=voetbal#kFfFyYycqY5uVLO9.99
0
Donderdag 5 mei 2016 om 14:02 uur

Garcia

H@@GenEES schreef:

F`noord en met name Ajax raken ook talenten kwijt. Die gaan dan de grens over naar voornamelijk Engeland.

Sorry Aad maar wat hebben wij daar mee te maken, wat heb je aan een jeugdopleiding als je beste spelers steeds vertrekken, dan kun je er beter gewoon (zoals ik al jaren opper) mee stoppen, de club heeft er geen enkel voordeel aan en de kans dat talenten naar de grote clubs gaan is levensgroot, dus dan zou je eens eerlijk moeten kijken of een jeugdopleiding nog wel rendabel is, wij zijn niet een opleidingsinstituut voor de joden, toch?
Dat zou wel helemaal de doodsteek zijn voor het Nederlandse voetbal. Dan zouden spelers zich helemaal niet meer kunnen ontwikkelen. Nu worden er al zoveel jongens weggestuurd bij bijvoorbeeld Feyenoord, die dan weer bij Den Haag terecht komen zoals bijvoorbeeld van der Heijden.

Maar je hebt helemaal gelijk. Den Haag investeert veel in die jongens, vrijwilligers offeren veel tijd op en voordat Den Haag iets aan zo´n jongen kan verdienen, vertrekken ze voor een fooi. Dat Sparta moet helemaal gek worden als je ziet wat daar allemaal de deur uit loopt.

Het zou wel een heel goed signaal zijn naar de KNVB als al dat soort clubs dreigen met het stop zetten van de jeugdopleiding totdat er iets zal veranderen. Een hele vette doorverkoop clausule bijvoorbeeld. En zeker de opleidingsvergoeding omhoog schroeven. Op deze manier loont het gewoon niet en ben je een goedkoop opleidingsinstituut voor de grote 3 in Nederland.
0
Vrijdag 29 april 2016 om 18:49 uur

Advertentie

Bert

tuinfc schreef:

die ook idd
Tissodali was ik de eerste mee Verhaar Sparta of aanval Go Ahead lopen leuke spelers bij
0
Zaterdag 23 april 2016 om 17:22 uur

<FCDH>

pajam schreef:

thanks, maar PEC Zwolle is er met de buit vandoor?
Wat te denken van Sparta die gaan nu ook een samenwerkingsverband met China aan en sturen er jeugdtrainers heen
0
Zaterdag 23 april 2016 om 14:08 uur

marcellino

Petah schreef:

Jij spoort niet de man is niet beter als wigt had dan een langebach of nog liever fontein terug maar als dat ad word is het gewoon niet beter als lichtgewicht
hoe weet je dat nou bij sparta heeft hij goed werk verricht hebben wij hem al meegemaakt nee toch kon niet door een deur met van der kallen.
0
Woensdag 20 april 2016 om 16:41 uur

Nu online

Haraldberg1, Rob2002, James en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 286
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2