Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

Edwin

Alle ballen op Mike....
0
Zaterdag 9 maart 2013 om 20:57 uur

Ron001

Ik ga ook mee in de eforie,
Maar zij hebben wel een Amerikaan in de spits staan!!!!

Maar ze draaien nog niet lekker..
Nu maar hopen dat het niet tegen ons goed gaat draaien!!

Als we maar lekker blijfen ballen en niet al te verdedigend gaan spelen!!

Aanval is de beste verdediging.....
KNALLEN MET DIE BALLEN vanavond.....
En chapo voor de jongens die meegaan !!!!!
0
Zaterdag 9 maart 2013 om 09:59 uur

teeg28

Vincent schreef:

Zit papito marencia nu ook bij de selectie??

Zag foto van uitstapje naar starbalm waar hij bij was..
heb die jongen een paar keer zien voetballen en ook maandag bij jong denhaag en die jongen kan echt ballen hoor dat word denk ik ook wel een goeie speler aardig snel heeft overzicht en een aardig schot ik vond hem beter als bakker op het middeveld al is hij volgens mij wel 1 of 2 jaartjes ouder dacht ik .
0
Donderdag 7 maart 2013 om 20:58 uur

Kees

pmc schreef:

O is dat zo? dacht dat ik een hele uitgesproken mening had over het bestuur, werd door sommige zelf lid van de wijnbrigade genoemd.

Vorig seizoen wou kees niet van Steijn af want dat vond hij zo zielig voor hem, ja als dat een reden is om een trainer te behouden
Ik ben nou eenmaal een gevoelige jongen.

Volgens mij is het complete maar dan ook complete onzin dat ik geschreven heb dat ik het zielig voor hem vindt. Sinds zijn aanstelling heb ik hem hier op de site vaak bekritiseerd, met name over zijn media-optreden en af en toe zijn wissels.

Echter bekijk ik het wel van twee kanten en belicht dat ook altijd. Is wel zo eerlijk naar hem toe. Onderstaande tekst schreef ik ondermeer vorig seizoen en dat heeft niets met zielig te maken. Eveneens ben ik steeds meer gecharmeerd van hem en doet hij het volgens mij prima.

Steijn denkt als trainer altijd vanuit de verdediging. Dat was bij het tweede en ook bij de wedstrijden die hij bij het eerste waarnam.

Echter ben ik het er absoluut niet mee eens om die jongen af te schrijven zoals een enkeling hier al doet. Dat vind ik goedkoop en te gemakkelijk. Hij verdient alle support aangezien het moment van instappen een afbreukrisico kan opleveren.

nb Ik ben overigens geen voorstander van Steijn maar wil wel een eerlijk oordeel vellen. Overigens getuigt zijn uitspraak op eredivisie-live van ballen. Maar of die verstandig was.....
0
Woensdag 6 maart 2013 om 11:14 uur

dondinges

FFL schreef:

Ben ik met je eens, maar als je een corner in 1 keer achter schiet (zo bont maakte Bodde het zelfs niet....) , mag je ook wel gekk. verwachten. We zijn tenslotte Hagenezen :p.
ach ik voorspelde het al toen hij aan kwam lopen, maar ik vraag me wel af wie het anders had moeten doen? aan chery heb je niks voor de goal, meijers was je andere speler voor dode spel momenten, maar die is nog lang genoeg om mogelijk bij de bal te komen en te koppen.

wij hebben een hoog percentage linkspoten in ons elftal rond lopen, maar maar 1 rechtsbenige die ook nog een bal gericht in de 16 kan leggen. en als die dan geblesseerd of geschorst is, moet je het zo oplossen. voor t zelfde geld krult ie em net zo op van duinen ze hoofd als ie em op zn voet gaf en ligt ie er in..

jammer dat ie em achter langs krult, maar als van duinen gister niet zo had lopen sleuren voorin, hadden we harder af moeten geven op die lange ballen van achteruit, dan op dat ene momentje van chery met die corner.. volgende keer gewoon beter.. of holla
0
Dinsdag 5 maart 2013 om 00:01 uur

hejjoww

teeg28 schreef:

beugelsdijk loopt af dit seizoen en couthino heeft nog 1 jaar hierna
Dan mogen ze die inderdaad wel heel snel contract van jaar of 3/4 aanbieden! Gelukkig is hij heel blij en nog trots om hier te ballen
0
Maandag 4 maart 2013 om 20:23 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Van Duinen: dit geeft een kick
De onverzettelijke Mike van Duinen scoorde twee keer. ,,Alle ballen op Mikey’’, reageerde het Haagse publiek.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 3 maart 2013 om 21:01 uur

fcthehague

heerlijke wedstrijd gezien. En ik ben het al sinds dag1, maar begin steeds meer fan van Malone te worden.

En wie had verwacht dat we Toornstra zo niet zouden missen. Ik niet in ieder geval.

Lange ballen op Mike was ook een goede tactische beslissing. Mooi gedaan door Steijn als je het mij vraagt.
0
Zondag 3 maart 2013 om 18:46 uur

Ron001

<FCDH> schreef:

Haha020 uit europa zullen wel moe zijn zondag ik zou zeggen gelijk van kiet zondag gasten
Ze hebben laten zien hoe je ze aanpakt!! Vol erop en dan erover!!
Niet laten ballen die jongetjes!! Ik ben alleen bang dat we daar de trainer/spelers niet voor hebben!!

al met al lekker geslapen.. hahaha

En ja het is jammer voor de nederlandse clubs, maar het houd de budgetten een beetje bij elkaar!!
0
Vrijdag 22 februari 2013 om 18:38 uur

Prutser 070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO Den Haag overtreft zichzelf
ADO Den Haag begon aan de competitie zonder grote ambities, maar het elftal van Maurice Steijn is nu al veilig.
Lees het nieuwsbericht
Moet zeggen dat hij het goed samenvat hoe het er voor staat dit jaar. Hij heeft volkomen gelijk dat we het spel niet kunnen maken maar wel een vervelende ploeg zijn om tegen te spelen. Vooral dankzij onze 2 centrale verdedigers die echt heel veel ballen er uit halen.

Hoe we er nu voor staan is ook zeker het maximaal haalbare en dit jaar is Europees voetbal echt nog te hoog gegrepen, maar er zit wel potentie bij een aantal spelers zoals Wormgoor, Meijers, Chery, Malone, Jansen en ook Beugelsdijk want laten we niet vergeten dat het voor Tommy pas zijn eerste seizoen in de Eredivisie is.

Volgend jaar kunnen er een aantal van de loonlijst verdwijnen. Horvath zijn optie zal niet worden gelicht neem ik aan dus die kan dan vertrekken. Ammi en Rado worden nu verhuurd maar kosten nu nog wel iets en dat zal volgend jaar ook niet meer zo zijn.

Dan zou je wellicht Omeruo nog een jaar kunnen huren als RB en stand inn als CV. Hebben we naast Supi nog een LB nodig want Meijers zal op het middenveld nodig zijn. Ik hoop nog steeds op van Peppen.

In de aanval zal het meeste werk nodig zijn, want Vicento komt echt te kort en van Duinen helaas ook. Werkt wel hard maar komt voetballend echt te kort en heeft totaal geen overzicht.

Wellicht is Wildschut wel haalbaar die jongen kan echt wel voetballen maar heeft dit jaar weinig spelers om zich heen om het te laten zien en de interesse is sterk afgenomen. Misschien maken we wel een kansje en dit zou een prima versterking zijn op links. Is ook een speler die meer voorzetten zal geven dan Vicento waardoor Poepon ook meer tot zijn recht zal komen, want die jongen moet bruikbare ballen krijgen in de 16 en dan scoort hij zeker 10 doelpunten. Mocht er dan nog een speler voor rechts in beeld komen zou helemaal mooi zijn.
0
Donderdag 21 februari 2013 om 14:33 uur

Nu online

DHFC070, Alle ballen op Jort, ADO079, FC Den Haag!, JvDH, vakkiel, oodh, Bert, buurmanBrutus, Marcie, Eeuwig Den Haag en 292 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2