Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

Kees

070 schreef:

Je punt is inmiddels wel duidelijk dat je het hartstikke zielig vindt voor die arme kroonprins Maurice Steijn. De goedbetaalde stakker kan er ook allemaal weinig aan doen dat hij in het jaar waarin hij naar eigen zeggen zijn eigen selectie mocht samenstellen zulk laf voetbal op de mat legt. Maar we zijn veilig! Iets met gauw gevulde kinderhand...
En toen Steijn er vorig seizoen regelmatig voor koos om het laatste kwartier voor de overwinning te gaan i.p.v. een gelijkspel was hij onervaren, roekeloos en ga zo maar door.

Goedbetaald (voor een eredivisietrainer) is ie volgens mij helemaal niet. Kijk daar ons beleid maar op na.

Ach, bijna iedere keuze/handeling van een trainer of directielid kun je op twee manieren uitleggen. Ben je voorstander dan ben je al snel geneigd om naar het positieve te kijken en ben je tegenstander dan zul je sneller geneigd zijn het negatieve te belichten.

0
Maandag 29 april 2013 om 12:18 uur

Een oudere supporter

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk dat we met 3-0 winnen. En ik zeg dat we zaterdagavond weer over Europees (playoff)voetbal praten!
Hooguit voor een weekje dan. Dit omdat wij een -op papier- gemakkelijke tegenstander hebben en onze concurrenten niet.
0
Vrijdag 26 april 2013 om 12:03 uur

oodh

Kees schreef:

Ik vind Koppers ook erg tegenvallen maar eigenlijk moeten we een stap verder denken. Die jongen heeft ongetwijfeld veel voetbalcapaciteiten die er bij ons nog niet uitkomen. Het is echt iemand die bijna alles voetballend wil oplossen en een zegen voor de opbouw van achteruit.
Bij, vergeef het me, Ajax zijn zijn medespelers natuurlijk van een veel hoger niveau en hebben een betere opbouw dan de gemiddelde verdediger van ons.
Wat zou ik je moeten vergeven? Bij Ajax speelt de linksback bijna de hele wedstrijd op de helft van de tegenstander en is die aan het opbouwen i.p.v. verdedigen. Dat zie je bij Koppers dus ook terug. Probleem is dan wel dat het bij ons precies andersom is. Daarom komt het er bij hem (nog?) niet uit. Maar beter zo dan iemand er neerzetten die misschien wel beter verdedigt maar de ballen alleen naar voren rost. Daar hebben we er al genoeg van.
0
Donderdag 25 april 2013 om 12:02 uur

yesyes

Fransje schreef:

Dit gaat al lang niet meer op. De vakken L t/m O zijn ook erkend als sfeervakken (supporters met fanatieke wedstrijdbeleving) en het sfeerteam van de lange zijde wordt ook gefaciliteerd door de club. Dit wil zeggen een aantal kaarten krijgt om de sfeeractiviteiten te kunnen voorbereiden.

Het is misselijkmakend dat supporters die zich uren/dagen inzetten voor hun club als profiteurs worden weggezet. Vraag dan gewoon wat er bij komt kijken om je als vrijwilliger in te zetten! Als je van de club een gratis kaart krijgt, betekent dat je inzet niet meer vrijblijvend is en er een verwachting tegenover staat. Die jongens van fansupport doen dat dan ook al 10 jaar.

Het sfeerteam middennoord en fansupport (Vak G) zijn sinds enkele maanden met elkaar in gesprek over het samengaan. Dit is een intensief traject omdat we van elkaar niet zomaar kunnen verwachten te verhuizen naar een andere tribune. Voor fansupport is het inmiddels een gewenning om achter de goal te staan. Middennoord staat waar het hoort! Bij de wedstrijd tegen VVV komt er een deel van fansupport (Vak-G) op middennoord staan als try-out voor een betere sfeer. Daarna gaan we weer verder praten.
Eindelijk wordt er eens wat aan gedaan ben blij dat die gasten van Vak G het ook eens gaan inzien. Vanaf volgend een nieuwe start maken met ze allen op MiddenNoord. Iedereen loopt wel te ouwehoeren dat het bestuur,vd kallen en trainer enz enz het laat afweten. Maar juist wij supporters zijn diegene die het laten afweten al jaren... Als je al eens hier op deze shout kijkt met al die zeikwijven. Waar is die mooie haagse bluf gebleven waar iedereen zo bang voor was en dat je van te voren wist dat de tegenstander het moeilijk gaat krijgen bij ons. Nu roept iedereen al weken van te voren dat we met dikke cijfers gaan verliezen. Het nieuwe stadion is onze doodsteek geweest. Enige manier om er nog iets van te maken is Vak G en MN samen te voegen. Hoop dat die gasten van Vak G dat ook eindelijk eens gaan beseffen. Want we zakken steeds verder weg en de echte fanatieke supporters verdwijnen steeds meer. Totdat je op het punt komt dat er al bijna niks meer aan te doen is. Nu kan je nog een hoop veranderen straks niet meer
0
Maandag 22 april 2013 om 10:30 uur

Bert

We pakken gewoon 3 punten van VVV en Zwolle moet ook kunnen.

Feyenoord kan je vergeten met die Pelle in de ploeg. Daarmee zit het seizoen erop.

Hoop op V Peppen ipv Koppers. Voorin graag er ook wat bij Bulykin?

Heb niks van de wedstrijd gezien was naar een concert, maar ik vind de reacties hier wel erg negatief. Kijk als je er nou bij was heb je recht om te zeuren. Maar van die 59 man die er wel waren lees ik weinig terug. Alleen maar zitten klagen hier dat ere live niks aan was. Nou goed er zit ook nog een knop op die tv. We zijn nou eenmaal geen topclub die het iedere tegenstander moeilijk maakt.

Zaterdag pakken we de puntjes wel
0
Zondag 21 april 2013 om 12:19 uur

TillValhall

ADODENHAAG schreef:

Jij wilt spelen met 3 verdedigers? En wie is Peters? Je maakt jezelf nou niet echt geloofswaardig. Verder doen Wormgoor en Beugelsdijk het beiden gewoon boven verwachting. Weet je waar de problemen echt liggen? Voorin.
Dat zeg ik niet. Ik zeg achterin speel ik op 1 lijn met 3 man, met een libero daarvóór. Het is dus een 3+1 verdediging. Een soort ruit maar dan wat verder naar voren, snap je? Laten we het voor het gemak ook maar gewoon zo noemen joh. Een ruitvormige verdediging.
Jordens Peters speelt bij Willem II. Dat is een hele goede linksbenige centrale verdediger die heel compleet is. Die jongen kan heel goed voetballen, is opbouwend en tactisch erg sterk. Slimme, voetballende verdediger. Die zou het gemis van Derijck op kunnen. Wuytens vind ik daar ook wel een type voor. Van de 3 voorstoppers die we hebben is Omeruo veruit de beste, die moet je rcv zetten, met een type Derijck als lcv. Met Malone rechts en Koppers/Supa links op de flanken ben je gewoon prima voorzien. Je hebt in principe dus maar 2 aankopen achterin nodig: Omeruo (maar dat lijkt me weliswaar weinig realistisch) en die andere voor links in het centrum. Koppers vind ik een goeie, maar die wil hier niet blijven. Ik snap niet waarom hij er zo op gebrand is om zich bij 020 te bewijzen en in het eerste te spelen. Hij heeft 3 man voor zich, en die Dijks -absoluut Oranjemateriaal- doet het daar gewoon ontzettend goed. Koppers kan beter eieren voor z`n geld gaan kiezen. Daar zijn zowel hij als ADO mee gebaat. Je ziet dat de concurrentie Supa ook veel beter maakt wanneer hij invalt. Die twee houden elkaar scherp, en dat is goed voor het teambelang. Je kunt ook niet een heel seizoen alle wedstrijden volledig spelen, en het licht ook een beetje aan het type tegenstander wie je op welk moment nodig zult hebben. Dat bekijk je wedstrijd per wedstrijd. Soms wil je de nuances van Supa hebben, en dan weer die van Koppers. Dat ligt er maar net aan. Dus ik zeg: vooral beide houden. Met Chelski en sponsors om de tafel gaan zitten voor Omeruo. Ze hebben ook juist weer een andere Afrikaanse jongen gehaald die heel lang is en een stuk beter dan Omeruo, dus ik zie voetbaltechnisch op zich wel mogelijkheden om zaken te doen. Ook wat betreft bv een Wuytens, hij moet daar weg omdat FCU wil bezuinigen, de vraag is is hij bereid in te leveren want het salaris dat `ie daar verdient zal hij bij ons niet krijgen. Daarom heb ik Peters ook op het oog als een optie voor de nummer 4 positie. Er zijn wat mij betreft meerdere gegadigden zeg maar.
W&B: mijn type spelers/voetbal niet. Hier ga je de subtop niet mee bereiken. Nuf said...
De problemen voorin zijn op te lossen door eens wakker te worden en dat 010 aan te spreken dat ze nog steeds moeten dokken voor Immers, gewoon nú het hele bedrag betalen óf Fernandez komen brengen [die daar toch weg moet]. Daniël de Ridder is zometeen transfervrij, is al eens 2x eerder geprobeerd, 3x is scheepsrecht? Als je 3-43 ruit gaat spelen krijg je zooo`n ontzettend sterk middenveld met Holla op 6, De Ridder op 10 en Meijers op 8. Chery (dat vind ik een spits) moet je houden, je hebt Kolk, Korte die er op termijn bij komt. En ik zou Wildschut proberen te kopen c/q een ruil voor te stellen. We hebben zat spelers die voor afstoting in aanmerking komen, daar zal toch wel wat bij zitten dat VVV leuk zou vinden?...

Coutinho

Malone/Leeuwin, Omerou/Buwalda, Supa/Koppers

Holla/Mulders/Jansen, <Derijck/Peters/Wuytens/Buwalda/Bakker, >De Ridder/Mulders, Meijers/Jansen

Fernandez/De Ridder/Kolk, Chery/Kolk/Fernandez, Wildschut/Kolk

Mogelijkheden genoeg, ook in een ander systeem zoals 4-4-2 vlak of ruit.

Wat mijn punt is, is dat ik gewoon geen fan ben van baggermolenvoetbal. Ik hou van goed, tactisch, technisch en verzorgd voetbal met begaafde, slimme voetballers. Ik hou van veel creatitiviteit, dynamiek en voetballend vermogen. Hou op joh met dat armoedige, beperkte hout hakken van Beugelsdijk, Wormgoor e.d. Ik heb helemaal niks met `strijd`. Gewoon kwaliteitsvoetbal op de mat leggen en niet dat gepauper.

Just my $0.02
0
Vrijdag 12 april 2013 om 22:15 uur

oodh

ypenburg070 schreef:

Wat ik erg jammer vind is dat de aanwinsten van deze winterstop, net als vorig jaar winterstop, niks tot nauwelijks wat toevoegen!

Ligt het aan mij of brengen Kolk en Koppers net zoveel voetbal in de ploeg als Smolarek en Boussabon?
Mij valt Koppers ook erg tegen, verdedigend is hij alles behalve sterk. Niet zo erg als je net als Ajax op de helft van de tegenstander speelt, maar dat doen we alles behalve.

Kolk heeft nog niet zoveel gespeeld en zondag was het bepaald niet makkelijk wanneer iedereen om je heen er ook niets van bakt. Maar meevallen doet het me in ieder geval ook niet.
Vergelijking met Boussabon vind ik minder: dat kon echt helemaal niet meer.
0
Dinsdag 2 april 2013 om 14:51 uur

Bert

DaveDH schreef:

Mag ik even je geheugen opfrissen dat veel wedstrijden onder Judas ook gewoon niet om aan te gluren waren en dat verschil het koppel Verhoek/Bully was...

Dus kom niet aan met dat DH fantastisch/vechtvoetbal speelde want dat is pertinent niet waar, het was gewoon het zelfde reactievoetbal als wat ze nu spelen en dat heeft alles met kwaliteit te maken.

Mocht je me niet geloven dan raad ik je aan die wedstrijden is terug te kijken, het was toen absoluut niet beter als nu, maar ja het verschil zit ni in Twente op de bank
Dan leidt jij zeker aan geheugenverlies. Wedstrijden waren spectaculair en ja soms gingen we toch de kuikenbak in.

Den haag thuis tegen Groningen voor de nacompetitie. Zelden zulk goed voetbal gezien. Tegenstander opsluiten en er vol overheen klappen.

Maar goed laat ze maar niet meer te goed voetballen. blijft alles bijelkaar en dat hebt ook zijn voordelen.

0
Maandag 1 april 2013 om 19:36 uur

Advertentie

<FCDH>

marcellino schreef:

Uit jouw shout kom ik niet uit.
Je zegt dat we boven verwachtibg spelen
Dus dat betekent dat er meer uit het elftal wordt gehaald dan er eigenlijk in zit en dan brand je steijn af die niet de geschikte trainer is dat rijmt niet echt .
Als je boven verwachting speelt met een matig elftal dan mag je de credits wel degelijk bij steijn leggen.

We staan op plek 8 en ook ik had dat niet verwacht en ja er komen nu ploegen aan die normaal gesproken boven ons hadden gestaan zoals az.heracles en groningen maar ze staan het nog niet dus heb je het nog steeds in eigen hand.
De spelers staan weer met bijde benen op de grond .en als de achter hoede de wijze les mee neemt om goed te verdedigen en de bal zo snel mogelijk in te leveren bij de middenvelders komt het wel goed maar laten ze achterin vooral niet gaan denken dat ze het voetballend kunnen oplossen want die kwaliteit beheerst de achterhoede niet.
Zal ik je uitleggen steyn doet het idd boven verwachting maar hij laat te vaak het spel over aan de tegenstander hij past zich te veel aan en dat vind ik onhaags je moet je tegenstander opjagen en afbluffen met vechtvoetbal kijk als van duinen het op ze heupen krijgt staat het hele stadion in vuur en vlam dat willen we elke wedstrijd zien dat zag je wel bij vd brom
0
Maandag 1 april 2013 om 17:50 uur

<FCDH>

Ado speelt voor dit seizoen redelijk mee bovenin maar idd het voetbal is vaak niet om aan te zien uitzonderingen daar maar de pech voor ado is dat deze competitie 6 wedstrijden te lang duurd is mijn mening? Want de playoffs gaat gewoon een moeilijk verhaal worden ondanks dat ado nog hoog in de klassering staat en steyn het bovenverwachting doet blijf ik zeggen dat hij niet de trainer is die ado moet hebben hij past zich te veel aan de tegenstander aan en je moet luist lef tonen en dat de een het nou goed vind en de ander weer slecht ach dat blijf je toch houden:-)

Overal in de wereld heb je vrienden en vijanden dat is op een shoutbox als deze niet anders het is heel simpel lekker iedereen ze ding laten doen iedereen behandelen zoals jezelf ook behandeld wil worden doe je dat niet moet je ook niet huilen als je bal terug krijg:-) het gaat om ado den haag daarom zijn we hier laters :-)
0
Maandag 1 april 2013 om 10:00 uur

Nu online

langepino, Marcie, Alle ballen op Jort, FC Den Haag!, Prutser 070, Swaber, Jk23, Wahter, ton, KR96 en 300 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2