Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

1905

haagse-Dick schreef:

Dit gaat ons indirect ook aan wij worden al gestraft door een wedstrijd die 3 minuten later begint. Wat is het de volgende keer een groen geel rookbommetje waar we een straf voor krijgen. Daarom maak ik mij hier druk over als ADO supporter!
Weet niet of jij gisteren naar cheque van geld heb gekeken, maar daar werken de problemen van de 020 supporters dit jaar even op genoemd, ampersand werk daar ook even gezegd dat de 020 supporters een probleem hadden gemaakt toen de ADO supporters in de arena waren?
0
Maandag 21 april 2014 om 14:52 uur

Jurriën

Volgend jaar zitten we vooralsnog met

Kramer
van Duinen
Giovanni Korte
Rydell Poepon
Ninos Gouriye
Mathias Gerth
Malcolm Esajas
Mitchel de Vlugt

in de aanval.

Ik zou zeggen weg met Poepon en Gouriye, dat gaat niet meer werken, evenals Esajas.
Dan hou je dus Kramer over als spits en als 2e spits Korte. Gerth en de Vlugt op de linkervleugel en van Duinen op de rechter vleugel. Ik vind het niet nodig om een spits te halen want wanneer Kramer en Korte er niet zijn heb je van Duinen.
Pas wanneer je Kramer of Korte kan verruilen voor een betere optie zou ik er wel naar kijken maar dat is niet je prioriteit; dat is een echte winger om erbij te hebben.

Castelen?
Rosheuvel?
Meric?
Tannane?
Verhoek?
Janbaksh oid (NEC)?

Of toch wel Gouriye een kans geven en het volledige beschikbare budget pompen in een controleur en CV.
0
Zaterdag 19 april 2014 om 16:21 uur

haagse-Dick

LeB schreef:

Inderdaad kippevel. De branie van Scoenmaker bij nr 4 is prachtig te zien. Zo win je een pot.
FIFA-voorzitter Sepp Blatter wil clubs harder aanpakken voor racistisch wangedrag van supporters. De 78-jarige Zwitser pleit voor meer sportieve sancties.

Op dit moment is het gebruikelijk om wedstrijden achter gesloten deuren af te werken indien een aanhang zich aantoonbaar schuldig maakt aan racisme. Volgens Blatter is het beter om clubs punten in mindering toe te kennen. "Sportieve sancties zijn de enige effectieve straffen", vertelde Blatter.

"Clubs moeten straffen echt voelen, want anders gaat er niets veranderen. De probleemmakers moeten bestraft worden en het is voor mij duidelijk dat clubs verantwoordelijk zijn voor hooligans", vervolgde Blatter in FIFA Weekly. De bestuurder van de wereldvoetbalbond stelt dat wedstrijden zonder publiek gelijk staan aan `een concert zonder geluid`.

Blatter benadrukt eveneens dat het te ver gaat om een complete achterban te bestraffen voor het gedrag van een minderheid. Bovendien wil de Zwitser dat onschuldige supporters van de tegenpartij niet de dupe worden. Bij wedstrijden zonder publiek blijft ook het gastenvak dicht.

Om te beginnen in 020!!
0
Donderdag 17 april 2014 om 23:22 uur

Kees

Hoe onvoorstelbaar triest hoe Utrecht met Wouters omgaat. Steeds vaker worden clubiconen gepasseerd. Op termijn gaat dat toch echt tegen je werken. Wat dat betreft doen ze het bij Bayern en Ajax goed. Je eigen cultuur bewaken is zo belangrijk. Gelukkig hebben wij Schoenmaker nog.

Overigens zie ik Toornstra bij Utrecht blijven als Brom komt. Tenzij Utrecht geld nodig heeft. Volgens mij heeft Driebergen indertijd 20 % bedongen.
0
Donderdag 17 april 2014 om 12:14 uur

Waht

haagse-Dick schreef:

ik voorlopig geen fan van Henkie, wordt ik pas als we goede versterkingen aantrekken en volgend seizoen linkerrijtje spelen.

Dus alleen vd Brom was jij een fan van want de afgelopen tijd kan ik me niet herinneren dat we linkerrijtje hebben gespeeld!
Ik wordt sowiezo geen fan van een trainer maar Brom haalde het maximale uit het elftal en zette het op een manier neer die iedereen aansprak met veel winstpartijen. Ben van weinig trainers onder de indruk die bij ons hebben gewerkt de laatse 20 jaar.
Keihard werken met daarbij 3 man (Rado, Kubik en Buly) die waren komen aanwaaien dus gelukfactor was groot.
De club is aan het bouwen van een faliiete naar een gezonde club maar slaagt er te weinig in spelers voor een goede prijs te verkopen waardoor je niet harder kan doorgroeien. Je hebt nu een basis wat van redelijk niveau is.
In mijn ogen moet je deze zomer 3 spelers halen met toegevoegde waarde en kan je de sprong maken.
Een middenvelder die balvast is, een linksbuiten die geen oogkleppen op heeft en een linksbenige Centrale verdediger (Kanon is linksbenig) zodat Tommie (als hij blijft) rechter CV wordt.
0
Dinsdag 15 april 2014 om 13:45 uur

gillah

Heerlijke wedstrijd. Ze bleven goed, rustig voetballen en bij balverlies hard werken. Mooi. En wat was Utrecht slecht zeg.

Daarnaast hebben we de laatste weken de scheidsrechters echt niet tegen. Is er dan toch geen complot van de KNVB om ADO te laten degraderen?
0
Zondag 6 april 2014 om 15:59 uur

rontberg

<FCDH> schreef:

Utrecht komt met slechts 250 man naar den haag ik zeg morgen 3-1 v duinen alberg Kramer
en voor al die andere dagjesmensen is er uitgerekend morgen een cc verplichting..
gemiste kans en 3-4000 supporters minder.. risicowedstrijd zeker?

5-1.. we gaan nog ff aan dat doelsaldo werken.
v duinen, holla (strafschop), alberg 2* en meijers ..en mulenga
0
Zaterdag 5 april 2014 om 17:29 uur

R.E.

Hét punt waar ADO komend jaar aan moet werken, is natuurlijk dat er juist tegen de concurrenten met volledige inzet en scherp gespeeld moet worden. Leuk hoor, die bonuspunten tegen Twente, Vitesse en Feijenoord, maar als ADO dit jaar "gewoon" 3 punten had gehaald tegen Heracles en PEC (in plaats van 0 punten tegen Heracles en 1 punt tegen PEC), stond ADO nu niet 15e maar 8e!!!! En dan heb ik nog maar niet over NEC en RKC (tegen allebei slechts 1 punt gehaald!).
0
Vrijdag 4 april 2014 om 13:47 uur

Advertentie

haagse-Dick

ADODENHAAG schreef:

Bij jou is het misschien nu al zero, voor mij is het nog steeds een held. Een held uit vorm.
Ik bedoel het in het algemeen, zo word er hier toch gepraat over die jongen. Voor mij ook nog steeds een haagse held, alleen nu ff op de bank en hard werken zijn vorm terug te krijgen.
0
Woensdag 2 april 2014 om 23:28 uur

K.B

Mitado schreef:

Het voetbal is onder Steijn kut, en onder Fraser misschien nog kutter, alleen Fraser maakt ze mentaal scherp. Bij Steijn ontbrak gewoon mentaliteit. Dat is ER NU GEWOON WEER!
Fraser gaf aan dit jaar de nodige punten binnen te willen halen en volgend jaar aan het voetbal te werken en het publiek ook goed voetbal voor te schotelen. Als dat net zo effectiviteit heeft als nu, dan kan je met de nodige kwaliteitsimpulsen een leuk seizoen draaien volgend jaar. Er is nou ook weer niet veel nodig om 7e, 8e of 9e te worden, dat blijkt dit jaar wel.
0
Woensdag 2 april 2014 om 20:54 uur

Nu online

FC Jeff, Law, bimboembam, yesyes, 10, GS en 212 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 287
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5