Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 289
Volgende pagina

AllesDoorOefeningDH

Ratje29 schreef:

Ik vermoed weer "hulp"te krijgen van Covid 19 met het samenstellen van een goede ploeg. Zit echt een lockdown aan te komen
Voetbal blijft gewoon doorgaan hoor. Alleen dan met 0 publiek.
0
Donderdag 24 september 2020 om 17:02 uur

Aad

Ratje29 schreef:

Ik vermoed weer "hulp"te krijgen van Covid 19 met het samenstellen van een goede ploeg. Zit echt een lockdown aan te komen
Ik denk dat het, wat voetbal betreft, blijft bij spelen zonder publiek.
0
Donderdag 24 september 2020 om 16:03 uur

Tommy

slash070 schreef:

Ik dacht dat we daar juist met z`n allen eindelijk van af wilden om een aankomende wedstrijd al bij voorbaat weg te geven? Elke nieuwe speler is met een driedubbele loftrompet begeleid op de officiële site, dan mogen we toch wel wat meer verwachten van het elftal als voorgaande jaren, waarom anders de slogans `Frisse Wind` en `New Energy`?

En `dat geduld en de tijd geven` werkt niet in de eredivisie, daar moet je gelijk staan, salaris komt bij hun ook op tijd en geen 6 maanden later. Evenals `wij zijn maar ADO` en `vergeet niet waar wij vandaan komen . .`. Nou, wij zijn dus Den Haag supporters en zijn het zat om voor de kat-z`n-kut mee te doen.

Maar . . ik heb er voor de rest best vertrouwen in hoor, maar niet alles hoeft met fluwelen handschoentjes benaderd te worden wat Hamdi en Jol doen, gaat om de resultaten in het veld wat uiteindelijk resultaten buiten het veld gaat opleveren.

Trouwens, bovendien is de tegenstander zondag Feyenoord en geen Bayern Munchen pfff.

Ps, die Rasta Morrison wordt bij ons een nieuwe `Khayati` in het elftal, let maar op.
Slash je bent een leuke vent maar je kan geen 25 man bij mekaar zetten waarvan 115 nieuw en er dan vanuit gaan dat ze elkaar 6 weken later blindelings weten te vinden.
En dat is wel nodig op prof niveau fat kost gewoon even langer.
Zeker als de betere voetballers en talenten er pas de laatste weken bij komen.

Eem besuijen bijvoorbeeld heeft heel veel talent maar pas afgelopen zondag zn 1e wedstrijd in het prof voetbal gespeelts.
Kemper 1 wedstrijd eredivisie
Bourard ruim 1 wedstrijd eredivisie
Catic 2x ingevallen.
De boer ruim 1 wedstrijd hoogste niveau.

Het komt allemaal best goed maar laten we wel een beetje realistisch blijven.

Elmkies kishna morisson eventueel castaingios bijen dat zijn de spelers die het team moeten gaan dragen met ervaring en talent. Ja ik weet het van elmkies heel jong maar wel 4 A interlands.
0
Donderdag 24 september 2020 om 14:33 uur

Ronaldo

Zonder vader opgegroeide Morrison voetbalt nu voor familie AD

RAVEL MORRISON SPEELDE VOOR WEST HAM UNITED IN DE PREMIER LEAGUE, MAAR BRAK ER NOOIT DOOR. FOTO AFP

Ravel Morrison speelde ooit met Paul Pogba en Jesse Lingard op één middenveld. Nu staat hij onder contract bij ADO Den Haag. Hij is openhartig over waarom zijn carrière niet langs het gedroomde pad liep.

MARIJN ABBBENHUIJS

Tijdens het laatste half uur van zijn eerste training als speler van ADO Den Haag is het voor de spelers in de gele hesjes al snel duidelijk naar wie de bal moet. Niet omdat hij daar zo luidkeels om vraagt, maar omdat hij voortdurend aanspeelbaar is en met zijn passes, schoten en dribbels steeds iets creëert.

Ploeggenoot Ricardo Kishna, die nog apart traint, bekijkt het vanaf de zijlijn met een grijns. Hij hoeft niets te zeggen over de middenvelder met wie hij bij Lazio al eens samenspeelde. Ravel Morrison zien voetballen, is veelzeggend genoeg.

Toch zijn het voornamelijk woorden die de carrière van de 27-jarige Engelse Jamaicaan typeren. Niet van hemzelf, maar van grote namen uit de historie van Manchester United, de club waar Morrison opgroeide. Hij zou één van de besten hebben kunnen worden, maar kon het nooit waarmaken.

,,Die verwachtingen", verzucht hij. ,,Als ik iets heb geleerd in mijn carrière is het dat voetbal is gebaseerd op meningen. Maar ik wil me niet met meningen bezighouden. Ik wil spelen, happy zijn."

Lifestyle

Hij speelde in de jeugd van Manchester United samen met Paul Pogba en Jesse Lingard. En Morrison werd gezien als de meest talentvolle speler op dat middenveld. Maar waar Pogba en Lingard doorbraken, bleef de ontwikkeling van Morrison achter. ,,Ik denk niet na over waarom ik niet zo goed ben geworden als zij", is hij duidelijk. ,,Iedereen heeft een andere lifestyle. Bij mij is het niet gegaan zoals gedroomd, maar toch ben ik gelukkig. Ik voetbal en kan mijn familie daarmee onderhouden. Dat is voor mij het belangrijkst."

Zijn omgeving wordt in de Engeland vaak genoemd als de hoofdreden van het feit dat hij geen wereldster is geworden. Hij ontkent het zelf niet. ,,Mijn achtergrond heeft invloed op mijn carrière gehad. Ik ben opgegroeid zonder vader. Mijn moeder heeft altijd heel hard moeten werken, als alleenstaande moeder. Voor mij en mijn twee jongere broers. De enige die haar daarbij heeft geholpen, is mijn oma. Het is moeilijk geweest, maar mijn familie zal altijd het allerbelangrijkste zijn voor mij. Voor mijn moeder en oma zal ik mijn hele leven klaarstaan."

In die zin heeft het feit dat hij nu buiten Engeland voetbalt twee kanten, al ziet hij zelf alleen de voordelen. ,,Ik vind het niet erg om weg te zijn uit Engeland", zegt hij. ,,Ik heb hier in Nederland geen afleidingen. Ik heb alleen het voetbal om me op te focussen. Dat is wat ik nodig heb."

Het is ook niet de eerste keer dat hij zijn thuisland verlaat. Morrison speelde eerder al bij Lazio in Italië, bij Atlas in Mexico en bij Östersunds in Zweden. ,,In het buitenland spelen, is een mooie ervaring. Hoeveel mensen krijgen de kans om de wereld rond te reizen en in andere landen te wonen? Die kans zou ik niet hebben gekregen als ik niet had gevoetbald."

Juiste plek

Maar Manchester blijft zijn thuis. ,,Het is fijn dat Den Haag niet ver weg is. Wat dat betreft ben ik nu op de juiste plek. Hier kan ik genieten van het leven en van het voetbal. Hopelijk zien de mensen mij vaak met een lach op mijn gezicht. Ik wil wedstrijden spelen, goals maken, assists geven en de jongere spelers helpen met de ervaring die ik nu heb."

Dat wil hij overigens niet doen door zich heel nadrukkelijk te laten horen. ,,Ik ben geen luid persoon", benadrukt hij. Morrison hoopt dat zijn spel dit keer veelzeggend genoeg

0
Donderdag 24 september 2020 om 06:57 uur

Mo

Ik heb is. Bakkertje zien ballen onder de 21 en begrijp niet waar de leiding mee bezig is zo,n ervaren voetballer op de bank te zetten en een onervaren niet op elkaar in gespeelde middenveld op te stellen waar ze dwars door heen lopen. De meeste spelers weten van elkaar niet wat ze moeten doen en er zit totaal geen flank beweging in die de ballen voor kunnen geven bij het doel trouwens ze komen er nagenoeg niet eens in de buurt. Tegen Groningen stond Kramer als een lantarenpaal zonder licht er maar rond te lopen wachtend op een voorzet die er totaal niet is geweest. Dan ging hij maar met zijn ziel onder zijn armen terug een beetje mee te verdedigen. Een wedstrijdtcijfer door vele kundige voetbalfanaten een dikke onvoldoende op de keeper na. Ik zie het beeld weer terug van onze Pipo de Clown (Petrovic) de ja knikker bij onze Dicky nu bij Feyenood maar nu ook bij ADO de huidige Rankovic de jaknikker bij Jol en zijn kornuiten .De naam is makkelijk te onthouden vic staat nog steeds in ons geheugen gebeiteld. Maar goed zondag gaan we vanuit 0 punten hopende uiteraard op een wonder en dit geld ook tegen VVV ik en vele houden ons hart vast .Maar wat bij 0 punten beide wedstrijden de spreuk ik zie op sommige vlakken al verbetering ? We gaan het zien met onze zoveelste nieuwe kandidaten Engels /Oude spelers/nieuwe spelers maar het gaat volgens vele fans om de juiste poppetjes en systeem en resultaten en dat moet gedaan worden door mensen die echt verstand hebben van voetbal en niet door Kris/kras beslissingen van bovenaf. We gaan het zien jammer genoeg zonder een enkele Hagenees in het veld na.
0
Woensdag 23 september 2020 om 19:08 uur

Advertentie

Kees

slash070 schreef:

Ja, voor zo`n bedrijf is een kut start wat niet vlekkeloos verloopt juist gelijk al top reclame!
De KNVB heeft groot gelijk maar is tegelijk ook hypocriet. De verloedering in het (betaalde) voetbal neemt met de dag toe.
Reclames voor alcohol, sigaretten (tot voor kort), financiële instellingen met een duister karakter en ga zo maar door.
Lekker stoppen ermee en de steeds grotere macht van het geld inperken. Worden de verschillen tussen clubs ook minder groot.
0
Dinsdag 22 september 2020 om 22:31 uur

Tommy

Aad schreef:

Dat laatste geldt voor mij ook. En verder herhaal ik alleen maar wat overal te lezen is. En ook dit nog: er was een tijd dat vrouwen niet werden geloofd en er vanuit werd gegaan dat ze het dan wel verdiend zouden hebben.
Ik val je ook niet aan.
En dat laatste klopt ook.
Maar nu zijn we een beetje doorgeslagen de andere kant op.
Maar dit is een voetbal site dus laten we het bij voetbal houden.
En hopen dat morison bij gaat dragen aan een goed seizoen
0
Dinsdag 22 september 2020 om 11:01 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Juichen hoort bij voetbal zoals huilen bij begrafenis`
Het werkt averechts door te roepen dat juichende fans in stadions `gewoon hun bek moeten houden`.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 22 september 2020 om 07:31 uur

slash070

gillah schreef:

Sinds 1 januari 2020 is Morrison al de 24e speler die gecontracteerd wordt. Dat is toch wel heel opmerkelijk. Dat betekent ook 24x een fee voor een zaakwaarnemer. We worden zo de favoriete club van makelaars. Heb je nog een speler die nergens meer terecht kan? Bel dan naar Den Haag....




Oh nee sorry, we moeten blij zijn dat die spelers eindelijk niet meer gescout worden door Lex jr #NewEnergy
Plus een stuk of 8 vorig jaar zomerstop dacht ik, weet net eens meer wie dat waren. Maar ik zie nu effe door de bomen het bos niet meer met de contract duur en huur zonder- of mét opties van alle nieuwelingen, maar heb de indruk dat het volgend jaar zomer voor het grootste gedeelte weer van voor af aan kan beginnen.

(eerder)
Het schijnt trouwens als je wat los geld hebt ook niet zo`n hogere wiskunde te zijn om je achterban tevreden te stellen door wat nieuws te kopen:

Voetbal International

Feyenoord was op zoek naar een centrale verdediger. Hoe dat dan gaat? Simpel, een advertentie in een transferroom plaatsen.


https://bit.ly/33oe6lE
0
Maandag 21 september 2020 om 21:14 uur

daveadodh


Ravel Morisson.
PREMIUM
Ravel Morisson. © PA Archive/PA Images
ADO contracteert ‘Morning Glory’ Ravel Morrison: ‘Hij had moeite met de verwachtingen’
ADO Den Haag heeft Ravel Morrison officieel gepresenteerd. De transfervrije middenvelder tekent voor één seizoen en komt met de nodige verwachtingen naar Nederland. Maar de 27-jarige Engelse Jamaicaan kon de hoge verwachtingen in zijn carrière vaak niet waarmaken. ,,Ik hoop dat het hem nu wel lukt.”

Door Marijn Abbenhuijs

Een speler van het kaliber dat normaal gesproken nooit haalbaar zou zijn voor ADO Den Haag. Zo wordt Ravel Morrison door de technische leiding van de club gezien. Toch stapt de 27-jarige Engelse Jamaicaan vandaag het trainingsveld op namens de Haagse club. De in Manchester geboren middenvelder moet de ploeg van trainer Aleksandar Rankovic van wat broodnodige creativiteit voorzien.

En dat is iets waarvan bijna iedereen die met hem werkte weet dat hij het in zich heeft. Verhalen over zijn kwaliteiten zijn er namelijk te over. Manchester United-legende Rio Ferdinand haalde het dit jaar nog eens aan, toen hij te gast was in The Beautiful Game Podcast. De voormalige verdediger, goed voor 503 Premier League-duels en 81 interlands voor Engeland, vertelde daar hoe jammer hij het vond dat Morrison nooit is doorgebroken bij Manchester United. Als jeugdspeler voor de club waar Ferdinand het grootste gedeelte van zijn carrière speelde stond hij bekend als het grootste talent uit de opleiding.

Een voetballer die de kwaliteiten had om uit te groeien tot een speler van het kaliber Cristiano Ronaldo, als we Alex Ferguson mogen geloven. De legendarische Manchester United-manager vergeleek Morrison in zijn biografie ‘Leading’ met de Portugese sterspeler en Ryan Giggs. Daarin beschrijft hij het verloop van de carrière van zijn oogappeltje als de ‘saddest case’ van zijn carrière.


Want het verhaal van Morrison is vooral het verhaal van een megatalent dat het nergens heeft waargemaakt. Het is er de reden van dat veel prominenten uit de Engelse voetbalwereld flink beginnen te zuchten als zijn naam valt. ‘Morning Glory’, is een term die valt als het over de begaafde middenvelder gaat. Het is een term die in het voetbal wordt gebruikt voor spelers die op het trainingsveld schitteren, maar de hoge verwachtingen in de wedstrijden niet kunnen waarmaken.

Ongelooflijk getalenteerd
Het is iets waarover Ian Holloway zich vaak heeft verbaasd. De 57-jarige Engelsman werkte als manager van het Londense Queens Park Rangers met Morrison. ,,Ravel is zo ongelooflijk getalenteerd en ook een hele fijne jongen om mee te werken”, zegt Holloway, die Morrison in het seizoen 2016/17 een aantal keer liet spelen in het Championship. ,,Hij heeft het altijd heel moeilijk gevonden om te voldoen aan de verwachtingen die om hem heen hingen. Hij had één van de allerbeste spelers van Engeland kunnen worden.”

Manchester United en Queens Park Rangers zijn echter niet de enige clubs waarbij het Morrison niet gelukt is om zijn talent waar te maken. Hij kreeg kansen bij een groot aantal Engelse clubs en dook op in Italië, Mexico en Zweden. En nu dus in Nederland, bij ADO Den Haag. Weer een nieuwe kans voor hem en weer een hoopvol gestemde entourage.

,,Ik hoop dat het hem dit keer lukt”, geeft Holloway aan. ,,Het Nederlandse voetbal zou goed kunnen passen bij zijn technische kwaliteiten. Hij is erg balvast, creatief en heeft scorend vermogen. Normaal gesproken kan hij elk team beter maken. Zijn kwaliteiten staan buiten kijf. De vraag is alleen hoe hij gebruikt gaat worden. Wat mij betreft kan hij als aanvallende middenvelder spelen, maar ook aan de zijkant.”





0
Maandag 21 september 2020 om 19:43 uur

Nu online

Ran1972, 10, TheMariner, FC Jeff, Erik070, Alle ballen op Jort, Twa, Rooie91, Kees, haagse chick en 232 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 289
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5