Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Goal Meijers bijna onmogelijk in FIFA
Het doelpunt van Aaron Meijers is misschien wel beter dan FIFA.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 6 november 2017 om 23:15 uur

ADODENHAAG

Kees schreef:

Voor de winterstop nog 7 wedstrijden waarvan 4 thuis. In totaal 7 of 8 punten moet lukken. Kom je uit op 21 of 22 punten uit 18 wedstrijden. Als de rest onder je wat minder punten pakt ben je een heel eind op weg.

Ik denk echter wel dat het een "hete winter" wordt op het transferfront. Lopen enkele contracten af en er schijnen nog een paar euro`s over te zijn op het transferfront. Tenzij de inkomsten welke zijn begroot van het eerste half jaar tegenvallen.
Ik ben benieuwd of Kanon nog aanbiedingen gaat krijgen. Kan makkelijk een stap hogerop, maar zijn medisch dossier begint wel erg mee te spelen. Maar verantwoord of niet, Kanon is bijna wekelijks de beste man achterin.
0
Maandag 6 november 2017 om 11:49 uur

Daily Shorts

Gvd bijna tijd en de 2-2 om je oren pffffff
0
Zondag 5 november 2017 om 14:16 uur

gillah

R.E. schreef:

Mogen niet klagen ... maar ik moet wel even kwijt dat ik Kees Jansma nog hoor zeggen dat Immers dit seizoen "heel veel doelpunten" zou gaan maken. Daar plaatste ik toen al vraagtekens bij, want Lex is nooit een koele afmaker geweest en staat juist meer bekend om het missen van grote kansen, zoals nu ook weer. Tweede kanttekening: als een back aanvallend gevaarlijk is, zoals Nieuwkoop, wordt er ook verdedigend iets meer van zijn tegenstander verwacht ... Toch maar snel Hooi inbrengen dus, want die heeft dat volgens mij beter in de gaten.
Dit was pas de eerste keer dit seizoen dat Immers in de zestien werd gevonden. Bijna meteen raak. Dus ik zou zeggen: zorg dat Immers vaker in de zestien komt.
0
Zondag 5 november 2017 om 13:24 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Bakker ergert zich aan scheidrechters
Volgens Danny Bakker is het bijna elke wedstrijd wel raak.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 30 oktober 2017 om 22:29 uur

grijze gek

Lex Schoenmaker familietribune BIJNA uitverkocht
Wie de wedstrijd tegen Feyenoord vanaf de Lex Schoenmaker Familietribune wil beleven moet snel zijn; er zijn nog een kleine 100 kaarten beschikbaar!

Voor de rest zijn er nog 14000 kaarten te koop
0
Maandag 30 oktober 2017 om 18:26 uur

Kees

Barend schreef:

Je bedoelt geen nacompetitie/degradatie.
Nou als Hagenees en ADO-supporter stel ik mijn doelen toch graag hoger.
Ik niet. Handhaving ben ik al blij mee. Snel 34 punten en dan verder is alles meegenomen.

Dat Zwolle met een begroting van een gevulde koek is al bijna veilig. Onvoorstelbaar.
0
Zondag 29 oktober 2017 om 21:33 uur

Advertentie

Barend

90 nieuwe shouts gelezen. Niets aan toe te voegen. Ik had verwacht dat we verdedigend stand zouden kunnen houden, door met z`n allen voor het doel te gaan liggen ( de `bus`), en met snelle counters er een of meer in te prikken.

Wat me opvalt is al die commentaren achteraf. Ik heb hier een paar keer voor de wedstrijd gevraagd wat de beste taktiek zou zijn om PEC aan te pakken, daar werd bijna niet op gereageerd. Vertrouwen werd uitgesproken in Fons. Niemand kent PEC blijkbaar goed. Maar wel achteraf het hoogste woord hebben.

Laten we ophouden over scheidsrechters. Daar hebben beide partijen last van. Je moet het zelf doen. Wat ik zie van videorefs, daar word ik ook niet blij van.
0
Zondag 29 oktober 2017 om 12:11 uur

HJ

Gisteren met mijn schoonpa (is voor PEC), meegeweest. Toegegeven PWC speelde geweldig de eerste helft. Maar wat was ADO aan het blunderen, het leek wel een soort angst. Ze liepen elke keer een stap achter en bijna niemand haalde zijn niveau. Of we zijn afgelopen weken verwend met een periode afzonderlijk niveau van meerdere spelers die dat normaal gesproken niet halen.

Toppunt was het verdedigen en uitverdedigen. En daarbij gaat deze keer niemand vrijuit. Ik vond Meisnner, Bakker, Gorter en Meijers en in mindere mate maar toch matig Ebuehi. Maar het middenveld was ook echt slecht toppunt was Immers, maar ook Gorter en Khayati niet veel meer zien brengen. Dan Lorenzen, Falkenburg, Johnsen, Becker. Die slaan geen deuk in een pakje boter... Matige aanvallers, laten we in de buidel tasten en Mahi halen ofzo. Hooi was nog enigzins ok.

Al met al zeer matig en daarmee moest ik de toeschouwers om mij heen die me aan het uitdagen waren helaas gelijk geven dat het niet veel voorstelde.
0
Zondag 29 oktober 2017 om 10:18 uur

dirk

Kansloze nederlaag, al is het uiterst zwakke ADO 2 strafschoppen onthouden door die valsfluiter uit Leidschendam, die zich gedroeg als een homereferee. De KNVB slaagt er bijna elke week in een zo mogelijk nog grotere lamlul te sturen. Maar eerlijk gezegd heeft Van der Graaf amper invloed gehad op de uitslag. Want dit vandaag onthutsend zwakke ADO mag blij zijn dat PEC weigerde een monsteroverwinning te behalen. Zwolle kon doen wat het wilde. Becker leverde weer eens een wanprestatie en kan zich beter melden bij een atletiekclub, want voetballen kan hij niet. El Khayati was alleen lijfelijk aanwezig, terwijl de als altijd ijverige Immers vrijwel elke bal naar een vent in blauw-wit shirt roeide. Werkelijk onvoorstelbaar hoeveel meters ruimte er tussen de linies van ADO lagen. Maar goed dat `we` 13 punten hebben.
0
Zaterdag 28 oktober 2017 om 23:12 uur

Nu online

Marcie, Ado Vakkie S, fcdh-denhaag, Bleek en 204 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5