Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

Kamikaas

Petah schreef:

Voordat mensen oordelen niemand weet wie die gasten zijn in dat stadion
Het is te hopen dat ze er achter komen. Ongeacht wie of wat het heeft gedaan, het is wel de naam van ADO die weer overal rondgaat.
Als het daadwerkelijk fans zijn snap ik dit gewoon echt niet.
0
Dinsdag 26 februari 2019 om 17:29 uur

grijze gek

Ik mag hopen dat we a.s vrijdag 3 punten gaan pakken in de vijverberg maar ik heb er een hard hoofd in
0
Dinsdag 26 februari 2019 om 08:49 uur

grijze gek

https://www.omroepwest.nl/nieuws/3770643/Demonstratie-Ajax-supporters-op-Malieveld-Het-wordt-een-fijne-rustige-dag

Een Fijne rustige dag?
Ik mag het hopen, er zullen toch wat supporters zijn die de bussen vriendelijk gaan "toe juichen" als ze richting malieveld rijden
0
Zaterdag 23 februari 2019 om 09:56 uur

Haagsesjaak

daveadodh schreef:

Eens, sinds de transferperiode erop zit doet die niks meer.. of is dat te makkelijk?
Laten we hopen dat dit een winterdip is. Straks tegen het einde van het seizoen zijn we weer in vorm.
0
Zaterdag 16 februari 2019 om 09:35 uur

DHFC070

Vanavond gelukkig de 3 punten en hoe maakt me werkelijk geen reet uit dit moment, deze punten tellen bijna dubbel. Je ziet gewoon dat er echt 0,0 vertrouwen zit in deze ploeg en de angst regeert. Laten we hopen dat we zo snel mogelijk veilig zijn en dan is een keer echt bouwen aan een nieuw elftal.

@Mike
Omdat je vorig jaar 7e bent geëindigd misschien met nagenoeg hetzelfde elftal op Johnsen na?
0
Vrijdag 15 februari 2019 om 22:49 uur

liefhebber

Dennis72 schreef:

Nu worden wij in het zadel geholpen
Laten we het hopen
0
Donderdag 14 februari 2019 om 01:26 uur

Advertentie

Law

Petah schreef:

Frans damen is toch wel eigen vijver van as ook enigszins naja van veen zeg je het al scouting met lex jr

Het zijn allemaal vriendjes van elkaar of bekende fontein was dit niet en lag daarom ook niet goed

En dat is ook gewoon die Chinezen hun schuld wie of wat er ook roept hun zijn eindverantwoordelijke en heb nou niet het idee dat ze ook maar enig idee hebben wat ze nou willen
Van As is een Nac man en Frans kan ik begrijpen maar die heeft de naam mee maar weet eerlijk gezegd niet of hij een positieve uitwerking heeft op de jeugdopleiding.

We hebben ook nog Rick Hogendorp en Jean paul saeijs gehad in de organisatie en dat was ook geen succes. Zijn wel jongens vd club maar blijkbaar niet echt capabel gebleken. Het is ook wel een lastige criteriA liefhebber met hart voor onze club maar daarnaast ook nog capabel is. Je moet ze maar vinden.

Maar het blijkt telkens meer dat het nu organisatorisch niet werkt. De chinezen zijn der geld kwijt en hopen dat het niet meer gaat kosten voor de rest is het inderdaad niet transparant wat ze nou willen
0
Maandag 11 februari 2019 om 01:18 uur

Jordy

Petah schreef:

Ga jij iets verkopen wat jou 20 miljoen gekost heeft voor 2,5
Ik denk dat als je pech hebt en we degraderen de club alleen nog maar een symbolische 1€ waard is omdat je dan ook de schulden over neemt. Laten we hopen dat het niet zo ver komt.
0
Zondag 10 februari 2019 om 18:01 uur

Bolskie

Petah schreef:

Ga jij iets verkopen wat jou 20 miljoen gekost heeft voor 2,5
Nee maar waarom moeten ze verkopen dan voor 2,5 mil?

Daarbij als jij er jaarlijks enkele mil bij moet pompen omdat je tekorten heb, ja dan zal ik opgegeven moment eieren voor Mn geld kiezen en dan denken liever 20mil kwijt dan 5jr later t dubbelen of zou jij erin blijven pompen en ieder jaar weer hopen dat t tij keert?
0
Zondag 10 februari 2019 om 17:25 uur

DHFC070

Zo`n eerste helft kan niet zonder gevolgen blijven.
Ben benieuwd wie geslachtofferd gaat worden maar deze technische staf kennende staan dezelfde 11 dadelijk in het veld.

Aanvallend is het niet veel en Lorentzen bakt er niet veel van maar dat is ook niet zo gek als je continu tegen 2 of 3 tegenspelers staat omdat de rest van het elftal niet inschuift. Grootste zorgenkind blijft de verdediging omdat je de goals gewoon zo makkelijk weggeeft en ze in balbezit helemaal niks doen.

Grote schoonmaak hebben we nu al zovaak gehoord en daar gaat toch niks van terecht komen. Maar weer hopen dat we erin blijven met veel kunst en vliegwerk dit seizoen. Dan kunnen we volgend seizoen gewoon weer lekker door met die hele kliek die elkaar de hand boven het hoofd houdt. Van Manders tot de vriend van een vriend en daar weer de vriend van.


0
Zondag 10 februari 2019 om 15:20 uur

Nu online

john 147, fcdh_awaydays, Ado Vakkie S, GroenGeelHart070, Advocado, haguhnees87, Erik070, JB96 en 126 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5