Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verliezen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

fcdh17

Bert schreef:

Als je wint van Heerenveen ziet de wereld er weer heel anders uit. Staan we rond de 12e plaats waar we gezien de selectie thuis horen.
Vind ik ook van 020 kan je verliezen.
0
Zondag 1 december 2013 om 21:05 uur

nou moe

Zes nieuwe aanvallers. Ik heb het dan over Kramer, Schet, Esajas, Cabral, Gouriye en Tira. Zitten er drie op de bank, één op de tribune en twee staan de laatste weken in de basis. Ze presteren evenwel niets! Maar MS blijft ze vertrouwen schenken.....
Kan een falend transferbeleid nog pijnlijker zichtbaar worden?
Alberg en Gehrst zijn leuke voetballers, maar ze heben moeite met de omschakeling. Tegen een voetballende ploeg samen met Gehrt verzuipen ze op het middenveld en dan komt onze "verdediging" te veel onder druk.
Malone was, is en wordt nooit van eredivisieniveau. Zjn timing is beroerd, zijn positiespel ondermaats, handelingssnelheid te laag, baltechniek slecht, opbouwend maakt hij niets klaar en zijn zelfvertrouwen is ook ver te zoeken. Bovendien weet hij zich geen raad als hij moet ingooien. ongelooflijk hoe vaak we hierbij onmiddellijk de bal verliezen. Maar in de ogen van Steijn heeft hij iets dat wij niet zien.
Meijers wisselt goede momenten te veel met slechte af. Opbouwend veel balvelies. En dan ons centrum. Tommie doet zijn best. Ik hoop dat hij bijtekent, kan hij in de winterstop naar Engeland. De opbrengst zullen we hard nodig hebben voor het toenemende exploitatietekort. Het geld van Chery is al lang verbrand.
Wormgoor is een drama. Ik hoop dat we die kunnen verhuren. Coutinho is geen schim meer van wat hijmis geweest. Het is een labiele persoon die zich er mentaal niet uit weet te knokken. Hij deelt in de malaise. En dan te bedenken dat MS in hem een aanvoerder zag.
Hoe dan wel? Onderzoek wijst uit dat het vervangen van de trainer geen zoden aan de dijk zet. Maar een andere opstelling is tenminste het proberen waard. Wil MS er niet aan, dan moet hij worden gedwongen.
Ruimte voor jonkies, want al die net niet voetballers gaan het niet maken. Dat moet maar eens duidelijk worden, ze hebben het niet voor niets elders niet gebracht. En voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten, wordt ook afgestraft.
Mijn suggesties:
Doel: Coutinho, maar met een peper in zijn reet
Achter: Fecunda/Buwalda, Zuiverloon, Beugelsdijk/Buwalda/Kanon, Meijers/Kanon.
Midden: Gehrt/Arlberg/Merencia, Holla, Bakker, Meijers (4-4-2).
Aanval: Tira en Van Duinen.

Lukt dit niet, dan moet er in de winterstop gericht worden gezocht naar versterkingen.
0
Zondag 1 december 2013 om 18:33 uur

<FCDH>

supporter-noord schreef:

Lijkt me een vrij normale ontwikkeling dat het slecht was tegen die 020gasten
De meeste nieuwe spelers hebben toch helemaal niks met dat 020. Alleen echte hagenezen en die zitten er nog amper in.
Verliezen ok maar dan wel met strijden en dat was er gewoon niet
0
Zondag 1 december 2013 om 17:29 uur

<FCDH>

Als we van Heerenveen verliezen word het bijna onmogelijk want van Groningen verliest je
0
Zondag 1 december 2013 om 16:27 uur

<FCDH>

Is ie al weg steijn? Wat was het weer droevig zeg om wous van te worden verliezen ok maar het was zo matig waar was de strijd en vecht lust?
0
Zondag 1 december 2013 om 15:37 uur

kako

rien1 schreef:

Niks en niemand daar te zien. Wat een drama.
In de hoeken van de tribunes bedoel je, is toch niet gek met het anti voetval van Steijn. Aanstaande woensdag weer verliezen en dan mag Steijn opzouten, gelukkig maar
0
Zondag 1 december 2013 om 13:23 uur

Bert

DHFC070 schreef:

Aan de prijs ligt het tegenwoordig niet echt meer bij uitwedstrijden. Weet nog wel de eerste paar jaar dat we terugwaren alles buscombi en alles +34€.

Wil hier wel heen net zoals tegen Groningen echter vind ik met 50 a 150 man in een uitvak staan ook niet leuk minimaal 250 man/vrouw.
De teller staat nu op 3 man. Maar het kan zijn dat we met zijn zevenen gaan.

Wordt dan 2 auto`s. Ik denk als we morgen verliezen de animo weer minder wordt. Maar als je wint van RKC en Heerenveen zullen er weer meer meewillen.

Maar goed 100-150 echte krijgers in het vak is beter dan 300 mooi weer supporters.

Maar goed morgen eerst de wedstrijd van het jaar.
0
Zaterdag 30 november 2013 om 18:41 uur

Bert

We pakken nog 7 punten tot de winterstop. Hierbij ben ik er vanuit gegaan dat we tegen Ajax verliezen. Morgen punten pakken zijn dus alleen bonuspunten.
0
Zaterdag 30 november 2013 om 18:13 uur

Advertentie

Dannyy

Het wordt morgen hoe dan ook een mooie dag voor Steijn, want ook als we verliezen ziet hij vast weer hele goede dingen!
0
Zaterdag 30 november 2013 om 17:31 uur

haagse-Dick

Jol: `Ieder duel is een must-win game`

Fulham kent tot dusver een teleurstellend seizoen. En als het slecht gaat met een club, wordt vaak gewezen naar de trainer. In dit geval liggen de prestaties Martin Jol zwaar onder de loep.


De laatste vijf wedstrijden gingen allemaal verloren en de Londense club bevindt zich in de degradatiezone. Dit weekend wacht de derby tegen West Ham United. "Als we winnen wel. Maar als we verliezen, weet ik het niet", antwoordt de tacticus op de vraag of zijn positie in gevaar is.
"Als ik in het bestuur zat of eigenaar was, zou ik me zorgen maken. We hebben een overwinning nodig. Bijna ieder duel is nu een must-win game, dat is wat ik iedereen heb verteld. Eén overwinning kan de druk er weer een beetje vanaf halen. Hopelijk kunnen we daarna een goede serie neerzetten, net zoals vorig seizoen", besluit hij in gesprek met Sky Sports.
0
Vrijdag 29 november 2013 om 18:33 uur

Nu online

Aad, Alle ballen op Jort, Swaber, Heino, Jurriën, Dannyy, GroenGeelHart070, Twa, adorob en 141 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 290
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1