Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 292
Volgende pagina

grijze gek

Ook geldt voor het eerst een rookverbod in het stadion. Roken is met ingang van dit seizoen in alle stadions niet meer toegestaan.

Nou ben ik benieuwd hoeveel mensen afhaken om naar wedstrijden te gaan kijken.
Moet je nu je nagels gaan opvreten tijdens het altijd zenuwslopende spel van ADO
Ben ook benieuwd hoe ze het niet roken in het stadion gaan handhaven........
0
Zaterdag 22 augustus 2020 om 09:37 uur

Corleone070

Madmax schreef:

WELKOM Vriend .... ADO Hart eindelijk !!! Hoop dat hechet oude niveau terug krijgt, zal moeilijk zijn, maar dat jij voor ADO blijft kiezen dan ben je na Immers de Ekte
Komt die alweer ja.. wel tof van ado dat ze hem een stadion kaartje hebben gegeven om de wedstrijd tegen
Vitesse te bekijken
0
Vrijdag 21 augustus 2020 om 22:35 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Coronamaatregelen en rookverbod in stadion
Eindelijk is er zaterdag weer een thuiswedstrijd en nog op echt gras ook.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 21 augustus 2020 om 21:29 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Coronamaatregelen en rookverbod in stadion
Eindelijk is er zaterdag weer een thuiswedstrijd en nog op echt gras ook.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 21 augustus 2020 om 21:28 uur

BLEISWIJK-1

Ik weet niks. Maar Martin Jol kwam net bij het stadion aan. Volgens sommige hier gebeurd er dan meestal wel wat.

Alleen zij de dame bij de fanshop dat ze nog geen shirt heeft hoeven drukken. En dat ze nog 1,5 uur hebben!!
0
Vrijdag 21 augustus 2020 om 15:45 uur

HJ

Tommy schreef:

Als het zorgt dat we dit jaar overleven in de ere gewoon doen. Volgend seizoen kan je verder bouwen
+1 voor die speler kom ik naar het stadion!
0
Vrijdag 21 augustus 2020 om 12:36 uur

Advertentie

Madmax

Ooievaar schreef:

Kan jij je naam niet veranderen in Papegaai. Je lult alles na, en lijkt wel een echoput. Zijn jullie soms een setje jij en Madmax?
En dat roept iemand die juist Papegaaien aan het fokken is, en zo hoopt dat ze mee vliegen in de Polonaise

Nogmaals je Basht iemand al maanden, die je helemaalniet kent. Wat hij doet, wat hij heeft gedaan. Ben je altijd op de club, was je erbij als er pesterijen werd over het aantrekken van spelers. Wat ik wel proef is een hoop jaloezie, naar due jongen toe. Het lijkt wel of hij jaren lang op het zo voor jouw gewilde plekje heeft gezeten..... Je valt binnenkort door de mand (Al)bert .. kijk uit

PS: We hebben weer een Commerciƫle slag geslagen vandaag, houdt wel in dat de supporters een kaartje moeten kopen voor het vervoer naar het Stadion.
0
Donderdag 20 augustus 2020 om 10:11 uur

DHFC070

Langebach2 schreef:

Van Heugten Tours!!!! Groot nieuws!!
Van Heugten Tours gaat het busvervoer voor de eerste selectie, de jeugdteams en ADO Den Haag Vrouwen verzorgen. Daarnaast zal het touringcarbedrijf het transport regelen bij diverse activiteiten en evenementen van de stichting ADO Den Haag in de Maatschappij. De nieuwe vervoerspartner en Strategisch Partner wordt ook Sky Lounge-houder in het Cars Jeans Stadion.

Adodenhaag.nl


Zeer positief nieuws natuurlijk. Ben benieuwd welk bedrag hiermee gemoeid is maar volgens mij wel een aantal ton per jaar als je alles onderaan de streep bij elkaar optelt. Altijd lastig omdat een deel in natura is maar zo`n lounge is volgens mij al minimaal een ton per jaar?

Iedere nieuwe sponsor is er eentje en zeker in deze tijden best wel een prestatie en dan ook nog voor meerdere jaren.
Afgelopen jaren in de economische hoogconjunctuur kreeg men het in ieder geval niet voor elkaar en stroomde die hoofdtribune drastisch leeg.
Wil je als club echt vooruit dan moet die hoofdtribune juist voller en de business club weer naar het niveau onder vd Kallen. Veel belangrijker dan een komst van een Elia.

Graag nog meer van dit goede nieuws.

Van Heugten Tours
0
Donderdag 20 augustus 2020 om 09:45 uur

Max

Bolskie schreef:

Klopt. Alleen het probleem is John is niet in dienst die is zelf gewoon supporter, supporters moeten hem niet te serieus nemen dat doet hij zelf nog niet eens.
Ook dat laatste is makkelijk gezegd achteraf. Ja we zijn gered door Corona voor het degraderen maar de vooruit zochten zijn toch goed? Die zelfde mensen hadden er ook nog gezeten als we in de kkd waren gegaan. Maar nogmaals John is supporter, hier word ook van alles gezegd en neemt men niet te serieus zou je bij hem ook moeten doen.
Onze behangkoning is inmiddels niet alleen supporter meer hier. Hij is adviseur van ADO en doet dingen bij de club. In elk geval die Legends-lounge. Hij is vaak in het stadion te vinden, zal me niks verbazen als hij zich tegen meer dingen aan bemoeit.
0
Woensdag 19 augustus 2020 om 21:12 uur

Tommy

supporter-noord schreef:

Snap niet dat ze niet oefenen tegen amateurs of zo. Een paar extra wedstrijden kan geen kwaad, lijkt me.
En waar zou dit moeten?? Bij amateurs mag je niet spelen en het gras is pas net klaar in het stadion
0
Woensdag 19 augustus 2020 om 15:35 uur

Nu online

FC Jeff, ADO079, Swaber, DHFC070, Robbie, Aad en 250 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 292
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5