Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 293
Volgende pagina

FC2500

Ja dat schrijf ik toch juist?
Malone is een klein half jaar een uitblinker geweest op CVM positie. Box to box en scorend en sleurend. Heel toevallig ook het laatste deel van zijn contract hier waarna hij geld ging scheppen.

Sinds hij weer terug is heb ik hem nog niet op iets kunnen betrappen van dat laatste half jaar. Sterker nog vorig seizoen heeft ie je alleen punten gekost (Emmen uit) zal die vast niet expres doen maar lekker mee stoppen en een jonger ventje op zijn plek.
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 19:11 uur

Nees

GroenGeelHart070 schreef:

Geen nieuws vandaag m.b.t. nieuwe spelers?
Hoop dat snel ramselaar een contract tekent!
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 16:05 uur

Thommetjsh

Vakkie-G schreef:

Dat zegt niks
Transferwaarde van el khayati was 4 miljoen
Klopt, en loopt volgend jaar uit contract. Voor wat video’s waard zijn, alles wat ik nu van beeldmateriaal zie lijkt het een scorende en degelijke aanvallende middenvelder
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 12:27 uur

Vakkie-G

ENW02 schreef:

Neem het voor niemand op.
Vind alleen dat ze de waarheid moeten zeggen.
Als zij dat niet doen moet het hier gedaan worden.
Meijers tekende voor 4 jaar. Daar ga je al de mist in.
De topspelers van vorig jaar verdiende niet eens 3 ton.
En dan meer naar de 250 toe dan de 300.
Het nieuwe voorstel is een reactie vanuit Den Haag op de interesse van Vitesse. Afgelopen week meldde de Arnhemse club zich bij ADO voor de linksback, die nog een eenjarig contract had. Enkele maanden geleden deed ADO nog een voorstel voor contractverlenging aan Meijers, maar die aanbieding was van een heel andere orde en werd direct van de hand gewezen.
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 11:29 uur

Vakkie-G

ENW02 schreef:

Neem het voor niemand op.
Vind alleen dat ze de waarheid moeten zeggen.
Als zij dat niet doen moet het hier gedaan worden.
Meijers tekende voor 4 jaar. Daar ga je al de mist in.
De topspelers van vorig jaar verdiende niet eens 3 ton.
En dan meer naar de 250 toe dan de 300.
Toen metgod hier nog was tekende hij een 3 jarig contract en verdiende hij meer als bij vitesse
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 11:26 uur

Vakkie-G

ENW02 schreef:

Alles en iedereen heeft moeten inleveren.
Ze konden langer bijtekenen zodat het ongeveer hetzelfde bleef alleen dan uitgestrekt. Is echt onzin de bedragen die genoemd worden.
Haha jij bent zeker familie van beugelsdijk of meijers , overal neem jij het voor ze op maar een paar jaar terug stond meijers in de belangstelling van vitesse ipv daarheen te gaan koos hij hier voor een 3 jarig contract dus hij verdiend of verdiende hier sws meer als bij vitesse
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 10:38 uur

Tommy

Kees schreef:

In het kort: bij een aantal gespeelde wedstrijden zou hij een contractverbetering (exacte invulling niet meer geheel bekend bij mij/heeft uitgebreid in de media gestaan en toegegeven door de club) krijgen.
ADO hield hem toen op de tribune.
Klopt derijck mocht niet meer spelen. Ado kon het salaris in het nieuwe contract dat zou ingaan als die nog 1 wedstrijd zou spelen niet kunnen betalen
0
Donderdag 22 augustus 2019 om 10:20 uur

FC2500

GroenGeelHart070 schreef:

Na dit seizoen gaan de contracten aflopen van:
- Malone (30)
- Gorter (31)
- Van Kins (20)
- Hooi (27)
- Goppel (22)
- Necid (30)

Ik zie de 30+ers liefst NIET meer verlengd, de rest moet zich gaan bewijzen

Nou dan zal Malone wel gaan excelleren dit seizoen. Meestal met aflopend contract.
Heb hem op 1 goede periode kunnen betrappen bij ADO het laatste half jaar van zijn vorige contract en was gevlogen.

Rest lekker mee stoppen, Necid ook wordt toch nooit in zijn kracht gebruikt dus zonde te houden dan voor zoveel geld.

Misschien Hooi houden voor back up.
Blijf het een leuke speler voor erbij vinden.

0
Donderdag 22 augustus 2019 om 09:26 uur

Advertentie

DHFC070

Dat geroeptoeter over 4 ton salaris voor verdedigers klopt natuurlijk geen snars van.
- Kanon moest de eerste 1,5 jaar een non-EU salaris krijgen van 4 ton en is sinds januari dit jaar een voetballende Nederlander dus krijgt hij sinds dit seizoen een marktconform salaris. De constructie was eerst 2 seizoenen 4 ton en daarna 3 seizoenen 1,5 ton salaris / 5 jaar = 2,5 ton salaris per seizoen.
(constructie is meermaals in de media verschenen destijds)
- Meijers zat voor zijn contractverlenging op het salarisplafond van 250k per jaar. Hij kon voor 2 jaar naar Vitesse maar Den Haag wilde ook met hem door alleen dan moest hij inleveren. Dit wilde hij in eerste instantie niet en Vitesse werd niet concreet dus toen heeft hij in ruil voor minder salaris per jaar een langer contract gekregen. Zodat hij onderaan de streep er meer aan overhoudt en continuïteit heeft voor 4 jaar. Vermoed dat hij nu tussen de 175-200k per jaar verdiend. 4x2 ton = 8 ton en anders was het 2 x 2,5 ton = 5 ton en onzekerheid met na 2 jaar op je 30e op zoek naar een nieuwe club.
- Beugelsdijk zat na zijn terugkomst uit Duitsland ook op het salarisplafond van 250k per jaar. Vorig jaar heeft hij met 3 jaar verlengd en heeft ingeleverd (woorden v.As) Conclusie van mijn kant is dat die nu minimaal 2 ton zal verdienen want niemand gaat 30% van zijn salaris inleveren terwijl die vaste basisklant is.

Kortom 4 ton is zwaar overdreven en ze zitten allemaal rond de 2 a 2,5 ton. Wat in mijn ogen compleet nog niet matcht met hun prestaties op het veld maar daar kan iedereen een eigen mening over hebben?

Andere kant van de medaille wat natuurlijk ook wel wat waard is:
Beugelsdijk zet daar wel een heel stuk maatschappelijke werkzaamheden tegenover en is een uithangbord waar bijna alle supporters zich mee kunnen identificeren. Kanon potentie heeft om voor een aantal miljoen nog te vertrekken en dan is die 1,2 miljoen totaal salaris over 5 jaar zo weer teniet gedaan. Meijers op de linksback speelt wat nagenoeg de moeilijkste posities is in het elftal en nooit geblesseerd is.

Als we het over grootverdieners hebben in de selectie voor de volledigheid.
- Malone verdiende vorig jaar 225k en dit jaar 235k. (zie media berichten rechtszaak met zijn zaakwaarnemer)
- Voor Necid moest een uitzondering op het salarisplafond worden gemaakt (woorden Manders/v.As) dus die zal wel rond de 3 ton zitten.
- Voor Immers gold hetzelfde (woorden Manders/v.As) voordat hij zijn contract heeft verlengd. Die zal wel behoorlijk hebben ingeleverd maar sluit wel af bij zijn liefde en heeft kans om behoorlijk vrijblijvend nog genoeg te doen bij de club na zijn carrière. 225k-250k?
- Bakker 200k

Natuurlijk is het een en ander een beetje giswerk want ik zit ook niet op de salarisadministratie van de club. Zal me verbazen als ik er bij 1 speler meer dan +/- 50k per jaar naast zit.

Goossens en Falkenburg vind ik lastig in te schatten en hou mijn hart alweer vast dat ze Malone gaan verlengen ergens voor de winterstop. Die kon overigens 350k per jaar verdienen bij Twente alleen dat duurde hem te lang. Zullen die blij zijn geweest dat Malone geen geduld had.

0
Donderdag 22 augustus 2019 om 08:36 uur

haguhnees87

Tommy schreef:

Als dit waar is. Als . Dan is er iets heel erg mis bij den haag. En moeten er echt mensen met spoed uit
Die gasten hebben allemaal ingeleverd bij verlengen van contract zijn allemaal minder gaan verdienen. En ze hebben nooit boven de 300.000 verdiend kan ik je vertellen.
0
Woensdag 21 augustus 2019 om 23:15 uur

Nu online

Leidado, Martgroen, Ran1972, FC Jeff, FFL, GroenGeelHart070, Hmmm en 257 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 293
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5