Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 293
Volgende pagina

Ooievaar

rd.. schreef:

Zoals je merkt, ik heb er na 30 jaar supportersschap geen vertrouwen meer in. Hahaha.
Ik ben een romanticus, maar wel ééntje die met beide benen op de grond staat. Er zijn er weinig hier de potentie van de club zien.

ADO is een sterk merk, heeft een hoop symphatie in den lande, een prima stadion op een A-locatie. Trekt hierdoor behoorlijk wat publiek als je dit afzet naar het gebodene.

Club wordt onthutsend slecht geleid door een stelletje kreukelaars wat zijn weerga niet kent. Daar zeer diep het mes in zetten, en mensen neerzetten met verstand van zaken of je hierdoor laten adviseren. Van Jol tot Ling, en van Piet de Visser, Corrie Lems tot Johhny van Zweden en Sylvia Toth, met in ogenschouw nemende dat je kanonnen als Jansma en Van Steenis al binnen hebt.

We zitten niet meer in het Zuiderpark met als buurman een vos op Oost.
We moeten eens wat minder navel gaat staren en wat groter gaan denken. AZ lag helemaal op apengapen en kijk nu eens wat er staat. Niet omdat die club zo groot is, maar doordat er door de hele club heen mensen zitten met verstand van zaken en de wil om met die club omhoog te gaan.

Voor aardige jongens als Lex jr is dan uiteraard geen plaats meer.
0
Woensdag 16 oktober 2019 om 11:20 uur

grijze gek





Met de aanstelling van Mohammed Hamdi als algemeen directeur hoopte ADO Den Haag dat de rust zou terugkeren in de organisatie. Niets is minder waar. Grootaandeelhouder Hui Wang komt woensdag hoogstpersoonlijk naar Den Haag om orde op zaken te stellen.



E
ind augustus ging de vlag uit in Den Haag. Met de aanstelling van Mohammed Hamdi als algemeen directeur zou het gedaan zijn met de directiesoap in de Residentie. Wekenlang had heel Nederland kunnen meegenieten van de weinig fraaie zoektocht naar de opvolger van Mattijs Manders.


In het kort: Manders vertrok naar de Eredivisie CV en dus moest ADO op zoek naar een nieuwe algemeen directeur. Voor ruim 23 duizend euro kwam headhunterskantoor De Vroedt & Thierry met elf kandidaten. Grootaandeelhouder Hui Wang had direct een sterke voorkeur voor Hamdi, terwijl rvc-voorzitter en oud-politicus Ad Melkert liever Joost de Wit of Henrik-Jan Rinner als directeur zag. Het zorgde voor ongekende spanningen op de werkvloer. Zo werden er belastende mails over Hamdi verspreid en werd informatie doelbewust naar behangkoning John van Zweden gelekt. Ook werden vertrouwelijke documenten en e-mails doorgespeeld naar de media. Uiteindelijk werd er gepolderd: Hamdi werd CEO en voormalig interim-directeur Rinner benoemd tot CFO. Door Frans van Steenis toe te voegen aan de rvc en Kees Jansma bestuursadviseur te maken, moest het bestuurlijk weer rustig worden bij ADO.


Integriteitsonderzoek


Maar niets blijkt minder waar. Twee maanden na de benoeming van Hamdi zijn de naweeën van de onnavolgbare sollicitatieprocedure nog altijd voelbaar. Zo is er de vraag wat er moet gebeuren met Melkert. Eerder schreef VI al over het bezoek van grootaandeelhouder Wang aan Ebben Partners, een kantoor gespecialiseerd in integriteits- en fraudezaken. Zij begonnen een integriteitsonderzoek naar de rol van Melkert. De PvdA’er zou doelbewust het sollicitatieproces hebben gefrustreerd. Hij zit echter nog altijd op zijn plek. Wang (foto onder), die doorgaans van een afstandje opereert, vliegt volgens ingewijden vwoensdag naar ons land.



Belangrijkste reden voor zijn bezoek zou een gesprek met Melkert zijn, waarin die laatste wordt gevraagd af te treden. Hij kan de eer aan zichzelf houden en wordt waar nodig zelfs financieel gecompenseerd. Gaat hij niet akkoord met een vrijwillig vertrek, dan volgt er hoogstwaarschijnlijk een aandeelhoudersvergadering met een gedwongen afscheid als belangrijkste vergaderpunt.






Op kantoor in het Cars Jeans Stadion is de sfeer al niet veel beter. Hamdi liet bij zijn aanstelling weten niks te hebben gemerkt van een slangenkuil of kampenstrijd. Inmiddels moet hij wel beter weten. Zo weet op de werkvloer iedereen – inclusief de nieuwe algemeen directeur zelf – wie er ten tijde van de sollicitatieprocedure in het anti-Hamdi-kamp zaten. Ook is algemeen bekend wie er in het voortraject belastende mails over de huidige CEO naar Melkert stuurde én wie daartoe opdracht gaf. De strijdbijl blijkt nooit helemaal te zijn begraven.



Belangrijkste reden voor het bezoek van Wang zou een gesprek met Melkert zijn, waarin die laatste wordt gevraagd af te treden


Er zijn nog altijd twee kampen, met daarbij de aantekening dat aardig wat sceptici zijn overgestapt naar kamp-Hamdi. In het kader van het clubbelang werken Hamdi en Rinner wel samen, maar van een eensgezinde directie is geen sprake. Diverse personeelsleden hebben zich al beklaagd over Rinner, die door meerdere personen als een stoorzender wordt neergezet. Zij voorspellen dat als er niet snel wat gebeurt, één van de twee op korte termijn alsnog het veld zal moeten ruimen. Dat zou, gezien de sollicitatieprocedure én de voorkeur van Wang, dan waarschijnlijk Rinner zijn.


Interne brandjes


Van nieuw te voeren beleid is door alle interne brandjes nog weinig gekomen. En dan werkt ook de Haagse politiek niet mee. In 2017 besloot de gemeente Den Haag het prioriteitsaandeel ADO van de hand te doen. Dit vanwege de verslechterde relatie tussen club en gemeente. Als het aan de nieuwe directie ligt, worden de verhoudingen weer hersteld en keert het gouden aandeel, dat nu is ondergebracht in Stichting Toekomst ADO, weer terug op het gemeentehuis.


Een groot voorvechter en aanspreekpunt voor ADO was lange tijd wethouder Richard de Mos. De fanatieke supporter wordt echter verdacht van corruptie en omkoping bij het verstrekken van vergunningen voor horecaondernemingen. Op verzoek van het college heeft hij evenals collega Rachid Guernaoui zijn taken neergelegd. De angst bestaat dat met nieuwe gezichten in het gemeentehuis, het lastiger wordt de verhoudingen weer goed te krijgen. En er liggen nogal wat hoofdpijndossiers die op korte termijn behandeld moeten worden. Naast het gouden aandeel is er verbod van Ajax-fans bij thuiswedstrijden én moet er in samenspraak met de gemeente, een geschikte trainingslocatie worden gevonden. ADO is voornemens om met ingang van volgend seizoen op natuurgras te gaan spelen. Dat proces dreigt nu vertraging op te lopen.


Zo wil het allesbehalve vlotten bij de huidige nummer zestien van de Eredivisie. En dan moeten de tegenvallende jaarcijfers nog worden gepresenteerd. Eerder werd nog in allerijl Wilfried Kanon verkocht aan Pyramids FC. Dat werd uitgelegd als een gebaar naar de verdediger, maar in de praktijk had ADO gewoon geld nodig. Wang en consorten zullen alsnog de knip moeten trekken om de tekorten te dekken, maar verwachten dan wel beterschap. Daarvoor lijken veranderingen in de organisatie noodzakelijk. Een mogelijk vertrek van Melkert zou een eerste signaal zijn.


Melkert, Hamdi en Rinner waren niet bereikbaar voor commentaar.
0
Dinsdag 15 oktober 2019 om 14:31 uur

DHFC070

Jurriën schreef:

In aanvulling hierop... Hoeveel kaarten verkocht
Helaas weinig reactie op je oproep.
Heb de hoop dat de actie van Ajax thuis (vak leeg ondanks dat niet iedereen het er mee eens was) een goede kickoff is om meer eenheid te creëren. Dan gaat de sfeer vanzelf omhoog, gaan er weer meer mensen mee naar uitwedstrijden etc. soort vliegwiel effect.
0
Maandag 14 oktober 2019 om 20:36 uur

janjazz37

daveadodh schreef:

Zijn reden slaat nergens op. Hij zegt je hebt een lange spits nodig. Dat zijn ze allebei. En balvast. Zijn ze ook allebei..
Zolang er geen voorzetten komen doet `t er weinig toe of de spits lang is.
Ladan had mss voetballend beter uit de verf gekomen...
Type Mols zou ideaal zijn.
0
Zondag 13 oktober 2019 om 04:03 uur

ADODENHAAG

Momenteel toch niet zo boeiend dat onze 3e keeper er weinig van bakt. Koopmans doet het toch goed? Keepersverhaal kun je ook in het negatieve doorslaan.
0
Vrijdag 11 oktober 2019 om 10:56 uur

GroenGeelHart070

gillah schreef:

Is je Casio kapot? In ADO Den Haag zit geen 20 miljoen van UVS.
Het zal inmiddels weinig schelen denk ik? Overname a 10 miljoen, een enkele extra storting en jaarlijks die tekorten afdekken?
Volgens mij weet niemand het precies en kunnen we het alleen maar doen met wat in de media naar buiten is gebracht.
Al is er nu een streep door de subsidies, nergens staat vermeld hoeveel UVS wel heeft opgestreken. Of heb ik het mis?
0
Donderdag 10 oktober 2019 om 12:35 uur

rd..

ENW02. Noem mij echt een reden, dat al die mensen waar wij al elk jaar om roepen (???) nu wel instappen! Wat is er veranderd? Waarom stapten ze eerst niet in een nu wel? Ik trek je verhaal niet in twijfel, maar ben oprecht benieuwd. Intrinsiek is er bitter weinig veranderd. Eerder nog verslechterd.
0
Woensdag 9 oktober 2019 om 07:30 uur

Advertentie

yesyes

GroenGeelHart070 schreef:

We hebben inmiddels veel dagjesmensen (lees: potentiële, nieuwe supporters) in het stadion gehad. Ludieke gezangen zorgt voor een glimlach, gek.ker wekt antipathie. Deze ziekte wens je je ergste vijand zelfs niet toe! De dagjesmensen zijn met name vele ouders met kinderen. Dit kunnen allemaal nieuwe, vaste supporters worden (lees: extra inkomsten). Binden we nieuwe metgezellen of jagen we ze weg?

Speltechnisch stond het verdedigend prima. Tot Goossens meer uit positie ging lopen in de 1e helft, toen maakte Ziyech dankbaar gebruik van de ruimte en was hij (logisch) niet af te stoppen door Meijers.
Dit compacte spel moeten ze nu wekelijks brengen. Je zou zeggen dat hiermee tegen veel andere clubs de 0 gehouden kan worden. In de omschakeling naar aanvallend iets meer rust aan de bal en de doelpunten gaan vallen, maakt niet uit of Necid of Kramer er nou staat.

Ik vertrouw op minstens 1 punt over 2 weken in Zwolle en dan gaat het herstel op sportief en zakelijk vlak elkaar rap opvolgen. Komt goed!
Elk jaar en echt al jarenlang nu weer hetzelfde gezeik dat we begin van de competitie richting de uitgang manouvreren. Maar telkens wonder boven wonder krabbelen we er weer bovenop met een goede reeks. Maar hoe lang blijft dit goed gaan je heb nu een paar jaar mazzel gehad mede ook door individuele klasse van sommige spelers die wedstrijden voor je beslisde. Alleen zie ik dit seizoen heeeeeeel weinig individuele klasse dus ik ben gewoon heel eerlijk, ik vrees het ergste dit seizoen. Er zit gewoon niks in dit jaar. Je moet gewoon ook een beetje mazzel hebben in sommige wedstrijden die er toedoen. Als het kwartje net verkeerd valt kan je zomaar eens bij de onderste 3 eindigen dit jaar, het zal me niks verbazen als dit echt zo;`n kutseizoen wordt. je heb teveel kwaliteit ingeleverd en eigenlijk 0,0 aanwinst binnengehaald. Een pikkie van 17 die leuk voetbalt maar totaal geen rendement heeft. Hij is nog veel te jong. Tegen zwolle is gelijk alweer een cruciale wedstrijd als je die verliest gaat het weer spoken.
0
Maandag 7 oktober 2019 om 09:09 uur

DHFC070

JerryFC schreef:

9 gespeeld 7 verloren.
Excuus van onze hoofdtrainer; ‘top 5 allemaal gehad’.
Aankomende wedstrijden de normaal gesproken gelijkwaardige tegenstanders, onze hoofdtrainer; ‘we hebben een lastige reeks tegenstanders voor de boeg’.

Wat wil je nou gvd??!
7 verloren waarvan PSV uit, Feyenoord uit, AZ thuis, Ajax thuis en Utrecht thuis inderdaad wedstrijden zijn waar je normaal gesproken geen 3 punten haalt maar toch minimaal wel 1 of 2 punten. Als je dan tegen de kleinere club (ben je zelf ook) te weinig punten haalt zie je het resultaat.

Mooiste van alles is nog dat iedereen na AZ en na Ajax weer aanknopingspunten gevonden heeft voor betere wedstrijden in de toekomst. Maar waar is dit in godsnaam op gebaseerd? Tegen Ajax en AZ hoeven de spelers niet gemotiveerd en op scherp gezet te worden dat gaat vanzelf maar juist de wedstrijden waar dit wel moet faalt de technische staf volledig. De spelers gaan natuurlijk ook niet vrijuit met de grootverdieners in de glansrol. Dat is ook mijn hele frustratie er zit zoveel meer in dit elftal en een behoorlijk aantal spelers individueel. Dat bewijzen o.a. de wedstrijden tegen AZ en Ajax wel en ook de eindsprints 2 seizoenen, waarom kan het dan wel ineens?
0
Maandag 7 oktober 2019 om 08:44 uur

Ooievaar

Erik070 schreef:

Heel duidelijk wat je schrijft alleen jammer dat je daarna niet op de liedjes met K en joden erin reageert
Beste Erik. Dat doe ik dus wel, maar dat is een kwestie van lezen. Ik geef aan dat het me worst zal wezen waarover gezongen wordt. Zolang het niet met K of over Joden gaat. Dus dat lijkt me erg duidelijk.

Zingen me K dit en K dat vindt ik hersenloos. Ook ik heb diverse malen aan een graf gestaan wegens deze ziekte, ben geen heilige en ik gebruik het ook wel eens in een emotie, maar niet om dit stelselmatig mensen toe te wensen omdat ze een andere voetbalclub supporteren.

Joodse mensen iets vreselijks toe wensen zal ik nooit en te nimmer doen. Mijn familie van zowel mijn vader als mijn moeder hadden in de oorlog joodse onderduikers. En ik hoef jou niet uit te leggen waar het getal 6000.000 voor staat (...)

Er zullen bij ADO weinig tot geen antisemieten rondlopen, althans niet meer als elders het geval is. Maar zoals ik meerdere malen heb aangegeven is dit te wijten aan de slapte van het Ajax bestuur die het toestaat dat een aantal hersenloze criminelen de vlag van de staat Israël besmeurt. Anders zouden er van zijn levensdagen geen abjecte spreekkoren te horen zijn in de stadions.
Denk je ook niet?

Wie er voor de rest wordt uitgemaakt voor hoer of homo laat me inderdaad -34 graden.

Overigens is het weer het bekende Calimero geneuzel dat we geen groei kennen door baldadige supporters. Alsof er bij Feyenoord, Ajax, PSV en Utrecht alleen lieden van adel rondlopen.

De club glijdt af wegens WANBELEID. Dat is het hele eieren eten.

Waardeloze trainer, branhout TD, scout bij nacht starring Lex Jr. Commercieel directeur die zorgt voor een sponsorloze eretribune om enkele zaken aan te stippen.

Dat is het probleem!!!

0
Zondag 6 oktober 2019 om 21:19 uur

Nu online

Jelle, grijze gek, bert1953 en 300 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 293
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5