Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 294
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Jelle schreef:

Ik vond de eerste helft ook zwak. Eerste 5-10 minuten goed en fel. Daarna verzwakte ze. Daardoor had Bel Hassani te vaak de bal. Tweede helft echt de het beste voetbal tot nu toe. Niet zozeer technisch, maar wel veel druk. Niet bang. Bel Hassani kwam er toen ook niet meer aan te pas. Helaas nog weinig gezien van Becker. Had hem ook in de 60e minuut in kunnen brengen. Maar goed.
En ook ik ben echt een fan van San Roman.
"Liep er niet ergens een Nederlandse back die even goed was?" hoorde je vaak. Nee, iemand met deze `slagers` instelling en uitstraling loopt niet onder de Nederlandse backs.
Ik vind Pepe ook top. Maar ik vind het geen slager. Hij maakt maar weinig overtredingen. Zijn uitstraling is wel top!

En er wordt gesproken over Becker, Schaken en Kastaneer. Maar ik wil nu wel eens een helft of langer Marengo zien. Komt erg gretig over. Meer nog dan Becker gisteren. Maar met een paar minuten is het gewoon lastig om wat te laten zien.

Zelf vond ik Schaken gisteren niet slecht. Alleen is zijn voorzet was weer een drama.
0
Maandag 29 augustus 2016 om 08:18 uur

H@@GenEES

Niet Tommie maar San Roman was de MOM voor mij, wat een strijder aan die rechterkant zeg, ik snapte niet waarom Schaken in de basis stond vond hem weer niet goed gisteren.

Ik vind het Havenaar zwaar aan te rekenen dat hij zijn eigen belangen (scouts op de tribune) boven die van de club zet door zo`n onverantwoordelijk risico te nemen bij een stand van 1-1, ik was een tegenstander van zijn vertrek, na deze strafschop mag die van mij vertrekken.

De eerste helft was gewoon bagger, heel slecht Fraser voetbal, heel erg statisch en angstig er was nauwelijks beweging in het team zowel in als zonder balbezit, in de tweede helft ging het gelukkig een stuk beter.

Overal was het dus een redelijke wedstrijd met een nare nasmaak, onterecht punten verloren maar we zullen tijdens dit seizoen heus wel een paar onterechte puntjes meepakken

0
Maandag 29 augustus 2016 om 07:41 uur

Jelle

Ik vond de eerste helft ook zwak. Eerste 5-10 minuten goed en fel. Daarna verzwakte ze. Daardoor had Bel Hassani te vaak de bal. Tweede helft echt de het beste voetbal tot nu toe. Niet zozeer technisch, maar wel veel druk. Niet bang. Bel Hassani kwam er toen ook niet meer aan te pas. Helaas nog weinig gezien van Becker. Had hem ook in de 60e minuut in kunnen brengen. Maar goed.
En ook ik ben echt een fan van San Roman.
"Liep er niet ergens een Nederlandse back die even goed was?" hoorde je vaak. Nee, iemand met deze `slagers` instelling en uitstraling loopt niet onder de Nederlandse backs.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 23:06 uur

supporter-noord

Dave schreef:

Het voelde vanmiddag echt als een verlies. Nu dat een beetje is gaan zaken gewoon blij met 10 uit 4. Kan gewoon een mooi seizoen woorden. Trots op de club.
vind ik ook, twee fouten doen je eigenlijk de das om. De 1e helft, uitgezonderd het eerste kwartier, vond ik vrij matig. Teveel balbezit voor Heracles. Tweede helft beter. Deze ploeg gaat gewoon dik in het linkerrijtje spelen. Gok een 6e of 7e plek. En voor die Rotterdammers hoeven ze over twee weken niet zo bang te zijn. We hebben gewoon één van de beste verdedigingen.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 22:26 uur

Haagse Kelt

Genoten van het nieuwe elan. Mooi ook dat Petrovic op t laatst er nog een aanvaller ingooit. Hadden de vorige 2 trainers nooit gedaan.
Ook topsfeer op Midden-Noord, kreeg echt t gevoel dat er weer 1 Midden-Noord is. Wat me tegen viel was t in de eerste helft na 1 foute pass v Havenaar al om vd Heijden roepen. Veel mensen realiseren zich niet dat Havenaar nu v onschatbare waarde is voor ADO. Een vd Heijden kan dat echt nog niet invullen. Ik hoop zo dat hij en Tommie blijven, dan kan t echt een leuk jaar worden, maar ben bang dat t ijdele hoop is.
En idd die lege hoofdtribune, geen gezicht...
0
Zondag 28 augustus 2016 om 20:19 uur

Advertentie

Max

Mijn man of the match is San Roman. Was lekker bezig, vooral de eerste helft.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 17:34 uur

Kees

Eerst een kwartier een kater na die gemiste strafschop maar:

- wat een schitterend doelpunt van Havenaar

- concurrentie doet Schaken zichtbaar goed. Speelde prima.

- i.t.t. met Fraser nu echt spelend om te winnen. Was erg leuk om te zien.

- een prima tweede helft.

- goeie sfeer in het stadion.

- Setkus herstelde zich goed. Ook de verdedigers bleven ten onrechte staan.

- Voorgaande jaren verloren we thuis van Heracles.

- tien punten uit vier. wat een luxe.

- gedeelde tweede met PSV

Na een uurtje overheerst het goede gevoel toch erg sterk.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 17:30 uur

janfcdh

KR96 schreef:

Zonde van de 2 punten, maar wel een strijdvaardig en aanvallend ADO gezien. Leuke pot voor de neutrale kijker, voor ons wat minder. Die strafschop is natuurlijk eeuwig zonde, maar die eerste goal was natuurlijk wereldklasse. Kop omhoog en weer verder. Winnen in de Kuip en we staan gewoon weer bovenaan..
Ja dit is het soort voetbal wat we toch willen zien, gelukkig geen betonvoetbal meer, ik heb echt genoten van de wedstrijd en Heracles is gewoon een listige ploeg, de 1e helft vond ik spannend omdat we geen grip hadden op het middenveld kon Heracles gevaarlijk worden en door een zeer goede goal van Havenaar want zo makkelijk was ie niet ben je weer in de wedstrijd, in de 2e helft heeft Den Haag zich prima hersteld, met wederom een zeer gevaarlijke Havenaar, hij versierde de pingel, jammer dat ie voor een panenka gaat, maar als ie zit is ie superspits, soms zit het mee soms tegen, had ook liever gehad dat ie hem normaal inschoot....jammer ook van verdere kansen met name het afleggen van Beckers op Duplan die helaas op de verdediger schoot, joh wat zit ik te zeiken we staan 3e en nog steeds ongeslagen. Hulde voor het team en Petrovic, nu over 14 dagen naar de Kuip, wie weet staan we dan weer 1e .....het is een mooi begin van de competitie.
Iedereen die had gezegd dat we op 28 Augustus 3e zouden staan was voor gek verklaard.
Was erg blij dat ik een goede stream van ADO had hier in Thailand, op de Thaise TV hier hebben we ook live Nederlands voetbal, kon PSV kijken en daarna had je Go Ahead - Ajax, toch een lekker weekend en we gaan nog veel plezier verder beleven van Havenaar, fijn weekend allemaal en groetjes hier uit de rimboe in Thailand
0
Zondag 28 augustus 2016 om 17:04 uur

azijn zeiker

2 de helft heb ik genoten en was groot voorstander van havenaar.. Maar dit.. Hoe haal je het in je hoofd
0
Zondag 28 augustus 2016 om 16:27 uur

barney070

Hopen dat ze tweede helft lekker door blijven drukken. De kans op 12 uit 4 is gewoon haalbaar.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 15:37 uur

Nu online

GGH, lernst, Ado Vakkie S, Priapus Rex, Swaber, langnek, Sprinkhaan070, fcdh-middennoord, Heino, Superjantje, Wippert, ADO73, MikeDH en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 294
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5