Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 295
Volgende pagina

pajam

Onrust groeit bij ADO: Wang maakt hoge kosten, Fraser klaagt

Het is en blijft onrustig binnen de muren van het Kyocera Stadion. Ditmaal is ADO Den Haag niet te spreken over de hoge kosten die grootaandeelhouder Hui Wang en diens reisgezellen maken.

Wang vloog vorige week samen met zoon Terry en landgenoot Zheng Lee naar Nederland voor een bezoek aan ADO. De eigenaar koos voor de businessclass en dat in combinatie met een vierdaags verblijf in het Haagse Hilton Hotel. Op zich niets mis mee, ware het niet dat de Aziaat de kosten hiervoor in rekening brengt bij de eredivisionist.

Juist daar wringt de schoen, zo weet het Algemeen Dagblad. Wang heeft nog steeds niet het volledige beloofde bedrag overgemaakt en daardoor kampt ADO met financiële problemen. Komend seizoen gaat de begroting bijvoorbeeld een miljoen euro omlaag en dat raakt de sportieve aspiraties. Binnenkort wil ADO hierover in gesprek met Wang.

Fraser
Keeperstrainer Arno van Zwam was deze week nog kritisch en verklaarde `in het luchtledige` te werken bij ADO. Trainer Henk Fraser begrijpt hem. "Ik ervaar wel heel veel zaken hetzelfde. Dat ga ik niet ontkennen", zo citeert Omroep West. "Ik houd daar wel van. Ik moet soms ook op mijn tong bijten, maar ik ervaar wel heel veel zaken hetzelfde."

Fraser is zelf niet van plan om zijn afscheid aan te kondigen. "Ik denk dat een ieder in die positie is. Een club naar de trainer toe en andersom, maar ik denk niet dat je zo extreem met elkaar moet omgaan. Ik vind dat je best geïrriteerd mag zijn, je mag best de feiten herkennen, maar je moet ook de mooie dingen bewaken."

0
Zaterdag 16 april 2016 om 08:06 uur

Haagse Roel

Laatste shout hierover : Al die Haagse weldoeners ( Jansen , Advocaat , Jansma van Zweden etc. ) hebben hun Haagse bekkie klaar om kritiek te leveren maar hebben zelf daadwerkelijk nooit een poot uitgestoken. Ook Kallen heeft , nadat die de boel gered heeft , jazeker , voordat ik dat weer over mij heen krijg.....nooit de intentie gehad er daadwerkelijk wat van te maken. Sterker nog , hij heeft , inclusief boeteclausule er een mooi bedrag aan over gehouden.

KK ren op Wang is lekker makkelijk , zoals de boel er nu voorstaat mag je blij wezen dat ie er is....
0
Zaterdag 16 april 2016 om 01:39 uur

dirk

De hoge kosten die ADO`s clubeigenaar Wang Hui maakt bij bezoekjes aan Nederland, worden volgend week bespreekbaar gemaakt tijdens vergaderingen van de top van de Haagse voetbalclub. Maandag wordt de Chinese grootaandeelhouder verwacht voor een vergadering met de aandeelhouders (UVS, de vereniging HFC en de gemeente Den Haag), een dag later staat een meeting van de raad van commissarissen op het programma.
Wang vloog vorige maand naar Nederland in gezelschap van zoon Terry en landgenoot Zheng Lee. Laatstgenoemde moet een rol gaan vervullen in de directie van de club.

De kosten voor de heen en weer vluchten -Wang vliegt businessclass- plus het vierdaagse verblijf in het Haagse Hilton Hotel zijn voor rekening van ADO Den Haag, wat binnen de club voor discussie en kritiek zorgt. Zoals bekend verkeert ADO Den Haag in financiële problemen. In de aankomende vergaderingen moeten hier vaste afspraken over komen. De Chinese én Haagse leiding bespreken volgende week de huidige staat van de voetbalclub. Voor Ton Rutgrink is het de laatste RVC-vergadering. De commissaris heeft zijn vertrek aangekondigd.

Bron: AD
0
Vrijdag 15 april 2016 om 19:02 uur

jajoh

michel schreef:

We kunnen blijven zeuren over Wang, Wigt , Fraser en alle spelers, maar kijk eens naar al die andere clubs. De hele Eredivisie is een Mickey Mouse Competititie. PSV heeft een goed team, maar ook deze speelt niet goed. Ajax is ook een debacle. Feyenoord ook. Scoren vaak in de laatste periode of in het begin. Tussendoor in de wedstrijd is het een drama. Slaapverwekkend. Laten we een keer met ze allen achter ADO staan en accepteren dat we op dit moment niet beter kan.

We hebben een hele goede jeugd en ze proberen deze ook te behouden, maar spelers moeten ook willen. Waarom gaan ze na hun 16e weg naar Ajax of PSV of Feyenoord omdat ze daar beter betaald worden, maar ze vergeten wel dat ze daar niet echt doordringen tot de top omdat deze teams veel spelers kopen. Bij ADO hebben ze meer kans. Rob Meppelink doet het goed en kan niet beter, maar heeft wel een binding met ze en daarom stromen er een aantal door.

Fraser is zo slecht niet, maar het ligt ook aan het Materiaal wat je krijgt en hebt. Wat mbt Wang dit heeft de media veroorzaakt en Wigt. Werk heel veel met Chinese bedrijven en wat hier gebeurde mbt de media zal nooit geaccepteerd worden in China. Een baas is een baas en geen hollandse mentaliteit wordt daar geaccepteerd. Les 1 als je in china zaken doet.

Voor de kwaliteit en spelers en budget en Wang en Media rellen doen we het goed als ADO. Vergeet dit niet. Sta een keer achter de spelers en achter de trainer en directie|||||| Post een keer positieve dingen ipv alleen maar afzeiken van spelers en trainers wat sommige doen. Gelukkig zijn er genoeg die dat ook inzien.
Wat een dooddoeners allemaal. Achter je club en spelers staan, blablablabla. De club mag blij zijn dat we na de afgelopen seizoen waarin we nou niet echt verwend zijn nog de weg naar het stadion weten te vinden. Dat jonge spelers voor geld kiezen is ook geen nieuwtje. Meppelink doet het zeker goed maar het gaat om wat wij als betalende klant/ toeschouwer voorgeschoteld krijgen. En dat is niet veel soeps. Dus ja, we blijven zeiken, zijn we ook Haags voor. Dus ja, blijven we houden van onze club maar mogen ook kiezen om niet achter een trainer te staan. Voor Haagse begrippen is het nog heel rustig gebleven met alle perikelen en baggervoetbal.
0
Dinsdag 12 april 2016 om 21:16 uur

Langebach2

KR96 schreef:

8.75% x 125 miljoen is ruim onvoldoende om ADO over te nemen. Betwijfel ook of ik zo`n mafkees als eigenaar wil.


Overigens staat jvz achter Wigt.
John van Zweden moet lekker gaan genieten van dat geld. Is zijn pensioen en voor zijn kinderen. Ben wel voorstander van een aantal haagse aandeelhouders met supporters die de club overnemen. Als John 20% van onze club koopt, zou dat niet verkeerd zijn samen met bijvoorbeeld Rob Jansen en de gemeente.
0
Zondag 10 april 2016 om 12:08 uur

Thehague070

tim_b schreef:

en weer een beetje hoop om nog een kans te maken op de play offs.........

o nee toch niet....
Om schijt ziek van te worden en dan nog hoor je dat t zo goed is zolang t kan moet gvd werken ervoor maar ja haagse mentaliteit zit er niet meer in de ploeg
0
Zaterdag 9 april 2016 om 21:38 uur

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

Geef het maar op joh, die gasten snappen het toch niet.... hun vriendje Wang is heilig en heeft niets verkeerd gedaan en het is allemaal de schuld van Wigt.

Al hun simplistische argumenten zijn hier al tientallen keren door diverse weerlegt, ze willen het gewoon niet horen, sterker nog ze gaan nu zo ver door te claimen dat Wigt eigenlijk best wel baalde toen er twee miljoen werd overgemaakt, het is te triest voor woorden.

Moet er niet aan denken dat ja knikkers als Jansen en dat Gradyon mannetje AD waren geweest, dan hadden we veel dieper in het moeras gezeten. Met als die al achterlijke en onbetaalbare aankopen, Wigt doet het prima en het overgrote deel van de supporters denkt er precies zo over.

Dus zoals ik al zei, lekker laten gaan joh, het is pure entertainment om te zien hoe diep de Wangers en Wight haters zichzelf in een gat moeten graven om Wigt te blijven blamen en Wang het hand bij het hoofd te houden.




Joh jullie en vooral jij wil of ken niet goed lezen!

Ten eerste is Wang mijn vriend niet en had ook liever een groep Haagse investeerders willen zien. Maar die willen de club voor een grijpstuiver overnemen!

Heb ook nooit gezegd dat alleen Wigt schuldig is geweest of je moet met bewijzen komen?

Iedereen binnen de club is schuldig, stelletje amateurs allemaal!

Daarin tegen is er voor jou maar een schuldige aan te wijzen, dan begrijp je het ook niet dus!
0
Woensdag 6 april 2016 om 15:51 uur

Jerry070

Hansen verkopen ? Een van de smaakmakers een Deen met een Haagse mentaliteit een winnaar !! Lekker havenaar en schaken verkopen heb je niks aan de een is te lui om te lopen en de ander met ze voorspelbaren bewegingen waarvan elke verdediger al 5 min voor hij aan ze actie begint al door heeft wat die gast gaat doen !!
0
Dinsdag 5 april 2016 om 09:26 uur

Advertentie

Kees

Onderstaande tekst van Rob Blankenstein op Haaglandenvoetbal lijkt mij juist wel correct. Haaglanden is altijd goed geïnformeerd en lult geen onzin zoals de Dagbladen.



Jan Willem Wigt: ,,Kleinere selectie denkbaar, mensen met 1-jarig contract moeten vrezen”
ADO Nieuws, Nieuws
4 april, 2016


De kans dat ADO Den Haag voor komend seizoen de begroting die nu ligt op 15 miljoen euro moet verlagen naar ca. 14 miljoen niet ondenkbeeldig. Wat de directe gevolgen zijn voor de selectie en het overige personeel van de club is nog niet met zekerheid te zeggen.

Tekst: Rob Blankenstein

Met name personeel dat een 1-jarige verbintenis heeft bij de Haagse BVO moet vrezen voor haar baan. De verwachting bij de overname van ADO Den Haag door Wang was overigens dat de begroting opgeschroefd zou kunnen worden naar 18 miljoen euro, maar die hoop is inmiddels ijdel gebleken. Op dit moment neemt ADO Den Haag op de financiële ranglijst volgens Wigt (foto) de elfde positie in en daar moet de club zich de komende periode op de sportieve ranglijst dan ook op richten of de eigenaar moet de voorwaarde van de door hem uitgesproken ambitie (top 5-positie – red.) alsnog in financiële zin faciliteren.

Twee miljoen

Tijdens een op een maandag gehouden persbijeenkomst maakte directeur Jan Willem Wigt bekend dat de twee miljoen die afgelopen week door eigenaar Wang is overgemaakt, gebruikt gaat worden om met name het liquiditeitstekort van 1,3 miljoen euro weg te werken. Wigt gaat er nu dan ook vanuit dat de licentiecommissie van de KNVB de club terugplaatst naar de ‘veilige’ categorie 2. Of Wang de resterende 1,7 miljoen van de in totaal toegezegde 3,7 miljoen euro dit lopende seizoen nog overmaakt is onbekend.

John Metgod

Voor komend seizoen is het onduidelijk of eigenaar Wang nog gaat investeren in de club, derhalve stapt ADO Den Haag nu op voorhand al over op plan B, waardoor de begroting terug wordt geschroefd. Momenteel wordt bekeken wat de bezuinigingsronde concreet gaat betekenen voor de club en wat de gevolgen zullen zijn voor de selectie en technisch directeur John Metgod en het overige personeel.

Wigt: ,,Het is onze frustratie dat iedere keer de verwachtingen die gewekt worden vanuit China niet worden waargemaakt. Ik weet ook niet waarom het negen maanden heeft moeten duren voordat er eindelijk een deel van het beloofde geld is overgemaakt. Wang is daar ook verder niet op ingegaan tijdens zijn recente bezoek aan Den Haag. In die gesprekken glimlacht hij vooral vaak.”

Beleidsplan

Over het beleidsplan, waarvan Wang recent nog heeft gezegd dat hij dat nog nooit heeft gezien, zegt Wigt dat de Chinese eigenaar akkoord was met dat plan en de besteding van de beloofde 3,7 miljoen in dit seizoen. Verder benadrukt Wigt dat ADO weer zelf aan het stuur zit van de club en dat ADO nu dankzij de storting van de twee miljoen euro de tekorten kan wegwerken, maar dat de ambities moeten worden bijgesteld, die passen bij de begroting conform plan B. En daar hoort geen verwachting bij als een plaats bij de top vijf van Nederland.

Op de vraag hoe ADO Den Haag zelf meer geld denkt te genereren, gaf Wigt aan dat dit een kwestie van meerdere jaren is en dat geduld hierbij een belangrijke rol speelt. Wel zei hij, dat er momenteel gesprekken lopen, maar of dit dan potentiële ‘grote’ bedrijven zijn, daar ging de algemeen directeur verder niet op in.

Natuurgras

De uitspraak van Wang bij zijn eerste persconferentie in Nederland met betrekking tot weer terugkeren in het Kyocera stadion van kunstgras naar natuurgras, wilde Wigt wel even nuanceren dat dit niet zo simpel ligt. Wel het vervangen op zich, maar de problemen liggen met name in het vinden van een accommodatie waar de selectie dan kan trainen en dus heeft die wens van Wang op dit moment geen prioriteit.

Zheng Lee

Over de de komst van de Chinese zakenman Zheng Lee als vooruitgeschoven post van eigenaar Wang zegt Wigt: ,,De komst van Zheng Lee verandert niets aan de situatie. Hij is van harte welkom, maar de aandeelhoudersvergadering beslist over de rol die Zheng Lee zal krijgen binnen de club. Bovendien moet er eerst een werkvergunning geregeld zijn.” Overigens staat in de statuten van de club, dat het management in Nederlandse handen dient te blijven.

Zelf investeren

Zoals gecommuniceerd door Wang is hij vooralsnog niet van zins om zijn aandelen weer te koop aan te bieden en als hij van mening verandert, antwoordde Wigt op de vraag of hij dan zelf bereid zou zijn financieel in te stappen als één van de gefortuneerde Haagse investeerders, voor zover daar al sprake van zou zijn, bevestigend noch ontkennend.

© Haaglanden Voetbal


0
Dinsdag 5 april 2016 om 08:26 uur

JB

Tommy schreef:

Ja en dan worden ze 17 en komt dat tyfu. S 020 en krijgt ado een opleidingsvergoeding.
Zoals je hier op de box van een "ingewijde" hebt kunnen lezen, is dat gebeurd omdat de club uit Diemen-West (zoals wel vaker) onder tafel en al ver voordat het volgens de regels is toegestaan (de dag dat een speler 16 wordt) een contract beloofd had. En dat ADO daardoor op de 16e verjaardag van die speler voor lul aan de deur stond met een contract voor 3 jaar.
Leuk voor die speler, die heeft nu een zaakwaarnemer van Doyen en weet ook al dat hij voor zijn contract daar is afgelopen verkocht gaat worden. Maakt niet uit waarheen. Daar betaald die club Doyen fors voor.

Zoals je deze week op de officiële site hebt kunnen lezen, is bij de volgende lichting talenten ADO alerter en zijn talenten in dezelfde week dat ze voor het Nederlands elftal van hun leeftijdscategorie worden geselecteerd ook door de club vastgelegd.

En natuurlijk, de aantrekkingskracht van onze opleiding is nog niet zo groot als die van sommige anderen.
Maar laten hopen dat de tijden dat er zelfs Haagse jongens in de jeugd van Heerenveen speelden definitief voorbij zijn....
0
Zaterdag 2 april 2016 om 19:58 uur

Nu online

GS, Lellow, Marcie, Swaber, Tante Wil, CashD070, ADOZoetermeer, KickOff, Bastiano, LeoH, lulijzer en 304 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 295
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1