Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 295
Volgende pagina

oodh

Max schreef:

Ik heb trouwens weinig begrip voor het feit dat Alberg er opeens naast wordt gezet.
Alberg is een goeie voetballer maar geen goeie aankoop. Hij moet op dezelfde positie spelen als Gehrt, dus is hij eigenlijk overbodig. Geld voor hem had besteed moeten worden aan een verdediger. Nu stelt Steijn Bakker op, zonde van die jongen. Dat is echt geen verdediger. Helaas weer een kansloos partijtje.
0
Zondag 3 november 2013 om 00:17 uur

ADODENHAAG

Dannyy schreef:

Malone speelde echt fantastisch in plaats van Alberg.
Je mistte absoluut een verdediger. En Malone is nooit een middenvelder geweest. Alberg had prima kunnen spelen.. Zuiverloon centraal en Malone RB. En Cabral laten spelen, dan moet je echt een paar wieldoppen voor je ogen hebben.
0
Zaterdag 2 november 2013 om 23:38 uur

ADODENHAAG

Wat een kansloze wedstrijd. Wanneer is die exit van Steijn... Bakker is geen verdediger en Cabral is een mislukking.
0
Zaterdag 2 november 2013 om 23:26 uur

troje

Prima verdediger die Cabral!
0
Zaterdag 2 november 2013 om 20:07 uur

H@@GenEES

2e minuut AZ-ADO eerbetoon Fernando Ricksen

In de tweede minuut van de wedstrijd AZ-ADO Den Haag van zaterdag 2 november 19:45 uur roepen we alle supporters op te gaan staan en te applaudisseren voor Fernando Ricksen. Bij de verdediger die van 1997 tot 2000 met rugnummer 2 voor AZ speelde werd vorige maand de ernstige spierziekte ALS geconstateerd, zo afgelopen woensdag bekend.

In de tweede minuut (voor de duidelijkheid: van 10 tot 1:59) zal een megadoek van Fortuna Sittard met het portret van Ricksen over X2 gaan en tevens onderaan de tribune een nieuw spandoek worden getoond om steun te betuigen aan de 37-jarige Ricksen. Ook tien supporters van Fortuna, de club waar Ricksen zijn carrière begon en afsloot, zijn zaterdag bij de wedstrijd aanwezig op kaarten die AZ voor hen geregeld heeft. Complimenten aan AZ hiervoor!

AZ heeft de oproep inmiddels ook via sociale media verspreid en voor de wedstrijd zal de stadionspeaker ook aandacht besteden aan de actie. Ook de spelers worden ingelicht.
0
Vrijdag 1 november 2013 om 21:36 uur

BLEISWIJK-1

ADOnieuwegein schreef:

Is niet landurig geblesseerd, was geblesseerd en is nagenoeg fit. Was dus ook niet de reden van zijn vertrek wat min of meer als een verrassing kwam voor Pascal zelf!!
Zoals andere ook schrijven....het kan bijna niet anders zijn dan dat het een verdediger is. En dan zijn de namen Boschaart en Kum toch ook bij mij de eerste die opkomen.

En wat veel shouters niet weten is dat vd.Kallen en Bosschaart erg goed met elkaar door een deur kunnen. Ik heb vd.Kallen ooit een keer hele mooie worden over Pascal horen zeggen!
0
Vrijdag 1 november 2013 om 08:40 uur

Advertentie

frans swa

ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat t géén verdediger is.

maar goed, oriënterend gesprek....
0
Donderdag 31 oktober 2013 om 19:55 uur

pajam

Bleek schreef:

Lexie komt thuis!
onmogelijk!

Onder Koeman een vaste waarde bij een outsider voor de titel, speelt in ieder geval mee voor de top5 positie.
Dan zou hij teruggaan naar zijn cluppie en onderin om plaatsen 18-10 spelen?

Geloof dat niet.

Maar is het sowieso niet raar als er wéér een speler gehaald wordt?
Zal waarschijnlijk sowieso een verdediger zijn, er zijn al 5 aanvallende spelers (Esajas, Cabral, Kramer, Schet en Gouriye) en 3 middenvelders gehaald(Gerht, Alberg, van Haaren).
0
Donderdag 31 oktober 2013 om 19:46 uur

wdr

Ik wil vooral Jol hier, maar als ik dat zo hoor dan is de directie dikke vrienden met Steijn en laten ze hem ongeacht de stand op de ranglijst fluitend het jaar afmaken. Immers mag terug komen. Verdediger mag ook. Goede aanvallers en middenvelders genoeg verder wat mij betreft.
0
Donderdag 31 oktober 2013 om 19:44 uur

zuid tribune

Net zaten Piet Jansen en Maurice Steijn ruim twee uur in de bar bij vd Valk in Nootdorp, niks geen gespannen gezichten, relaxed, informeel, Maurice aan wit wijntje! Zag ook niemand aanschuiven of iets dergelijks. Was 1:1. En geen Buly of Alves gezien. Hoop ook dat het toch een leidinggevende verdediger is.
0
Donderdag 31 oktober 2013 om 19:27 uur

Nu online

Dannyy, Prutser 070, Alle ballen op Jort, ADOZoetermeer, GroenGeelHart070, Erik070, R.E., Rikkie1 en 162 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 295
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1