Welkom in de shoutbox, gast
Edwin
Probleem is dat vuurwerk gewoo het hele jaar door te koop is in litouwen
Dus als het er is, moet je het kopen en mee nemen naar het stadion ....... De verkoop is het probleem niet. Het probleem is, dat er eikels zijn, die hun eigen 'kik' willen, ook als dit de club schade oplevert.
Als een deur open staat moet je inbreken?
![]() |
Vrijdag 15 juli 2011 om 09:53 uur |
jamesjones
Het thuisduel schijnt uitverkocht te zijn volgens eredivisielive
Dat was toch al redelijk bekend volgens mij?
Lange zijde was al niks meer en afgelopen week was de kassa nog beetje open voor het laatste restje van de losse kaartjes. Maar dat was minimaal.
![]() |
Donderdag 14 juli 2011 om 19:55 uur |
Tommy
ja precies vicento speelt heel slecht. en leeuwin heeft niet genoeg voetballend vermogen voor het middenveld hij staat 10keer voor jens die geen ruimte krijgd dordat ramon alles dicht loopt
het is wel te hopen dat steyn zijn ogen ff open gaan met zn in gun deze jongens deze wedstrijd.
gaat gvd gewoon voetballen met je sterkste team
![]() |
Donderdag 14 juli 2011 om 18:50 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Het is te lezen, las net wel in het AD dat Derijck niets weet over belangstelling van fietstas voor hem.
![]() |
Donderdag 14 juli 2011 om 09:26 uur |
Haegsche Nees
Advertentie
jml
Van den Brom maakt zich 'absoluut zorgen'
Vitesse heeft nog minimaal zes nieuwe spelers nodig om fatsoenlijk aan het nieuwe seizoen te kunnen beginnen. De onrust neemt daardoor toe, ruim drie weken voor de start van de Eredivisie.
"Ik maak me absoluut zorgen, maar dat doen we intern allemaal", zegt trainer John van den Brom, die nog minimaal zes nieuwe spelers wil zien. "We zijn achterin erg kwetsbaar en ook op het middenveld hebben we veel te weinig spelers. Deze selectie mist body, power en ervaring."
De oefenmeester is momenteel met de selectie op trainingskamp in Duitsland, waar donderdag ook eigenaar Merab Jordania zal verschijnen. "Dan kan het ook heel snel gaan", vervolgt de coach tegen Omroep Gelderland. "We gaan zitten, praten en de open posities invullen met de juiste spelers die daarbij horen."
Tot die tijd hoopt Van den Brom het hoofd koel te kunnen houden. "We moeten rustig blijven en toeslaan als het kan. Bij Vitesse bieden zich zat spelers aan. Daar ligt het niet aan, maar we kopen niet lukraak. We willen echt de juiste spelers halen."
Eén van die juiste spelers is Timothy Derijck, spelend voor Van den Brom's oude club ADO Den Haag. "Klopt, we willen hem graag. Of het haalbaar is? Ik denk van wel, maar concreet zijn we er niet mee bezig", besluit de oefenmeester.
Vitesse versterkte zich tot dusver alleen met doelman Marko Meerits en middenvelder Renato Ibarra.
![]() |
Woensdag 13 juli 2011 om 11:36 uur |
angelo
Toornstra: "Geld niet altijd doorslaggevend"
Jens Toornstra belde FC Utrecht af zodat hij komende donderdag met ADO Den Haag aan het Europese avontuur kan beginnen. Spijt heeft de middenvelder absoluut niet.
"Ik heb het echt gedaan voor het duel van donderdag tegen Tauras", zegt Toornstra in De Telegraaf. "Daar kijk ik naar uit. Ik wilde daar (in Litouwen, red.) per se spelen met ADO."
Het 22-jarige talent had in Utrecht veel meer kunnen verdienen. "Geld is niet altijd doorslaggevend", kaatst hij. "Al komt dat misschien omdat ik pas twee jaar betaald voetbal speel. Ik voetbal nog altijd voor mijn plezier, en wel zo hoog mogelijk, wat momenteel op Europees niveau met ADO is."
"Wij zijn een soort vriendenteam. Zozeer zelfs, dat ik dat gevoel niet eens had bij de amateurs. Ik vind het hier écht leuk. En zeker nu de anderen ook blijven, kijk ik uit naar het volgende seizoen", aldus Toornstra.
een prachtig mooi stuk in de telegraaf
doe net mijn ogen open en lees je dit
mijn dag ken niet meer stuk
![]() |
Woensdag 13 juli 2011 om 09:49 uur |
ADOnieuwegein
Zo weer zijn weer in het land. Gisterenavond terug gekeerd van Ibiza, staan er gewoon bijna 1000 shouts open. Nou die heb ik niet allemaal door gelezen ;) Maar gelukkig blijft verhoek en Toornstra. Nu moet die Bromsnor in Ernem wel met zijn poten van Dereijk afblijven, die vuile vieze bloedhond !!! En die Van Leeuwen van Fietstas loopt nu al te roepen dat hij Dereijk te duur vind. Dat zal Timo leuk vinden!! Dus die blijft ook gewoon, want Fietstas is geen verbetering.....
![]() |
Dinsdag 12 juli 2011 om 13:01 uur |
Prutser 070
Wat een smerige actie om hem op marktplaats te zetten. Ik stond 3 kwatier voor de fanshop open ging al te wachten en was alsnog te laat omdat na 60 mensen alle shirts (behalve kindermaten) al uitverkocht waren. De meeste namen er namelijk 3 of 4 mee. Als je dan een limited edition maak verkoop er dan wel maar 1 per persoon want nu kon je verwachten dat ze doorverkocht worden.
![]() |
Maandag 11 juli 2011 om 16:42 uur |
<FCDH>
Ik denk dat 3 miljoen wel klopt. 6 miljoen is echt veel te veel!
Voor donderdag klinkt logisch i.v.m. het niet meer Europees inzetbaar zijn voor AZ. Ik weet ook dat Verbeek een groot fan van Verhoek is.
Al kan ik mij niet voorstellen dat AZ 3 miljoen gaat betalen. Wilde ze ook niet voor Beerens betalen.
Het kan best zijn dat Verhoek naar AZ wil. Alleen vind ik dit nou ook niet echt een verbetering!
Nou vooruit dan ergens tussen de 3 en 6 miljoen;) maar ik geloof nooit dat hij naar az gaat is ook geen verbetering ik denk eerder dat ado ze contract open breek
![]() |
Maandag 11 juli 2011 om 16:18 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |