Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 302
Volgende pagina

gillah

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Hamdi: degradatie geen ramp, gaan we vrolijk verder
Mohammed Hamdi beseft dat degradatie bij ADO Den Haag al jarenlang boven de club hangt.
Lees het nieuwsbericht
Wat een directeur is dit zeg...

Natuurlijk is het een feit dat er minder budget is. Maar dan helpt het niet mee als je drie `grootste` aanwinsten (Morrison, Elmkies, Karelis) na 13 wedstrijden nog 0,0 bijdrage hebben gehad.

Mijn shout van vanochtend was positief ingestoken. Maar als je naar de eerste helft kijkt.... De laatste 15 maanden zijn er weinig goede keuzes gemaakt bij de club.
0
Maandag 21 december 2020 om 14:05 uur

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

Ik vind ook dat Bourard in de basis hoort. Hij brengt energie en hij durft gewoon, ook al lukt het niet altijd.

Wat mij deze start vooral heeft laten zien is dat wij geen ploeg hebben om degradatievoetbal te spelen. We missen de duelkracht om verdedigend te spelen en dan overeind te blijven.

Dus moeten ze van eigen kracht uitgaan en gaan voetballen. Dan zal je vast een paar keer hard onderuit gaan, maar uiteindelijk ga je meer punten pakken dan met voorzichtig spel.

Of dat uiteindelijk genoeg zal zijn om degradatie te ontlopen moet blijken. Maar ook als we degraderen is het beter als spelers zich individueel hebben laten zien, dan kan je er nog een verkopen.
Hier kan ik me heel erg in vinden. Ook het vermogen om over deze competitie heen te kijken.

We hebben nu een 18 jarige, 19 jarige en een handvol twintigers laten debuteren. Eigenlijk alles wat we graag zien. Bij vlagen zie je dat meerdere van deze spelers ook best goed kunnen voetballen. Alleen is dit mogelijk niet genoeg.

Als we voetballend ten onder gaan. Dan kan je met deze jongens een niveau lager verder. Of als ze voetballend wat hebben laten zien een goede prijs vragen. Maar dan moet je wel met lef voetballen.

Mits goed meevoetballend, zou ik altijd Bourard en Philipp opstellen. Hebben alle twee het vermogen om te scoren en voorzetten te geven. Dit rendement heeft bijvoorbeeld een Bilal de laatste 3 jaar niet laten zien. Terwijl Bilal misschien wel beter kan voetballen dan Philipp. Besuijen heeft de afgelopen jaren niet veel gescoord. Maar die heeft ook het vermogen om te scoren of iets voor te bereiden.
Bij Kishna zie ik de winst sowieso in de rust die hij uitstraalt naar de voorste linie.
0
Maandag 21 december 2020 om 10:28 uur

daveadodh

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk dat het inmiddels wel klaar met Morrisson is. Vandaag ook niet op de bank.
Ik denk dat het binnenkort klaar is met Koopmans. Zijn negativiteit en laatste tijd ook blunders kunnen hem wel eens de kop gaan kosten
0
Zondag 20 december 2020 om 16:47 uur

Gast

Wat een psychologie van de koude grond van die stumpers van fox. Ajax was tot de laatste seconde scherp alleen Ado was dat ook. De talenten zijn nu al beter dan de meeste huurspelers. Amofa en Mulder een dikke voldoende kan je nagaan als Stein nog mee gedaan had. Dit is het laatste wat ik over Koopmans zeg hij heeft spring en duik vrees,maakt ieder wedstrijd kinderlijke blunders, en is een grote zenuwlijder in de goal en dan heb ik het nog niet over zijn spel voortzettingen.
0
Zondag 20 december 2020 om 16:44 uur

kako

Lees de laatste 187 shouts ff door .......begrijp er niets van dat jullie hier op de box zitten. Vreselijk, wat hadden jullie dan verwacht. Ik blijf vertrouwen in Jol en Brood hebben. Wat een negatieve shouts, ongelooflijk
0
Zondag 20 december 2020 om 16:30 uur

FCDHZwoude

supporter-noord schreef:

mooi hoor, 2-4 klinkt al veel beter.
Hoop dat dit de laatste keer 5 verdedigers is. Zet er tegen die ondersten maar 3 neer. Meer duels op her middenveld creeeren waar gevaar uir kan komen.
0
Zondag 20 december 2020 om 16:10 uur

Advertentie

Kaos

Pffff.. ze gaan gewoon weer proberen zo een uitslag neer te zetten.

Zoals ik vorige week al zei ff mededelen dat als je de 5 voorbij gaat er een aantal hun laatste wedstrijd gespeelt hebben.
0
Zondag 20 december 2020 om 14:55 uur

Tommy

Bolskie schreef:

Hoe kan je dat zeggen. We zijn gewoon een ronde verder gegaan zonder te voetballen.
Kijk ff de laatste jaren naar het aantal uitwedstrijden en welke tegenstanders we zo beetje loten.
We hebben echt weinig geluk met loten over het algemeen
0
Zaterdag 19 december 2020 om 23:50 uur

BLEISWIJK-1

FFL schreef:

Gunstige uitslag bij Zwolle Emmen
Zeker. En ze zullen ook geen zelfvertrouwen opgedaan hebben.

Emmen speelt de laatste wedstrijd voor de winterstop tegen Utrecht. Grote kans daarom dat Emmen voor de winterstop geen wedstrijd wint.
0
Vrijdag 18 december 2020 om 22:10 uur

kako

marcellino schreef:

Goh wat denkenden hier weer als supporter
Noem een rede dat we met dit elftal dan ook maar kans hebben om gelijk te spelen.ik hoor hier als ajax ons onderschat nou dan nog wint ajax.

Maar dat mag hier niet gezegd worden want dan ben je een nep supporter.

Hopelijk heb ik het mis en kan ik hier volledig afgemaakt worden echter ga ik daar niet van uit.
Demk dat het minimaal 3 doelpunten verschil word en dan hebben we het goed gedaan.
Wie is we in jouw laatste zin?
0
Vrijdag 18 december 2020 om 09:33 uur

Nu online

M1905, opper, Swaber, Ado Vakkie S, FC Jeff, rien1, Alle ballen op Jort, Bert, JvDH, Ronaldo, wiegah070, Erba1, ADOZoetermeer, Rob2002, Ceessie, Marcie, FFL, Anne van Schuurman, ADO079 en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 302
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5