Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: midden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 303
Volgende pagina

?

keesvld schreef:

We lopen nou wel te k maar we doe er niks aan we hebben dat vroeger ook veel gehad maar dan waren we met NOORD met ze alleen tegen een man.
Dat ging dan 90 min door
Nu mis ik dat op NOORD
Maar ja er is zoveel verandert op NOORD het is niet meer zo als vroeger
Wat dat betreef geef ik Haagse Roel gelijk
Ik zit nu op ZUID als ik dan naar NOORD kijk denk ik was het maar weer zo als vroeger maar die tijd zal nooit meer komen
ja dat is zo het is af gelopen ik weet nog dat we het bestuur gingen bestormen met een paar hondert man maar nu mag je blij zijn met een handje vol erg heel erg is dat ik zit iedere vrijdags in het honk bij de haag en als ik dan kijk dat er ook maar een paar man zitten nee het is af gelopen en pas op we gaan dagaderen let maar op en dan moet midden noord nog gaan klappen zoals gisteren nee de rug toe keren als de spelers naar midden noord komen hun moeten zelf ook is in actie komen ik heb met een paar spelers gepraat en die durfen niet voor hun mening uit te komen bang voor hun plaatsje dat is te begrijpen we moeten in actie komen zeg het maar?
0
Zaterdag 14 oktober 2006 om 10:35 uur

sja

Ik zie Koefo al voor me; de overwinning vierend voor midden noord! Hopelijk eindelijk weer een wedstrijd op de vrijdag die het kijken waard is. Als ADOOW weer promoveert kom ik graag weer eens langs hehe! i.i.g. succes vanaamd en vooral tegen utrecht!
0
Vrijdag 13 oktober 2006 om 15:51 uur

b.rontberg

put your hands up 
put your hands up
put your hands up for the hague
I LOVE THIS CITY!!!
 

klinkt wel  vanaf midden noord

 

0
Maandag 2 oktober 2006 om 13:56 uur

maniax

FCDH schreef:

Waar blijven die acties dan jongens?? 

Echt een stelletje kk kneuzen zijn we gewoon.. Soms schaam ik me dood om Den Haag supporter te zijn en dat komt niet door alle negatieve publicaties maar de zoetsappige instelling van het grootste gedeelte van onze ``aanhang``

FC DEN HAAG = DOOD 

helemaal mee eens wij als midden noord worden steeds liever en iedereen lacht ons uit omdat we ons gedragen!! ITS TIME TO MAKE A STAND!

0
Vrijdag 29 september 2006 om 19:24 uur

vincent

supporter schreef:

U hebt alleen de voordelen genoemd. 
En nu de nadelen.
gaat U gang.
Het ging hier over iemands gevoel flappie.
Sluit me aan bij roel: ik ga geen dag autorijden om buiten het zuiderpark te gaan staan. De spelers hebben onze steun nodig. Het bestuur moeten we echt op een andere manier aanpakken. Ik zit trouwens op zuid. en zal ook in het nieuwe seizoen gewoon lange zijde gaan zitten, omdat dat nu eenmaal het beste overzicht van voetbal geeft, en dat is waar ik in 1e instantie toch nog steeds voor kom.Het is pure minachting van het bestuur als ze denken dat de jongens van midden-noord niet voor de voetbal komen en ze dus ook gewoon achter de goal kunnen.Geef ze dan allemaal een abonnement kpn en zorg dat ze thuis blijven voor de buis.
0
Vrijdag 29 september 2006 om 10:54 uur

slain

North Side blijft North Side.

Juist mooi dat de lange zijde straks in het midden oosten ligt en we gewoon zingen:
CAN U HEAR THE NORTH SIDE SING,
THE NORTH SIDE`S MARCHING IN.....

bij uitwedstrijden zingen we het tog ook en dan staan we ook niet op noord 

WIJ zijn Midden Noord,waar we ook staan.


0
Donderdag 28 september 2006 om 23:25 uur

JP

Even mijn gevoel:

Midden Noord.

Exacte datum weet ik niet meer maar het was tegen FC Utrecht. Mijn zwager toen 25 en ik 12 jaar nam me mee naar het Zuiderpark. En Jezus als jochie van 12 jaar mee naar het Zuiderpark was sjonge jonge dat was rete spannend. Eerst drie keer schijten en toen op de fiets van de Hengelolaan naar het Zuiderpark. Bij aankomst een heerlijke sfeer, lekker druk, hoop publiek en vooral hoop groen en geel. Mijn zwager kocht de kaartjes en een echte schawl met opdruk FC Den Haag voor de lange zijde. Trots als een pauw ging ik naar binnen, toen nog zonder beveiliging, hekken en te veel politie.

De warming up van de spelers werd door luid gezang ondersteund. Mijn hemel fantastisch vond ik het terwijl de wedstrijd niet eens begonnen was. De wedstrijd zelf was voor mij een aaneenschakeling van emoties. Fantastisch hoe het publiek (lees Midden Noord) de club ondersteunde. Ook de supporters van de tegenpartij werden niet geschuwd. Dat was nu eenmaal het spel dat werd gespeeld.

Wat de uitslag was weet ik niet meer, wat ik wel weet is dat die eerste ervaring mij een soort virus heeft bezorgd dat nooit meer verdwenen is. Als ik het moet omschrijven is het voornamelijk de typisch Haagsche mentaliteit, grote bek, enthousiasme, sfeer, passie en de clubliefde van de supporters. Zonder Midden Noord geen sfeer, geen enthousiasme, geen passie etc.

Ook ten tijde van tegenspoed was het altijd Midden Noord wat was gevuld met de die hards. De jongens met de grote bek, de liefde voor hun club, de passie en hun tomeloze inzet, ondanks de slechte resultaten, met hun geluid, herrie, vuurwerk, vlaggen en spreekkoren toch achter hun club te staan.

Nog steeds bezoek ik de thuis wedstrijden van mijn club en geniet volop van de vaak heel originele spreekkoren, spandoeken, het enthousiasme. Nee, niet meer vanaf Midden Noord, als papa van bijna 40 bekijk ik het vanaf de ander kant. En natuurlijk is er veel veranderd, de wereld verhardt, de mensen zijn hard, de spreekkoren en ander teksten verharden. Op zich is dit niet uniek, gebeurt ook om ons heen, waarom niet in het stadion. Maar wat niet veranderd is de sfeer in het Zuiderpark, het enthousiasme van Midden Noord, de sfeermakers van Ado of FC Den Haag.

Midden Noord is veelal de inspirator voor de spelers, de botte bijl van de tegenstander en de doorn in het oog van menig ander supporter. Voor mij al bijna 30 jaar.

De moraal van dit verhaal:

Bestuur van ADO Den Haag denk eens na wat het begrip en de positieve impact van Midden Noord is geweest en nog steeds is. Bij mij als “oude” rot, de spelers en de vele mensen die hier een warm gevoel bij hebben. Stap hier niet zo gemakkelijk overheen en gun de sfeermakers de plek die ze hun hele leven al hebben. Nee niet achter een doel, maar aan de lange zijde, met warme worst en supporters om hun heen.


0
Donderdag 28 september 2006 om 21:17 uur

Midden-Oost

Westlandse Willem schreef:

Waarom heeft iedereen ´t over ´Noord´ ?
Alsof  `Noord` boven alles staat!

Iedereen mag op de lange zijde zitten, zolang `t maar supporters zijn!

Volgend jaar bestaat Noord niet meer want dat wordt waarschijnlijk voor de uit-supporters. Midden-Oosten klinkt ook wel en is een mooie opvolger van Midden-Noord.

Iedereen moet zijn seizoenkaart opzeggen en eerst losse kaartjes kopen, kunnen we eerst kijken wat we doen of het moet hier gezamenlijk afgesproken worden. Als het bestuur een list weet te verzinnen, gaan we toch gewoon op de hoofdtribune zitten ... ?

 

0
Donderdag 28 september 2006 om 16:14 uur

Advertentie

Midden-Oost

Loosduinuh schreef:

Mwah.. Het bestuur wil gewoon geld verdienen en zal dus een marktconforme prijs voor de lange zij vragen. Dus extra duur maken doen ze niet, anders komt er geen hond meer kijken (ook geen gezinnen).
Het zal wel wat duurer worden als noord nu, maar ik schat dat het rond de 22 euro gaat kosten. En dat is veel voor een gezin.Reken maar uit: 4*22 = 88. Dus misschien wordt het wel goedkoper..
Je betaald nu ook al langezijde prijzen dus echt veel duurder zal het niet worden. 

De truc is dat achter de goal straks een stuk goedkoper is. Straks lange-zijde : € 22 en achter de goal : € 12. Op die manier zal een groot gedeelte kiezen om achter de goal te gaan staan/zitten.

Ik ben net nog naar het staion geweest en het ziet er prachtig uit. Volgend jaar gewoon weer op de lange zijde zitten/staan en dat wordt dus Midden-Oost. Achter de goal vind ik een drama, krijg ik het idee of ik naar een uit-wedstrijd sta te kijken.
0
Donderdag 28 september 2006 om 16:09 uur

vrolijk

ik hoorde dat het stadion uit twee delen gaat bestaan vak west 1,2,3 en oost 1,2,3 dus midden noord heb je helenmaal niet meer
0
Donderdag 28 september 2006 om 15:50 uur

Nu online

Dang3r, Lellow, wiegah070, Franky, FC Jeff, bommetjebas, DenHaag070! en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 303
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5