Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 305
Volgende pagina

FFL

Als ik Fraser zo beluister in het interview van gisteren, is hij er vrij zeker van dat Schaken komt. Hij noemt hem al bij de buitenspelers die voor handen zijn en dus Quincy vooralsnog niet nodig heeft.
Dinsdag bod op Havenaar, die lijkt wel te komen en de tweede spits, Tevrede lijkt me een jonge welkome speler, die bui Feijenoord het nog niet redde maar zeer bruikbaar is voor ons. Armenteros is een hele goede voetballer die ik ook niet zou afwijzen.
0
Zondag 12 juli 2015 om 18:05 uur

Garcia

Dannyy schreef:

Ik hoor net dat Gorrè geen bal heeft geraakt. Duplan is ook maar matig, tot nu toe dus niet echt een versterking gebleken.
Dat viel ook wel mee, je ziet wel dat je dit seizoen een hoop plezier aan m kan beleven. Hij wil alleen te graag. Maar heb hem toch een paar x mooi een solo slalom zien maken. Vond hem veel meer indruk maken dan Duplan bijvoorbeeld. Houtkoop was ook echt dramatisch.

Speelde de tweede helft de basisspelers van dat team? Dat zag er een stuk beter uit dan de eerste helft trouwens. Dat vond die belchinees die naast mij stond ook. Ook wel heel apart, nog nooit gezien. Drie telefoons bij zich en alles door appen.
0
Zaterdag 11 juli 2015 om 19:40 uur

Johannes

GroenGeleGroninger schreef:

Ach, het zal vast wel meewerken dat je die nietszeggende potjes wint. Maar ik zou er verder niet te zwaar aan tillen. Ik heb het ook zo vaak gezien dat de voorbereiding heel stroef verliep en het seizoen uiteindelijk gewoon prima is verlopen. Paar jaar terug was er ook een oefenwedstrijd van Eindhoven tegen Heerenveen, verloor Heerenveen die wedstrijd met 4-0 ofzo iets. Toen dacht ik ook, dat Heerenveen gaat een kutseizoen tegemoet. Vervolgens speelde ze één van hun beste seizoenen ooit en Eindhoven eindige laag in de JL. Kortom; ik zou me er niet zo druk om maken. Selectie is verre van compleet, komen nog wel wat spelers bij en dan gaan we het wel zien hoe ze het doen in de competitie.
Resultaten zijn inderdaad onbelangrijk,maar het vertoonde spel is niet hoopgevend.. gelukkig isdat dan wel met een onvolledige selectie, dus nog lang geen paniek.

Die Joachim is geen geweldenaar, maar als hij bereid is om tweede spits te zijn op het moment dat Havenaar aansluit, en als het voor een schappelijk salaris kan, prima.
0
Zaterdag 11 juli 2015 om 19:04 uur

supporter-noord

Petah schreef:

Hoop nou maar dat havenaar niet komt word een tweede platvoet

Ga voor tevrede en evt een buitenlandse spits
Hoe vaak ga je dit nog zeggen.
Ik hoop nou maar dat die tevreden niet komt, word een tweede platvoet
Ga voor Havenaar en de rest buitenlanders.
0
Vrijdag 10 juli 2015 om 10:11 uur

Kees

Toch leeft die naam van Havenaar sterk binnen de club. Ik sprak gister iemand in het stadion en die wist ook exact de data te vertellen van de voorrondes Champions League etc. Dat Helsinki moet ook nog eens de tweede ronde halen etc. Of zijn ze van de eerste ronde vrijgesteld?

Ik ga het enige verstandige doen vandaag en is een aanrader voor iedereen hier om af te koelen: lekker naar Scheveningen en hopen dat ik H@@genees niet tegenkom. Die schijnt daar een vaste bezoeker te zijn
0
Vrijdag 10 juli 2015 om 10:03 uur

Petah

Hoop nou maar dat havenaar niet komt word een tweede platvoet

Ga voor tevrede en evt een buitenlandse spits
0
Vrijdag 10 juli 2015 om 09:12 uur

Advertentie

Jacco

Petah schreef:

Joh mensen als Frans Southpark nol Jos raaf voegen juist wat toe en dan krijg je zo een mongool die erop reageert
Mongool ook wel weer meteen.

Toch gek dat Jos Raaf (die ik overigens zeer serieus neem) vanmiddag precies het tegenover gesteld shoute als wat Nol nu doet.

Eigenlijk wel weer hetzelfde als ik doe: niemand binnen de club lekt meer info naar buiten, luister dan ook het interview van Fraser van gister nog maar eens.

Nogmaals dat hij Schaken heeft gezien, geloof ik en ik waardeer dat soort info! Maar als er daarna een "nieuwtje" wordt gedeeld wat ten eerste al in de media is geweest (behalve dat daarin staat dat er juist wel een grote kans is dat Havenaar voor Den Haag kiest) en tem tweede afkomstig zou moeten zijn van Eem bron buiten de club, ja dan twijfel ik daar aan!
0
Donderdag 9 juli 2015 om 20:22 uur

Johannes

Die Hector Hevel speelde een hele goede tweede helft gisteren. Prettig dat we die in huis hebben. Laten we dus vooral geen vage Ayrton-achtige spelers gaan halen die zo`n jeugdspeler blokkeren. Spelers die we halen moeten direct beter zijn dan wat we hebben. Hup Hevel!
0
Donderdag 9 juli 2015 om 15:33 uur

boppie

Dannyy schreef:

2e helft ;

Marengo - Korte - Duplan
Bakker - Victor - Kristensen
Meijers - Zuiverloon - Wormgoor - Ebeuhi
De Boer
Hey Dan, Omroep West zegt dat Hevel erin is gekomen in de tweede helft en dat Victor eruit is! Hoe zit het nou?
0
Woensdag 8 juli 2015 om 20:17 uur

Dannyy

Steenvoordan mag weer lekker naar huis morgen. Duplan heeft last van opstartproblemen(hoop ik) en Marengo gaat verhuurd worden. Malone en Jansen moeten er ook nog even inkomen.

Tweede helft Korte spits.
0
Woensdag 8 juli 2015 om 19:47 uur

Nu online

Haraldberg1, Advocado, vakkiel, wiegah070, Swaber, Dannyy, Franky en 267 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 305
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2