Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dezelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 307
Volgende pagina

Die

Ooievaar schreef:

Door hem waren we bijna weer in de jupiler beland afgelopen seizoen. Maar als deze zich zelf schromelijk overschattende, overal de schuld op afschuivende,  niets presterende louter gebakken lucht verplaatsende ijdeltuit blijft zitten waar hij zit, dan kan het nog wel eens een heel moeizaam seizoen worden.

Ik voel me in ieder geval wel zwaar gepiepeld door die prutser. Mijn ambitieniveau ligt ook wel wat hoger, dan de meeste volgers hier. 

Als - om dit te realiseren - daarvoor een tonnen verdienende blaaskaak het veld dient te ruimen dan zou me dat zeer welkom zijn.

Wie er achter hem staat of niet laat me overigens volkomen koud. Ik vind wat ik vind.


pro-Wetzelfiguur is  1 en dezelfde figuur die elke keer onder andere namenpost en verder heeft hij/zij  nog wat meelopers.

0
Dinsdag 28 juli 2009 om 10:45 uur

kojak1

Leidschenveen schreef:

Jij bent zeker fan van Albert Verlinde en z`n Shownieuws? Wat wil je nou bereiken met zo`n stompzinnig bericht over dat Atteveld niet goed in de groep ligt, roddelnicht.
Ik heb ook iets uit betrouwbare bron gehoord: dat een heleboel mensen jou, na Peter Hoek, de grootste lul vinden. Ik weet natuurlijk niet of het waar is, maar ik denk ik gooi het ook maar gewoon op

lekker kort en fel.zo ken ik je weer.en gelijk heb je.het zal toch niet dezelfde zijn he.
0
Maandag 27 juli 2009 om 19:39 uur

kojak1

raar dat hier alleen maar ongeregistreerden de boel afkraken en de hele club er bij.zou het toch een en dezelfde zijn die niet meer onder zijn eigen naam durft te shouten?
0
Maandag 27 juli 2009 om 13:25 uur

jim 81

fc schreef:

geen aankopen jongens moet je kijken hoe denhaag verbeterd is na de winterstop
buijs bij getekend had weg kunnen gaan en derijck ok powel; mot van ons vertrouwen krijgen komt hij er eg wel en rocky balboa vd bergh 9e plaats is voor fc denhaag
9e plaats?? mijn zege heb je, maar wordt gewoon weer billeknijpen. met dezelfde selectie hebben we de 2e seizoenshelft ook met de hakken over de sloot lijfsbehoud gehaald. merk dat het verwachtingspatroon voor dit seizoen erg hoog ligt,
maar dat kan dan alleen maar tegenvallen en onnodige irritaties naar de ploeg opleveren.
0
Zaterdag 25 juli 2009 om 10:41 uur

northy

Je bent wel erg trots op je sv dat je het bij elke shout zegt.
Gelukkig ben je al wat rustiger geworden met je afspreken bij de trap van vak O.
Gewoon normaal doen hier tegen elkaar,zijn voor dezelfde club.
0
Donderdag 23 juli 2009 om 23:46 uur

Bleek

Edwin schreef:

Er waren in totaal 8000 man aanwezig, waarvan er misschien 100 van die idioten.... Ram ze gewoon een keer van de tribune af. Dat gebeurde in het Zuiderpark ook, dus waarom nu niet?
Omdat iedereen die dat zou kunnen doen nu een SV heeft. Dat zijn namelijk dezelfde mensen die door jullie als tuig werden neergezet na de veldbestorming tegen Vitesse.. Beetje hypocriet om nu de hulp van deze mensen in te roepen.. Waarom pak je ze zelf niet aan??

Altijd hetzelfde liedje hier achteraf janken over dingen die op de tribune zijn gebeurd. Iedereen zit er toch zelf bij DOE ER DAN WAT AAN!!
0
Donderdag 23 juli 2009 om 08:40 uur

Advertentie

kojak1

ik begrijp niet dat jullie nog reageren op ongeregistreerden,wat volgens mij een en dezelfde figuur is.laat lekker lullen die mongool.en deze mooie shoutbox is intussen toch al het lachertje van de meeste fan sites geworden.dood en dood zonde.
0
Dinsdag 21 juli 2009 om 11:19 uur

Donnie

Nieuwe stoeltjes schreef:

achter het doel en op N O en P
Weet je toevallig ook of het stevigere stoeltjes zijn of zijn het dezelfde van papier maché?
0
Maandag 20 juli 2009 om 18:58 uur

Leidschenveen

Was net even bij het stadion. Er is toch wel enige loop naar de kassa nu. Er staat geen rij ofzo, maar de mensen achter de kassa hebben bijna continue klandizie.

Ook is men druk bezig stoelen te plaatsen. Op dit moment is men bezig op de vakken N en O. Het zijn echter wel (zo goed als) dezelfde als we hadden. Volgens Geer van Fansupport hebben ze wel een iets gewijzigde manier van vastzetten, maar het blijven waardeloze dingen.
0
Zaterdag 18 juli 2009 om 14:55 uur

JB

pindaqkaas schreef:

nee ik kon hem niet ver staan en er was ook een buitelandse spelers makelaar bij en die praate ook met miliec
Was het deze soms?

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/25542/elsad-zverotic/profil.html

Uit dezelfde stal als Milic, ook international voor Montenegro, back, tweebenig dus zowel als links- en rechtsback in te zetten.
Niet duur en pas 22!
0
Woensdag 15 juli 2009 om 23:33 uur

Nu online

barney0700, GS en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 307
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1