Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 308
Volgende pagina

grijze gek

Teen die Malone moeten ze gewoon zeggen
"Kom er mar effe uit jochie"
Want je ken echt niet voetballen he maloontje


0
Vrijdag 6 november 2015 om 20:34 uur

supporter-noord

de kerstman schreef:

wat een slechte verliezers huilen dat het een buitenspel doelpunt was is ie nog lekkerder afgeblufd die die dirk jan schouten van rijnmond radio ....
hoezo ?? dat doen een hoop shouters hier toch ook ? Nu hoor je niemand over de scheidsrechter tegen hebben of foute beslissingen. Kramer had gewoon een 11 meter moeten krijgen en Schaken stond dik buitenspel, hoezo hypocriet.
Een extra middenvelder in de vorm van Derijck maakt je verdediging sterker, daar hoef je geen trainer voor te zijn. Maar als je bijvoorbeeld Gehrt ipv die Jansen had opgesteld, die goser kan echt niet voetballen, dan toont die Fraser kloten maar helaas is hij laf.
0
Zondag 1 november 2015 om 15:24 uur

Gast

ADODENHAAG schreef:

Niet zo relevant wat ze hier zeggen. ADO moet het zondag een keer zelf laten zien. En dat er ook bij de ADO supps weinig vertrouwen is, is niet zo gek. Als je de laatste 6 wedstrijden hebt gezien kan je wel concluderen dat we zelfs tegen Achilles en Oss heel erg veel moeite zouden hebben.

En dat is niet eens sarcasme...
jawel, ik snap wel dat onze kansen zondag niet hoog zijn hoe het nu allemaal gaat. maar om nou alle berichten wat over ado gaat af te branden wat sommige hier doen slaat nergens op. zo bijzonder goed speelt feyenoord ook weer niet. zag een groot deel zondag op tv van ze en az was voetballend gewoon beter. een hoop gedraaf met kuiyt daarin als motor. nou voetballen we zelf ook net helemaal lekker natuurlijk maar als je een punt haalt of meer kan het ook zomaar voor de ommekeer zorgen. dan krijgen ze weer vertrouwen. elke wedstrijd is op zich.
0
Donderdag 29 oktober 2015 om 11:47 uur

oodh

Madmax schreef:

Is Emanuelson al vastgelegd (linksback/middenveld) #Metgod
Die heeft vast zin om bij ADO Den Haag te komen voetballen.
0
Donderdag 29 oktober 2015 om 08:59 uur

Waht

Kees schreef:

Bij ons zou het hele stadion, inclusief directie en spelers, een sv krijgen. Of is dit Calimero-gedrag?

Inzet van Feijenoord was echt fantastisch maar voetballend doen wij echt niet onder als ik ze vanavond zo zag. Wat een baggerniveau. Maar ja, wel een wedstrijd op zich natuurlijk. Dat wel.
Oo werkelijk elke positie doe je ruim onder voor dit Feyenoord.
Dat ze tegen ajaks voetballen d niet best waren ben ik met je eens
Maar wij zijn tegen hele zwakke ploegen zelf voetballend niet beter.

Had onze ploeg maar de helft van de vechtlust van Feyenoord.
Krijg je ook de supporters achter je.
Bij ons worden spelers op de tribune gezet omdat ze Te weinig arbeid verrichten.
0
Donderdag 29 oktober 2015 om 05:33 uur

yesyes

Bert schreef:

Dat soort salarissen kunnen wij toch niet betalen. Bovendien willen ze toch niet komen. Gaat nooit gebeuren... allemaal wishfull thinking.
Haha duplan havenaar en schaken voetballen voor echt niet veel minder dan wat toornstra en immers verdienen dat kan ik je garanderen.
0
Dinsdag 27 oktober 2015 om 21:26 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Fraser kijkt naar mannelijk rugby
Henk Fraser is al het hele seizoen bezig zijn spelers weerbaarder te maken, schrijft het AD.
Lees het nieuwsbericht
Dan hadden beter dat soort rugby mentaliteit spelers gescout kunnen worden, ik probeer mijn hond ook niet te miauwen. Het lijkt mij nuttiger om te trainen op vaste spelpatronen met een herkenbare speelwijze wat bij deze spelers past.Daar kweek je vertrouwen en zekerheid mee. We hebben een behoorlijke aanval voor de eredivisie, maar de middenvelders ondersteunen die bijna niet waardoor er te snel balverlies is en het hele zooitje weer achter hun tegenstander aan kan gaan. De verdedigers blijven daardoor uit voorzorg te veel hangen en dan heb je dus te grote ruimtes waardoor elke tegenstander tegen ons aan voetballen toe komt.
0
Maandag 26 oktober 2015 om 11:45 uur

slash070

Er zit gewoon heel veel angst en onzekerheid in de ploeg. Meijers besluit spontaan om een bodemonderzoek te doen waaruit de gelijkmaker valt, en vanaf dat moment loopt de ene helft achteruit en de andere helft vooruit, daarom laat je een heel erg matig cambuur nog voetballen ook. Die scheidsrechter met een naam wat lijkt als "klein stukje van een haarkam onder je neus houden met één arm gelijktijdig gestrekt naar voren" kon niet alleen geen geel shirt van een rood/groen shirt onderscheiden, maar kon ook het verschil niet tussen een hand en een voet door geen penalty te geven. Het beetje geluk wat we nu hard nodig hebben krijgen we niet, alleen maar steeds meer pech wat de ploeg en trainersstaf over zich zelf afroepen. Bij mij voelt deze 1-1 tegen de nr 17 cambuur, die bovendien nog met een aantal invallers speelde ook, gewoon als een nederlaag.
0
Zondag 25 oktober 2015 om 21:09 uur

Advertentie

KR96

GreenYellowTheHague schreef:

Ik denk dat we volgende week van 010 winnen, en dat daar een ommekeer komt
Ik hoop het. Moet zondag eigenlijk zelf voetballen, maar ga gewoon naar het stadion. Winnen of verliezen, ik moet en zal er bij zijn, anders vergeef ik het mijzelf nooit dat ik een overwinning op Feyenoord ben misgelopen.
0
Zondag 25 oktober 2015 om 18:58 uur

Kees

yesyes schreef:

Ik dacht jij fraser zo n goede trainer vond ???
Ik vind het ook een prima trainer welke de club uitstekend vertegenwoordigd. Enkel dat vertegenwoordigen vindt de laatste weken enkel niet op het veld plaats. Daar ben ik eerlijk in wat betreft mijn mening en indruk van de huidige situatie.

Hij krijgt de ploeg al zo`n 7 a 8 wedstrijden niet aan het voetballen behoudens in verschillende wedstrijden een enkele speelhelft. Tsja, en dan komt het walgelijke cliché om de hoek zetten dat niets en niemand groter is dan de club.
0
Zondag 25 oktober 2015 om 18:54 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 194 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 308
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1