Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 310
Volgende pagina

Haagse Kelt

Harry070 schreef:

Laten we hopen dat jol, advocaat , Jansen erin stappen met wat Haagse zakenmannen. Daarna kan je kijken naar het commerciële plaatje en een nieuwe AD.

Het is wel gebleken dat wigt dit niet kan, het is geen schande en hij doet het nog altijd beter dan Dick vierling hahahaha
Dream on. De kans om dat te doen voor de helft van het geld wat Wang nu wil hebben (schat zo`n 15 miljoen) is al meerdere keren voorbij gekomen. Toen exact hetzelfde verhaal als nu: de heren in de media aan het woord over instappen, slapende reus, Haagse bedrijfsleven etc etc. Zelfde verhaal toen vd Kallen de eigenaar was en zocht naar mede investeerders. 0,0 reactie vanuit het Haagse bedrijfsleven of vermogende Hagenaars.
Advocaat heeft al aangegeven dat hij alleen iets gaat doen (en dat is dan niet financieel he?!) als de club door Hagenaars wordt overgenomen. En niks wijst er op dat Wang de aandelen kan verkopen. Heeft Dick weer een mooi excuus om niks voor ADO te doen.
0
Vrijdag 11 december 2015 om 16:54 uur

Harry070

Laten we hopen dat jol, advocaat , Jansen erin stappen met wat Haagse zakenmannen. Daarna kan je kijken naar het commerciële plaatje en een nieuwe AD.

Het is wel gebleken dat wigt dit niet kan, het is geen schande en hij doet het nog altijd beter dan Dick vierling hahahaha
0
Vrijdag 11 december 2015 om 11:40 uur

Max

Haagse Kelt schreef:

Ben ik met je eens. Telegraaf valt niet serieus te nemen. Goed dat de club dat ook niet doet. Van die kant kwam er altijd al negatieve publiciteit en dat lijkt eerder erger dan beter te worden. Compleet negeren en wat mij betreft zelfs boycotten. Maar wellicht is dat te veel als supporter gedacht. Want negeren en ze van dichtbij laten zien dat je hier wel degelijk wat neer zet zou natuurlijk het mooiste zijn. Staan ze weer in hun NSB hemd, net als met dat onvindbare kantoor van United Vansen.
De Telegraaf doet net of ze namens Wang spreken, maar volgens mij hebben ze hem nog nooit aan de lijn gehad, maar iemand die meent namens Wang te spreken. Een onruststoker uit het Haagse.
0
Donderdag 10 december 2015 om 14:06 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Video: Waar is Wang?
Waarom betaalt Wang Hui ADO niet en wat vinden de Haagse Chinezen hiervan?
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 9 december 2015 om 18:23 uur

Ferdy

0
Woensdag 9 december 2015 om 18:09 uur

Advertentie

dirk

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Haagse kopstukken zoeken oplossing
Rob Jansen, Kees Jansma, Dick Advocaat en Harro Knijff zijn weer in beeld als het om ADO gaat.
Lees het nieuwsbericht
Alsof er al niet genoeg praatclubjes, commissies en comités zijn in dit land. Geen daden, maar woorden; daar zijn we hier sterk in. Voor zover valt na te gaan kunnen diverse heren van dit kwartet leunend op een godsvermogen geestelijk en financieel onafhankelijk hun oude dag tegemoet zien. En alle vier zeggen de heren van nature te zijn uitgerust met een ADO-hart. Maar neem Advocaat, die veel te danken heeft aan ADO. Deze meedenker benadrukt, afgaande op wat in de pers is verschenen, niet verder te willen gaan dan het vervullen van een adviserende rol in de rvc. In principe, hè. Want mocht er nog een voetbalbond voorbij komen om hem als bijna-zeventiger voor een vet contract te strikken als bondscoach, tja, dan wordt het adviseurschap gegarandeerd opgegeven.
Wat moeten we met deze vier mensen, met alle waardering en respect? Toen Van der Kallen van zijn aandelen af wilde, gaf een enkeling van die vier, alleen maar bescheiden geluid. Jansma ambieerde geen rol als directeur van ADO, want hij mocht niet van zijn vrouw. Is het dan gek dat het destijds kon gebeuren dat een Chinees kon duiken in het gat dat (diezelfde) vermogende Hagenezen en niet te vergeten in Den Haag e.o. gevestigde grote ondernemingen en instellingen hadden nagelaten te dichten?
Nu schreeuwt meneer JDdeB her en der moord en brand dat de leiding van ADO al dan niet terecht een beleid voert om te huilen. Maar hij vergeet gemakshalve zelf het Paard van Troje uit Peking mede te hebben binnengehaald totdat hem de wacht werd aangezet.
En nu Wang na maandenlang zoeken naar de rekening van Van der Kallen nu blijkbaar om wat voor redenen ook grote moeite heeft de bankrekening van ADO Den Haag te vinden, zijn vier bekende Haagse kopstukken bereid onder het genot van een bak pleur bijeen te komen om wellicht een commissie van goede diensten te formeren. Beste heren, ik heb het geld niet, maar het is vijf voor twaalf. Nee, een voor twaalf. Onze Chinese weldoener dreigt mijn club (sinds 1961) en die van vele andere Hagenezen na 110 jaar de laatste adem uit de strot te persen. Heren rijkaards als ADO jullie werkelijk aan het hart gaat, trek de poeplap. Geld is niks waard als je straks in een houten jurk ligt. Stel een daad en koop die Chinese luchtfietser uit. Ik denk dat na een donatie van zeg 5 miljoen de man ook met een vermogen van 10 miljoen euro nog best goed te leven valt.
0
Woensdag 9 december 2015 om 13:05 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Haagse kopstukken zoeken oplossing
Rob Jansen, Kees Jansma, Dick Advocaat en Harro Knijff zijn weer in beeld als het om ADO gaat.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 9 december 2015 om 11:43 uur

Max

Kees schreef:

Het gehele verhaal dat vandaag in de telegraaf staat zal ongetwijfeld aangedikt zijn door die megakwal van een driessen. Echter is het wel een logische verklaring en zeker wanneer er met subsidies wordt gesmeten.

Nu heeft men opeens een anonieme bron. Pfff, daar heb ik het nooit zo op.
Het is een plausibele verklaring voor het feit dat Wang werkelijk nergens haast mee maakt behalve met de jeugdtrainers in China. Maar waarom die bron in hemelsnaam anoniem wil blijven. Zal wel weer een onruststoker uit het Haagse zijn. Verder is het artikel. Vooral Rene Meulensteen adviseert Rene Meulensteen.
0
Woensdag 9 december 2015 om 08:55 uur

fransje1

Kees schreef:

Het gehele verhaal dat vandaag in de telegraaf staat zal ongetwijfeld aangedikt zijn door die megakwal van een driessen. Echter is het wel een logische verklaring en zeker wanneer er met subsidies wordt gesmeten.

Nu heeft men opeens een anonieme bron. Pfff, daar heb ik het nooit zo op.
pfff anonieme bron ja ja

als je niet tevreden bent over je directeur moet je deze vervangen toch als eigenaar? is toch geen reden om je eigen toko kapot te laten gaan lijkt mij .

dan maar met onze eigen begroting handelen dan sta je gewoon op de plek waar je nu ook staat . dan ben je in iedergeval niet meer afhankelijk van het geld van wang
heb alle vertrouwen in ADO man wigt .

mijn hoop is dat haagse jongens de club terug kopen
( misschien wel ijdele hoop )

0
Woensdag 9 december 2015 om 08:42 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Wang loopt binnen met Haagse jeugdtrainers
Het stallen van Nederlandse jeugdtrainers in China, is een zeer lucratieve business voor Wang Hui.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 9 december 2015 om 08:07 uur

Nu online

kojak1, Alle ballen op Jort, ADO079, GGH, Vak_W, Dannyy, Nees, RickZ, MikeDH, tjapi01, Teeg070, JB96, Ado Vakkie S, GGordeau, Bollie74, opper en 409 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 310
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1