Welkom in de shoutbox, gast
Ooievaar
Ach onze huiskenner van Ricky,....Marcelino heeft vast een mooie verklaring. wat mij betreft opzouten met die nep hagenees.
Ook hij heeft recht om zijn mening te geven, net zoals die twee anderen fans hier van het kanon der gemistte kansen dat ook hebben. zoals ik dat uiteraard ook heb.
Ik ben er van overtuigd dat zowel de RvC, Brom, als spelergroep het nu finaal hebben gehad met deze onbetrouwbare proleet want dat is hij , in elk opzicht, want hij heeft werkelijk schijt aan alles en iedereen, dus oprotten dan maar. Hij brengt de club schade toe. Ik heb geen aandelen in hem, dat hij een blauwe maandag op Midden Noord heeft gestaan is voor mij voor nul en generlei waarde.
Lieden die de club in diskrediet brengen en het groepsproces verstoren, die moet je lozen. Wetzel en Atteveld hebben op dit punt volledig gelijk gehad, wie dit ontkent kan ook ontkennen dat het volgende maand kerst is, dan is elke verdere discussie nutteloos.
Zou wel heel merkwaardig zijn als de club hem niet naar Sparta laat vertrekken en zijn salaris voor een fors deel soupleert. Net als meneer Buijs die afgelopen seizoen ook samen met meneer v.d. Bergh louter en alleen voor onrust heeft gezorgd, en nu alleen opvalt door altijd ziek of onderweg te zijn. Ook voor hem is het einde oefening, nadat zijn contracht is afgelopen.
We gaan verder en omhoog, en lieden die bij voortduring de club in diskrediet brengen daar moet je je zo snel mogelijk van ontdoen.
Hoop dat we het snel weer over voetbal mogen hebben, want het gaat fantastisch, dat moois raak door deze luie proleet volledig ondergesneeuwd.
0
|
Maandag 22 november 2010 om 22:19 uur |
Mike
krm
marcellino
Vandaag gold: de aanval is de beste verdediging. Als hun wat scherper waren geweest had je met alle gemak gewonnen. (had je ook nog een extra goal tegen kunnen krijgen bij wijze van spreken) Maar uit bij NEK een puntje, dat is helemaal niet zo slecht. Zeker als je zag dat hun 120% gaven en wij maar 80%. (als het niet minder is)
Mij hoor je niet zeggen dat ik niet blij ben met een punt sterker nog als je de wedstrijd bekijkt was NEC de betere ploeg.
Maar we hebben de kansen gehad ik vind dat we teveel werk voetballers brachten en te weinig creatieve spelers niet meer en niet minder
0
|
Zondag 14 november 2010 om 21:21 uur |
ADODENHAAG
Overtreding op Verhoek op de rand van de zestien en terugspeelbal op die keeper van NEC in de eerste helft.
Maar goed, zoals ik al zei, ik wil niet laten overkomen dat de scheids er iets aan kon doen. Floot voor het overgrote deel prima. Alleen jammer dat ie zo zichtbaar geinitmeerd werd door NEC.
Ik zei ook niet dat het aan Winter lag hoor, maar er werd met mij een discussie over aangegaan dat Winter niet tegen ons floot, en er waren echt wel een hoop momentjes!
Maar we hadden al eerder onze kansen moeten afmaken, en dat is de eigen schuld. Vizier op scherp.
0
|
Zondag 14 november 2010 om 16:53 uur |
ADODENHAAG
Het hoogst haalbare en als je eerlijk bent hadden we ook kunnen verliesen.
Het was gewoon een dramatische wedstrijd.
De wissels begreep ik totaal niet ,ik dacht dat we altijd van onze eigen kracht uitgingen.
Met buijs en bosschaard ga je toch verdedigender voetballen.
En over Antonia,ik heb hier vele shouters gehoord die hem de hemel in prezen.
Nu twee inval beurten kom ik tot de conclusie dat de snelheid die hij volgens vele hier moet hebben wel mee valt en het inzicht (nog)onbeerd om van waarde te zijn.
Laten we tevreden zijn met een punt we zijn daar vaak met niks weg gegaan van deplekken om ons heen hebben alleen wij punten gepakt.
En WAAROM WERD RICKY NIET INGEBRACHT ,IS HET TOCH GEASCALEERD NADAT HIJ TE HOREN KREEG DAT HIJ NIET ZOU SPELEN
We hadden daar kunnen verliezen? We stonden gvd tot de 89e minuut 1-0 voor en hadden de grootste kansen??? Ja, als hij in de 94e minuut nog een pingel tegengeeft kan je verliezen maar het was absoluut niet nodig. Voor de wedstrijd was ik tevreden geweest met een punt, maar je had hier makkelijk 3 punten kunnen pakken, al speelde je op 70%
0
|
Zondag 14 november 2010 om 16:34 uur |
ado-kenner
Punt op zich is goed, maar als je het 3x kan afmaken, moet je dat wel een keer doen!!!
alle wedstrijden die we verloren of gelijkspeelde konden we bevoorhand al winnen met die kansen. Nouja uitrusten en dan tegen nac winnen waardoor je steviger in het linkerrijtje komt te staan.
0
|
Zondag 14 november 2010 om 16:31 uur |
ADODENHAAG
Tja, dit moet ons nu niet veel meer overkomen. Hoeveel 100% kansen moet je gvd hebben??? Sjonge jonge, we hadden het wel 3,4x kunnen afmaken. Tuurlijk kan die een keer bij ons erin vallen, maar dan wel bij 3-0 en niet bij 1-0. De scherpte is deze week helemaal weg.
0
|
Zondag 14 november 2010 om 16:27 uur |
Advertentie
ADOnieuwegein
Lees weer en hoop afzeik berichten op spelers. Ik snap dat niet zo goed. Ja ik maak mij er ook wel eens schuldig aan.....als het slecht gaat. Maar jongens we staan 7e en hebben gisteren weer kunnen zien dat we gewoon goed kunnen voetballen. En de 1 is fan van die speler en de ander weer van weer een ander...so be it!!!
Belangrijkste is dat we allemaal voor ADO DEN HAAG zijn en daar horen alle selectiespelers bij!! En wat al eens gezegt is: je hebt iedereen nodig, want er gaan straks schorsingen aankomen of weer blessures.
Ricky doet het niet slecht, alleen denk ik dat je met Immers op het middenveld meer loopvermogen hebt!! Maar zolang het elftal goed draait heeft een trainer weinig reden tot wisselen!!
Zondag wacht NEC weer en moeten de jongens gewoon er weer vol voor gaan. Als je daar 3 pnt pakt (en dat is mogelijk) dan doe je hele goede zaken. Ze moeten zowiezo die Belg ver van de goal houden, want dan moet hij te ver lopen en het is geen loopwonder. Wij krijgen kansen genoeg, dus het komt goed. Ik zeg 1-3
Dus met z'n allen er achter ongeacht wie er speelt.......Come On The Hague !!!!
0
|
Vrijdag 12 november 2010 om 13:20 uur |
ADODENHAAG
kritiek ok maar je snap wat ik bedoel
Nee, we snappen niet wat je bedoelt. Hij was gisteren de rotte appel van het veld met rare overtredingen en hele zwakke passjes (ik weet zeker dat 50% niet aan kwam). Het is dat Groningen dat niet af kon straffen, anders ging je gewoon (ja, ook omdat je zelf je kansen mist) 3-1 de boot in.
0
|
Vrijdag 12 november 2010 om 13:10 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |