Welkom in de shoutbox, gast
Ties
Kees ik neem het (voorlopig) ook niet serieus. Je merkt het op een gegeven moment aan de lichaamstaal van de spelers. Vorige week, na de overwinning op NEC, liepen de spelers nog de polonaise. Het zal daarom wel loslopen.
Het is jammer voor Kubik dat hij niet kan blijven. Dit omdat hij in tegenstelling tot Verhoek waarschijnlijk veel liever wil blijven. Maar als hij niet kan blijven zullen ze waarschijnlijk Nijland van PSV huren. Die speelt nog steeds amper. Ik denk ook niet dat ze daar veel minder van worden.
Voor mij blijft het belangrijkste dat Rado, Buly en Derijck blijven. Ik zou Verhoek verkopen om deze spelers voor Denhaag te behouden.
Schreurs van Zwolle .........let maar op die gaat Kubik vervangen !
0
|
Maandag 14 maart 2011 om 15:52 uur |
Ooievaar
Tuurlijk zullen een hoop spelers teleurgesteld zijn als we geen europees voetbal halen. Maar ook zij moeten realistisch zijn waar we vandaan komen. Mocht per ongeluk een Verhoek, Derijck, Immers of Toornstra weggaan dan levert dat een behoorlijk bedrag van minimaal zo'n 3 a 4 miljoen per speler op. Met die opbrengst kun je heel veel.
Toen Janmaat verkocht werd was iedereen ook doodziek maar die opbrengst heeft ons indertijd wel gered waardoor enkele versterkingen mogelijk waren.
@ Rien. Al gaat dit seizoen als een nachtkaars uit dan nog staat ADO weer na tientallen jaren op de kaart met regelmatig een uitverkocht huis, een spelersgroep die enorm in waarde is toegenomen en enorm veel kijkplezier voor ons allen.
Ik zie de toekomst uiterst zonnig tegemoet. Kijk naar Twente: die hebben het langzaam (soms met vallen en opstaan) maar zeer zorgvuldig opgebouwd.
Precies Kees, de weg der gelijdelijkheid bewandelen. Twente en ook Groningen zijn uitstekende voorbeelden. Dit jaar verloopt fantastisch, met uitzicht op betere tijden. Ongetwijfeld meer sponsors, meer scc's, maar bovenal een veel en veel beter imago.
Als men b.v. Verhoek wil halen dan moet men minimaal 4 milj. aftikken, dus daar kan je hele leuke dingen meedoen.
Zaak ik om hard te blijven werken, goed te blijven luisteren en niet te veel te blijven hangen in een kruideniersmentaliteit. Als de trainer jongens als Höcher, en die spits van Pec Zwolle wil halen dan moet je daar gehoor aan geven. Dus niet blijven talmen, die jongens moeten toch wel haalbaar zijn? Betaald zich vanzelf wel uit. We kunnen best wel wat vers bloed gebruiken.
0
|
Zondag 13 maart 2011 om 16:03 uur |
ADO supporter Leidschenveen
ronnieg
ado-kenner
Ik ken die jongens niet. Vond Hocher niet opvallend voetballen laatste wedstrijd tegen Volendam uit en werd er na 70 min uitgehaald. Die andere van Emmen heb ik helemaal nog nooit gezien.
Vrouwlief loopt zich nu al te ergeren dat ik al die Eredivisie wedstrijden zit te kijken, laat staan dat ik alles van de bierliga moet gaan bijhouden.
ik heb ze wel bekeken en hocher is de beste van zijn club, maar het liever scheurs gezien, maar die blijkt door groningen geloof ik ingelijfd te zijn kut zwolle. en die chery is de mindere versie van kubik. Alleen weet ik van chery niet als hij het gaat redden hij kan redelijk schieten en voorzetten geven en is snel, maar wat ik al zij de mindere van kubik
0
|
Maandag 7 maart 2011 om 21:28 uur |
Advertentie
Haagse Kelt
Laatste avond van mijn 30er jaren, snik:)
In het jaar dat we ongeslagen kampioen werden in de eerste divisie voor het eerst naar de FC. Ik woonde in Epe en ging dus naar PEC Zwolle-FC Den Haag. Toen de bussen eraan kwamen zwaaide ik nog in mijn naiviteit, kreeg ik zo'n 50 middelvingers terug haha. Wedstrijd eindigde in 1-1 geloof ik. Eerste thuiswedstrijd was ook tegen Zwolle, op de Oost tribune, volgens mij nam Zwolle geen supps mee.
Daarna oa de legendarische 1 april wedstrijd tegen PSV en al die jaren in de eerste divisie ook regelmatig naar uit en thuiswedstrijden, maar geen seizoenskaart.
Sinds 2003 SCC, eerst vak O Zuiderpark, laatste jaar vak B. In Forepark begonnen op vak Q, toen het mocht naar O en nu alweer voor het 2e jaar op P. Mijn zoontje van 7 heeft ook een SCC, ga vaak samen met een vriend die ook al jaren een SCC heeft. Mijn broer woont in de regio Nijmegen, afgelopen jaren ook SCC, nu alleen CC en eredivisielive.
Heb de Europese wedstrijden in de eighties gemist, dus Europa in is mijn grote droom, samen met thuis winnen van de joden en de beker te winnen. Dit seizoen kan dus een aardig droomseizoen worden. Maar vd Gijp had gelijk, we moeten hier gewoon van genieten. Ik heb veel vertrouwen in het huidige beleid, maar ook met goed beleid kan het tegen zitten en kun je rechterrijtje spelen. Maar daar hoeven we nu ff niet aan te denken, boeruh we komen!
0
|
Donderdag 3 februari 2011 om 21:42 uur |
Jurriƫn
JB
langnek
Frans
Beste shouters,
Even een update voor wie het interesseert :
Zoals het er nu naar uitziet blijft de selectie intact.
Het grootste gevaar wie alsnog kan vertrekken: Timothy Derijck.
FC Groningen heeft voor de 3e maal geinformeerd en de transfersom is vastgesteld op 800.000 euro, een constructie in zijn contract die we te danken hebben aan A.Wetzel....
Timothy heeft het uitstekend naar zijn zin bij ADO, maar
alles is weer afhankelijk van een eventuele transfer Granqvist.
Verder verlopen de onderhandelingen met Kubik uiterst stroef,
aangezien Ling hem onder wil brengen in een zgn. talentpool,
waarin ADO den Haag en Ling allebei 700.000 euro dienen te storten en bij door (door)verkoop de winst gedeeld zal worden.
Tevens zijn er al meerdere gesprekken gevoerd tussen coach
John van de Brom en van der Kallen-Beyersbergen die de goede kant opgaan...!!!
Op het moment hebben we een grote selectie, waardoor Jong ADO Den Haag vanavond in Nijmegen tegen N.E.C. bijna geheel uit A-selectiespelers bestaat :
Zwinkels-'N Toko-Brouwers-Visser-Gielissen-Bosschaart-Kocsal-Vicento etc.
Kum traint weer volop mee en Rankovic !!! sluit a.s woensdag weer aan bij de groep, dus ook heel positief nieuws.
De interesse in Danny Schreurs (FC Zwolle) is er nog steeds,
alleen zijn er inmiddels meerdere clubs uit de Eredivisie die hebben
geinformerd en FC Zwolle wil (met hem) vol gaan voor het kampioenschap in de Jupiler-League.
Mochten jullie deze feiten reeds elders hebben gelezen dan is het altijd nog beter dubbel gepost dan helemaal niet gepost.....!!!
Groeten Frans
0
|
Maandag 31 januari 2011 om 19:11 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |