Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 313
Volgende pagina

Richard

marcellino schreef:

Dat snap ik wel.
Maar je vergeet een ding wang is de baas rn verbeek gaat evh niet luisteren naar wang.
En waarom zal een Verbeek niet gaan luisteren naar een Wang? Heb je daar weleens over na lopen denken? Zal het niet zo zijn dat bijvoorbeeld een Verbeek helemaal geen heil ziet in de Chinees? Misschien maakt dat nou juist het hele verschil of een trainer wel of geen ballen heb om deze verwende kneuzen aan het voetballen te krijgen. Ik ga niet zeggen dat je een goed elftal heb, want ik blijf gewoon bij mijn standpunt dat ik vind dat de selectie minder is als vorig jaar, maar ze moeten zeker wel beter kunnen als wat ze hebben laten zien, en dan heb ik het zeer zeker over een dosis inzet en niet eens over voetbal kwaliteiten. Verder waarom zal een Wigt aan het roer staan? Waarom niet die Fontein, of een Woerts? Misschien omdat die ook niet wilde luisteren naar de wazige plannen van een Wang? Ik denk dat het zo is gewoon, want de reden dat Wigt de lakens uit is gaan delen doelt bij mij op onkunde vanuit directie, en als die incasso kneus dan ook nog is zaken gaat roepen die hij helemaal niet moet doen maakt hij zichzelf en ook mijn club belachelijk. Dit moest ik even kwijt, je zal best een aardige knakker zijn hoor Marcellino, maar voor mij denk jij echt met een gigantische plaat voor je kop. Dan heb ik het niet eens over die Chinese coach hoor, want dat gaat mij ook te ver om dit te geloven maar puur omdat jij elke negatieve shout als een vernedering van mijn club noemt. Op dit moment zijn er gewoon geen positieve zaken te vermelden, en een negatieve shouter is net zo goed een ADO fan als dat jij dat ben
0
Maandag 28 september 2015 om 22:09 uur

Petah

Weet je wat er mis is in ons team we hebben teveel voetballers verdedigers die proberen te voetballen ipv verdedigen behalve beugelsfijck

Dan krijg je het middenveld idem dito geen mannen met karakter kristensen Alberg bakker allemaal voetballers ook

Dus er zit eigenlijk weinig tot geen stofzuigers slooers in het team

De verhoudingen kloppen echt niet maar dat had je al kunnen weten voordat het seizoen begint

Achter zie ik het nog wel enigszins goed komen sterker nog ik had of 5 3 2 geprobeerd

Of had derijck linksback gezet en Meijers` eventueel door na t middenveld want verdedigend is t armoe maar ik zou nou op t moment geen sloper op t middenveld weten

Voetballen kennen ze wel maar t zijn een stel poten bij elkaar achterin en op t middenveld

0
Maandag 28 september 2015 om 17:38 uur

gillah

oodh schreef:

Laat ik dan maar iets positiefs zeggen.. Vond ons gister niet zo slecht. ADO probeerde verzorgd te voetballen en soms lukte dat ook. Heb gelukkig weinig wilde peren gezien, wel mooie goals. ADO was ook beter dan Excelsior. Met een beetje geluk was het 2 en 3-0 geworden. Nu werd het vlak voor rust 1-1.
Maar wanneer het niet genoeg is wanneer je er 3 maakt tegen zo`n ploeg houdt het al snel op. Dat de achterhoede versterkt had moeten worden, daar waren we het hier allemaal wel mee eens. Maar het ligt ook aan het middenveld. Daar wordt ongeveer geen bal afgepakt. Het is daar allemaal veel te lief waardoor je ook nog eens extra druk krijgt op je achterhoede, met alle gevolgen van dien. Valt me trouwens op dat Hansen nooit eens een weergaloze redding heeft. Dat is wat anders dan dat hij schuldig zou zijn aan een goal.
Het spel was inderdaad best aardig. Maar dat deze selectie aardig kan voetballen dat wisten we al. Het gaat juist om de winnaarsmentaliteit, die ontbreekt. Na zo`n afgang als afgelopen woensdag móet je er op zondag alles aan doen om de overwinning over de streep te trekken en dat ontbrak. Dus dat ze het nú niet hebben gedaan maakt juist dat ik me meer zorgen maak. En dat gezeik met die Chinezen en onrust onder de supporters gaat het alleen maar erger maken denk ik.
0
Maandag 28 september 2015 om 16:35 uur

oodh

Laat ik dan maar iets positiefs zeggen.. Vond ons gister niet zo slecht. ADO probeerde verzorgd te voetballen en soms lukte dat ook. Heb gelukkig weinig wilde peren gezien, wel mooie goals. ADO was ook beter dan Excelsior. Met een beetje geluk was het 2 en 3-0 geworden. Nu werd het vlak voor rust 1-1.
Maar wanneer het niet genoeg is wanneer je er 3 maakt tegen zo`n ploeg houdt het al snel op. Dat de achterhoede versterkt had moeten worden, daar waren we het hier allemaal wel mee eens. Maar het ligt ook aan het middenveld. Daar wordt ongeveer geen bal afgepakt. Het is daar allemaal veel te lief waardoor je ook nog eens extra druk krijgt op je achterhoede, met alle gevolgen van dien. Valt me trouwens op dat Hansen nooit eens een weergaloze redding heeft. Dat is wat anders dan dat hij schuldig zou zijn aan een goal.
0
Maandag 28 september 2015 om 16:08 uur

marcellino

H@@GenEES schreef:

Ach daar hebben we de glazen bol weer, iedereen met 2 centen voetbal verstand ziet dat je zo gaat degraderen, maar nee Wang lover Marcellino weet het weer beter.... zo wist je ook dat DH over excelsior heen zou lopen, nu weet je weer zeker dat we meer dan 3 punten uit de komende 3 wedstrijden halen.

Op basis waarvan dan in vredesnaam..... je verliest van 10 AMATEURS (ik weet dat jij daar weigert naar te kijken maar dat maakt het feit niet minder) en een oude kranten club kun je thuis niet de baas blijven, waar moeten dan in vredesnaam die punten vandaan komen, alle tegenstanders die we nu krijgen zijn stuk voor stuk beter dan Excelsior.

Willem II -De Graafschap gezien, daar gaan wij het nog heel erg moeilijk krijgen in Doetinchem en mag je blij zijn met een punt, misschien heb je een gelukje pak je er drie, NEC en Cambuur verlies je beide omdat die 11tallen beter in elkaar zitten en wel strijd hebben, wij hebben Alberg.

ik wist dat je al geen verstand van voetballen had maar als je hier gaat roepen dat we even degraderen dan ben ik klaar en ja ik heb willem2 de graafschap gezien waar de laatste de slechtste ploeg is van de ere ,maar dat zal jij natuurlijk weer anders zien.

Chelsea staat ook onder in maar wat een kutploeg hebben die zeg houdt toch op.
het zit even niet mee maar als je een beetje verstand van voetbal hebt dan zie je dat we echt wel weer er boven op komen. maar wat dewa ook zegt we zien het wel waar we over 3 wedstrijden staan.
0
Maandag 28 september 2015 om 16:06 uur

Advertentie

marcellino

dewa schreef:

Je reageert op een shout die je niet eens gelezen hebt. En hoe kan het nou dat we niet makkelijk van excelsior hebben gewonnen? Jij wist het toch allemaal beter? Kan je dat even verduidelijken voor ons en dan bedoel ik geen lul verhaal over verdedigers maar hoe het komt dat jij er van overtuigd ben dat het allemaal wel prima gaat bij ADO.
omdat je op Ajax na door geen enkele tegenstander bent weg gespeelt sterker nog je was in de meeste wedstrijden de betere ploeg.
aandachtspunt is de achterhoede. als dat op orde is win je gewoon deze wedstrijden i.p.v. verliezen of gelijk spelen.

maar even een weder vraag vind jij ADO slecht voetballen?
0
Maandag 28 september 2015 om 15:29 uur

marcellino

dewa schreef:

Heb je in de gaten dat je mening wekelijks verder afbrokkelt? Voor zover er nog iets van staat.
er brokkelt niks af ben nog steeds van mening dat we rond plek 7 t/m 12 gaan voetballen en dat vind ik voor dit jaar goed genoeg. ben ook nog steeds van mening dat je de eerst volgende drie wedstrijden 9 punten kan halen dus ook daar brokkel ik niet af.
jij vond het gisteren kut en dat ze schandalig voetballen. ik heb al een paar keer gezegd dat je shouters hebt die kijken naar het spel en daar iets in zien of shouters die puur uit emotie kijken naar het scorebord en stand zonder de wedstrijd zelfs gevolgd te hebben.
ik zag gisteren een ADO die excelsior de gehele wedstrijd onder druk had, en ik zie ook dat als je dat spelletje wil spelen je achterhoede beter moet zijn. verder vind ik ook dat als je na 12 minuten de tribune op komt je achter je ploeg moet staan en niet als een blinde gaat roepen jagen jagen. vind ook dat als we 13 minuten voor tijd met 3-2 voor staan je niet als supporter weer blind moet roepen dat ze naar voren moeten .Het kunnen dan wel profs zijn maar ze zijn niet doof.
vind nog steeds de achterhoede verantwoordelijk maar zie wel punten die verbeterd kunnen worden met het huidige team, zo komt beugelsdijk eerders terug en waarschijnlijk ook kanon.
jij mag negatief dingen roepen en ik mag positief dingen roepen niets mis mee.
sla de mensen toch ook niet om de oren die gezegd hebben dat we zouden verliezen of dat het 1-1 zou worden.
0
Maandag 28 september 2015 om 15:20 uur

Richard

jajoh schreef:

Blablablabla. Jij bent de koning van andere aanvallen alleen doe je het zo sneaky dat je het zelf niet eens doorhebt.

Fraser moet er gewoon uit. Als een nieuwe trainer met ECHT inzicht dan aangeeft welke spelers hij waar nodig heeft komt Wang echt wel over de brug. Maar dat weet jij beter natuurlijk...
Het enige wat ik zeker beter weet is dat mijn club naar de klote gaat, net zoals de hele stad naar de klote is gegaan. In een eerdere shout heb ik van de week zelf gezegd dat ervan Fraser afscheid genomen moest worden als hoofdtrainer, niet omdat het een slechte trainer is, maar omdat hij niet capabel meer is de verwende kereltjes te laten voetballen. Dit zou dan wel door een goeie trainer moeten gebeuren type Verbeek, een vent die ze aanpakt.. Je heb gewoon een hele matige selectie met wat kwaliteit voorin
0
Zondag 27 september 2015 om 20:33 uur

Rob2002

Wat een blamage. Een zomeravondtempo tegen een ook al zwak Excelsior.

Fraser krijgt ze niet meer aan het voetballen.
0
Zondag 27 september 2015 om 16:29 uur

supporter-noord

marcellino schreef:

Praat nou toch eens normaal je bent 3 klasse beter en de bal gaat via de kluts erin daar kan niemand wat aan doen.de tweede helft ga je echt nog wel minimaal 2 x scoren.
Ze krijgen meer kansen maar voetballen te weinig en inb een veeeel te laag tempo. Slechte opbouw en als ze aan de bal zijn achterin, geen beweging, ze staan allemaal stil. Deze ploeg mist een goeie opbouwer in middenveld en achterin. Echt schrijnend om dat te zien.
0
Zondag 27 september 2015 om 15:25 uur

Nu online

M1905, haguhnees87, fcdh-denhaag en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 313
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1