Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 315
Volgende pagina

jamesjones

Thommetjsh schreef:

ADO gaat gewoon nog verder kijken naar een rechtsback
Dat mag ik wel hopen. Op RB is Malone gewoon niet goed.
Toen hij op het middenveld ging was het prima.
0
Maandag 25 juni 2018 om 17:45 uur

jajoh

john 147 schreef:

Contractvoorstel van 3 jaar toch ?
Maar op tv west hebben ze t over de rechtsachter positie... mag toch hopen dat dat nou juist niet de plek voor hem wordt.
0
Maandag 25 juni 2018 om 17:00 uur

grijze gek

https://www.dumpert.nl/mediabase/7459057/092b1c46/vrijmibo_wk.html

Mag toch hopen dat het WK ooit in nederland word gehouden met veel wedstrijden in het spijkerbroeken stadion
0
Vrijdag 22 juni 2018 om 17:20 uur

Teeg070

Thommetjsh schreef:

Jim zegt tegen me op de twitter dat Malone als middenvelder gehaald gaat worden en niet als rechtsback, alleen bij noodgevallen!!
Het is maar te hopen voor op het middeveld mag tie graag komen maar rechtsback nee nooit
0
Vrijdag 22 juni 2018 om 16:38 uur

Bleek

Aad schreef:

Commercieel een uitstekende zet. Sportief gezien is het afwachten maar hij is jong en kan nog een hoop leren.

Als we tegen Emmen 3-0 voorstaan kan hij vast wel even aan de bak
Laten we hopen dat het commercieel een succes wordt. Als ik Manders hoor roepen dat er nu 10 miljoen mensen uit China naar onze wedstrijden gaan kijken dan kan ik dat totaal niet serieus nemen.
0
Vrijdag 22 juni 2018 om 12:59 uur

Advertentie

ADOZoetermeer

Kees schreef:

Zo`n trieste opmerking.
En geloof me: het overgrote gedeelte van het Duitse voetbalpubliek vindt het bijzonder jammer dat Nederland niet meedoet. En daarnaast heeft Duitsland maar liefst 9 buurlanden. Je denkt toch niet dat men richting elk buurland een rivaliserende gedachte heeft?
Nu is het te hopen van niet, anders gaat het teveel lijken op bijna 80 jaar terug. Waren de 9 buurlanden wat minder op goede voet met de Duitsers!
0
Zondag 17 juni 2018 om 19:48 uur

buurmanBrutus

Waht schreef:

Lars Veldwijk voor 99% zeker naar Sparta.

Rody de Boer heeft eieren voor zijn geld gekozen om naar Telstar te gaan en daar eerste keeper te worden ipv 3e keeler bij ADO.
Coremans werd hoger ingeschat door de technische mensen.

Elke keer komt de naam Ricardo v Rijn hier langs.
Heb echt het idee dat hij veel te veel verdient voor ADO begrippen.
Zie hem ook niet komen eerlijk gezegd. Die gaat lekker zijn bankrekening spekken ergens ver weg.
precies, je kan Rody de Boer gewoon niets kwalijk nemen. We hebben op dit moment gewoon ijzersterke keepers in huis. Hij kon niet wachten totdat Swinkie zn shirt aan de spreekwoordelijke wilgen zou gaan hangen... Dat hij wat meer van ADO geeist zou hebben was ook niet meer dan logisch gezien zijn leeftijd, de keepers die de afgelopen 3 jaar gehaald zijn ten koste van zijn plek en de sportieve drang.

Ik hoop ook (ondanks een huur contract, enige nadeel mijn inziens) dat ze die chinees binnenhalen. Alleen al om de exposure in China (tv-gelden + merch). Daarvoor hoeft hij niet eens te spelen...

Voor de rest vind ik t maar akelig stil rond de transfer... Kan ook niet ontkennen dat k dit enigzins goed nieuws vind.

Verwacht ook voor volgend seizoen niet hetzelfde als dit seizoen maar als de basis intact blijft dan mogen we gewoon weer hopen op een stunt toch?
0
Zaterdag 16 juni 2018 om 02:27 uur

T-FCDH

Bleek schreef:

We verschillen van standpunt. Jouw kant is wel duidelijk en mijn mening ook. Ik geloof niet dat er mensen in China op Ado zitten te wachten. Laten we hopen dat ik er helemaal naast zit
Dan hopen we in elk geval het zelfde!
0
Donderdag 14 juni 2018 om 15:08 uur

Bleek

T-FCDH schreef:

Als je rondkijkt bij Albion zie je veel china terug, ben dr zelf geweest een half jaar terug namelijk, tevens hebben ze een chinese shirtsponsor, ik probeer gewoon te zeggen als je een chinees international aan de haak slaat die te boek staat als een van de grootste talenten dat je dan meer naamsbekendheid krijgt daar en dat ze geheid wedstrijden willen uitzenden en meer intresse krijgen in ado om te sponsoren, das toch niet zo gek?
We verschillen van standpunt. Jouw kant is wel duidelijk en mijn mening ook. Ik geloof niet dat er mensen in China op Ado zitten te wachten. Laten we hopen dat ik er helemaal naast zit
0
Donderdag 14 juni 2018 om 15:06 uur

T-FCDH

BLEISWIJK-1 schreef:

Zhang kan Chinese wens ADO in vervulling laten gaan
13.42 uurPraat mee

Zhang kan Chinese wens ADO in vervulling laten gaan
Reon Boeringa Door:
Reon Boeringa @reonboeringa

Yuning Zhang is kandidaat om de voorhoede van ADO Den Haag te versterken. Daarmee zou een langgekoesterde wens van United Vansen in vervulling gaan.
ADO Den Haag en zijn Chinese investeerder praten al langer over de mogelijkheden om een of meerdere spelers uit het Aziatische land in de Hofstad onder te brengen. Het afgelopen seizoen werkten er al diverse spelers stages af bij ADO, zonder dat het van een dienstverband kwam. De voorgestelde spelers bleken stuk voor stuk niet goed genoeg voor de hoofdmacht.
`Elke vergadering die wij met United Vansen hebben is dit het hete hangijzer: een Chinese speler bij ADO`, vertelt manager voetbalzaken Jeffrey van As. `Het is dus de bedoeling dat die Chinese speler ooit komt. We zijn al een tijdje op zoek naar de juiste speler, die zowel sportief als commercieel aantrekkelijk is. Dat Fons (Groenendijk, red.) er bij het eerste elftal er echt wat aan heeft en dat het interessant wordt om wedstrijden van ADO in China uit te zenden.`
Yuning Zhang is een speler die bij ADO intern diverse keren de revue is gepasseerd. Hij heeft bij Vitesse immers aangetoond Eredivisie-waardig te zijn en geniet al international status en aanzien in zijn vaderland. Potentieel obstakel in een transfer naar Den Haag is echter het feit dat hij pas halverwege een tweejaarlijkse huurperiode is bij Werder Bremen. Deze zou dan eerst ontbonden moeten worden. Een terugkeer naar broodheer West Bromwich Albion is in elk geval geen optie op dit moment, daar hij niet aan de eisen voor een werkvergunning voldoet. Volgens Chinese media heeft Zhang zelf groen licht gegeven voor een vertrek bij Werder en een transfer naar Den Haag.
Het afgelopen seizoen speelde Zhang geen minuut voor Werder, maar in commercieel opzicht was het verblijf van hem in Noord-Duitsland wél een succes. ADO Den Haag is al langer op zoek naar een spits. De club houdt rekening met een zomers vertrek van Bjørn Johnsen en een directe vervanger voor de Noor heeft de club intern niet voorhanden.
Commercieel was het wel een succes, hopen dat dat bij ado ook t geval is dN
0
Donderdag 14 juni 2018 om 15:00 uur

Nu online

James, FC Jeff, Swaber, KvR, Marcelvld, Bollie74, ADO079, BLEISWIJK-1 en 250 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 315
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5