Welkom in de shoutbox, gast
Jonkah
22 september 2006, 13:48
Door: Andy Vinkenborg
De voorzitter van ADO Den Haag, John van Ringelenstein, deed vandaag in zijn column in Den Haag Dichtbij wel een heel erg opmerkelijke uitspraak over PSV-aanvaller Patrick Kluivert. Van Ringelenstein wil dat de fans Kluivert uit fluiten.
"Moedig de ploeg aan en fluit PSV op een sportieve manier uit. Vooruit dan, Patrick Kluivert een beetje extra uitfluiten mag.", zo besloot Van Ringelenstein zijn column in het huis-aan-huis blad.
Zijn uitspraken mogen opmerkelijk genoemd worden. Het getuigt van weinig respect richting zowel PSV als Kluivert en krijgt dan mogelijk ook nog een staartje via de KNVB.
groot gelijk!!
![](/FCKeditor/editor/images/smiley/msn/tounge_smile.gif)
![]() |
Vrijdag 22 september 2006 om 14:11 uur |
kojak
![]() |
Woensdag 20 september 2006 om 10:11 uur |
Respect
Uit respect voor de staat van dienst van René Stam, jarenlang doelman van ADO Den Haag, heb ik hem en zijn vrouw in mei 1996 uitgenodigd om samen met mij naar de finale van de Champions League te gaan: Juventus-Ajax in Rome, 2-0.
Het hoogtepunt was natuurlijk de wedstrijd zelf. Ik vond het een prachtige dag. Op de foto met René Stam en Rinus Michels. Het jaar daarvoor ben ik bij de finale in Wenen geweest. Ditmaal AC Milan-Ajax. Ajax won door een treffer van Patrick Kluivert, toen nog een jongetje van negentien jaar.
Een finale Champions League is voor mij een voetbalhoogmis, wie er meedoet is niet echt van belang. Is er een Nederlandse deelnemer, dan ben ik uiteraard voor de Nederlandse club, ook als dat Ajax is. Ik ben nu eenmaal een niemandshater.
Patrick is inmiddels man en vader geworden. Door zijn handelingen buiten het veld wordt hij verguisd in Nederland. De mens Patrick kan het niet meer winnen van de voetballer Kluivert. Gevlucht naar het buitenland, weg van de spreekkoren. Een vriendschappelijke wedstrijd ADO-FC Barcelona werd een drama voor hem.
Sinds de aankondiging van zijn komst naar PSV ben ik nog maar op één manier bezig met Patrick Kluivert. Welke spreekkoren komen er misschien over hem heen in Nederland, in het bijzonder in het Zuiderpark. Ik had stille hoop dat hij pas wedstrijdfit zou zijn na 23 september. Helaas heeft hij Farfán ongelukkig geraakt. Hij zal wel spelen komende zaterdag. Voor PSV een goede zaak.
Ik hoop van ganser harte dat wij, ADO-supporters, hem als mens respect kunnen geven. ADO heeft maar één echte tegenstander: zichzelf. Laten we angst en Calimero-gevoel achter ons laten. Moedig de ploeg aan en fluit PSV op een sportieve manier uit. Vooruit dan, Patrick Kluivert een beetje extra uitfluiten mag...
![]() |
Dinsdag 19 september 2006 om 19:27 uur |
Rob
We kunnen best wel een keer verliezen, maar ik wil gvd dat ze vanaf de 1e minuut het gras opvreten en de tegenstander opjagen. De wil op te winnen tonen, waarom kunnen die, met alle respect hoor, andere ploegen als Heracles, NAC, Groningen etc wel vanaf de eerste minuut de absolute wil tonen om een wedstrijd te winnen. We zullen dan best wel een aantal keer flink op ons bek gaan, maar dan denk ik dat we meer punten halen, want wat heeft deze behoudende stijl ons nou echt opgeleverd de laatste twee jaar?
Ik wil de volgende keer dus elf winnaars op het veld zien en niet 3 winaars en 8 stumpers.
![]() |
Maandag 18 september 2006 om 11:26 uur |
ran
Vanavond bleek wederom dat de trainer de ploeg gewoon niet aan het voetballen kan krijgen. Maar daar ligt ook een tactische reden aan ten grondslag.
Adelaar begion wederom met Said Bakkati en Ferrie Bodde. Twee spelers die wekelijks falen n grove en vaak kostbare fouten maken.
De logische vervanger voor de linksback positie is Pascal Bosschaart, die zichzelf op deze positie zelf in het Nederlands elftal voetbalde destijds bij FC Utrecht.
Echter Adelaar zette Bosschaart op het middenveld, een positie die hij niet aan kan en dat is ook bij Feyenoord gebleken.
Ferrie Bodde leidt veel te veel balverlies met zo`n pragmatische passes welke zelden aankomen. De simpele oplossing zoeken lijkt voor hem niet weggelegd.
Aleksandar Rankovic lijkt een logische vervanger voor Bodde. Sinds hij dit seizoen vanaf het begin van de voorbereiding op zijn `eigen` plek speelt, centraal op het middenveld, lijkt Rankovic te zijn opgeleefd en gaat hij voorop in de strijd.
Laurent Delorge, die vorig jaar nog Champions League speelde met Anderlecht zat vanavond op de bank. Kunt u het nog volgen?
ADO Den Haag stond vanaf het begin tactisch verkeerd. Verkeerde opstelling en verkeerde instelling. De ploeg van Adelaar lijkt het wel best te vinden en er schijnt totaal geen gedrevenheid of zoals vroeger Haagse trots, de over-mijn-lijk mentaliteit, meer te zijn.
De spelers willen niet meer voor Adelaar door het vuur. Dit zullen zij waarschijnlijk ontkennen maar feit blijft dat de ploeg week op week ongeinspireerd voetbalt.
Het einde van Adelaar moet nu toch echt komen. En als hij nog een klein beetje respect wil afdwingen, neemt hij zelf ontslag.
De supporters hebben het helemaal gehad met Adelaar en dat lieten zij ook vanavond weer horen: "Wij zijn klaar, met Adelaar" werd meerdere malen gescandeerd.
Hoe lang het bestuur echter Adelaar de hand boven het hoofd blijft houden is de vraag.
De Haagse bluf moet weer snel terugkeren anders krijgt ADO Den Haag het heel moeilijk om degradatie te ontlopen.
![]() |
Zaterdag 16 september 2006 om 20:57 uur |
Boggel
Advertentie
Haagse Roel
fc hageneez
14/9/2006 13:00
Teleurgesteld, maar niet verbitterd. Zo kijkt Geert den Ouden terug op de gang van zaken bij ADO Den Haag, waar hij op 31 augustus de deur dicht trok.
De houding van ADO in de vermeende omkopingszaak verdient volgens Den Ouden geen schoonheidsprijs. Maar ook zijn eigen karakter maakte een vertrek uit het Zuiderpark tot een goede oplossing voor alle partijen.
Den Ouden wil zichzelf nooit verloochen, zo vertelt hij in de nieuwe Nummer 14. `Ik heb altijd gezegd wat ik dacht en ben daardoor inderdaad wel eens in een moeilijke situatie gekomen. Ook wel een beetje bij ADO.`
Trainer Frans Adelaar kon moeilijk overweg met zijn directheid. `Een van zijn mindere kanten is dat hij niet weet om te gaan met iemand als ik`, aldus Den Ouden. `Met mondige mensen, zeg maar. Ik wil Frans overigens niet afzeiken, want ik heb respect voor iedereen. Ook voor iemand met wie ik minder kan opschieten.`
Lees het uitgebreide interview met Den Ouden in de nieuwe Nummer 14 die deze week in de kiosken ligt. Klik hier voor de volledige inhoud.
![]() |
Donderdag 14 september 2006 om 14:49 uur |
Haagse Roel
de mos heeft contract voor een jaar bij vitesse,is ras hagenees,dat willen de meeste tocg graag,op die 2supporters na die maar blijven roepen om eierzoeker co of stille willem,nou die komen niet.en voor roel,als er mensen adelaar wel goed vinden mogen ze dat toch zeggen of moeten ze gelijk verbannen worden van het heilige noord.
Ik denk eerder dat het andersom is, er zijn er hier maar 2 die Adelaar willen en dat ben jij ( met alle respect) en dat arrogante mannetje dat zich "supporter" noemt.
Ik snap alleen niet dat jij Adelaar een goede coach vindt, je zit al 2,5 jaar naar grafvoetbal te kijken. Natuurlijk hebben wij geen topselectie gehad de afgelopen jaren........maar dat baggervoetbal ligt toch echt aan Frans ; Geen Visie , Geen Lef , Geen herkenbaar voetbal.
Je Argument dat De Mos omdat die Hagenees is wel gewild zal zijn bij mij is eveneens niet juist. Ik vind de Mos namelijk de Haagse uitvoering van types als Adelaar , Kruys enz. Hoop geschreeuw weinig resultaat.
Gegroet
![]() |
Dinsdag 12 september 2006 om 15:53 uur |
Stpen
Jongens, Ado`ers, waar maken jullie je druk om? Ik bedoel met alle respect voor Ado, maar de doelstelling hoger leggen kan niet! Ze hebben redelijk team, maar de hebben veel mindere teams dan Roda, Rkc, Willem II en misschien zelfs wel nacbreda en sparta.. maar succes dit seizoen, ookal hoop ik dat jullie er hard uitvliegen. Vitesse vak 112
![]() |
Donderdag 7 september 2006 om 19:08 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |