Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

zuid tribune

slash070 schreef:

@Kees, heb je al een voorspelling voor zondag?
Kees heeft vanmiddag bingo gespeeld, is daarna uurtje gaan liggen en zit nu aan de Sangria met zijn vrienden naar een krankzinnige wedstrijd te kijken!
0
Vrijdag 5 mei 2017 om 21:18 uur

ADODENHAAG

Victor schreef:

Je hebt gelijk. Ik heb nooit doorgeklikt. Ik zag de top drie altijd als een podium met de nummer 1 in het midden. El Khayati mag van mij wel op 1.
Ik denk dat Nasr en Malone niet hoog staan omdat ze nog niet 50% van de tijd hebben gespeeld, alleen dan komen ze erin volgens mij.
0
Maandag 24 april 2017 om 12:46 uur

haagse jr

Scenario:
32 wedstrijden gespeeld:
9. Heracles 40 punten
10. Groningen 39 punten
11. Willem II 36 punten
12. ADO 35 punten

Speelronde 33:
Heracles - ADO 2
Groningen - PSV 2
Roda JC - Willem II 3

33 wedstrijden gespeeld:
9. Heracles 40 punten
10. Groningen 39 punten.
11. ADO Den Haag 38 punten
12. Willem II 37 punten

Speelronde 34:
ADO - Excelsior 1
FC Twente - Groningen 3
Feyenoord - Heracles 1
Willem II - Ajax 2

Eindstand:
9. ADO Den Haag 41 punten
10. Groningen 40 punten
11. Heracles 40 punten
12. Willem II 37 punten

Speel je dus play-offs voor voorronde Europees voetbal. Niet ondenkbaar. Enige wat moet gebeuren is een overwinning pakken bij Heracles, dat is al moeilijk zat.
0
Maandag 24 april 2017 om 03:22 uur

Red

Aad schreef:

Twee opmerkingen:

Dat Dekker nu in de basis staat bij Steijn zegt niets. Ik lees hier altijd dat een speler op eredivisie-niveau moet zijn. Dat moet je van Dekker dus nog maar afwachten.

Wanneer een (jeugd-)speler geen contract krijgt of mag gaan kan dat ook te maken hebben met andere zaken dan zijn voetbal-capaciteiten. Zijn houding, zijn instelling, collegialiteit, etc. Veelal zaken waarin slechts nauw betrokkenen inzicht hebben.
Je hebt op zich Asmelash die er op die positie ook aan zit te komen.

Buwalda lijkt ook makkelijk te zijn vertrokken, maar zou hij nu bij ADO een versterking zijn? Zelfde geldt ook voor Dekker, wel een talentje maar zou bij ons dit seizoen ook nog niet echt aan de bak komen. Nou ja, dan zou hij die enkele minuten die Asmelash heeft gemaakt hebben gespeeld.

Vd Wliden vind ik ook verrassend, VVSB is een aardige stap terug. Aan de andere kant kan hij daar wel gaan spelen ipv. voor Jong Feyenoord dat nog niet in de pyramide zit enzo. Wellicht mikken die volgend seizoen weer op promotie naar de Jupiler League, of kan hij alsnog weer die stap maken als hij er goed speelt.
0
Vrijdag 21 april 2017 om 14:47 uur

H@@GenEES

Teeg070 schreef:

Ik vind het ook onbegrijpelijk dit voor volgend seizoen moete we echt een goeie andere rechtsback halen ebeuhi kan aleen maar rennen .

Mooi dat het uitverkocht is zondag nu met ze alle 93 min lang achter de ploeg gaan staan en rotterdam gek maken .
Wat een onzin kraam jij uit zeg, ubhiue heeft gewoon heel goed gespeeld tegen PSV, mag blij wezen als die straks nog bij DH speelt... Wat denk je nah, dat je bij Barca zit ofzow?
0
Dinsdag 18 april 2017 om 12:37 uur

yesyes

Wat een omslag met Groenendijk zo zie je maar hoe belangrijk een goede trainer is. Dat wordt zo onderschat. Hele belangrijke punt dit want het zou nog knap lastig worden met Sparta en Excelsior waar je nog tegen moet. Nu staat er iets minder druk op. Moet echt me woorden terugnemen over becker doet het prima. Kayati ook goed gespeeld
0
Zaterdag 15 april 2017 om 22:11 uur

Edwin

Dappere dodo schreef:

Zal mooi zijn... echter wil Red Bull exht veel eisen! Kleuren veranderen, logo veranderd...
Ik weet het zo net niet
Naam veranderen, indien wenselijk ook de plaats waar gespeeld wordt. Alles zoals zij willen (maar wel met een zak geld als enige voordeel).
0
Dinsdag 11 april 2017 om 11:07 uur

john 147

Kees schreef:

Morgen middag om 15.00 uur:

ADO 2 - Feijenoord 2 Kyocera stadion.

Oftewel: Kramer versus Beugelsdijk.
Waar staat het dat de wedstrijd om 150 word gespeeld?
Kan het nergens vinden.
0
Zondag 9 april 2017 om 13:44 uur

Advertentie

D.H.zuid-west

Bert schreef:

Three games in six days

Leuke naam voor een film. Vroeg me wel af wat voor film het zou worden.
Een horror film of een actiefilm met een goede afloop. Op basis van de 2e helft tegen Willem 2 en Groningen is het toch een thriller geworden.

Heb alle 3 de wedstrijden gezien in het betreffende stadions en zit er nu zelf ook doorheen.

Geen studio sport. Ga morgen onder een boom zitten met een goudgele kraag in mijn jatten.

Gefeliciteerd allemaal!
Bert, ik zit eindelijk nu zelf ook aan zo`n gele rakker..... proost nog, al is die schroefdop best irritant als je dorst hebt Ga zo snel weer over op blik haha

Goede analyse van je trouwens, vermoeidheid van de spelers, ze hebben in 3 wedstrijden zich HELEMAAL leeg gespeeld. Puike prestatie van de mannen al zijn wij supporters na vanavond wel 3 hartverzakkingen verder

Proost maatje, PSV is de volgende
0
Zaterdag 8 april 2017 om 23:05 uur

Aad

Kees schreef:

Heb zojuist op Fox de samenvatting nog 2 keer bekeken maar wat is onze verdediging toch enorm kwetsbaar. Aantal kansen dat weggegeven werd is echt schrikbarend hoog. Voor hetzelfde geld ga je met zo`n 4 doelpunten verschil de kuikenbak in.

Overigens bleef het in de samenvatting ook tot 2 keer toe 1-2.
Misschien ben ik de enige, maar dat dat laatste half uur gisteren billenknijpen werd vind ik ook wel de "schuld" van Groenendijk. Je hoefde geen topcoach te zijn om te zien dat er teveel spelers op het middenveld en in de voorhoede er volledig doorheen zaten. Becker, Duplan en Havenaar waren op geen enkele manier in staat te storen. Laat staan hun man achterna te rennen.
Mijn inziens kwamen de wissels te laat. De rest had al besloten op de 16 te gaan staan en liet het middenveld het middenveld. Was er anders gespeeld dan waren de kansen die jij noemt voor een aardig deel achterwege gebleven.

Gelukkig liep het goed af.
0
Donderdag 6 april 2017 om 18:29 uur

Nu online

vakkiel, JB96, Baco070, Ano-Niem, Y en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4