Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gesproken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

hjfff

Heel zielig dat sommige al gaan roepen dat we te min zijn voor de eredivisie. Neem je jezelf dan wel serieus? Zijn het weer 'kneuzen' als ZE verliezen en als er gewonnen wordt hebben WE dat goed gedaan?!

 

Even snel, gister mistte je; Zwinkels, Kum, M. Pique, Buijs, Rankovic, Knopper en vd Bergh.

Indien fit kunnen deze gasten gewoon met ze alle in je basis 11 staan.

 

Zodoende speelde er gister geen leider die een bal opeist en bepaalt waar de bal heen gaat. De 4 laatstgenoemde afwezige doen dit normaal gesproken.

 

En over versterkingen in de winterstop; Colak van GAE! en D. Mulder van RKC.

0
Zondag 1 november 2009 om 11:46 uur

Haagse Roel

García mag vertrekken bij FC Groningen
Gonzalo García mag op zoek naar een nieuwe werkgever. De aanvaller van FC Groningen heeft van de club te horen gekregen dat hij in de winterstop uit mag zien naar een andere club.


"We hebben er met elkaar over gesproken en zijn tot de conclusie gekomen dat we wel met elkaar overweg kunnen, maar niet bij elkaar passen. Dan is het beter om uit elkaar te gaan", zegt trainer Ron Jans op de officiële website van de Groningers.

"Overigens zal Gonzalo tot de winterstop gewoon deel uitmaken van de eerste selectie. Dat hij deze keer (voor het duel met AZ van zaterdag, red.) niet bij de selectie zit, hoeft niet te betekenen dat we geen beroep meer op hem zullen doen."

Garcia staat sinds de zomer van 2008 onder contract bij FC Groningen. Die club nam hem toen over van Heracles Almelo. In totaal kwam de middenvelder tot 32 competitieduels namens de club, waarin hij vier keer het net vond.

Naast Heracles en FC Groningen kwam de voormalig jeugdspeler van Real Madrid in Nederland ook al uit voor AGOVV en sc Heerenveen.


Prachtige voetballer die jongen, zou hem graag bij ons zien....nadeel is dat ook hij volgens mij niet veel scoort............

0
Vrijdag 30 oktober 2009 om 16:30 uur

DenHaagFC

Het is vrijwel zeker dat de Golden Earring volgend jaar op 5 juni een concert zal geven in het Aad Mansveld stadion. Directeur Dirk Vierling bevestigd in het AD van vandaag dat er is gesproken met de band wel moet de gemeente nog een vergunning afgeven.

0
Donderdag 29 oktober 2009 om 09:01 uur

Aad

In ieder geval is wel waar dat Wetzel zondag heeft gesproken met Calabro

 

Ja, Calabro had zijn Puchie geleend en nou wilde hij hem terug ;)

0
Dinsdag 27 oktober 2009 om 20:17 uur

ADOFLEVO

De ras hagenees CALABRO  is rond met Wetzel over een overgang in de winterstop van VVV naar ADO.
Ook zal Wetzel in gesprek zijn met HONDA.
Niet zo gek want Wetzel is degene die de twee spelers naar Venlo heeft gehaald en ze daar groot heeft gemaakt.

Bron was maar waar.

 

In ieder geval is wel waar dat Wetzel zondag heeft gesproken met Calabro

0
Dinsdag 27 oktober 2009 om 20:13 uur

Advertentie

rien1

<FCDH> schreef:

zoals het er nu voor sta staan we 10e dus de schade valt enigszins nog mee heereveen met 4-1 verloren dus die kunnen we hebben

Normaal gesproken hebben wij met Kum,Dereijck,Horvath en Ammi (als hij op de goede plek staat) een puike verdediging. Gisteren met Ammi op links en L.Pique op rechts was het gewoon slecht. Zo zal Atteveld ook waarschijnlijk niet meer gaan spelen. Kum zal ook wel weer terug zijn volgende week. Deze komende trainingsweek zullen de puntjes echt wel weer op de I gezet worden. Gisteren was het een gatenkaas die ik al heel lang niet gezien heb bij ons. 

0
Zondag 25 oktober 2009 om 17:27 uur

Haagse Roel

Zo ook  weer thuis, wat een off  day had DH zeg , werkelijk niemand haalde zijn niveau, als Pique je beste veldspeler is , op een keer ongelukkig uitverdedigen na, zegt dat genoeg. Verdediging met Derijck-Horvath , normaal betrouwbaar leek nergens op. Belangijke oorzaak hiervan was dat het middenveld de gehele wedstrijd voor Sparta was, Falkenburg en Strootman, wat een talenten, waren heer en meester. Aanvallend geen potten kunnen breken, vleugels drama , al viel Verhoek nog wel aardig in. Vicento is een talent maar nog te licht, wel een goeie goal. Dat Wetzel het contract van Soltani wil verlengen is te lachwekkend voor woorden. Die gozer heeft een rendement van niets, strik erom na dit seizoen en tot ziens. Nou ja , maar snel vergeten en hopen op een resultaat in Heerenveen, moet er wel uit een ander vaatje getapt worden.........Over tappen gesproken

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 22:47 uur

Kees

Eindelijk een prima uitzending van Vak W gezien waarbij zinnig over voetbal werd gesproken door ondermeer Aad de Mos. Echt een aanrader deze keer.

 

 

Volgens datzelfde Vak W zijn er nog maar 1000 kaarten voor mogen. Dat betekent waarschijnlijk een uitverkocht huis.

0
Vrijdag 23 oktober 2009 om 18:00 uur

Aad

Hoe afhankelijk is Den Haag van Mark van der Kallen? "ADO is geen AZ"

AZ maakt zich zorgen over de toekomst na het faillissement van Dirk Scheringa. In Den Haag rees onmiddellijk de vraag: hoe afhankelijk is ADO Den Haag eigenlijk van zakenman Mark van der Kallen?


DOOR DENNIS JANSEN (Haagsche Courant)

ADO Den Haag hoeft zich geen zorgen te maken over de (financiële) toekomst. Dat zegt Henk Jagersma, voorzitter van de raad van commissarissen van de Haagse voetbalclub.

Jagersma reageert hiermee op de huidige situatie bij AZ dat na het faillissement van DSB op zoek moet naar een nieuwe eigenaar én hoofdsponsor. In Den Haag is Mark van der Kallen clubeigenaar van ADO. Met een knipoog naar de misère in Alkmaar rijst de vraag : hoe afhankelijk is ADO eigenlijk van de Rijswijkse zakenman. „De situatie bij ADO Den Haag is héél anders,” benadrukt Jagersma. „Wij hebben de zaakjes beter geregeld dan AZ.”

Eind 2007 redt Mark van der Kallen. ADO van het faillissement door onmiddellijk acht ton voor te schieten om een acuut liquiditeitsprobleem op te lossen. Het is nooit de bedoeling geweest van Van der Kallen, topman van de GrafiMedia Groep, om op lange termijn een prominente rol te spelen bij ADO Den Haag.

Toch wordt de zakenman eigenaar van de club. Na grondig saneerwerk wordt een plan opgezet, het zogeheten Memorandum Of Understanding (MOU). Daarin worden simpelweg twee dingen duidelijk: de gemeente Den Haag wordt eigenaar van het stadion, de aandelen van de club gaan naar Van der Kallen die ze onderbrengt in een BV. De zakenman betaalt drie miljoen euro en zal voor 31 december van dit jaar nog eens drie miljoen moeten overmaken aan ADO Den Haag.

Jagersma: „Het verschil met AZ is dat het stadion eigendom was van Dirk Scheringa, dat hij hoofdsponsor was en dat de subsponsors ook zakelijk gerelateerd waren aan DSB. De bank was heel sterk verweven met de club. DSB leende AZ ook geld. Bij ADO is Mark alleen aandeelhouder en geen hoofdsponsor. ADO Den Haag is dus structureel veel gezonder.”

Wat gebeurt er met ADO Den Haag als Mark van der Kallen onverhoopt failliet zou gaan?

Jagersma: „Dat is uiteraard niet te hopen, maar in dat geval bezit Mark nog steeds de aandelen van ADO Den Haag en verandert er niets aan de reguliere bedrijfsvoering van ADO. Als je als bedrijf aandelen Shell bezit en je bedrijf gaat failliet, dan gebeurt er niets met Shell, hoor. We moeten er trouwens niet aan denken dat Mark zou wegvallen, want hij betekent veel meer voor de club. Op commercieel gebied én als inspirator.”

Maar mocht het mis gaan: kan een curator of een ander bedrijf dan eenvoudig aanspraak maken op de aandelen van ADO Den Haag die ondergebracht zijn in een BV van Van der Kallen?

„Dan moet die BV met de aandelen wel omvallen. Daarna komt de curator in beeld. Maar op basis van het MOU moet er ook eerst met de gemeente Den Haag worden gesproken voordat aandelen naar een nieuwe eigenaar kunnen gaan. Daarnaast moet de raad van commissarissen waken over de continuïteit. Gelukkig hebben wij op geen enkele wijze met één van deze situaties te maken. ADO is geen AZ, wij hebben de zaakjes beter geregeld.”

Eind december moet Mark van der Kallen nog eens drie miljoen euro overmaken. Dan is hij dus voor zes miljoen eigenaar van ADO. Maar wat als het hem niet lukt om die drie miljoen te betalen?

„Daar wil ik niet over speculeren. We hebben het er een aantal keren in vergaderingen over gehad, maar er is geen enkel signaal dat dat geld niet betaald zou kunnen worden.”

0
Donderdag 22 oktober 2009 om 13:19 uur

rien1

friuli schreef:

hoe kom je daar nou bij?RKC heeft 3 miljoen nodig!Als zij die niet krijgen van de gemeente dan worden ze gewoon uit de competitie gehaald !Dat noodfonst van de knvb wordt helemaal niet gebruikt voor clubs zoals RkC waarbij de schulden zo hoog zijn.(bijna de helft van de begroting)

De Knvb haalt RKC (of AZ) niet uit de eredivisie. De club in problemen (al hebben ze 3 miljard nodig), speelt de competitie uit. Daar staat de KNVB garant voor blijkbaar. Daar werd trouwens ook nog eens duidelijk over gesproken door Snor en consorten. Dat kwam ter sprake door het gedoe rond AZ en DSB. Toe kwam de vraag ook al aan bod over RKC. De Knvb heeft daar dus een richtlijn voor ALS er iets zou gebeuren met een club in de eredivisie.

0
Maandag 19 oktober 2009 om 21:18 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Dannyy, Aad, Tante Wil, Franky, James, Cor-0174, Wahter, ADOZoetermeer, Bleek, wiegah070, Ano-Niem, Lellow, BLEISWIJK-1, Madmax en 170 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1